Фирма за мебели Ирим

  • 12 566
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета харесали сме си мебели от тази фирма и ще радвам да прочета отзивите ви за тях.
Качество,изработка,цена....
Всичко!

# 1
  • Мнения: 1 986
Миналата година си поръчахме мебели на тази фирма за хола и за детската-много съм доволна. Единствено матраците за детската са в различен от каталога десен. Но откъм качество-цена-заслужава си Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 30
разгледах им сайта.имат много хубави модели

# 3
  • София
  • Мнения: 6 175
Аз съм доволна за сега. Особено като се има предвид, че цените са прилични.

Нашата поръчка я направихме, чрез малък мебелен магазин.

На ИРИМ са спалнята, скрин и гардероб (от различни серии). А от друг каталог харесахме бюро. В магазинчето ми дадоха възможност да си избера цвят и дръжки за всички мебели, така сега изглеждат като от един комплект.

Т.к. спалнята ни е с три чекмеджета отдолу, модела изискваше да е с еднолицев матрак. Но по моя молба продавачката се обади във фирмата и ми я направиха за двулицев.

Е като пристигнаха плоскостите на някои места бяха пропуснали да пробият някоя и друга дупка за сглобките. Но щом моят мъж се справи и твоят ще успее  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
ако само дупките са проблем е лесно....
Сами ли си ги сглобявате?

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На сайта им са показани хубави мебели. Но на живо как са...  Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
Ние наживо харесахме две детски стаи.
Кантовета им са хубави,пантите прибрани,нямаха забележими дефекти....

# 7
  • Мнения: 30
можете ли да дадете ориентировъчни цени

# 8
  • Мнения: 953
Спалнята и детската са от тази фирма. Направих си ги така както искам и цветово и като мебели. От различни комплекти си направих желаното. На вид изглеждат така както са на снимките. Даже днес си допълних в детската комод. За детската която включва -  приста с ракла, два гардероба, ТВ щкаф, бюро,  маса и матрака  - цена 1300лв.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 175
Съвсем скоро изхвърлих фактурата (реших, че повече не ми трябва), но имам бегли спомени за следните цени:

спалня тип приста с 3 чекмеджета отдолу и допълнителната табла за двулицевия матрак (размер 160х200)- около 320-350лв.

гардеробче с 3 чекмеджета отдолу, размер 1800х50х80 - около 140-160лв.

скрин с 4 чекмеджета, размер 50х90х85 - около 140-160 лв.

Но това беше декември 2007

ако само дупките са проблем е лесно....
Сами ли си ги сглобявате?

Май и една типла бяха забравили, та ходи да купи от пазара, но в общи линии това беше.
Мъжа ми хич не го бива в тези работи и първо наехме човек от магазина. Той почна с бюрото и моят човек като видя как изравнява вратичките биейки яко с чука по тях, го "покани да си тръгва".
Аз помагах с големия корем за сглобяването на леглото и гардероба - не беше никак трудно. Скрина си беше сглобен, само дръжките завихме.

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 19:07 от M_I_A

# 10
  • Мнения: 30
цените са много добри.благодаря ви момичета

# 11
  • София
  • Мнения: 3 688
Да и цените са съвсем поносими
Момчиета искам да ви питам чрез някой магазин ли правите сами конфигурациите или контактувате директно с фирмата производител?

# 12
  • Мнения: 678
 Разгледах сайта и май съм единствената, на която нищо не и хареса. newsm78

# 13
  • Мнения: 18 542
Разгледах сайта и май съм единствената, на която нищо не и хареса. newsm78
Не си единствената  Rolling Eyes освен това мебелите на външен вид поразително приличат на мебелите на друга русенска фирма - имам чувството че гледат едни от други. Дано качеството им да е по-добро.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 688
А защо пишете в тази тема след като нямате какво да кажете по зададените от мен въпроси?

Общи условия

Активация на акаунт