Рицарки на Бялото кантарче 02.02.2009 - ...

  • 13 536
  • 439
  •   1
Отговори
# 60
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 ooooh! Преядох с ориз.
Гурото на диетата каза, че може да си правя жито във въглехидратният ден. И аз го запомних bowuuта сега правя приготовления за утре -  тенджерки, термуси, мед, ябълки, орехи.......

Пиле, аз пък ти завиждам за плодовете. Нямам търпение да ми дойде плодовият ден  Crazy...

# 61
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
Наминавам да видя до къде сте стигнали с 90-дневната. Браво, доста сЮрьозни!   bouquet

След малко отивам да чета, че и от старата тема. Сега само и аз пофал, пофал ... Петьо се е справил прекрасно на последното състезание по математика. Иска да участва във всяко следващо, независимо по какво ще е. А то е по български език и литература. Ако и там има същия успех - отива на национално. Митко ми нарисува усмихнато слънце, с лъчи, очички и всичко, както си трябва.
Работна съм, дори успявам да ям разумно. Мъжът ми замина вече в командировка и си готвим само режимни неща, приемащи се учудващо добре от всички. Към края на седмицата ще се фотам с мечтаните дънки, че даже и клекнала  Mr. Green До скоро висяха в кухнята, по идеята на Онка ... как ли са и те? Дика и всички болнички (поименно - по-късно) - оздравявайте. Ще дойда пак, ама ... друг път.

# 62
  • Мнения: 684
Привет от мен,
аз си ям режимно, но като че ли най - много пак на вечеря, а трябва да е обратно.
Започнах да си пия пак витамините - Милгамма и Нивалин на хапчета, така за един месец. Дано не ми окажат влияние на отслабването. Реших, че ще са ми полезни за крачето.
Днес съм на 3 обиколки = 3 км. Това си е направо голямо движение за мен. Като се стопли ще го увеличавам. Дано съм изгорила и малко калорйки.
Пипи, този сандвич звучеше много вкусно. Припомни как се правят палачинките. Не е ли много калорично. Аз нали не спортувам и все се притеснявам.
А и съзнанието ми още е промито - все си мисля, че като съм на диета и трябва да ям малко. Даже преди време казвам на големия син, че съм на диета и си напълвам една чиния с позволени неща и той ме гледа ето така  Shocked и вика, ама ти нали ще отслабваш защо ще ядеш, ами то детето помни гладуването ми на чай с плодове и тогава дори не сядах да вечерям с тях и такива ми ти работи.

# 63
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
Тричавата палачинка ми припомни разказ на една рицарка:
-Мамо, мамо, направих си палачинка без брaшно!
-Това не се ли нарича омлет?
Тричавата палачинка я правя като обикновена, но с трици, вместо брашно, в тефлонов тиган. Има варианти и за микровълнова. При Дюканките има рецепта със сигурност.
Тези дни си правих варена елда, солен(със зеленчуци) и сладък(с плодове) вариант. Вторият е за предпочитане.
Мариетке, ние мислим да почерпим гарджето с детско шампанско по същия повод newsm78 Някой знае ли какво е всъщност това? Има различни цветове, предполагам, и вкусове. Някое от вашите деца има ли предпочитания, че аз идея си нямам?

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 22:33 от jd

# 64
  • Мнения: 2 492
Ще ви спестя колко ми е тъпо всичко , защото трябва да ви е писнало от мен .
И докато не намеря от какво ще ми стане по "остро " няма да се вясвам тук .
Да не ме мислите .  Hug

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Тричава палачинка (няколко варианта):

http://dukanskirecepti.wordpress.com/2007/12/12/%D1%82%D1%80%D0% … 0%BD%D0%BA%D0%B0/

Жд, играеш ли Травиан?  Embarassed

# 66
  • Мнения: 2 487
    Добро  ви утро Heart Eyes

  Вчера:

  ябълки
  пържена риба
  два домата

  чай

  16км

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 05:49 от Айя

# 67
  • Мнения: 1 934
Добро утро!

Ж,браво на детето!  bouquet
Пуки, Hug никви такива мила пиши ние ще те четем и ще помагаме мисловно.
Айче браво за намалението.  bouquet

И моя ден вчера беше съвсем режимен браво за което,днес и фитнесче ще има.

# 68
  • Мнения: 1 479
Добро утро и от мене!
Вчера -
- закуска - трици с кисело мляко  и канела и кафе
- обяд суджук около 100 г
- вечеря - телешко с грах - беше супер и два резана кашкавал
4 мандарини и половин краставица и кола лайт , и малко риба -към 16 часа
- вода-малко
Спорт - 1 час каланетика и 3 км пеша!
Още кашлям, ама малко!
Днес ще правя , сочно пиле! Ще правя Били Бланкс, ще уча и довечера съм на лекции!
Утре - работник, живот и здраве!
Още не мога да вляза в нормалния си ритъм след грипа!
Пуки, ще отмине това с тъпото и аз имам такива моменти, даже тука съм писала за тях!
Лек и режимен ден, отивам за бутчета!

# 69
  • Мнения: 1 934
Наградата за вчерашния режимен ден -0.700кг.Браво на мен. Hug
И една чуденка имам инструктора ми каза 1 час преди тренировка задължително да съм закусила,а на 90 дневната до обяд нали само на плодове.Та въпросамие какво да правя?
Станах рано рано приготвих си храната за днес и сега стоя и я гледам и незнам какво да правя.

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 08:38 от bebche05

# 70
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро!

Дано денят ви донесе само позитивни емоции!  Hug

Аз, въпреки че 2 дни не съм ходила до 00 днес се изненадах на показанията на Кантарев и то в положителна насока, т.е. надолу  Mr. Green Засега няма да мърдам лентички, че нали съм в период на задържане до 23.02.  Flutter

Отчет за вчера:
закуска - кис. мляко с трици, лен и малко сусам
обяд - пилешка пържола с топено сирене и горчица
вечеря - кисело зеле с месо и две зелеви сърми+10-ина маслинки и две тънки парченца синьо сирене
вода - около литър и половина - два
кафета - 2
ракия - 50 мл  Mr. Green Това последното след доста стресов 12-часов работен ден, ми имах нужда и хич не ми е виновно  Mr. Green

Бебче и Айче честити ви намаления   bouquet

На Евича отново браво   bouquet

Ж-то браво и на детето   bouquet А бе алоу майките на първолаците я стига се хвалили,  ще депресирате майките на второкласниците, които няма с какво да се похвалят пък  Crossing Arms Шегувам се - браво на децата, всеки постигнат успех ще ги мотивира и амбицира да учат повече, нека е така  Peace

Пуки да се намира  Peace

90-дневките - успешно режимуване   bouquet

Щъки да идва да се отчита, Литъла - също, че ги следя изкъсо.

Ако някой не се видял сред споменатите, да не страда дълбоко щот сега пращам на всички ви по един голям целоФан  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 2 487
 
   Бебче , че какво им е на плодовете , като за закуска  newsm78

  Браво и на теб за намалението  Hug

# 72
  • Мнения: 1 934

   Бебче , че какво им е на плодовете , като за закуска  newsm78

Нищо им няма на плодовете,ама ме е стах да не ми падне кръвното от натоварването.Миналия път така ми се зави свят.Та си хапнах малко от храната.Аде обличам се и изчезвам да спортувам.

Корсе Hug браво за намалението и на теб.

# 73
  • Мнения: 30
Бебче, само мога да ти завиждам за инструктура. С такъв красавец, бих тренирала и слушкала всичко дето ми каже  Joy

Пуки, без такива номера, моля! Как така няма да ни навестяваш? Хей, момиче, я да се стягаш и да се развеселяваш. Ние с теб и ти с нас - други варианти не се приемат.

Тази сутрин обичам Кантарчо - закова точно на 58 кг и аз гордо редактирах лентичката си. Повече от месец го борих това кило  #Crazy, ако толкова ми трябва и за последното - тъкмо за деня на пролетта ще съм в идеална форма.
Явно шоковата терапия - ден преяждане - ден гладуване - действа, ама аз съм страхлива и скоро няма да се реша да я повторя.

Имам страшно много работа, тъй че ви оставям за неопределен срок.
Приятен и успешен ден на всички  newsm10

# 74
  • Мнения: 2 956
Добър ви ден!

Да се радвам или не,ама 2 кг ги няма....то след толкова висене във ВЦ-то и неядене на друго освен печени филиики и някой и друг банан нямаше и как да е друго яче.
Браво на смалилите се и постоянните   bouquet
Оправям се...бавно ,но славно надявам се....днес съм на "женски " доФтор....да видим там каква ще я дробим  Rolling Eyes
Инак ,колкото и да ми е мъчно да го кажа- още 8-9 кг до целта  Confused Надявам се да не ме измъчат, най-вече ,защото мерките не са с много разлика от предишното положение на 4-5 кг по-лека. Тук-таме по 1;1,5 см.
Изповядах се и аз. А...щях да забравя и да се оплача малко....от утре пак ще се отнасям да работя на май*** си. В гадния склад, на гадния студ....  Close

Лек ви ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт