Според вас редно ли е

  • 1 532
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 929
В началото всяко дете си носеше вода от къщи в шише с надписано име. Не знам защо обаче въведоха помпите за вода и сега пият от пластмасови чаши, като всеки месец ни искат по 2 лв. за вода. Не съм се сетила да питам детето, дали си хвърлят чашите, след като пият. Беше ми направило впечатление, че миналата година в яслата, върху всяко шкафче имаше салфетка, а върху нея - чашката на всяко дете.

# 16
  • Мнения: 4 187
Идеята за пакет чаши, за еднократна употреба ми се вижда удачна. В групата на Рая има автомат за вода, но не съм обърнала внимание какви са чашките, най - вероятно метални. С пластмасовите въпроса със стерилизацията няма да стои, но пък отпадъка ще е повече.

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 16:26 от star

# 17
  • София
  • Мнения: 3 064
Гадна работа са пластмасовите чаши. Две глътки - и на боклука. Мисля, че не трябва да се подценява и екологичното възпитание на децата. Иначе - пластвасови или не - децата си се заразяват едно от друго. Едва ли по този начин ще спрат.

# 18
  • Мнения: 9 052
Идеята за пакет чаши, за еднократна употреба ми се вижда удачен. В групата на Рая има автомат за вода, но не съм обърнала внимание какви са чашките, най - вероятно метални. С пластмасовите въпроса със стерилизацията няма да стои, но пък отпадъка ще е повече.

тплкова хора да носят непрестанно по пакет ча8и ... бих каzала съберете пари zа една съдомиялня и комплекти детски чаши  ...

# 19
  • Мнения: 4 187
Идеята за пакет чаши, за еднократна употреба ми се вижда удачен. В групата на Рая има автомат за вода, но не съм обърнала внимание какви са чашките, най - вероятно метални. С пластмасовите въпроса със стерилизацията няма да стои, но пък отпадъка ще е повече.

тплкова хора да носят непрестанно по пакет ча8и ... бих каzала съберете пари zа една съдомиялня и комплекти детски чаши  ...


Не знам дали ще се стигне до там, хората да носят чаши, а колкото до събирането на пари за миялна, да речем, че едва ли ще има много ентусиасти.
Просто варианта да нося пакет чаши ми се струва по -добър, от това цялата група да използва две- три метални такива, оставени до автомата за вода .

# 20
  • Мнения: 1 322
Всякакви абсурди има в тези градини.

# 21
  • Мнения: 9 052
Идеята за пакет чаши, за еднократна употреба ми се вижда удачен. В групата на Рая има автомат за вода, но не съм обърнала внимание какви са чашките, най - вероятно метални. С пластмасовите въпроса със стерилизацията няма да стои, но пък отпадъка ще е повече.

тплкова хора да носят непрестанно по пакет ча8и ... бих каzала съберете пари zа една съдомиялня и комплекти детски чаши  ...


Не знам дали ще се стигне до там, хората да носят чаши, а колкото до събирането на пари за миялна, да речем, че едва ли ще има много ентусиасти.
Просто варианта да нося пакет чаши ми се струва по -добър, от това цялата група да използва две- три метални такива, оставени до автомата за вода .

Някой все пак спомена за опазването на околната среда , а и не излиза по евтино или ;исто , да се въргалят пакети ;аши и децата да ги пипат с немити р-це . В крайна сметка, а ко децата се приу;ат да си мият ръцете , ще могат ад си премиват ;ашите и ако всеки си има собствена такава може да си пие от нея. В на8ат градина стоят ;ашките на една табла с подложка с нарисувани окр-жности и в-в всяка окръжност пише името на детето с разли;ен цвят. Всяко си разли;ава неговата , взима си я и я поставя обратно в неговото мястои . на края на деня ги мият  Hug

Общи условия

Активация на акаунт