® E-bay - тема 21

  • 36 263
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 11 340
madlena, виж в mytoys - има най-различни, с героите на Дисни, много са хубави - 7-8 евро са. Peace

# 736
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 316
спечелих нещо, което има обявен шипинг за Англия от 1.80 лири. Сега обаче като тръгна да го плащам излиза доставка от 4.50 лири, независимо дали адресът е в Англия или в Бг. Защо се получава така?

# 737
  • Мнения: 5 255
Изчакай инвойс от продавача, направи принт скрийн на страницата с ниския шипинг.

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Мерси за бързите отговори, chockolina нямам регистрация и не ми се ще да си правя, като помолих за услуга за друго нещо в съответната тема не получих отговор и затова предпочитем в ибей, че да се справя сама  Peace

# 739
  • Мнения: 3 880
Мадлена, ако немският ибей ти върши работа- ето тук. Има много и всякакви- шарени, едноцветни, с джобове и без....

# 740
  • София
  • Мнения: 586
спечелих нещо, което има обявен шипинг за Англия от 1.80 лири. Сега обаче като тръгна да го плащам излиза доставка от 4.50 лири, независимо дали адресът е в Англия или в Бг. Защо се получава така?

gadamer, при мен се получава такар когато продавачът ми е пратил фактура, преди да успея да платя. Тогава излиза шипинга от фактурата - независимо от адреса за доставка. Аз в такъв случай искам наново тотал и давам адреса в Англия.  Peace

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Момичета,някой пазарувал ли е от амазон.ком?Спешно трябва да поръчам нещо,но не съм на ясно как става.Моля някой да помогне,ако знае.БЛАГОДАРЯ!   bouquet

# 742
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не знам от американския как могат да ти доставят нещо, аз от английския пазарувам (www.amazon.co.uk) - регистрираш се, слагаш в кошницата, каквото си си харесала, даваш английски адрес за доставка и плащаш - директно, с кредитна карта, приемат и български такива. Няма нищо сложно.

Аз вчера пак направих една поръчка оттам, на адреса на empresa я пратих (още не съм ги уведомила Embarassed).

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 8
БЛАГОДАРЯ, МИЛА chockolina  !  bouquet    bouquet    bouquet
ще потърся дали я има тази играчка.Дано да стане.

# 744

Общи условия

Активация на акаунт