Диетата на Д-р Емилова

  • 49 580
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте Simple Smile
Наскоро прочетох за въпросната диета- през 2 часа чай и се хапват плодове в продължение на 10ина дни. Казват, че се сваля. Разбира се, след това важно е захранването. Та въпроса ми е- Какво би трябвало да представлява захранването след такава диета? Има ли такива, които са се подлагали на нея и ако да- какви са резултатите?
Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 197
Записвам се да следя, би ли разказала повече за самата диета  Heart EyesАко може и аз ще се включа с теб, ако си решена, може взаимно да си даваме кураж  Hug

# 2
ами решена съм... и от утре почвам (тъкмо съвпада с фазата на луната :] )
Ами значи режима е следния:
например в 8:00- билков чай
10:00 плод
12:00 пак чай
14:00 плод
16:00 чай
18:00 плод
20:00 чай
Може всякакви плодове. А чаят- подсладен с мед Simple Smile

Целта ми е -5кг..нз, мисля че толкова са добре. Ти какво ще кажеш- 170/58кг : ((((
Твоята цел каква е?
И ти ли почваш от утре :Р

# 3
  • Мнения: 197
Ах,dark.blue , за мен си направо слабичка  HugДе да бях като теб...Ами знаеш ли, отдавна мисля, че е редно да направя нещо, и да, и аз ще почна от утре...Моята цел е  Sickмайчице, даже не мога да кажа колко тежа  cry badscale Висока съм 167 и тежа 80 кг ...Трагедия мен ако питаш!
Така че от утре се залавям  HugДоста съм лакома, но съм и доста упорита, ако си го поставя за цел ще устискам...
Та за чая ясно, само че аз го предпочитам неподсладен, вкъщи и без друго се пие много чай, така че няма да е никакъв проблем...
За плодовете , може ли банани?Грозде?Чувала съм , че те са сладки и много калорични...Иначе аз обожавам ябълки...Ще се запася...
Освен това съм пушачка  SickА диета и пушене не ми се връзват, нали целта е и да се прочисти организъма освен всичко друго, така че аз и без това пуша по пет - шест цигари на ден, ще ги намаля още повече...
И другото което ме вълнува е захранването, както и теб впрочем, макар че е рано да мислим за него, струва ми се , че след тези десет дни не е редно , а и физически няма да можем да се набумкаме с пържена наденица примерно  Sick
Дано се включи някой да ни обясни  Hug

# 4
  • Мнения: 111
Съвет Не се захващайте с тази диета Лятото изкарах 20 дни на плодове,точно оп схемата на д-р Емилова. За това време отслабнах 4-5 кг, но на 20 ден се припаднах и след посещения при лекарката ми и редица изследвания се останови че имунната ми система е срината. Последваха хапчета и т.н.... и килограмите се върнаха твърде бързо  Stop  А и пропуснах да отбележа, че по време на самата диета бях с кръвно 80 на 60 в най-добрия случай и от тогава съм на капки за ниско кръвно  Sad

# 5
  • Мнения: 197
senseless_doll, защо 20 дена, нали трябва десет най - много?И колко килограма беше като започна диетата?

# 6
  • Мнения: 111
Попринцип диетата може да се прилага 10, 15 или 20 дни в зависимост от резултата, който искаш да постигнеш. От това, което съм чела се казваше че пълното прочистване изисква 20 дни  Simple Smile И като започнах диетата бях 61 кг, което попринцип е много за мен, и с други диети съм сваляла много по-лесно и ефективно

# 7
Nightwish, може и банани Simple Smile
Ще видим колко ще издържа, колкото- толкова Simple Smile
Желая ти успех и дано резултатите са добри :Р

# 8
  • Мнения: 197
senseless_doll , ами не знам, то май на всеки всяка диета действа различно, по - склонна съм да приложа тази, не харесвам Дюканската, защото никак не си падам по месото, а плодовете и чая са си супер за мен...Освен това 61 кг никак не е много, може би и преди да започнеш диетата си била с ниско кръвно, и за теб наистина тази диета не е подходяща...На мен обаче мисля ще ми свърши работа, първо аз имам 25 кг над нормата, второ има високо кръвно, и трето имам голямо натрупване на шлаки в организъма, което ясно си личи по ужасния ми целулит  Sick
dark.blue, благодаря, успех и на теб! HugДано се включат още отслабващи момичета, с компания е по - лесно, пък била тя и само виртуална  Peace
Между другото, аз поне не ходя на работа, не мога да си представя някой да започне такава драстична диета работейки  CrazyСпоред мен няма да ти стигнат силите само да се довлечеш до работното си място , камо ли пък да мислиш и работиш  ThinkingНо може пък и да греша  ...

# 9
  • Мнения: 111
Nightwish , пожелавам ти успех и дано наистина има резултат. Що се отнася до бананите мисля, че не са позволени, тъй като съдържат доста въглехидрати. Гроздето също се избягва поради същите причини.

# 10
# 11

Общи условия

Активация на акаунт