Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора

В успеха и щастието!

Мами, искам да ви попитам всеки ден ли давате сокче? По колко пъти и какво количество, и по кое време на деня? А също така от какво?
Благодаря прдварително!
Цитирай

Не давам всеки ден, даже никак не давам напоследък, защото не иска да го пие. Преди този период, пиеше по малко всеки ден, предимно ябълков сок (любим), по 20-30 мл максимум е изпивала, защото й давах между храненията преди и след обед, а тя тогава спи. Много често не оставаше време за пиене на сок, за да не си развали основните хранения и пиене на мляко, пропускахме сока. Понякога и след сън, в тези случаи изпиваше повечко, жадна е била. Сокчето винаги съм го давала разредено с вода. Сега пие само вода, но аз съм доволна, защото намирам редовното пиене на вода за полезно. Не мисля същото за пиенето на сокове обаче.  Cool
Цитирай

Давам всеки ден обикновено портокалов сок,обикновено веднага след като прецедя портокала през сокоизтисквачката.Давам,защото вода не иска да пие изобщо,а не мога да му давам по 5пъти на ден АМ.
Затова редувам-АМ,сок,чай.
Ако детето ти пие вода и яде пресни плодове,мисля,че даването на соковете не е наложително,още повече всеки ден.
Цитирай

София

В началото да по 2 пъти след храненията в 10 и 17 часа, но сега не иска да ги пие и предлагам, когато се сетя.
Цитирай

Всеки ден давам по обяд...с възрастта на детето различни мл.,сега на година и девет месеца по 200 мл.
« Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 12:40 от Сис* »
Цитирай

Белгия/София

Не, изобщо. Никакви сокчета не съм давала.  Smile
Цитирай

Не, всеки ден не давам, само от време на време. Peace
Цитирай

Бургас

Давах,но доста след годинката,защото не пиеше вода/все още не я долюбва/.Преди това си набавяше течностите от АМ,което и беше основна храна.
Цитирай

Стара Загора

Сок дадох след годинката и то не всеки ден
Цитирай

София

Не давам, защото непрекъснато яде пресни плодове. Взима си сам, бели си..
Цитирай

София

давам рядко и то колкото изпие,после изхвърлям или доизпивам(правя домашен)
Цитирай

Временно

Аз въобще не давам,защото тя не пие.
И вода не иска.
Караме само на айрян.
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

До 1 год.изобщо не съм давала.Сега когато иска PeaceЗалагам повече на пресните плодове.
Цитирай

Сливен

и аз дадох сокче след годинка Peace
Цитирай

Sofia

Аз давам когато се сетя, по 30-50 мл, обикновенно като десерт на обяда.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора