Споделете 94

  • 20 938
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
С една от любимите ми реклами от снощния Супербол, ви желая спорна седмица, независимо от работното място.  Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=iBBcibQByNs&feature=related

# 31
  • Майничка
  • Мнения: 12 580
Честит Петльов ден, банда!
Болните да оздравяват, уморените да го вдигат (кръвното Wink)!

# 32
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
честит празник и от мен
Кейси рекламата е много готина

# 33
  • Мнения: 2 212
Пак въпрос към юристите или хора с поне малко обща култура в областта - съдебни и изъпнителни дела може ли да се обединят под общото име юридически дела. Или съдебните включват и изпълнителните, и само съдебни е достатъчно като общо понятие? Благодаря....да им се не знаят и документациите  ooooh!

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 171
И аз много се изкефих на този елен Grinning.
Споделям спокоен ден.

# 35
  • Мнения: 4 300
Пиши ги съдебни, не им се вторачвай толкова.

За да е съвсем куц денят ми на прибиране в парка имаше един паднал дядо, целия в кръв. Понякога трябва да сме щастливи просто защото сме живи.

# 36
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Очаква ме още една седмица болничен (поне). Надявах се за последната седмица поне да успея да се понаспя, но за момента явно е невъзможно.  Tired

Рокси, ужасно.  Sad

# 37
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
Рокси това е повече от ужасно

# 38
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
С една от любимите ми реклами от снощния Супербол, ви желая спорна седмица, независимо от работното място.  Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=iBBcibQByNs&feature=related
rotfImbo
Ще го пратя на дона свой, да види, че има и по-лошо.  Laughing
Споделям трол-беглец. Вчера Големия трол беше на гости на съседски трол. Ние с дона тъкмо седнахме да гледаме филм, а Малкия трол си отиде в стаята да реди кубчета (или поне така каза). Минаха се четири-пет минути, а Малкия трол още не се бе явил (нещо необичайно за него), та реших да видя на какво се дължи тази тишина. Тишината се дължеше на троловата липса. Няма да ви обяснявам как се почувствах, когато не открих тролището никъде из къщата! Преди да изпадна в паника, видях входната врата - беше съвсем леко открехната. А дървеното конче-люлка - до нея (явно е послужило за стълба).
Донът хвана трола-беглец по стълбите надолу - искал при батко, моля ви.  ooooh!
Двамата имат в касичката по един хубав бой от мен - старият дон, че не е заключил вратата. Малкият трол - заради влечението си към екстремни преживявания.  Crossing Arms
П.П. Обаче филмът, който гледахме с дона, беше много забавен. Laughing Ей този:
http://www.imdb.com/title/tt0848281/

# 39
  • Мнения: 2 212
Василиса, с цялото ми уважение към вашето тролско семейство, но именно поради естеството на последното, филми струва ми се не ви са нужни, еле пък забавни  Laughing Hug

# 40
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336

Ще го пратя на дона свой, да види, че има и по-лошо.  Laughing
Споделям трол-беглец. Вчера Големия трол беше на гости на съседски трол. Ние с дона тъкмо седнахме да гледаме филм, а Малкия трол си отиде в стаята да реди кубчета (или поне така каза). Минаха се четири-пет минути, а Малкия трол още не се бе явил (нещо необичайно за него), та реших да видя на какво се дължи тази тишина. Тишината се дължеше на троловата липса. Няма да ви обяснявам как се почувствах, когато не открих тролището никъде из къщата! Преди да изпадна в паника, видях входната врата - беше съвсем леко открехната. А дървеното конче-люлка - до нея (явно е послужило за стълба).
Донът хвана трола-беглец по стълбите надолу - искал при батко, моля ви.  ooooh!
Двамата имат в касичката по един хубав бой от мен - старият дон, че не е заключил вратата. Малкият трол - заради влечението си към екстремни преживявания.  Crossing Arms

 rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo това е да живееш в тролско семейство rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 41
  • Мнения: 3 405
Умнице, може ли да дойда да поживея у вас?  Grinning

# 42
  • Мнения: 2 070
Приемам всякакви идеи и предложения с какво да си играя с Яна довечера. Едновременно да и обърна внимание, но и да не се движа много и да не измислям, импровизирам, влизам в роли и прочие. Днес хич ме няма, пък не искам да я ощетя откъм внимание.

# 43
  • Мнения: 4 585
Шах. Лежа по корем, гледам телевизия, а шаха и Вълчето на пода.
Винаги падам, понякога го докарвам до пат. Нарочно.

# 44
  • Мнения: 2 212
Не се сърди човече ми се струва по-подходящо за възрастта.

Общи условия

Активация на акаунт