You were always on my mind

  • 15 316
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139
Чак сега влизам и прочетох за малката принцеса Стефи. Боже Господи какво се е случило. Много си полплаках за малкото ангелче.
Мимка прегръщам те мила, знам че в този момент думите са излишни.  Confused

# 16
  • Мнения: 6 604
Хелче-какви са новините от Дундурела? НЯма ли да ги изписват вече?
И къде сте всички? Все чакам някой да се включи ,но не би.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 965
Аз съм на очни по цял ден - затова не пиша. Днес излезе резултата от стерилната урина - последната бактерия я няма, но предишната пак се е появила и то в по-големи количества. След това лечение ще сменям лекарката явно.
Гери, какво стана? Заведе ли Жорко на ортопед?
nikolina-pikolina, лекувай се, че да си здрава и да можеш да ходиш при Алекс.
Чакаме Дундурела като се приберат излекувани, да пише.

# 18
  • Мнения: 923
Има ли новини от Дундурела и Вероничка?
Viki_76 при кой лекар водите Вики на преглед за бъбреците. Питам те, че мойто кръщелниче е на 50 дни, но му откриха, че има някакъв проблем с левия бъбрек и се чудят при кого да го заведат за още една консултация, че доста са ги нашашкали, дори, че можело да го правят операция.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 761
При нас всичко е спокойно. Хремата на Дияна май мина, няма проблеми. Но вирусът съм го прихванала аз. Боли ме гърло, нос,...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 711
И при нас всичко е наред. Днес говорих с Дундурела, надявайки се че са ги изписали, но не са. Казали са че е добре, но не са ги пуснали днес, може би утре  Praynig

# 21
  • Мнения: 6 604
Дано да е утре Praynig
РАдвам се ,че всичко е наред . Hug
От утре да сте по-активни Wink

# 22
  • Мнения: 6 604
Добро утро момичета.
Дано днес сте по-активни . Не ме оставяйте да си пиша сама.
И едно кафенце за събуждане:

# 23
  • Мнения: 983
Midi4ka* , мерси за кафенцето  Wink

Още ми е трудно да пиша след това, което се е случило. Продължавам да се чувствам много объркана и да си задавам куп въпроси, откакто научих лошата новина. Не мога да си редставя какво е на Мимчето... Дано бъде силна, дано бързо успее да стъпи на краката си. Искам  да знае, че сме с нея и, че ако има нужда от нещо, може да разчита на нас.....нали така, момичета...

# 24
  • Мнения: 6 604
Ествествено,че сме насреща .
Уф,незнам какво да напиша Cry. КАквото и да е то-мисля си ,че все ще е неуместно.
Не мога даже да си представя как се чувства в момента.
Знам ,че това едва ли ще й помогне ,но-ние сме тук и с теб, Мимче Hug

# 25
  • Мнения: 4 589
Добро утро,

аз съм добре, явно е било фалшива тревога, ама Алекс от вчера е неспокойна и днес е с леко запушено носле и със завишена доза кислород. Пуснали са й изследвания веднага за да видят дали ще й включат антибиотик. Дано е добре детето.
Аз днес ще ходя в 16ч. за да се видя и с д-р Куфарджиева.

Стискайте палци всичко да е наред. Много съм притеснена.   Praynig Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: 6 604
Ники-с теб сме и с малката Алекс. Hug
Чакаме добри новини Praynig Praynig Praynig

# 27
  • Мнения: 923
Ники стискаме палци всичко да бъде наред.  Hug Praynig Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 1 711
Здравейте и от мен. И на мен ми е малко трудно да пиша... Мимче ние сме с теб  Hug от каквото имаш нужда ние сме насреща  Hug

Ники стискам палци днес новините да са добри  Praynig Много целувки на Алекс от нас  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 6 604
Семирамида-видях те Wink. Добре дошла Hug .

Общи условия

Активация на акаунт