You were always on my mind

  • 15 318
  • 306
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 711
Дани и аз мисля, че ако и правиш забележка, за да не свиква така ще отмине Simple Smile

Ники радвам се за Алекс, дано все така, крачка по крачка да извърви скоро своя път към вкъщи  Hug

# 46
  • Мнения: 4 589
Успях и днес да си погаля борбеното момиче, макар, че после ни е накараха, че седим много при тях и ги пипаме. Уж питаме, дават, пък после се карат. Но явно всичко е на тяхна глава после.
Днес ще й преливат кръв, иначе беше спокойна, добре дишаше, но от време на време има хрипчета. При нея проблема е, че като се мести или плаче и увеличава кислородните си нужди. Но се надявам и това да отшуми.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 965
Дани, много се радвам, че Вероничка е по-добре.  Hug Сега си ти наред да се оправиш.
Нашия тати пак замина и сега сме самички.  Sad
Иначе Вики е добре - скача, бяга. Сега 10 дни ще пие нилидикс и едно хомеопатично.
Aleksi_Koko, досега за бъбреците ходихме при д-р Ранкова, но мисля да го заведа при Близнакова като приключим лечението.

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 21:23 от Viki_76

# 48
  • Мнения: 6 604
Здравейте. Ние цял ден сме навън. После и малко гости и сега видях колко много сте изписали.
Ан Мари и Дундурела да се оправят бързо Hug.
Гери-радвам се,че сте добре. Не зачезвай следващия път така. Притесних се.
НИе горе долу сме добре. Учим се да ходим и от време на време успява да се задържи за секунди сама права.
Това е май от нас.
П.С.Гледахте ли новините за лудия баща? Ужас. Sick

# 49
  • Мнения: 1 685
         Wink    Добро Утро!

# 50
  • Мнения: 983
Гери, много си ранобудна  Wink
Мерси за кафенцето.

# 51
  • Мнения: 1 685
Жоро скочи от креватчето, още в шест  часа Rolling EyesСкоро, не е ставал толкова рано.Хубаво е днес времето, и ще прекараме почти целия ден на вън.

# 52
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДОбро утро, ние пък станахме в девет сутринта. НЕщо много ми се спи в  последно време newsm78, особено с това нощно ставане за инхалациите, добре че и малката си поспива Wink

# 53
  • Мнения: 923
Здравейте и от нас с Коки. Извинявайте, че пак ще ви занимавам с нашето прохождане, но не знам вече какво да го правя. Като водя Коки с коланите върви, но щом усети, че ги отпусна и сяда на земята. Има голямо желание да ходи, но трябва да ме държи. Аз не го придържам, той се държи за пръста ми, но го е страх да се отпусне. Като го сложа подпрян на гръбчето до някакъв предмет стои, но почва да трепери и да плаче. Иначе като се държи за мебелите и се придвижва без проблем. Моля ви се дайте ми съвет как да преодолеем този страх.

# 54
  • София,
  • Мнения: 4 267
Алекси съвет нямаме, просто не го насилвай, щом иска да го държиш - дръж го, нали и ние бяхме така и то доста дълго време. Не се тревожи той сам ще се пусне, когато е готов за това. Ето я сега нашта немога да я стигна, ходи и даже тича, но понякога и тя пак иска да я държа. ЩЕ проходи и КОки не се тревожи.  Hug

# 55
  • Мнения: 1 685
Щом Коки върви подпирайки, се това е добре. PeaceНе се тревожи ,ще проходи детето Peace Семирамида ,аз направих пита в сряда ,ама този път не я снимах та да я покажа.Стана много по-хубава ,от предната Hug

# 56
  • София,
  • Мнения: 4 267
Браво Гери, а какво си избра ЖОрко от предметите, какъв ще стане като порасне? newsm78

# 57
  • Мнения: 1 685
Браво Гери, а какво си избра ЖОрко от предметите, какъв ще стане като порасне? newsm78
Забравих за това, с предметите Tired Ей, сега ме е еяд!

# 58
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Браво Гери, а какво си избра ЖОрко от предметите, какъв ще стане като порасне? newsm78
Забравих за това, с предметите Tired Ей, сега ме е еяд!
Е няма лошо да се повтори. Купона е важен.

# 59
  • Мнения: 1 685
Браво Гери, а какво си избра ЖОрко от предметите, какъв ще стане като порасне? newsm78
Забравих за това, с предметите Tired Ей, сега ме е еяд!
Е няма лошо да се повтори. Купона е важен.
Потрети Mr. GreenЗащото ,като започне да тича пак ще направя пита, и за това с предметите няма да забравя.   Dorothy,два пъти правих пити ,първият път Жоро не можа да си вземе нищо, защото не можеше да върви хубаво, а вторият път забравих.

Общи условия

Активация на акаунт