Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 фев. 2009, 11:34 ч.

Синът ми отказва адаптирано мляко

• 1 297
  • 18
  •   1
Отговори
Здравейте!Имам следния проблем-синът ми е на 7 мес.От 1 мес. насам кърмата ми намаля и опитвам да му давам АМ,но в момента в който го опита започва да го плюе и да реве.Опитах различни марки-НАН,Нутрилон,Хип,но все същото.Моля за съвет как да го накарам да го пие newsm78.Благодаря предварително!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 14:22 от nova 81

# 1
  • София-Света Троица
Можеш да пробваш като за начало да смесваш кърмата и Ам за да свикне по лесно с вкуса Simple Smile

# 2
и моята вече 2 месеца отказва да го пие .С много труд от моя страна го изпива  #2gunfire

# 3
  • Стара Загора
Малката отказа да пие АМ от шише на 8м-затова започнах да го давам с бисквити и с лъжичка

# 4
Много благодаря,ще опитам да го смеся с кърмата,дано да стане.Веднъж опитах да сложа малко АМ в пюрето,но го усети-и пак рев!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 14:25 от nova 81

# 5
  • София
Пробвай и с друга марка АМ.
Лактана, например. Тук майки са писали, че тя има вкус на истинско мляко.

# 6
Нямам избор-май ще ги изредим всички марки Thinking

# 7
  • Временно
Аз имах същия проблем.Това стана малко след като навърши 8 месеца.Не искаше да пие АМ.Около 10-ина дена отне привикването.Само като видеше шишето стискаше устни и започваше да върти глава.Аз настоятелно и го бутах в устата,тя се разплакваше,беше малък ужас просто.Усещаше като го слагах и в кашите.През това време започна да ми отказа повечето храни и направо се бях видяла в чудо.Но с много настояване от моя страна и рев от нейна страна нещата потръгнаха и сега,да чукам на дърво,си пие АМ.

# 8
Дъщеря ми също отказва да яде Ам от няколко дни,не знам какво да правя,пие го само докато е сънене рано сутрин,а през деня не иска и да види шишето....иска само пюрета-плодови и зеленчукови,каши- с лъжичка.Отказва и да пие вода,само сок разреден с вода, за да пие все пак нещо.Страх ме е да не се обезводни като не приема течности,а пък и не може 4 хранения с пюрета,ще се запече.....помагайте,моля......

# 9
Смени млякото не може да кара само на пюрета,явно те са й се усладили повече  Mr. Green Смени й биберона на шишето при нас проблема беше същият около месец,но с много настояване ,сменяне на млека и биберони,и сълзи се получи.Сега да не казвам голяма дума си цоцка 190мл Розов Хипп  smile3504

# 10
От розовия Хипп бебчо днес повърна още докато го опита. Ще пробвам с друга марка..... Praynig Praynig Praynig

Galka82- а кърма даваш ли?

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 22:43 от nova 81

# 11
И аз съм от майките, които след кърмене от 6-7 месеца минават на АМ и виждат доста зор! Laughing
При нас в началото бяха ревове, дърпане назад, пиеше около 100 АМ в заспало състояние и след около седмица, две премина тоя период. Търпение Hug
Между другото вечерно време се опитвах първо да кърмя и после да давам АМ, но беше невъзможно и спрях да я кърмя само и само да пие някакво мляко все пак (при положение, че кърмя нямах вече)

# 12
Привет !!!!!!При нас е малко по-кофти защото от вкуса на АМ му се гади Sick,и дори да го смеся с нещо,го усеща...

# 13
на моята също и се гади като я храня се въоръжавам с 2 шишета едното с малко кърма  защото иначе не става.Смених 7 вида адаптирани млека докато намеря това от което не повръща(ние имаме такъв проблем)Оказа се че не повръща единствено от аптамил комфорт,но много търудно го яде.мъчим се вече 2 месеца.Дано при вас стане по бързо че е кошмар #Crazy

# 14
на моята също и се гади като я храня се въоръжавам с 2 шишета едното с малко кърма  защото иначе не става.Смених 7 вида адаптирани млека докато намеря това от което не повръща(ние имаме такъв проблем)Оказа се че не повръща единствено от аптамил комфорт,но много търудно го яде.мъчим се вече 2 месеца.Дано при вас стане по бързо че е кошмар #Crazy

И аз пробвах с 2 шишета -едното с кърма,другото с АМ и се опитах да ги редувам и да го излъжа някак си ,но той така се изнерви накрая,че не искаше и кърмата Sad .Ние пък се обриваме от някои храни включително от Нутрилон/бях успяла от него да му дам 20-30 мл/,така че и ние трябва да намерим някое което хем да го яде,хем да не се обрива...... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт