Как лекувате бронхит?

  • 88 258
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
  • гр.София
  • Мнения: 199
jmoto мерси ,
значи правилно съм го направила.

# 61
  • Мнения: 982
Благодаря zuki
Инхалациите до сега съм ги правела с лайка,мащерката по удачна ли е?

Аз ги правя с лайка + сода за хляб.

# 62
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Днес пак бяхме на преглед и освен АБ, Вентолина, ни дадоха и АСС, като махнахме Флудитека. Уж дишането е по-добро, но не може да отхрачи, всичко вътре е топка/ по думите на лекарката/ и затова ни даде и АСС-то. Буквално ходим на лекар през два дена и кашлицата си я има  Cry newsm78
Лошото е, че мойта хубостница не иска да пие нито чай, нито сок #Cussing out.... Лекарката ни препоръча да прави  един вид упражнения, като дужа през сламка в сок, надува балон или свирка за да може да тръгне отхрачване Thinking
На всичкото отгоре - и аз лепнах бронхит, та и аз на АБ ooooh!

За Саностол пробиотици, не бях чувала, но ми звучи мн. добре и ще го потърся задължително!

# 63
  • Мнения: 1 264
Днес реших да включа Аб, който ни изписваха, защото кашлицата не минава много дълго. Потърсих и тези прахчета на саностол, но ги нямаше, в аптеката казаха, че е била лоша партидата с много малък срок на годност  и всичко е върнато на производителя.
Защо не вземеш Биогайа? Аз съм много доволна от тях. Спира разстройството и апетита на Калоян се оправя. Ето повече информация: Биогайа

# 64
  • Мнения: 3 929
Благодаря zuki
Инхалациите до сега съм ги правела с лайка,мащерката по удачна ли е?
Лайката също е добра. По принцип можеш просто само да сложиш чиста вода да заври и да караш детето да диша изпаренията.

# 65
  • Мнения: 1 650
Благодаря zuki
Инхалациите до сега съм ги правела с лайка,мащерката по удачна ли е?
Лайката също е добра. По принцип можеш просто само да сложиш чиста вода да заври и да караш детето да диша изпаренията.
А лайката не алергизира ли при децата?

# 66
  • Мнения: 128
Не мисля, че инхалации с лайка ще причинят алергия на  детето.Нали има и чай на Hip с лайка.

# 67
  • Мнения: 255
Леле леле.Ние преболедувахме това което ме накара да пусна темата.Оказа се гнойна ангина и нее успяхме да избегнем АБ.Сега обаче сме с ново двайсе.Някакаъв вирус с много висока темпратура 39.4, 38.7 ох ще се побъркам....пием изопренозин и АЦЦ сироп.Давах един път хексалгин...не не помага.Сега съм му направила влажнитекомпреси...дано помогнат. Praynig

# 68
  • Мнения: 128
 Дано ви минава по бързо.Пиши после как сте.Аз знам ,че е добре да вдигне Т, защото организмът му се бори.

# 69
  • Мнения: 25
Така е,бронхит се лекува с подходящ хранителен режим,течности,витамини,общоукрепващи с-ва и сироп за облекчана или подтискане на кашлицата,както и за втечняване и за подобряване отделянето на секрета.АБ са показани само при тежко,затегнато протичане или със съмнения за усложнения.
А колкото и добре да познаваме децата си,едвали сте наясно с физиологията на човешкия организъм и протичането на болестите.Все пак някой са учили за това близо 10г. и то не от интернет!

# 70
  • Мнения: 556
И ние сме с лек бронхит. Днес водих детето на снимка, защото кашлицата не ми харесва и така ни казаха. Досега давах на детето Биокс Тими  - започнах да и го давам докато кашлицата беше по-лека и личната каза да го продължим. Но днес като се видя от сниката че е бронхит, настоях пред личната дали Биокс Тими не е слаб сироп и тя ни изписа Проспан. Само че защо си мисля че тук съм чела че проспан е за суха кашлица а нашата се кърти. Сега се чудя да го давам ли на детето. Въобще какво друго да и правя при бронхит?

# 71
  • Мнения: 7 201
Но днес като се видя от сниката че е бронхит, настоях пред личната дали Биокс Тими не е слаб сироп и тя ни изписа Проспан. Само че защо си мисля че тук съм чела че проспан е за суха кашлица а нашата се кърти. Сега се чудя да го давам ли на детето. Въобще какво друго да и правя при бронхит?
Проспан е много хубав сироп.Освен,че е билков,облекчава кашлицата,има и антибактериален ефект. Peace Защо не се довериш на лекаря ви?
А ако не може да му отхрачва добре-питай за друг.Има много с такова предназначение.

# 72
  • Мнения: 25
как ще отхрачва добре,като проспан е сироп за суха кашлица!?За влажна кашлшца сме пили флудитек.Невероятно добро и бързо действие има.

# 73
  • Мнения: 7 201
как ще отхрачва добре,като проспан е сироп за суха кашлица!?
А как ще обясниш тогава,че го водят муколитик?А именно-втечняващ агент на бронхиални мукози.Муколитик, втечнява секретите при остри и хронични заболявания на респираторната система. Crossing Arms
Точно за влажна кашлица си е!
И много добре повлиява бронхита! Peace(мое мнение,не го натрапвам)

# 74
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Проспана не е за суха кашлица Stop

Общи условия

Активация на акаунт