Отговори
  • Видин
  • Мнения: 961
                    Flowers Four Leaf Clover Добро утроооо! Flowers Four Leaf Clover
 
Хубава и успешна седимца от мен и много късмет! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 08:13 от Жаклин

# 1
  • ЕН
  • Мнения: 543
пу пу първааааа
добро утро поспаланки
мерси за кафенцето Жаки  Hug
да я напълнем с много положителни тестчета
аз чакам да си отива лелката и да почвам луд и див лов  Laughing
лека и успешна седмица Hug

# 2
  • Мнения: 568
Добро утро! Жаки мерси за кафенцето!  Hug
И аз като mama nani броя дните до овуто и от сега съм се настървила за лов  smile3508
Дано и тази нова седмица ни донесе много положителни тестчета като миналата!!!  Praynig

# 3
  • Мнения: 2 617
Аааа, Жаки, прекрасно заглавие!  smile3525
И кафе!  Simple Smile
Успех на всички ловуващи, на нечакащите - много двойни чертички!
Хубава седмица, момичета! Hug

# 4
  • Мнения: 2 270
Добро утро!
Жаки Hug Heart Eyes

Хубава седмица, момичета!

# 5
  • Мнения: X
Добро утро момичета! Благодаря за кафенцето Жаки и дано твоята темичка да ни е на късмет  Hug! Желая ви една прекрасна седмица и много, много положителни тестчета, а от там и много, много щастливи момичета. Аз в събота не чакам, обаче да видим какво ще стане  Praynig
Лек и прекрасен ден    bouquet

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 09:15 от Анонимен

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Добро утро.момичета!
Мила Жаки.благодаря ти за кафенцето и за хубавата тема!
Прити.как вървят нещата  при теб? Hug Heart Eyes
Жени,стискам ти палци тази седмица! Hug
Хубав ден от мен!

# 7
  • Мнения: 196
Добро утро сладурчета!   bouquet
Благодаря на Жаки за кафенцето, поднесено с кокиченце love001
Пожелавам на всички успешна и положителна седмица.
На чакащите да НЕ дочакат, нека тази тема бъде на късмет на всички.
На нас ловуващите ,спех.!

# 8
  • София
  • Мнения: 639
Няма как да пропусна , темата на Жак  Hug
лека и успешна седмица момичета  Heart Eyes

# 9
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Добро утро, момичета! Успешна и щастлива седмица и от мен!

Аз този уикенд бях от ловуващите. Да видим. Тази сутрин само малко ме притесни лекото прокървяване след нощните страсти. Моля ви, успокойте ме, че не е нищо притеснително  Praynig Помня бегло такива случаи при традиоционната поза при по-дълбоко проникване, но сега като съм се вгледала във всичко Cry Иначе положителният ову тест беше в петък вечерта, дано и вчера да съм била в овулация. Hug

# 10
  • Мнения: 33
Добро утро момичета!

Жаки.благодаря за кафето!
Дано тази седмица да има двойно повече положителни тестове!На ловуващите успех!На не чакащите да не дочакаме!Усмихната седмица на всички! smile3525

# 11
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Добро утро!

Жаки, заглавието е страхотно.

Аз нямам с какво да се похваля. Днес лелката ме посети. Здраве да е, нали февруари е нашия месец  Wink. Предупредила съм мъжа ми, че този месец няма да допусна рехав лов, колкото и да е уморен  Twisted Evil.  

На Жени и на всички останали нечакащи, стискам палци.

Успешен лов на ловуващите.

Соф, ти как си?

Хубава и успешна седмица на всички  Hug.

# 12
  • Мнения: 40
Добро утро и от мен момичета,включвам се към кафето с голямо удоволствие.Аз както ви казах и преди чаках лелката в петък, така да се появи за уикенда Confused И какво да ви кажа,чакам петък тя не идва ,чакам събота и пак, и в неделя ставам пак я няма.И с моя любим решаваме че ще ходим да купуваме тест....Обаче уви,тя като чу за тест и моментално се появи,и то доста порядъчно.И този месец почваме наново лова.Ама се заричам да хванем нещо.....
Хайде лека седмица на всички, успехи и много ++++++
Целувки от мен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 3 695
добро утро момичета,  Hug Hug Hug

# 14
  • Шумен
  • Мнения: 403
Добро утро и от мен момичета,включвам се към кафето с голямо удоволствие.Аз както ви казах и преди чаках лелката в петък, така да се появи за уикенда Confused И какво да ви кажа,чакам петък тя не идва ,чакам събота и пак, и в неделя ставам пак я няма.И с моя любим решаваме че ще ходим да купуваме тест....Обаче уви,тя като чу за тест и моментално се появи,и то доста порядъчно.И този месец почваме наново лова.Ама се заричам да хванем нещо.....
Хайде лека седмица на всички, успехи и много ++++++
Целувки от мен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ооо  и ние така бяхме. И когато вече си мислехме за бебчо - лелката ни навести със цялата си наглост Sad . ние тази седмица ще я изпращаме и в началото на другата седмица почва ловния сезон.

момичета, много е тежко,когато ти закъснее и след 2 дена ти доде лелката.Вече си мисля че никога няма да стана майче.  Cry

Стискам палци на чакащите, на момичетата с двете чертички - много хубави бремеларски емоциии,а на тези момичета с лелки като мен - успешен лов  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт