мини готварски печки

  • 3 313
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте! Някой може ли да ми каже дали е ползвал мини печка Дипломат с керамичен плот, и дали е доволен? Питам, защото в друг форум бях чела,че при повреда фирмата производител се скатавала и не искала да ремонтира стоката! Някой от вас имал ли е подобен проблем? Rolling Eyes Пишете ми скоро,защото съм си харесала една такава за подарък и бързо трябва да реша! Предварително ви благодаря! newsm20

# 1
  • Мнения: 242
Аз имам такава печка и съм много доволна Peace

# 2
  • Мнения: 53
А вярно ли е,че има вероятност,ако капне капка от яденето върху плота,докато готвиш ,той да се пукне? Или остават ли някакви петна,които не могат да се очистят?

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
тц, само захарта е опасна.

# 4
  • Мнения: 53
Абе и аз така мисля,защото имам горение и не веднъж ми е кипвало яденето  newsm62,но никога не съм имала проблем! Ама знам ли ги Дипломата newsm12

# 5
  • Мнения: 53
Някой друг доволен (недоволен) от Дипломата?

# 6
  • Мнения: 43
Аз също също съм с Дипломат от 5 години и направо съм я разбила от ползване ,така да се каже,но досега не съм имала никакъв проблем.

# 7
  • Мнения: 166
Майка ми има такава печка.Една година след закупуването плота й се отлепи и просто  пружинираше.При това котлоните не са спирали да работят.Обадихме се в сервиза-оттам казаха,че ще се свържат с производтеля,защото залепването ставало със специален силикон,който издържал на високи температури.Да наистина дойдоха,залепиха и оттогава нищо друго не се е обадило.

# 8
  • Мнения: 459
Вчера от "Зора" ме разубеждаваха да не купувам тези на "Дипломат". На всичкото отгоре имаха само два вида от тях. И аз съм харесала тази с керамичния плот.

# 9
  • Мнения: 3
По веригите не поддържат всички модели печки на Дипломат, а и явно не им е приоритет да ги продават....... Дипломат имат фирмен магазин на бул.Стамболийски

Търговски център "Дипломат"
бул. "Стамболийски" № 127
тел.: 02/929 45 95

там е изложена цялата гама продукти, парадоксалното е че там са с 10-20лв по-скъпи отколкото в големите вериги  newsm78

и ние сме се ориентирали към подобна покупка само че комбинирана - 1 газов + 1 електрически котлон, някой има ли отзиви за тези модели?

Общи условия

Активация на акаунт