Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родени 2006 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-291 от 291 отговора

Шумен

МАЙЧЕТАТА ни са 159 : 82 момичета, от които една двойка близначки на мама titini, и 77 момчета от които две двойки близнаци на мама Мikki и на мама Мария77!

АЛБУМЧЕ МАЙ-КИ
потреб. име: maiski
парола: 2006

Кръстница на темата - Ани

Предложения за следващи теми:

1. Лято е и МАЙското дете все навънка го влече! (galiushana)
2. Майските момченца и момиченца, берат белички кокиченца! (galiushana)
3. Празник най-чудесен - празника на Мама, Майската дружина го посреща с песен. (А н и)
4. Нова МАЙска мода настана - поголовно продължаване на рода! (tania_ark)
5. Първи сняг настана, а Майчето със шейните се захвана (gi4o_pi4o)

Цитирай

София

Ехаааа, много рано, Ани....  bouquet
Чак на 20-та стр. трябваше!
Цитирай

Шумен

А бе жена, как се намърда толкова бързо!!!!! Аз едва публикувах поста и щракам да проверя дали се отваря линка и ти вече намърдана вътре  Shocked
Цитирай

Плевен

И аз се намърдвам набързо, че току виж съм изпуснала пурите и уискито довечера  Mr. Green

Ани  bouquet Благодаря за темата!
Цитирай

София

За да не ви изтървам се записвам и тук,че каквато съм блейка пак ще съм неинформирана.
 А ако стигна до изневяра да знаете,че вие ще сте виновни.Като не съм пробвала на младини,поне в зряла възраст ще трябва да наваксвам.А ако не ми хареса му мислете...
Цитирай

Шумен

Имарче, а на твоя снежен човек на аватара какво му шава там долу. Пулих се, пулих се не мога да го установя!?
Цитирай

София

и аз да се запиша - току виж съм успяла да прочета и предишната тема. Ани, благодаря ти за времето и труда да я пуснеш
Цитирай

София

Имарче, а на твоя снежен човек на аватара какво му шава там долу. Пулих се, пулих се не мога да го установя!?
Ей страшни сте!Само за шаване си мислите цял ден,ами мърда си шкембето снежко,друго не виждам.
Цитирай

Пловдив

И аз да се намърдам в чисто новата тема
Ани  bouquet
Цитирай

Пловдив

Хайде и аз тук,
Ани страхотни снежни снимки разгледах, но и много ми домъчня за Пампорово...ех като бях млада какви почивки имах....мерси и за новата тема
Люба, добре си уважила свекито, ха дано и тя малко се отчете...моята днес взе Хриската следобед уж майка и да чете, а аз като му легнах...сега чакам малко да се разсъня за да си я взема  Embarassed
Цитирай

берковица

Ей, страшна работа сте  Hug Laughing
Ани, мерси за темата  Hug bouquet Love
Кога успяхте да изпишете толкова страници, ум не ми го побира. Толкова весело ми стана, че на един дъх ви изчетох  Hug
И в духът на темата, а и е ракиено време
  спешъл за Сиска аз с това се отчетох, че колкото и много да съм писала в предишната е не мога да ви насмогна  Wink Mr. Green
Цитирай

Пловдив

Е,като местите  купона,пък казвайте Crossing Arms.....аз гледам турна там Люси пурите и народа замлъкна newsm78........
Ама щом и тук има погрижили се за настроението,няма да мрънкам Laughing/много/
Ани, bouquet

Аз отивам пак в кухнята,че съм приготвила на мъжа кекс/да не се наложи да го компенсирам с друго,ако го изгоря/
Цитирай

берковица

Аз отивам пак в кухнята,че съм приготвила на мъжа кекс/да не се наложи да го компенсирам с друго,ако го изгоря/
Е, че то това лошо ли е? Аз като жена с временно отсъстващ мъж, питам  Mr. Green newsm78
Цитирай

Плевен

Ааааааа не се обаждате вие, така значи...
аз пак тогава и
Моля не се блъскайте, за всяка има удачния размер  Mr. Green
Цитирай

София

Е, мерси, Люси, то само виртуално ми остана да се почерпя, та не отказвам!

А н и,  bouquet за темата, а снимките са мног сладурски! Мен снегът хич не ми навява приятно асоциации, че искам тая зима да свършииииииииииииииииииииииииии, но тия в басейна направо ме размазаха! И се присетих пак как ми се ходи пак във Велинград  Crazy
Цитирай

София, Дървеница

Много почерпки, много купонджийско настроение нещо Laughing
Ани, хубава почивка сте си спретнали. Румчо всеки ден повтаря, че искал във Велинград на хотел, та май ще се наложи да ходим, няма как Wink Ралица и тя много пораснала. Румчо пък казва, че не искал да кара ски, щял да кара кола Smile
Ето и един поздрав, извинявам се за качеството http://www.youtube.com/watch?v=l4kWOTiyn-Y
и малко неактуални снимки, но чак сега ги качих Embarassed http://meribal.multiply.com/photos/album/17/End_of_2008_photos
Сисе, не разбрах какво те тормози и си се изнервила. Кажи си да ти олекне Hug
Цитирай

Сандански

И аз д а цопна в новата тема.  bouquet За Ани.
Насмях се отсърце, почерпих се и разгледах доста снимков материал. Бабълче, чух че Румката ти изговаря много добре Р-то в песента. Нашият син го казва, но не е така отчетливо.
За обрязването не мога да коментирам. Не съм била с такъв.
Но и Руми го водехме на хирург-2 пъти. Беше на 7-8 месеца, но такъв рев удари, че ще го помня. Сега вечер го карам сам да почиства пишлето. ААА сега се сетих, нали говорим за това и отдавна искам да питам- вашите синове играят ли си с мъжкото достойнството. От близо месец всяка вечер си го мачка, пипа, дърпа и засега не реагирам, защото не знам как. През деня е с чорапогащник или панталон и неможе, но вечер спи по гащи и потник и лесно стига целта.
Велиса, наистина снимката е уникална WinkПродължавай в същия дух.
Цитирай

В главата ми:)

Така е то -женска му работа....завидяхте ми май на телевизора Sad
Тази вечер,докато си правих вечерята чувам страшен трясък и писъци от мъж и дете Twisted EvilДа не ви казвам какво ми мина през главата докато стигна до тях.Резултатът е бутнат телевизор на земята,слава богу здраво дете и много бесен мъж #Cussing out
Накрая аз излязох виновна,че не съм се хвърлила да утешавам мъжа,а детето Very Happy
Телевизора не оцеля,а Алекс още 100 пъти ни скъса нервите тази вечер-беля,след беля.
Надявам се скоро да си легне,за да си отдъхнем всички в къщи.
Лека нощ от нас Love
Цитирай

Пловдив

Е, че то това лошо ли е? Аз като жена с временно отсъстващ мъж, питам  Mr. Green newsm78
Гичо,да съм казала,че е лошо-не съм Naughty..ама благодарение на затворения своевременно лаптоп успях да извадя и кекса и вечерята овреме,та сега ще има и друго/пък  и то здравата храна е предпоставка за други здрави работи.....например здраво семейство/
Люси,мерси,че премести почерпката и тук...ама аз ще кажа"Наздраве" с винце/тая година незнам какво ми стана,та се отворих на червено такова/newsm40
Бъбълче,с тая песен уби всичко детско в мен-аз все още не мога да докарам такова"р" Embarassed
Пепсън-че,от твоите клавиши в божията уста....ама надали.....мога само да ти завиждам за бабите...........пък ти лежи и почивай...и като ти махнат запрещението-ние пак сме на линия/надявам се и да сме здрави/
Ани,чудни снимки,ама `де го акордеона?Искаме и клип/както и на кандидат барабаниста Иван/...та да видим дали да Ви пратим и вокалист/ама наш Иво знае точно две песни,които са на английски,но стават само за неанглоговоряща публика newsm65/Ама трябва да имат и добра физическа подготовка-като ги погнат-недооценилите ги слушатели/това основно заради предложения от мен вокал може да се случи....че е много упорит и не млъква докато не си изкара партията/
Велиска,нали личния състав е здрав....телевизори се купуват!
Айде,днес си наваксах за няколко дена напред с писането,може да не се мяркам до края на седмицата Big Grin.....но да Ви кажа лека нощ и късмет и да се оттеглям в покоите си....... thumbsup
Цитирай

София

Хора, толкова сте забавни!
Не можах да повярвам, че толкова сте изписали цял ден!

Честит празник на всички мъжки майки!!!

Люба, твоето свеки точно днес ли има рожден ден - тази "добра" женица  Rolling Eyes!

За обрязаните мъже, не мога да коментирам, понеже и да е имало такъв не съм го видяла... А иначе се "бракувах" и аз с късния влак на 29.

Бабълче, страшен е Румчо, а Р-то му е уникално. Сигурно се е научил заради името си. Сладур голям!!!

Ани, страхотни снимки и аз гледах да видя акордиона, но нейсе... Темата е супер!  bouquet

Велиска, урочасахме го този телевизор, ей...

Лека нощ и приятни сънища!!!
Цитирай

Велико Търново

Така е то -женска му работа....завидяхте ми май на телевизора Sad
Моля,моля завидях ти за хубавите крака Crazy
Телевизор си имам,ама хубави крака тц Stop
Цитирай

берковица

Лека нощ от мен, че ту-ко виж утре се успя и пак пропусна 2-3 страници за мъже, алкохол и още нещо  Hug
Цитирай

Плевен

Люси,мерси,че премести почерпката и тук...ама аз ще кажа"Наздраве" с винце/тая година незнам какво ми стана,та се отворих на червено такова/newsm40

То и аз цяла зима, че и от по-рано съм все на винце, много си го обичам, ама при теб си е странно, защото си отколешен привържаник на бирата... няма значение, на кой каквото му се услади... пък го турнах туй бърбънче, че МАЙките бързо се явяват на спявка/спивка при тези образа един до друг, плюс още едни, които Сиска майсторски намира из нет пространството.

Бабълче, Румен направо ме изуми с Р-то... Браво на детето, а и е един красавец... като майка си  Love.

Сватя много хубави зимни снимки, завидях ви... а и за снимката ти в басейна завидях... като си ни такава елегантна...

Вели важното е, че няма физически последствия върху домочадието  Hug, пу и сме и ние едни, завидяхме ти на позицията  Laughing

Аз само да вметна, че на 14 и 15.02. мъжлето е решило да ходим , живот и здраве ей тук  и ако някой от вас има желание да си направим лекинка срещица ще ми е много радостно на душата, а и децата ще си правят компания, докато ние Зарязваме с ракии и руйно вино  Mr. Green
Цитирай

Лондон

Добро утро,
после само някой да е казал,че не съм ранобудна Mr. Green
Не съм разгледала снимките на Ани и Бабъл,че стана късно,но ще се включа утре по темата.
Мами,какво да ви кажа освен,че се радвам,че имам две момичета.Пък ако стигнем до момче някой ден,Петър да му мисли.
Днес не беше на работа,дано и утре се върне рано/заради снега не работи метрото/.С Елла направиха прекрасни снежни човеци,снимах ги и снимка.бг не работи-много ме е яд.Ама утре ще тормозя Сиска на скайп да ги качи Very Happy
По Темата нищо не мога да кажа,щото аз съм скромна и морална дама Mr. GreenАма така си е Very Happy
Смайли,много се радвам,че се разписа-чудех се вече какво става с вас.Съжалявам,че Йони е болничка Sad,дано бързо й мине тази кашлица,Елла винаги кашля като се разболее и аз винаги настръхвам.

Реших:ще сложа снимката на Велиса на десктопа да види Петър как се гледат жени,за да имат такива хубави крака Whistling

Добре че Калина се обича така с Тони,че да съм спокойна за зетя,много хубава станала бе,пууууууууууу

Ако Елла счупи любимия телевизор на Петър,сигурно ще трябва седмица да го утешавам.И като казах утешение...така ми е вдигнал кръвното,че в петък,като тръгне за любимия мач/родих Миа в петък,изписаха ни същия ден и той отиде на мач,толкова любим/,няма да си намери любимите футболни обивки.Решило момчето докато аз си бях в Бг,че ще разчиства.Под "разчиства" имам предвид изхвърля красивите вещи на жена си-статуетки и кошнички с цветя.Едната статуетка беше подарък от мама за сватбата ни SadИмам едно прекрасно дърво с икони/като онези манастирчетата с икони,сещате ли се/.Днес призна,че и на него му бил вдигнал мерника,ама се сетил,че ми било от мама за Коледа.Ако го беше метнал,казвам ви,щях да го изхвърля в едно с всичките му принадлежности.Баси...направо нямам думи.
Да си похваля момичето,че нарежда пъзел с 50 парчета от веднъж.Голяма гордост за мен,а Петър каза,че приличала на майка си и щяла да си използва всичкия даден акъл/колкото и да е той/за непотребни работи.Не ми дреме,обожавам пъзели и й купувам.На Миа пък купихме една прекрасна джаджа за скачане/нещо като бънджи/.Разбира се,Петър беше против,но сега сме маааалко по-свободни Mr. Green.Само да ви питам-извинявайте,че не е по темата.Като бънджи е,но има плот с играчки,който го заобгражда...и уж седалката е стабилна...да не я увредя нещо?Малка ли е?Много му се радва,ама...
И друго/отново се извинявам,няма да питам повече,дано си спомняте,това диване яде по 150гр пюре на обяд,а е захранена преди 11 дни.Не мога да я спра!Реве неистово,ако й го взема.
Отивам,3.30,ужас...утре ще съм мнооого зле.
Цитирай

Велико Търново

Добро утро!Слагам кафето.Пиша набързо,че ще излизам Embarassed
Ирка,ще чакам да ме тормозиш Crazyзаслужила съм си го.
Люси,ей сега като събудя Божа,че да си взема телефона ще звъня на Георги да го уведомя,че ще запазя стаи,ако има места де.
Ние оня ден с него си говорихме да ходим в някой СПА хотел,аз харесах един,ама той 530 лв. на човек Mr. GreenТъй де не е по нашата черга Crazy
Цитирай

Швейцария, иначе от Пловдив

Здрав купон се е заформил тука вчера  Wink!

За мъжкия атрибут - при моите деца аз не го пипам, пипат си го самички. Така каза и докторката, тук няма практика да се дърпат кожичките. А иначе за обрязаните пишлета  - всеки ден сменям памперси на такива и нещо не мога да си представя моите деца с такива безкожи  Embarassed, ама може и да са ги обрязали нескопосано  Rolling Eyes.

Ани, страхотни снимки! Вече нямам търпение и ние да отиваме на нашата почивка. Аз на ски няма да се кача, но на уелнес ще съм първа. Свеки ще идва с нас, за да гледа Килиан, за което още повече се радвам.

Калинка и тя много красива и как хубаво позира. Миленка, ти ли и показа как да застава зад обектива? А добре че си ти да ни покажеш Тони, аз не можах да го позная, колко е пораснал!

Питахте ме в миналата тема, дали кръста ми е наред - ами не е, ама е по-добре щом работя. Ходя на доктор всяка седмица, той ми го намества, но  все още е както трябва.

Сиска мерси за кафенцето, имам нужда, че през нощта Килиан не ме остави да спя. Вчера дигна температура 38 градуса и цяла нощ е пил вода. Дано да не го е хванал грипа, че миналата седмица ми водиха болни деца  #Cussing out #Cussing out.

Айде, ще ви оставям, че Георги ще тръгва на училище, пък не съм му направила сандвича.

Приятна сутрин!

Цитирай

Шумен

И се присетих пак как ми се ходи пак във Велинград  Crazy

Във Велинград в горещия басейн, а снега бавно да се сипе над теб! ММММ
Цитирай

София

Ани   :bouquet:.
Вели, язък за подпирачката за крака, май я урочасахме. Сега поне ще имате повод да си вземете по нов. Peace
Отивам да гледам снимки.
Румчо е много сладък, как натъртва на "р"-то. Laughing
Цитирай

София

бре, рано рано на нова тема сте наскачали  Wink

гледам все хубави снимки, хайде и аз да покажа:
http://i100.photobucket.com/albums/m3/vaniliaice/P1130657.jpg - Манастира Св. Мина
http://i100.photobucket.com/albums/m3/vaniliaice/P1130652.jpg - У дома на дивана  Crazy Mr. Green

приятен вторник ви пожелавам Hug
Цитирай

Шумен

Сега дочетох темата и да се доразпиша.
Люси, и аз на тоя хотел отдавна му имам мерак с различните стаи и гледам че компанията се заформя приятна, ще внеса предложение за семеен подарък, въпреки че вчера му заявих че искам азбучник за Св. Валентин  hahaha

Люси, къде ме видя елегантна, какъв пояс съм заформила, ама така съм зимата, а и там бая си похапвах вредни неща  Crazy   Верно бе хора, нямаме снимка с акордеона! Ми то такава веселба наставаше, че кой да се сети да снима. А и аз апарат в ресторанта само веднъж го взех , че то акордеон, апарат, торба с моливи и оцветявки да не се озоря нещо.  Wink А на пистата всеки ден му обяснявахме че с акордеони не пускат. Оня ден си забравил акордеона у баба си Мими и вчера като ревна за него.... голяма драма беше!

Ирка, как пъзел от 50части  Shocked Браво, Елла е гений!  bowuu
И Румчо също го взимаме в оркестъра! С това Р разби всички! И микрофона му е много фешън!

Кате, пуснах в гугъл да видя що е това уелнес - само басейни ми излизат. Нещо подобно на спа процедури ли е?  Flutter
Ръш и аз оставям Ивко да си играе с мъжкия атрибут. Не му правя забележки, нека си се опознае детето. Но Дидо като го види и му маха ръката. Не знам защо! А ето сега и програмата в яслата: Тази седмица беше разделена на малка и голяма група. Не знам какво означава, но предполагам че вече възрастовата разлика е голяма и три годишните ги занимават с ето това:
1. Говорно - Шаро - защо живее при хората? Ще станат ли приятели с котето? По какво се различават кучето и котето?
Аквариум - къде живеят златните рибки? защо ги храни детето? по какво се различават? с какво е покрито тялото им?
2. апликиране на аквариум
3. репетиции на програмата за 8ми март и Баба Марта

Цитирай

София

Мийчето, много сладка пред лаптопа - ми то на кого да се метне, детето...
Сисе, мерси за любимото ми кафенце!

Кате, и Марто е със същия вирус, май. Направо се учудих колко бързо се разви. Вчера беше добре и слагах капки в нослето само. Снощи 2-3 пъти покашля - леко и през нощаа... Буди се на всеки час - мамооо, боли ме...  Без да уточнява какво /те не могат още да локализират болката/- едвам диша и сополиии и кашлица - ужас.
Към 4 го пипам - целия гори - 38.6 измерих не се сдържах и му дадох Нурофен. Успокои се и заспа по-спокойно, само бълнува...
Явно ни е тръгнало на болести тази година, няма 10 дни откакто спря антибиотика и сега пак.
Питах по телефона докторката дали не може да се изследва носен секрет - антибиограма се казва и да се види от какъв антибиотик има нужда. Тя каза, че ставало за 4-5 дни изследването и нямало смисъл - представяте ли си... Някой изследвал ли е  секрет?
След малко ще ходим на доктор. Ще ми се и на хомеопат да идем. Някакви препоръки...
Само развалям темата с тези болести, уф...

Ирка, този сняг май изненада лондончани, а. Те не са виждали толкова сняг от 20 години и обявили  бедствено положение -  hahaha Да спира, че да нямам проблеми като дойда...
Цитирай

Велико Търново

Шуши,и носен и гърлен секрет съм изследвала на Божа.

Запазих стая за 14.02. където ще бъдат и Люси Crazy
Казаха ми,че имало страхотен детски кът и с това ме спечелиха Crazy

Само да кажа,че Румен пее много вярно и е неверояьтно сладък,ама то това Бабълчето си го знае Crazy
Пък Божа нали е дете на Ентелигентна майка пее "Палиш,палиш мойто тяло" Mr. Green
Цитирай

Varna

Аз с мойте договори и ремонти и с четенето по диагонал разбрах, че изобщо не съм в час, да се надявам че следобяд ще остане време по подробно да прочета и просветя и със закъснение да се вредя за някоя пура... newsm78.  Само да кажа че в петък заминаваме на почивка, на сняг не се надявам, ама поне времето да е прилично,  че сме с цялото домочадие.  бягам , че шефчето неиска да чака #Cussing out #2gunfire
Цитирай

София

Писах, писах и нали съм сръчна ....................... изгубих поста, сега наново
Привет мами!
Голям диспут, "размисли и страсти", даже вече не си спомням и коя от вас повдигна въпросната тема. Аз нищо не мога да кажа по въпроса, по примера на Ирка и аз се класифицирам като морална жена  Laughing Само да кажа, че този където Сиска го описа да излиза от банята хич да не го виждам, какъвто ще да е  #2gunfire
Много сладки снимки - стархотни бонбончета са всички - Калинка, Миа, Ивко, Румката, Алекс, Тони,   Love
А снимката на Велиса наистина е култова, жалко за ТВ-то, но пък погледнато от хубавата му страна - важно е че няма пострадали и това е повод да си купите нов  Mr. Green
Ани  bouquet за темичката! Ивко е голям сладур, представям си го каква атракция сте били  35 Браво на вашата ясла, при нас са сложили само програма за седмицата, която си е една и съща без да се описва поробно какво правят (например понеделеник - бълг. език, музика и т.н.) Определено и аз съм за това, че трябва да има две яслени групи - една от деца до 2 години и една за деца над 2 години, но за жалост при нас е само една и Никол казва, че "Бебетата ми надуват главата" и др.подобни.
Стискам палци болничките да оздравяват бързо  Praynig!
Люси, мястото изглежда много приятно - весело изкарване на двата празника и ще чакаме снимки и отзиви. Браво и Сиска е там!
Ирка, браво на Елла - наистина е гениална! Никол също много обича да реди пъзели самичка, но още не съм и купувала с толкова много части. Имаме две книжки с по 6 пъзела вътре и тя ги реди за 1 минута всеки пъзел и вече прилагам тактика и ги смесвам частите и от двата пъзела и така я затруднявам  Mr. Green А по въпроса за бънджито на Миа - предполагам, че в инструкциите към него пише за каква възраст се препоръчва. Знам, че тук кенкугуруто за бебето го препоръчваха над 3 месеца, мисля, че бънджито е на подобен принцип, предполагам, че е доста обезопасено.  Rolling Eyes
На въпроса на rush - пак ще цитирам Додсън - неговата теория е, че не трябва да се забранява на децата да си пипат половите органи. Дава пример с това колко е грешно като са малки и ги караме пипни си ушичките - браво!, пипни си нослето - браво и т.н., а пък в следващия момент като го видим, че си пипа половите органи и го плясваме по ръката. Така му се налага мнението, че прави нещо нередно, а то само изучава тялото си и няма нищо лошо и срамно.
Ани, какъв азбучник бе мила  newsm78  
Е, тоя пост го пиша от сутрина два пъти вече ........... ако има нещо ще ме извините
Лек и хубав ден!
Цитирай

Sofia

Ех гледам го тоя хотел за Свети Валентин, а видяхте ли, че има пакети "Женско царство за 3 дни" - това се казва рай а.....
Ох пак болнички деца има...нека се свършват вече тези болести  #Cussing out
Кате а има ли вариант да не приемаш болни деца все пак в дома ти идват знам ли?
Ех Велиса, тоя телевизор, загледахме те, завидяхме ти всички тука и сега няма на какво да си подпираш краката...здраве да е ще си купите.
Ирка браво на Елла за пъзелите, аз съм купила един само от четири части и никакво внимание не му обръща подава ми ги аз да ги редя, ама не това е целта все пак...дали да не купя направо с 50 части а  Mr. Green
Иночка най-сетне дойде време и за твоята почивка..да разказваш после и показваш разбира се.
Мимозата пак се изгуби..дали е готова вече къщата напълно...ммм дано се появи да сподели.
Оставям ви да взема да посвърша нещо все пак, че ме чакат едни документи тука.... Laughing
Цитирай

Пловдив

Здравейте и от нас  Hug
Кате, Калина не съм й показвала как да позира, то честно казано хич не ме бива по позирането мен... Ама на нея отвътре някак й иде  Crazy Сутрин тя сама си избира дрехите, днеска така и не успях да й налея, че зелено и лилаво не е най-удачната комбинация, ама... Голямо конте се очертава...
Веча съм й приготвила тоалета за РД и онзи ден получихме от Англия обувките към него... Познайте - от 3 дни нашта се носи само с тия обувки, нищо,ч е са пролетни (е за вкъщи, де) Снощи получих едни ботушки, които съм взела с перспектива за догодина и направо ги скрих, иначе щеше да се премени и с тях  hahaha

Ирка, браво на Елфчо - и ние много редим пъзели - сега се забавлява с едни с мечо Пух - 2 бр в кутията по 15-20 части са и първо трябва да се разделят двата вида, после да се нареждат поотделно... Всяка вечер вика баща си - айде тате, пъзела чака  Laughing

За темата с пурите аз хич не мога да се изкажа  Embarassed Embarassed Embarassed нищо, че съм се прежалила късничко според представите на Любината баба  Mr. Green

Цитирай

Галя, по принцип сме подписали договор, когато децата са с хрема или леко кашлят и могат да ходят на училище, тогава няма проблем да ми ги водят. До сега така е било, но една майка вече два пъти ми пробутва болни деца пред свършен факт и ми казва, че само са хремави, или че едното заради астмата кашля, а те са за мен грипави  #Cussing out #Cussing out. Постоянно са уморени, искат да лежат, не им се играе...абе вече казах, че усетя ли някое с температура връщам го. Хем знаят, че има тук грипна епидемия, знаят, че съм бременна и че Килиан може също да се зарази, ама не им пука (на повечето). Ама аз ще ги видя какво ще правят като излезна в болнични заради Килиан, може да им влезе акъл в главата и да помислят малко.

Мале, Калинка значи манекенка от малка го раздава. Трябва да я пуснеш да се снима в някое списание за детска мода, хем ще има доста дрехи да сменя, хем ще е любимка на фотографите  Wink.
Цитирай

Шумен

Ани, какъв азбучник бе мила  newsm78  

Ха ха  Laughing Искам азбучник, но да не е А4 и да ги има всички букви, всяка на отделна страница. Не мога да си намеря такъв!  Very Happy Бях писала че играя на една игра в нета с въпроси. Най омразните са ми разни години кой кога се е родил или починал. Затова си ги записвам в един азбучник и си поглеждам докато играя. Тука всички са ме обявили за голям маниак , особено като ми видят тефтера.  Mr. Green Но какво да се прави, всеки си има мании.
Та не знам дали ще получа нов тефтер, защото и аз запазих стая в Касаволей. За детски кът не питах, че като гледам компанията ще е приятна.  Peace
Цитирай

Велико Търново

[а не знам дали ще получа нов тефтер, защото и аз запазих стая в Касаволей. За детски кът не питах, че като гледам компанията ще е приятна.  Peace

Аш колсум Mr. Green
Цитирай

Ländle

[а не знам дали ще получа нов тефтер, защото и аз запазих стая в Касаволей. За детски кът не питах, че като гледам компанията ще е приятна.  Peace

Аш колсум Mr. Green

Вие май ТАЙНО си спрятате интергалактическата форумска среща??  Smile
Цитирай

Шумен

Аш колсум Mr. Green

Хайде идвайте и вие с Виктор, че само една стая остана! Ще направим репетиция за форумската. Има диджей .... предполагам че ще има и танци Mr. Green
Цитирай

Ländle

Аш колсум Mr. Green

Хайде идвайте и вие с Виктор, че само една стая остана! Ще направим репетиция за форумската. Има диджей .... предполагам че ще има и танци Mr. Green

Сберем ли се аз и ти, почваме танца на 7-те воала, няма как иначе.... Smile)))

Не ща, Таня ще ми се обиди, щото не остана място за нея. Smile Пък и нали е ТАЙНА Smile)))
Цитирай

София

Привет отново,

Мен май ме урочасахте с тази номинация "активен новобранец" - откакто я получих, станах ужасно деактивна. Embarassed Но пък съм активен четец !!! Нищо не съм пропуснала - нито напускането на Олчето, нито забелвания и обрязвания - предимства и недостатъци  Laughing, изобщо в час съм.

При нас нещата са добре засега. Малката си ходи на ясла, имаха скарлатина в групата и бях на нокти, но засега няма втори случай, ама да видим... Явор е втори ден на ски-училище, много е щастлив, направо е в дива еуфория.

За забелването - на Явор на няколко пъти му го прави личната лекарка, но не е съвсем до края - по ръба си е залепено, обаче мисля че от само себе си и с израстването ще се отлепи.
Обаче с обрязаните опит нямам /уви/   Crazy

Това е засега.

Целувки  Hug
Цитирай

Лондон

Ахаааа,спретвате си задкулисно парти,а?Само Шуши и Мимозка се прежалиха за Лондон,айде дееееееее
Кате,егати наглите...не само Килиан може да се разболее,бременна си все пак,направо яд ме хвана #Cussing outА с кръста ти какво става?Само аз ли не съм разбрала?
Ани,отивам да гледам снимки и да завиждам Mr. GreenНие днес бяхме навън също,Елла да види сняг
Благодаря,благодаряяяя-и аз се гордея с нея,няма какво да се правя на скромна,ще й купя със 100 части да видя до къде ще го докара.
След малко дописвам
Цитирай

Велико Търново

Аз само да вметна, че на 14 и 15.02. мъжлето е решило да ходим , живот и здраве ей тук  и ако някой от вас има желание да си направим лекинка срещица ще ми е много радостно на душата, а и децата ще си правят компания, докато ние Зарязваме с ракии и руйно вино  Mr. Green

Уважаема,госпоДжо Иванова,молим не се оправдайвайте Hug
Цитирай

София

Ани, направо ме разби с този азбучник  35 Кога намираш време за всичко това  #Crazy Направо си за номиниране за мама с най-много хобита, занимания и интереси и т.н. Направо ти се възхищавам  Peace!
Кате, тези наистина са много нагли  - как не ги срам в такова положение си и да не се съобразяват  #2gunfire Ако имаш възможност прекрати си договора с тях щом са толкова безрасъдни!
Браво за срещата, ние докато се чудим, маем и кумим - оправните булки заеха местата! Весело изкарване и ще чакаме снимки!

Цитирай

Пловдив

Люси, къде точно е това Дряново, че в бгмапс ми показва няколко такива селища  Embarassed
Дали ще има местенце и за нас  Laughing
Цитирай

Велико Търново

До Търново бе,как къде Mr. Green
Айде звъни и идвайте Hug
Цитирай

Пловдив

Сиске, проблемът ми е превоза само
Като се прибера ще говоря със Голямото Змей и да видим можем ли да измислим нещо  Peace
Цитирай

София

Много се радвам за всички вас и даже ви завиждам, ама... друг път  Wink

Аз днес преборих бюрокрацията на 2-пъти и /надявам се/ ще почнат да ми плащат болничните най-после newsm44

Шуши, стискам много силно палци за защитата  fingerscrossed , а какво завършваш?
Цитирай

Сандански

Добре,че Люси ме подсети за празника и си направих уста пред либето. Казах му и че съм избрала и място - Дряново, но отговорът е не толкова далеч. Пък и места не останаха там newsm78.Дано го навия за катарино или Банско поне. Жалко, че живеем на гъза на географията, а ми се искаше да ви познавам лично Sad.
Ани и аз се възхищавам на активността ти. Ходиш на работа, гледаш дете, играеш игри, в час си с ГНМ, кулинарка пък и теми се заемаш да правиш. Откъде тази енергия в теб Thinking Аз по цял ден нищо не правя и пак се уморявам и добре, че е форума да не изпадна и в депресия.
Браво на Руми - повод за почерпка. Wink
Много  Hug Hug Hugна болничките и бързо оздравяване. Praynig
Цитирай

Ländle

Тъй като ми го удебели по` разбираемо ми стана... Smile)) Амми да! То си е чиста покана за общо форумска среща и то на баш на любовния празник. Това е кодирано наименование на обща среща, ама тъй извъртяно, че да не се обиди някой.. Ейй, Люси, голяма си дипломатка, еййй, и любовен празник не те спира, и Валери си повлякла в конспирацията, пък Сиска е задкулисният мозък на операцията...   35 Това е! Викайте ми Шерлок! afwitch

(Ей тука си седя и стискам здраво палци повечко от хората да разбират от майтап... Господин Иванов готви, пък Госпожа Имванова разследва, и за да ви накарам съвсемч да спрете да се тревожите за мен, ще ви споделя, че Марто е за цяяяла седмица при майка ми. А сега де, а сега де.... Very Happy На Господин Иванов му олеквало като готви, ура, ура, и на мен ми олеква, и на мен, щото не го правя аз, отивам да го цуна..)
Цитирай

София

(Ей тука си седя и стискам здраво палци повечко от хората да разбират от майтап... Господин Иванов готви, пък Госпожа Имванова разследва, и за да ви накарам съвсемч да спрете да се тревожите за мен, ще ви споделя, че Марто е за цяяяла седмица при майка ми. А сега де, а сега де.... Very Happy На Господин Иванов му олеквало като готви, ура, ура, и на мен ми олеква, и на мен, щото не го правя аз, отивам да го цуна..)[/size]

Къде?
Цитирай

Ländle

щом стане дума за секс, шмърци се появява, ако не стане - тя отваря Smile)))
няма да кажа, щот пак ще получа забележка, че спамя
и като е в малки букви, да знаеш, че е извън темата и не е за цитат  Smile
Цитирай

София

щом стане дума за секс, шмърци се появява, ако не стане - тя отваря Smile)))
и като е в малки букви, да знаеш, че е извън темата и не е за цитат  Smile

Прощавай, но къде точно прочете нещо в поста ми за секс? Сега какво ти си мислиш - не е моя работа...
Можеш да го целунеш по челото, бузата, ръката... в знак на благодарност. Но сега ти къде искаш е друг въпрос!
Цитирай

София

doh Ръш, добре че ме подсещаш! 'айде "Наздраве!"

И да си допиша, докато Коки запа новото филмче, а Ида се забавлява самостоятелно - Галюшанка, да ти кажа ежедневието ми с двамата минава така: смяна на 12 бр. пампи, прахусмукачка 1-3 бр. според ситуцията, готвене 1-2 бр., приспиване - н броя, безрезултатно приканване на Косьо да ползува гърнето по предназначение - н броя; безрезултатни преговори с Косьо да не вървят детски, които ми надуват главата и никой не ги гледа - н броя;  ядене на шоколад - няма да кажа колко броя /само ще кажа, че 1-я месец след раждането бях си възстановила теглото, а сега съм +6  Crying or Very sad / и 2 х толкова гледане на календара и чудене "кога ще стане май... 2011 г.!". Ама не се оплаквам /много/, защото ми е за втори път и знам, че все някой ден ще се променят нещата  Wink и що Блъди Мери-та ще изпия тогавааа - не е истина!  Crazy
Цитирай

София

35 сама си се смея...
Шуши, стискам много силно палци за защитата  fingerscrossed , а какво завършваш?
Руми, браво и мерси за почерпката. Завършвам продуцентство - бакалавърска програма, само защита на дипломна работа ми остана. Междувременно записах магистратура - управление в масовите комуникации и ПР, така че сега съм и в сесия. Оказа се, че за да ми е интересно, трябва да ми е трудно и си го правя сама  Rolling Eyes

Пак сме на антибиотик, този път Зинат. Ако така на 3 дни в детската градина, боледува 7 дни после, незнам как ще  я караме...  Laughing
Цитирай

Велико Търново

Тази вечер много лъжеш Mr. Green
Пък това с Марто една седмица при майка ти просто не черна завист,ами не знам какво ме хвана Crazy

Сега да ви замоля за сериозното ви внимание NaughtyХайде давайте предложения къде да се проведе националната ни среща.
Ноемврийките си я правиха в един хотел в Дряново и бяха много доволни/при тях не какво да е да няма капризни/.Пък и хотела в който бяха е на един много сериозен бизнесмен-Люси на този собственик,където вие бяхта на нова година.
Та чакам предложения за място и дата.
Офиц.термина ми е на 31.05 понеже живот и здраве ще съм секцио ще е към 20-21 Crazy
Цитирай

София

Сиска, ти преди или след раждането предпочиташ?
Цитирай

Велико Търново

Руми,лично на  мен ще ми е по-удобно преди раждането,защото като нямаме кола няма как да стане.Аз обаче няма да се разсърдя или обидя,ако датата на срещата не ме устройва.Просто проблема ще е в моя телевизор Crazy
След малко ще се върна да ти прочета ежедневието,че само ми се наби в очи 1-3 прахосмукачки и това не ми хареса хич Crazy
Цитирай

Ländle

Тази вечер много лъжеш Mr. Green

Лелеее, тая вечер ме отрязахте отвсякъде.. Това обвинение е по-гадно и от забележката, че спамя.

За общонародна, интернационална и междугалактическа среща съм пас като мнение, щото не ме бива по далечното планиране... Следователно ще бъда пас и ако не ми изнася дата и място.
Цитирай

София

Добра вечер и от мен  Hug
Много се забавлявам от вчера, ама пусто -  задължения МНОГО.
Сега планирам да водя наследника в събота в Островът на съкровищата към 11 часа. Ако има желаещи, свободни мами и деца ще ми бъде приятно да ги видя. Утре ще звънна да питам в новият или старият ще приемат тази събота и ще пиша.
лека вечер и дано утре имам повече време за вас  Praynig
Цитирай

София

Добра вечер и от мен  Hug
Много се забавлявам от вчера, ама пусто -  задължения МНОГО.
Сега планирам да водя наследника в събота в Островът на съкровищата към 11 часа. Ако има желаещи, свободни мами и деца ще ми бъде приятно да ги видя. Утре ще звънна да питам в новият или старият ще приемат тази събота и ще пиша.
лека вечер и дано утре имам повече време за вас  Praynig

За детския клуб ли става въпрос? Нещо специално ли ще има там?
Просветли неинформираните като мен....
Цитирай

София

Да Танче, за клуба става въпрос. Водя понякога Стоян там, че ми е сравнително близо, иначе не зная нищо специално да има. Клуба е готин.
Цитирай

Плевен

Ехооооо, аз пикирах и кацнах от работа... и какво да видя, имаме си компания за Дряново...
 Mr. Green

Нещо много сухо тук... я по едно
Цитирай

Пловдив

Люси, май няма да можем да се уредим във вашия хотел, утре сутрин ще кажат със сигурност, ама ще щурмувам утре другите 2 хотела там  Mr. Green
Намерих и транспорт, и съпружеството убедих
И тъкмо вече не съм кърмачка - ще мога и аз да пиянствам  Twisted Evil Mr. Green
Цитирай

София

не съм голям почитател на червеното вино/бялото повече ме кефи/, но сега ще пийна, че искам да поспя тази нощ... Наздраве, Люска!

Гичооо, къде си?
Цитирай

берковица

Ей, мъ на. Сега влизам, казвам ви наздраве и отивам да чета.
ама аз съм на таквоз  Mr. Green
Цитирай

Плевен

Уха, на твърдо караш  Mr. Green
Цитирай

берковица

Ето ми го Мини Маусът  35

Люска, как няма да съм на твърдо като с------ят ми комп отваря страници избирателно. #2gunfire Пълна бръкма е Thinking Сега не мога да си видя ЛС  #Cussing out
Гъвръквам си питието и отивам да спя.
Болничките да оздравяват  Praynig Hug
Да кажа, че разгледах всички снимки и майчетата са си ни най-готини  Love
Няма да кажа, колко ви завиждам за празнуването на 14-15 дата този месец (че аз даже няма и с кой  Crying or Very sad)
Нещо се опитвам да се разболея, а Маги нещо хремава ми се видя тази вечер, та утре сме си вкъщи и ще си се ледаме цял ден  #Crazy
Лека нощ и целувки  Love
Цитирай

Лондон

Гичоооо,много ти завидях за хубавия костюм!Много е красива твоята дъщеря-да ходи сега тати по чужбинско,че после ще трябва да я пази!
Коментарът на Таня за целувката hahaha 35много се хилих
Вече дадох предложение за среща,ама кой ме слуша мен?Моля,моля,моля,август,живот и здраве,да направим една-моляяяяя
Отивам да спя.
Шуши,пак ли беее,аман!Нищо,да го изпива и да е здрав като идваш тук.А ще го вземеш ли?
Цитирай

София

Кафетооо...
Шуши,пак ли беее,аман!Нищо,да го изпива и да е здрав като идваш тук.А ще го вземеш ли?
Без мъжете ще съм Ирка, по женски с приятелки, все пак Хасан и той е хора...   Laughing

Малее, Маги е голям бонбон с този костюм!

Навън изпекло едно слънце- супер настроение създава!
Слънчев ден на всички!
Цитирай

Шумен

Змейко след мен само Русия беше свободна, но явно и тя се е заела. Радвам се че и вие ще се присъедините към компанията. И като гледам Иван ще е с три дами .... голям купон!

Гичо много е сладка Маги Маус!  Laughing

Ръш като прочетох как си ми изредила заниманията чак ми стана интересно, а аз все си мисля че хората покрай мен с повече неща се занимават - например брат ми ходи на лов с една дружинка, на риба с друга, а аз к'во  - един фитнес дето посещавам, поне да имаше някакъв резултат. Но така е като го ползвам да се видя повече с хора отколкото да наблегна на пресата.  Very Happy Бубилинка, не ми се чуди много , тя една игра е 10мин и аз като имам винаги 10 свободни мин и си начесвам малко крастата! Я виж Шуши к'во прави.... дете и учене не ми се вижда лесно, ами Руми с тези прахосмукачки ме смая. И аз като Сиска , на прахосмукачките се върнах два пъти да прочета, че да не съм объркала нещо. Аз няма да казвам колко често я пускам моята, че ме хвана срам!  Embarassed Я да сметна - аз целия апартамент го прахосмуча 40мин, ооо това са ми 4 игри на Конквистадор.  Cool  Very Happy

А Люси вече съм я признала с избор на красиви кътчета и хотелчета в БГ - да дава предложение за форумска среща. Предложението на Ира много ме блазни. Ако я организираме в Лондон, поне ще имам повод да накарам Дидо да попътуваме извън страната!  Peace Wink
Цитирай

берковица

Добър ден!
Шуши, мерси за кафенцето.  Hug
Момичета, мерси за комплиментите зе моят Маги Маус   Blush bowuu
Вчера им беще много забавно. Изнесоха ни представление с танци и гатанки, към родителите (да познаем геройте от коя приказка са ) После правихме заедно с тях, някакви сувенирчета от гипс  Laughing  и накраят се черпиха. Но днес е с хрема. Явно е лепнала нещо, че другарчето и по танци, вчера кашляше страшно  ooooh!
Цитирай

Плевен

А Люси вече съм я признала с избор на красиви кътчета и хотелчета в БГ - да дава предложение за форумска среща.
Благодаря Ани  Hug. Много обичаме да пътуваме из България, има страхотни места наистина , а ние сме посетили толкова малко... Аз бях предложила Трявна, но ще се разтърся и за други места. Има и едно местенце до Казанлък - ето тук , което съм прицелила отдавна. Ще се разтърся и за още местенца, само кажете някъде в населено място ли да е или извън населените места  Thinking
Следващо място за разходки сме си нацелили към Сандански, Кърджали, Златоград... абе много дестинации сме си харесали, а и срам не срам ще си кажа, че не съм ходила никога на 7-те Рилски езера  Embarassed, а ми е мерак голям да ги видя... я да не се отплесвам в мечти, а да се захващам с чистене... newsm79
Ирка  Hug предложението ти за място за срещата е перфектно, ама... друг път ще да е Mr. Green
« Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 15:01 от Люсил »
Цитирай

Шумен

Този комплекс Ягодите ми изглежда приличен. А и Стара Загора се пада по средата!
Цитирай

Пловдив

Добър ден и от мен  :bouquet:
Ние си направихме една  хубава и много кална разходка от която ме болят ръцете,че дИването не спря да се дърпа,но така неудържимо го влечаха красивите локви и мазната кал......единственото нещо дето  ме спасява е вързалката/подарък от сватята-да го държим изкъсо/,но нея не я ползване,а само си я нося сгъната в дамската чанта и периодично му я показвам Laughing
Гледам срещата се очертава на ниво-надявам се от сладки приказки и танци, да не забравите да снимате!
Гичо,Маги е наистина голям сладур Peace...и явно се стараят много и във вашата градина/аз все още не мога да нищо хубаво за нашата......ама като няма друга,по-добре да си мълча/
Ирка,за да има равновесие във връзката/на принципа на противоположностите/,аз пък ще ти похваля зетя,че без проблем разваля наредени  пъзели,без ограничение на броя части Wink/...Иначе за среща в Лондон-аз съм навита........ама нали знаеш оная крилата фраза на Хайтов:"Едно е да искаш,друго е да можеш..."
Люси,останала си с грешни впечатления,мила......бирата ми е вариант само за периодите на бременност и кърмене...както и при големите жеги.........иначе съм фен на твърдите питиета,ама пак съм оставила погрешни впечатления у четящите тук/че то вече не смея да кажа нещо........е последния път сигурно ми излезе име на много опитна,пък аз си мислех,че пак малко съм си поживяла преди да се прежаля-можеше и още/Така,че вече ще имам наум какво/и най-вече как/ пиша Wink
Руми,на фона на общото изумление аз пък напълно те разбирам що пускаш прахосмукачка толкова пъти.......спомням си имаше един период,дето изобщо не я прибирах....но сега вече сме се ограничили само до веднъж дневно и съм направо щастлива/но деца прекарващи повече време вкъщи и оставани да се хранят сами,определено си цапат......също и в къщи дето идват много хора,но пък знам ли,откак ми казаха,че и с пускането на пералнята прекалявам,нещо взех да се замислям дали повредата не е в моя телевизор/...Иначе на теб ти пожелавам скоро да се стопли и да сте повече време навън/мен това ме спасяваше-обикаляне с количката и прикачен за нея батко по цял ден....и после децата спяха като къпани/.А засега мога само да те успокоя,че страшно е до към годинката на малкото-после почват и да се заиграват,та има моменти дето мама не им трябва/даже вчера и днес ми е по-трудно да свърша нещо,`щото Сами е на ДГ и Иво ми виси все на крачола...и едновременно с това търси "къде е батко" /
Кате,вземи си болнични,щом имаш такава възможност-че незнам за вашия,но местния вирус е много неприятен ...........и стискам палци да ти оставя повече време да почиваш Peace
Шуши,дано Марти бързо оздравява Praynig
Лек ден от мен-радвайте се на слънцето,там където го има Peace
Аз отивам да прибирам нагризани ябълки,че детето като едно истинско българче е нагризало всичките..........
Цитирай

Стара Загора

Този комплекс Ягодите ми изглежда приличен. А и Стара Загора се пада по средата!

Ако ей тука сформирате срещата да знаете още от сега,че без мен няма да мине.Мястото наистина е симпатично.Не съм им опитвала кухнята,но вярвам че тя няма да е от чак толкова голямо значение предвид залитанията ни към питиетата Mr. Green

Писах и още един по- дълъг пост,но го затрих затова ще се огранича само с това.
Цитирай

София

Здравейте мами!
Неде, дай повече инфо - къде точно е клуба, че на сайта пише за бул. Цар Борис № 99 "Предстоящо откриване". С удоволствие ще се присъединим към вашата компания  Love
Голямо бонбонче и Мини Маги! Гичо, наистина много се занимават с децата във вашата градина, а сега разбирам, че и родителите са включени. Браво, страхотен подход! В някои детски градини в София съм чувала, че в първите групи не правят тържества за родителите, че децата били малки и щели да се притеснят. Много ми е странно как правят тържеството - децата наредени и казват стихчета, пеят песни и др. без да има публика  #Crazy Вярно е, че има и притеснителни деца, но в крайна сметка не е толкова важно и фатално ако някое детенце нещо обърка.
Люси, наистина винаги имате невероятни предложения за пътуване, личи си че сте запознати и любители. Комплексът "Ягодите" наистина е хубав и подходящ за нашия случай - просторно е и ще има къде да се забавляват. Peace Но по въпроса за уточняване на дата - като се вземат предвид - рожденните дни през м. май-м.юни, термина на Сиска, предложението на Ирка за м.август (и незнам други съображения), естествено - хубавото време - според мен най-удовлетворяващо ще бъде м.август : Ирка ще дойде, Сиска - също с бебето, и всички желаещи, пък и лятото е по-приятно за пътуване. Е, няма да е Май-ска среща, но не това е важното.
 Hug от нас!
Цитирай

Велико Търново

За срещата както кажете-аз малко не се съобразих,че май е месеца на рожденниците,ама предвид,че съм бременна и глупава вие ще ми простите Crazy
Та само организирайте срещата и ако е на прилично място до Търново ще дойда и с бебето само да е живот и здраве Crazy
За форумски срещи с вас умирам Crazy

Гичо,много е хубава Маги HugКато баща си-нали знаеш,че съм му фенка Crazy
Цитирай

София

Привет и от мен! Very Happy

Веднага разсявам внесения смут от тези думи, тъй като виждам, че имам агенти навсякъде и написаното от мен се следи зорко Mr. Green:

Олчето е написала в другата си отчетна тема нещо от рода"темата в която пишех" Crying or Very sadНа мен също не ми се иска да спира да пише тук,но щом така е почувствала нещата.

Както и от тези:

Нищо не съм пропуснала - нито напускането на Олчето...

Бях написала, че поради някаква си там причина/и, които вече са без значение, нямам желание да пускам темата повече, но не се отписвам, отказвам или оттеглям от вас.
Благодаря на всички, които ми писахте и на ЛС, и благодарение на чат-средствата за масова комуникация Mr. Green, трогнахте ме, наистина! Hug
Ирка, на теб най - много!!!... Love

Маги и Кали са големи кукли, не мога да не отбележа... Blush! Love

Ани, благодаря за темата bouquet, но мисля, че наистина трябва да я правиш по свой вкус, напиши си списък, както беше намислила, аз не претендирам, че имам стил, който държа да бъде следван, дори напротив. Мислех я една, стана друга. Още преди година с идеята ми за колажа.
Както и предполагах, исканата от мен творческа почивка си имаше своите позитиви за някои потребителки тук. И това ме радва. Имам предвид казаното за "сладникавите картинки" и "лигавите заглавия".  Wink

Това от мен засега, поздрави на всички наборчета от Вели! Hug

П.С. Нанчи, имаш ли новини от Боби и Гоги? Напоследък много мисля за тях... Rolling Eyes
Цитирай

Плевен

...пък аз си мислех,че пак малко съм си поживяла преди да се прежаля-можеше и още
Ей в тази част много си приличаме... явно с напредването на годинките ни се е искало и още и още... Mr. Green

А за април месец за време за среща какво ще кажете  Thinking. Може да е хладно, но може и време да уцелим хубаво, аз като се сетя за уикенда в Имението, мисля юни месец беше, а времето - отвратително...

Ол4е , много се радвам, че се разписа  Hug
Цитирай

София

Aз също съм за среща април. Но не бих се отказала и по-късно да е. Сиске, ако си с бебе, аз лично се заемам да ти го гледам денем, много обичам чужди бебоци. Crazy Само ще си го храниш де.
Цитирай

Велико Търново

Абе вие организирайте срещата Very Happy
Анна,това ще си го запазя и само да ми се отметнеш нещо мисли му  Mr. GreenДокато ти гледаш бебето ние със Стоянчо ще обмисляме третия климатик с каква отстъпка ще ми го даде Crazy
Цитирай

Шумен

Олче, мисля че това е най-приемливият вариант за тема. Поне засега така сме свикнали да я виждаме с "лигави картинки и заглавия"  Laughing Макар че и аз имам голям принос в заглавията, определението им и грам не ме обижда. Ми и такива да са голяма работа. Важното е да има къде да пишем. Пък и пускането на нова тема не е кой знае какво геройство - всеки може да го направи с картинки или без.  Peace но виж Колажа си е уникален и всички много му се радваме!  Cool  
Мислех я една, стана друга. Още преди година с идеята ми за колажа.
 newsm78

Ако искате да си направим нещо като анкетка - месец на срещата; место на срещата... защото всеки предлага по нещо и накрая нищо. Ако искате аз мога ада обобщя резултатите: да гласуваме за април; май; юни; август.
Цитирай

София

Добър ден!

Аз докато се накумя да пиша и вие ще изпишете темата....

За среща нищо не мога да кажа, защото сме без превозно средство и ще разчитаме само на БДЖ. За това ако е много далече от София и пътуването е дълготрайно, за ваша радост, няма да има наше присъствие.  Mr. Green

Цитирай

София

Ани, както решиш, за мен е без значение вече. Peace

За срещата не ме имайте предвид и не се съобразявайте. Ще имам друга, по - приятна и обсебваща занимавка през април, ЖЗ! Praynig
Цитирай

София

Олче,  newsm20! Радвам се, че се разписа! Пиши, вече се бях притеснила .......... Hug
Ани - за анкетата  PeaceЗа април - нищо против, единствено, че тогава едната неделя е Цветница, а другата - Великден и има много семейни празници (именни дни и т.н.). Пък и за бременните мами Сиска и Олчето (незнам да има други бременни желаещи да присъстват на срещата  newsm78) ще е по-добре да са родили, а не 2 в 1.
Цитирай

Лондон

Няма кво да гласуваме-август ще е Mr. Green
Олче,мисля,че много навътре приемаш нещата HugСиска е писала така,защото и тя е майска майка и е попаднала на твоето мнение.А що се отнася до Нанчи-твоето оттегляне си беше голямо събитие,нормално е да го отбележи.Всички много те обичаме и никой не иска нищо лошо да каже,наистина!
И по въпроса с лигавите заглавия-аз съм за smile3534 Харесват ми,какво да направя...
Ани,не съм го казвала,но ти си пример в моите очи newsm20 И,как да кажа,радвам се,че Петър не те познава Mr. Green
Шуши,ми по женски ще е! Laughing
Може ли само да отбележа,че Дени беше описала моята нощ/с трите деца/,защото Миа е за 2,а Руми-деня ми.И с прахосмукачката е същото,ама за щото съм хитра като стадо лисици Wink-сега ще ви дам линк към една много умна покупка.Елла си умира да чисти,аз-като Велиса Mr. Greenама щото да изчисти под краката ми,не че ме мързи...http://www.dyson.co.uk/store/product.asp?product=DC16-SY-STD
Отивам да се позанимавам с нея,че хайванчето все чака...
Любе,успокои ме,честно Hug
Цитирай

Лондон

Кажете,че съм проста,ама,Олче,какво е ЖЗ?
Цитирай

Шумен

нЕ СЪМ оЛЧЕТО АМА ДА СИ КАЖА АЗ КАК ГО РАЗТЪЛКУВАХ  -  живот и здраве!  Laughing
Цитирай

София

Живот и здраве! 35

Апропо, Сиска е бъдеще МАЙска мама, докато аз чакам беболина през Април, ЖЗ! Wink
Цитирай

Шумен

Сега Ирка ти ме просветли с туй чудо чисти ли се, стреля ли се... големи машинарии имате в английско вие!  Rolling Eyes

Ани,не съм го казвала,но ти си пример в моите очи newsm20 И,как да кажа,радвам се,че Петър не те познава Mr. Green
Ирка развесели ме много с туй изреченйце. Не знам Петър познава ли ме, но аз на Дидо ще докладвам, че все някой ме е оценил и мен! Пък и с Петър има време да ме запознаеш на Лондонската среща!  Wink

Така, анкетата вече се попълва, като набере малко повечко гласове ще пусна временни резултати. Та и аз да си кажа мнението - за юни съм!  Laughing
Цитирай

Пловдив

Ха добър ден и от мен,
гледам анкета се заформя, аз да си кажа кога мога, през април е добре, но наистина са доста празници. Затова юни ме устройва идеално  Very Happy Тъкмо може и във форма да съм вече...Ирка за Лондон съм първа кипра, така че и за тази среща ме бройте
Цитирай

Sofia

Олче, радвам се че все така си сред нашите редици!
По повод анкетата аз съм за юни след последния рожден ден разбира се. А за Ягодите има тема с доста лоши отзиви...тоя хотел в Дряново, ако момичетата кажат че детския кът им е голям и може да побере всички нас и стайте са прилични може и там...разпитайте като ходите, и дали са толерантни към мнооого деца... Mr. Green
Маго Маус е уникална просто пу-пу такъв бонбон невероятно е, че ви правят тържества и те не се гушкат във вас...на нас са ни дали едно стихче да го научиме до 8 март е познайте са сега повтаря само по една дума от ред...така че до 30тина дена има време да научи и останалите... Mr. Green
Цитирай

Запис.
Установявам,че съм изпуснала доста неща  Very Happy разговори за мъже и подробности,срещи...Олче-каква е причината да се сърдиш?Или не съм разбрала правилно.. Tired
Ани-браво за темата  bouquet
Галя-тук съм ,в къщата съм,готова е ама има разни неща за доставяне,поръчани и недошли-лампи,аксесоари и още...Иначе сме там,супер ни е,но искаме да довършим абсоютно всичко и тогава да каним гости.Засега само майстори ,фирми разни с доставки и това са посетителите.Аз за съжаление доста изостанах с работата си заради преместването и ще се опитам да наваксвам..
Пловдивчанки -да не се заричам,но имам намерение да ви видя  Very Happy
Ани-питаше за старата-нова кола.Ще я продавам ,ако имаш идеи и купувачи свиркай  Laughing
Ще трябва да прочета старата тема явно ,за да вляза в час  Flutter
Цитирай
Завидях ви как набързо си спретнахте една среща в Дряново. Искам и аз, но сме на Чепеларе от 17.02. а напоследък ни е толкова натоварено ежедневието, че от вас се сетих че скоро е Свети Валентин  Embarassed Нищо не сме планирали и предполагам, че ще си спретнем романтична вечер в къщи.
Отдавна исках да ви препоръчам един ресторант. Ако харесвате такава кухня и най-вече суши /аз съм му голяма фенка/ Поне засега не съм опитвала в България по-хубаво суши. Майстора е работил в Дубай и наистина има добри попадения в приготвянето на суши. Най-вкусно е със сьомга. От горе се открива невероятна гледка към София.  Love Много подходящо място за празнуване на Свети Валентин  Peace
http://www.sasa-bg.com/lists.html

Сисе, благодаря ти че ми поправи линка. Като гост не мога да редактирам.  Hug

Ани много са ви хубави снимките от Пампорово. Гледахме ги заедно с Ралица, накара ме да и ги покажа n-наброи пъти и непрекъснато ми разправяше, че искала и тя да се пързаля, люлее и прави снежен човек.

Гичо, много хубав костюм си направила, ако не беше писала, че ти си го правила щях да предположа, че си го купила от фирмен магазин на Дисни.   Peace

За срещата аз съм пас. Моя мъж само с опрян пистолет в главата мога да го закарам на форумска среща.  Embarassed Нали се преместихме в нов апартамент, а приятелите ни са толкова много и разнородни /пу-пу да не чуе  Twisted Evil/ че поне до август - септември ще са ни заети съботите и неделите с посрещане на гости.  ooooh!

Аз пак съм си в къщи, че Ралица отново е със сополи, но този път и аз се разболях. Пия разни хапове и до утре трябва да съм по-добре, защото имам работа и няма кой да ми я свърши.

Оставям ви че Ралица се събуди.

Цитирай

берковица

Мимоз, чакам снимки, че аз и старите не видях, а съм любопитна гана Embarassed
Уна, не съм го шила аз. Беше готов, но за дете на 7-8 години и аз само го препрових. Иначе, шорти, панделка и тн. е на ръка (от мен и учителката на Маги). Обувките ми ги намери една съседка и така, всичко е дружно правено.
« Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 17:03 от gi4o_pi4o »
Цитирай

Плевен

Ети ви още предложения за място на срещата
http://www.hotel-yaev.com/gallery.htm
http://www.romantika.info/
http://elenaholiday.com/
http://bryasta.com/
http://imperia.sliven.net/
http://www.chakkali.com/
http://rodenkrai.net/
« Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 18:00 от Люсил »
Цитирай

София

Хе, хе на подбив ме взехте с прахусмокачката, ама Люба добре ви описала ситуацията... Любе, Ирка,  Hug знаех си, че ще ме разберете! Тя и моята седи включена в контакта и колкото и да я пускам си личи през първите 15 мин.  #Crazy ама си имам помощник, Косьо добре се оправя, като е на кеф да ми помага  Love

Гичо, много сладки снимки!

Ол4е, радвам се, че ме опроверга и си тука!  Hug

За срещата - преди лятото надали ще успеем, аз от сега кърша ръце как ще стигнем до една друга форумска среща-семинар с момичетата от Тортената тема, която много, много, много, много, много искам да не изпусна, ама... та аз гласувам за август.
Ирка, за Лондон ме пиши след 1-2 години, макар че като се замисля като нищо тръгвам с Ида, докато още не може да ходи и сме си почти като 2 в 1  sling

За събота ние сме пас, още не мога да се успокоя и ме гони параноята, че ще хванем пак някой вирус  Sad /вчера, като казах на Борис, че си сложих предпазна маска на лицето, докато висях по опашките в НОИ, си спечелих цяла вечер подигравки и коментари от типа: "Какво ли са си помислили хората", ама как ми пука, пъък  smile3534 /

Мой'то дете още спи  Crazy - Люба, 1 час разходка както ти писа - хванат здраво за количката на бебето, и нараво окапа, милият.
Цитирай

Велико Търново

От предложенията,които е пуснала Люси съм била на 4-ри от местата.Обаче да се стигне до чакали без кола е зор за такива като нас и многоужажаемата шмърци,Бряста е ок,Елена също,а пък на Лечков в хотела бях тъкмо като го откриха-тогава беше супер,а сега сигурно е по-вече от супер.Абе докъдето може да се стигне с влак,такси/визирам Бряста/ или автобус сме там само живи и здрави Crazy
Цитирай

Varna

Аз съм за всички предложения  в близост до Елена и Търново Peace  И ако е до 15,05 ще сме на линия, имаче почне ли ми сезона всичко друго отпада.../ по този повод варненки, ако някой от вас търси нещо за латото за вас или роднини познати - набираме  почваме по малко да набираме персонал/
 Отивам да събирам багажа и утре да изчезваме към Рибарица Praynig И ако и оживея там с буболечева   батко и на едно място, 6 дни ще ви пусна и снимки след това smile3506 newsm63
« Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 20:53 от Inochka »
Цитирай

Велико Търново

Ина,ще оцелееш ти си мъжко момиче Mr. Greenако ти дойде в по-вече има твърд алкохол както и чужди мъже Crazyвсе с едно от тези двете ще разпуснеш Love
Цитирай

Varna

Сиска, затова те обичам mrstraetz, Калина вчера ми даде същия съвет/ абе за чужди мъже в база на военните, малко не върви, но това е друг въпрос. / oops
Цитирай

Велико Търново

Ох,Калина носи и много здраве от мене Hug
Цитирай

Лондон

Гуд ивнинг,скъпи дами,
Набързо само...
Ани,кажи на Дидо,ама ти що така ме предаваш?Сигурно си дочула,че август се каним да наминем по вашия край.Виф,Иночка-да не се изнесете някъде,ей Naughty
Да ви разкажа за мъката си.Какво ми става,от юли не мога да си избия от главата тая пуста количка Багъбу Бий.И понеже моят любим и обичащ ме мъж каза,че ще си остана с мечтите,ми е много тъжно наистина.
Най-накрая качих снимките със снежния човек и,представете си,от Коледа и Нова година+няколко други.Не че са кой знае какво-Миа има една,защото проспа събитието/Коледа/.Момиченцето с Елла е племенничката ми Валентина.И,разбира се,аз в цялото ми величие с всичките си 60 кила.И още мноооого,така че само за хора с време за губене.И ви показвам килима,който купих за детската в Бг.Другите си имат описания. http://www.denevi.snimka.bg/album.php?album_id=79434&pid=10403636
Цитирай

Лондон

Разгледах снимки
Бабъл,само да си се оплакала,че ти е тежко-гледам детето готви,глади,пък и азбуката е захванало...
Ани,снимките ви са страхотни!И сте в тон с Дидо Very HappyМного ми хареса снежния ви човек Very Happy-на ски и с шапка!Пък за басейна мога само да завиждам!
Цитирай

Шумен

Ирка, много весели снимки. А тези снежни човеци са много сладки. Като гледам какви огромни снежни човеци , а покрай тях почти няма сняг - вие да не сте го обрали всичкия, за да ги сътворите. Лакираните нокти на Елла с страхотни. Гледам че и на теб са ти харесали, защото си се оставила в ръцете на маникюристка Ел. И пак успя да ме изненадаш с тоя пъзел. Аз тук такъв не съм виждала. Този ли е от 50части. Аз мъча детето с един дребен от 50части се чудя що не му спори!  Mr. Green И килима е много весел. Изобщо покрай вас е толкова шарено, детско и ведро! Дори стаята с разхвърляните играчки ми се стори симпатична, макар че аз у нас като видя нещо подобно и изпадам в тих ужас!  Crazy А като идвате август насам, задължително да се обадиш, този път вече няма да ми се измъкнеш , като миналия път!  Naughty

Мимоз, дай повече инфо за колата. Имам един-двама познати които си търсят коли в момента.

Уна, и Рали скоро ще си прави снежен човек, на Чепеларе. То там няма много сняг, но като се качите на Пампорово. Ако отивате в Чепеларе, за да избегнете скъпотията в Пампорово, да ти кажа открихме един хотел почти на пистата, дават апартаменти по 50лв на вечер. Ако сте с още едно семейство цената е супер просто.

Сега да ви уведомя, че имам нова идея как да изглеждат темите. Ще вкарам малко мой стил, както казва Олчето. Ама без да ви питам.  Laughing Само ще се надявам да ви хареса. Аз не се ровя в другите отчетни, но предполагам, че такъв вариант на теми не са пускани в никоя отчетна тема. Обещавам , че това ще е временно, а не доживотно, така че и да не ви хареса, все някога ще му дойде края.  Mr. Green А идеята ми хрумна тази сутрин като се събудих и си мислех, че госпожа Иванова, т.е. Деница е голяма скица и ми хареса как се римува и идеята за темите бързо се избистри в мен!  Wink
Цитирай

Шумен

ООО , забравих да публикувам и това:
Ст. Загора – Ягодите
Дряново – Касаволей
Карлово – ЯЕВ
Троянски балкан – Романтика
Елена – Еленски ритон - Иночка
В.Търново – Бряста  - Сиска; Иночка
Сливен – Империя
Елена – Чакали - Иночка
Габрово – Роден край

Изказваме желанията си за место на срещата и за месец:
АПРИЛ – Бубилина; Иночка; Пепсън
МАЙ – Иночка;
ЮНИ – Ани, Пепсън; Галя;
АВГУСТ- Ира; Руми;

До към средата на месеца, предполагам че ще имаме поодормило се решение и организаторите да се заемат със задачата!
Цитирай

Плевен

Добър ден!
Аз предпочитам април или юни, повече юни сякаш  newsm78.
А за място където изберете, всичките ми харесват  Very Happy.

Незнам къде е това слънце и високи температури, при нас се е навъсило и едвам 4-5 градуса докарваме....
Цитирай

Ländle

Сега да ви уведомя, че имам нова идея как да изглеждат темите. Ще вкарам малко мой стил, както казва Олчето. Ама без да ви питам.  Laughing Само ще се надявам да ви хареса. Аз не се ровя в другите отчетни, но предполагам, че такъв вариант на теми не са пускани в никоя отчетна тема. Обещавам , че това ще е временно, а не доживотно, така че и да не ви хареса, все някога ще му дойде края.  Mr. Green А идеята ми хрумна тази сутрин като се събудих и си мислех, че госпожа Иванова, т.е. Деница е голяма скица и ми хареса как се римува и идеята за темите бързо се избистри в мен!  Wink

Оле- мале... нямам търпение да видя хрумването ти, ама нещо ми се плаши коня с тая рима, дето те подтикнала.... Нищо де, всъщност любопитството надделява и първо ще видя творението, после ще одобрявам/критикувам.
А пък това, че се будиш с мисълта за мен.....  Embarassed Еееее, Аниии...., много ти благодаря!  bouquet bouquet bouquet
Цитирай

София

Добро утро
Днес имам малко свободно време и ще взема да се разпиша.
Първо за предложението ми за среща - часът остава мястото се променя. И трите зали на Островът са заети в събота сутрин, затова след кратко съвещание по телефона с Боби решихме да отидем в Piggy`s house. Намира се до магазина със същото име в Банишора. Аз лично не съм бала там, но предимствата му са, че нямат рождени дни, има голям паркинг, залата е голяма и Боби го препоръча. Така че ще ви чакам всички вас решили да се видим  Hug
За нас не знам какво да кажа / ама Деница да не ми се кара/ КАЗВАМ. Семейството сме добре. Мъжът ме ядосва по малко, за да не се отпусна и да реша, че всичко е розово. В къщи ремонта още не е приключил - само това ще кажа  ooooh! Но финала се вижда - до нова година ще стане  35
Сина и той ме държи в стартова позиция ахххаааа съм решила, че детето е добро и слуша много и той ме ядоса - направи някоя голяма беля. Но и тук не се оплаквам.
Направо се чудя и аз на оправните мами като Руми и Ани - не че няма други - ама толкоз неща да направите за един ден  Thinking Аз няма да мога да напиша всичко да не говорим да го свърша.
Ирка, как 50 части мила  newsm78 моят син не иска и с 10 да се затормозява.
Като чета как децата това правят, онова могат - моето освен да бръмчи с колите и да рисува с подаръкът от една много любима съфорумка много рядко прави нещо друго. А да кажеш, че няма други играчки - а и с кубчета рядко се заиграва. Вие как ги стимулирате да се заинтересуват и от нещо друго.  Thinking
За срещата ще дам мнение, но също си запазвам правото ако не ме устройва като място и време да се откажа . Юни месец мисля, че е най-удачно и то втората половина на месеца. Мястото както казах да е добре да е централно /лично за мен по - близо до София/ Морето също го отхвърлям като вариант.
Лек ден - дано успявам по често да ви навестявам и да се разписвам
Цитирай

Плевен

Ето още едно предложение край Елена http://www.hotelkostel.com/index.php?action=home с рекичка до хотела  Wink и цените са прилични.
Цитирай
Ирка, много са  ви хубави снимките. Да те успокоя, че и на Ралица стаята е в подобен вид, има едни икеиски кофи в които стоят играчките и тя ги вади и изсипва на земята, но вече от известно време я карам вечер да си прибира стаята и тя си подрежда. Предполагам, че това е от детската градина заучено.

Ани, ние ходим на Чепеларе защото там по ни харесва. Ходим вече за 4- 5 година там, и досега винаги сме имали късмет да караме ски. Винаги ходим с компания там, обикновено миниума е 12 човека, но е имало години когато сме били и 20 бр. Така, че хич не ни е скучно.
Тази година дори и да няма сняг, няма много да страдаме, че за първа година ще се ходи с децата а по голямата част са бебета на по  5-6 месеца. Хотела ни е 4 звезден и има голям басейн така че там ще си прекарваме времето.
Пампорово не ми харесва в последните години защото много го застроиха. Като ги видя тези огромни бетонни хотели лошо ми става.
Разните му чужденци и безумните им скиорски умения.
Предпочитам спокойствието на Чепеларе.

Люсил, такива красиви места намираш. Харесах вече 3-4 места, ще чакам да видя какво ще решите и мисля да почна да обработвам мъжо за една " мини ваканция" на "правилното място"  Mr. Green
Цитирай

София

ахххх, добро утро,
то добър ден станало, /аз днес се преработвам от сутирнта/

започвам с ах, защото изпитах сърдечно удоволствие при вида на иркините снимки!!! златни бонбони си имаш, ирка, живи и здрави и винаги да си с усмивка пред тях! да ги изпапака човек в легълцето , а и елла при вида на подредената с стая с малко играчки!  Mr. Green СТРАХОТНО  ме зареди, ирка, целувки!

ше ме прощавате, но друго не съм изчела, /освен по диагонал/, затва няма да се излагам  Crazy
Цитирай

Пловдив

Добър Ви ден!Да се разпиша,че днес и по нашия край пекна слънце,та ще ходим да се препичаме навън/да не си забравим слънчевите очила,само Cool/
Гласувам за среща-ние/т.е. нашето фемили/ сме "За" където и когато мнозинството реши.......пък ако не ни устройва,ще се лишите от надуването на главите Ви от моя милост и от правенето Ви разногледи от децата ми.
Ирка,трогната съм предпоследните две снимки в албума Love......обаче ще те издам,как ми пращаше преди това  снимките със стаята на Ел,белким се уплашим.........ама ние носим на страх Mr. GreenА и сега поне се успокоих,че моята снаха няма да ме праща на ноктопластика,ами ще ми я прави Very Happy
Цитирай

София

http://www.piggyshouse.com/bg/kids-playground-gallery/ Ето и линк към клуба, за по лесна ориентация
Цитирай

Шумен

Уна, браво, много голяма компания сте за ски. Ние винаги ходим с едно и също семейство. Те са ни дружките по ски. Рали ще кара ли тази година ски? И аз нямам търпение да ви видя снимките след като се върнете. Ние докато бяхме там, всяка нощ валеше и сняг си имаше достатъчно, но цените на лифткартите така са ги надули тази година, че скоро курорта им ще увехне като Банско. Щяха да пускат уж лифт от Чепеларе към Пампорово, но още не е готов. Има един нов от Снежанка към Стойките - закрит. Става за разходка и с малки деца. Само че ти каквато си запалена скиорка сигурно ти давам вече стара информация.  Very Happy
Цитирай

Sofia

този последния хотел Костел има само 9 двойни стай...май няма да може да ни побере....
Иначе Ани нямам наистина мнение относно мястото и хотела всички които разгледах са готини и подходящи а и горе-долу в центъра на страната. С нетърпение чакам новата тема и да видя идеята ти...имам вече някакви подозрения какво ти е хрумнало..ще изчакам да видя дали съм права.
Уна приятна почивка!
Иночка и на теб дано те оставят на мира и не те претясняват майстори с глупости!

Аз днес ходих да си взема книжката...и сега чакам някой да ми подари кола... Mr. Green ще си почакам а..ако имате нещо малко и старо за продан свиркайте  Whistling
Ира разкошни снимки, двете сестрички просто ме разтопиха дълго ги съзерцавах - да са ти живи и здрави и много раости да ви носят. Стаята също е уникално пъстра и весела..така се размечтах и аз за детска на Мариса ама няма....ех.

Пишете че Ани да покаже идеята си....
Цитирай
Ани да ти кажа честно още се чудя дали да я взимаме с нас.
Минусите са : - малка е за ски /говорила съм с 3 ски учителя и то от тези на ПСС/ и тримата със собствени деца и тримата казаха, че е опасно за ставите им, трябва да се изчака минимум още 1год. Другото което казаха е, че ако искаме да се научат трябва да им вземем ски учител. Защото когато е с тебе почва да се лигави, не се концентрира така както когато е с учител.
       - като я гледам е готова да се метне на ските. Тя копира всичко и иска да е като големите. Доста самостоятелна е. Това означава сцени всеки ден и то по няколко пъти.
       - детската писта е горе на високото и трябва да се качваме и слизаме с влек. Не знам дали има страх от високото и изобщо дали ще пожелае да се качи на открит лифт и дали не е опасно, ако реши че иска да слиза. Може много лошо да завършат нещата.  Confused
       - режима и е да спи следобед от 1 до 4 и ако не спи става повече от нетърпима, а ако и е интересно няма сила която да я накара да си легне. Така, че спане в чайната на пистата отпада  Confused Вечер си ляга в 9 защото се изнервя и почва да пиши ако остане до по-късно.
       - групата ни е от бебета, няма с кои да си играе, а само ще досажда на бебетата и ще иска да ги гушка а понякога не си преценява силата и непрекъснато ще трябва да и викам да не ходи при тях.

Плюсове: Ще си е с нас и ще подиша малко чист въздух.

Чудех се дали да не пусна този пост на ЛС, но накрая реших, че може и да е полезен и на някои друг и то най-вече в частта за качването на малките на ски.

galiushana - ЧЕСТИТА книжка. Пожелавам ти по-скоро да имаш собствена кола и шофирането ти да е безаварийно.
Ехх......само дореди 1 седмица продавахме едно бяло саксо, перфектно бе за първа кола. Но вече си има нов собственик.

Цитирай

София

Добър ден!

Днес поради настойчивото желание на Йовчо да ставаме да му обръщаме внимание - станахме рано 2 бр. членове на семейството. Тук причислявам и Никола.
Друго си е да стане в 8:30, вместо в 12. Станахме, закусихме, оправихме се и 3 часа игра навън в хубавото време!
Прибрахме се, наобядва се и го сложих да спи....
Пък баща му днес ще си работи от вкъщи и вместо да работи ме кара да играем на карти!  Crazy

За срещата на мен удобен ми се струва х-л Яев, като месец нямам претенции, че още из главата ми се блъскат идеите за преустройство на  жилище и не знам кога точно ще се започва с него....

Галюшана, ако искаш едно Рено 19 идвай и си ги взимай!
Ние ще поставим световен рекорд по изписване на теми. Другите отчетни една тема се изписва за 2-3 месеца, ние за една седмица....

Аз имам да готвя, но очевидно карти ще играя....

Приятен ден!
Цитирай

София

Здравейте мами!
Ирка, Елла и Миа са страхотни бонбончета  Love много са сладки! И аз като Ани се зачудих откъде взехте този сняг за човеците, като около тях почти не се вижда  newsm78 Явно сте го транспортирали  35

Изказваме желанията си за место на срещата и за месец:
АПРИЛ – Бубилина; Иночка; Пепсън
МАЙ – Иночка;
ЮНИ – Ани, Пепсън; Галя;
АВГУСТ- Ира; Руми;

Ани, само едно уточнение за гласуването - аз съм за м.август, естествено че ако решите друго ще се съобразя. За място - нямам кое знае какви претенции. Предпочитам да е изпитано и препоръчано от някой от нас и естествено ако има външен басейн да можем да го ползваме, че м. април - няма смисъл от тази екстра.
Много интригуващо звучи идеята на Ани за ново оформление на темата, вдъхновена от Дени  Love
galiushana, честита книжка, скоро да се похвалиш и с допълнение - колата!
Какво става със срещата в събота - от 11 часа в Piggy`s house  Party
Вчера питах Никол какво са яли в детската градина и тя ми каза "Супа с водорасли"  35
Хубав ден  Hug
Цитирай

Шумен

Бубилина, чак се изсмях на глас с тази супа дето е яла Никол. Опасна детска имате, вече и китайско се предлага там!

Ех, Танче, мъж мечта си имаш ти. Аз като една видна картоиграчка, естествено че не ми се падна такъв и само го врънкам да ме пуска на срещи с приятели за да играем карти.  Rolling Eyes

Уна, аз пак да споделя за пистите. Детската писта тази на Студенец ли имаш в предвид. До там се стига и с кола. Не е задължително ползването на лифт.

Ние ще поставим световен рекорд по изписване на теми.

Дамм, като видите първата ще ви се изясни веднага каква ми е идеята, но тогава ще искате да видите и втората и третата и така може наистина да поставим рекорд... Галюшка вече сигурно окончателно се досети  Laughing

Бубилина, поправката е нанесена. Така ще ви показвам резултатите, че ако объркам нещо да ме поправяте. Че това е важно!  Peace
Цитирай

София

Бубилинка, Недче, ще доведа Вели в Пигис в събота. Нещо се опитвам да се разболявам, но няма да се давам, пия Осцилококцинум и витамини на поразия  Laughing и съм решила аз да моря вируса, а не той мен... Ако случайно не се класираме, то ще е защото съм се тръшнала.
Само че детският кът там не е много голям и незнам доколко ще му е интересно на НВ и колко дълго ще се задържим.  Rolling Eyes
Цитирай

Галюшана-честита ти книжка!Безаварийно шофиране и дано получиш мечтания подарък  Peace
Маги-стискам се още за снимки,защото липсват осветителни тела,аксесоари и пр и няма да добиете истинска представа  Wink
Ани-загриза ме любопитството за новото оформление  Crazy ще ти пиша на лични  Peace
За срещата не се обаждам,защото не знам дали ще мога да дойда,но като наближи ще видим.По принцип ми се идва де  Very Happy
Цитирай

Сандански

Аз не мога да гласувам, понеже сега и ние сме без кола. Не се знае до лятото дали ще вземем. С влак или автобус не се наемам, че с дете и такива разстояния... Но всичко е божа работа. До срещата има много време.
Ирка, имаш си страхотни принцески.  Hug
Руми, с тези прахосмукачки не ти завиждам. И при нас хлапето ми взима прахосмукачката като чистя и така протакваме чистенето от минути на часове. newsm79 newsm28 newsm75 От малък го интересуват женски уреди, за което сме в постоянна опозиция с баща му. Било защото му купувам женски играчки- прахосмукачка, метли и парцали, детска кухничка. Но пък с тях най-много играе. Наде, аз затова моля Ани да споделя програмата от детската градина. Защото и аз се чудех как да го развличам цяла зима. newsm78 Но наближава пролетта и игрите на открито ще му изцеждат силичките и няма да истериясва вкъщи.
 Люси, прочетох Сандански - Ще се радвам  да се видим.
Мимозка и без професионални снимки ще добием представа, само пусни. Пък като дойдат осветителни тела, аксесоари и т.н. ще ги оценим и тях, няма да ги прескочим.
Цитирай

София

Олче,   пращам ти много  Hug и никакви болести  Praynig ЖЗ - в събота ще се видим, дано да се заиграят малките и да може да си lalalala
Бубилина, чак се изсмях на глас с тази супа дето е яла Никол. Опасна детска имате, вече и китайско се предлага там!
Ани, най-вероятно е плувала една китчица магданоз, но в очите на Никол си е страхотно бедствие. Много ми е гнуслива малката (също като майка си  Mr. Green) - на морето лятото пищеше и не искаше да влиза във водата ако види в радиус от 2 метра водорасъл и викаше "Мами, махни ги", а мама оттам "Да бе, да". Но това си е направо рекорд за нея, предишната година 2007 г. (беше на 1 год. и 2 месеца) 14 дена не искаше да стъпи на пясъка на морето и по никакъв начин да го пипне - от водата я носехме на ръце на хавлията или на шейзлонга (това си беше истинска почивка на плажа за нас  Mr. Green).
Днес активмността е слаба - дано сте по паркове и разходки  Hug! Аз установих нещо странно -  когато имам най-много работа съм най-активна във форума  35!
Цитирай

Сандански

Олче, много се радвам че се разписа. Почивай си и изгони вируса.
Цитирай

София

Днес активмността е слаба - дано сте по паркове и разходки  Hug!
Това е защото цял следобяд играя на карти с мъжа ми!  Mr. Green hahaha 35

Синът ми беше сложен да спи в 13:30. Въргаля се, чете си книжки, декламира стихотворения, качва Франклин на самолета и ходиха в Испания и какво ли още не и заспа в 16 часа!!!!
Е, успях да сготвя, но само за нас с Никола... Баща му в момента яде хляб и сирене щото настояваше да играем на карти!  Twisted Evil Но няма нищо против, защото си бил "нахранил душата".

Ех, Танче, мъж мечта си имаш ти. Аз като една видна картоиграчка, естествено че не ми се падна такъв и само го врънкам да ме пуска на срещи с приятели за да играем карти.  Rolling Eyes
Ани, това не са какви да е карти.... Това са карти от WOW. В играта с тях трябва да се влага много логика и тактика - т.е. да кара мозъка да прави усилени упражнения.
Днес за първи път седям да играя на това нещо - бих го два пъти.... Третият той ме победи, но поради причината, че детето се събуди и ме разсейваше.  Blush
Очевидно вече имаме ново семейно занимание.

Хайде, пишете, че да видим Ани с какво толкова ще ни изненада, щото аз нямам ни най-малка представа за разлика от Галя.
Цитирай

Пловдив

Ох,Танче.....на тия температурни рекорди,вие вкъщи карти ще ми играете.......ама важното е да е доволен мъжът и семейството да е сплотено,другото са  ала-баланици Peace
Аз пък,днес като подкарах четата...и май попрекалих с километража,`щото Иво накрая на автопилот го караше........имах чуството,че върви и спи,.................минахме и през педката за консултация и за бележка/че в ДГ-то на баткото ще ме уморят-не им се работи на тия хора и зорлем изкарват децата болни, белким си понамалят бройката и работата...........та сега и давмата ми юнаци са във видимо истерична фаза/получава се винаги когато не са спали следобед/...а аз се опитвам да попрегледам поне основните новини/ама вие поне не сте писали много,та бързо влязох в час/.Иначе прираста от последната половин година на дИването е само няколко сантиметра на височина и е пораснал предимно на маймунджулъци и чар......та вече съвсем е в категорията "стройни и високи"
И,понеже ми се свали серията на "Изгубените" отивам да приспивам диваците/които как не се изпотрепаха,и на мен и на баща им ни е чудно/..после смятам да си сипя едно питие и да опъвам краката на дивана...та от мен"Наздраве" newsm40 и "Лека нощ" smile3524..както и пожелания за хубав и слънчев ден утре sun!
..................а, забравих да кажа на Олчето-никакво разболяване Naughty,никакви вируси да не пуска да я налазват Stop.......
Цитирай

София

Включвам се и аз в изписване на темата. Евка понеже е малко сополива и ни забраниха да я водим в яслата, та сега съм два дена в отпуска. И миналата седмица бях, ама защото Монката имаше ваканция. Оползотворихме хубавото време.
За срещата-аз съм за април или юни. Бубилина, досега винаги в хотели с басейни сме били, но така се случва, че не можем да ги оползотворим-явно нямаме късмет, да се покажем по бански  hahaha.
Цитирай

София

И мен ме загриза любопитството, какви ще са новите теми на Ани, вдъхновени от Дени...

За срещата предлагам да има 2 - една през май - другата през август.
Аз съм за август да е на морето. А през май-юни да е в едно от предложенията на Люси... Чувала съм добри отзиви за Ягодите, но решението е общо...

Ирка, исках да те питам случайно дали знаеш за детски магазин в Лондон, в който продават костюм на Спортакус... Направо го сънувам този пич...  Wink Марти е луднал по него
Той е и готин - поздрав за Сиска...
Цитирай

берковица

Мами, Маги ми повърна на фонтан (без видима причина), може ли да е от яйцата дето яде (домашни са ) newsm78 Изкара ми акъла това дете. При вас как се понасят яйцата.
Цитирай

София

Гичо, знам че при децата с яйца не трябва да се прекалява. А варени ли бяха?

Щом го е повърнала, значи е трябвало и дано да го е изчистила гадното...

Марти не обича яйца и много рядко е ял...

Стискам палци да не се повтаря и да спите спокойно...  Hug
Цитирай

Шумен

А бе мацки, последно време каквото и да напишете все ми се налага да правя справка с чичо Гугъл. WOW - Танче, ти вчера си я играла за първи път , аз пък днес я чувам за първи път. Точно пък по такива логически и стратегически игри много си падам. В нета ми даде някакви варианти, но не смея да гледам, че вече съм се зарибила по един Конквизтадор.... стига ми тилкова.
Цитирай

София

http://www.vbox7.com/play:f0138e5d - това е вместо кафе,  да се посмеете малко...
Ани, WOW-a е толкова зарибяващ, че на моя мъж брат му редовно си има разправии с жена си, заради него... Даже израза е следния "ще поцъкам WOW-ец..."

Моя смехоранчо, ми е виснал на ръкава и ме кара да го гъделичкам, за да се смеел...  hahaha

Днес в 14-30 часа имам  изпит да не забравите да ми стискате палци!
 Hug
Цитирай

Sofia

О Шуши ще стискаме то се знае, но пък и ти ще го вземеш... Peace

Да ва кажа, че благодарение сигурно на вашите пожелания вчера моя мъж ми купи кола...изненадата беше невероятна защото си нямах и най- бегла представа какво е замислил макар че предната вечер настояваше на сутринта след като оставиме детето в яслата да ходиме до КАТ да си взема книжката, защото тя си седи там и чака да се накана да ида да си я взема еее добре угодихму като го въртях на шиш къв му е тоя зор за моята книжка, но той умело измисляще разни причини. И така аз си седя в офиса тихо и кротко се чуваме през деня, той ми казва че е по работа и...като наближи време да си ходя каза ще дойда да те взема...е ок ...нищо не обичайно до тук. Но излизам навън и той се разхожда по пътеката викам му що си излезнал от колата..ми така да се разтъпча...а къде е колата...и той вади ключа и вика...ето с тази ще си ходиме честито...е казвам ви просто унемях не съм очаквала наистина, разплаках се там пред фирмата колеги излизаха да си тръгват и те я разглеждаха, радваха ми се абе стана една аз рева и не мога да повярвам на очите си. Толкова много го исках, че когато се случи не ми се вярваше...Вечерта събрахмем майка му, моята мама и брат на заведение да ги почерпя да ми върви леко и безаварийно ученето в шоферлъка...
С най-голямо удоволствие ще почерпя и вас макар и виртуално...

Цитирай

Галюша,честито и да ти е безаварийно шофирането с нея!
(ама нищо не каза-ни марка,ни модел,че съвсем да ти завидим Mr. Green)
Вярвай в мечтите си,че само се оплакваше от твоят мъж,а гледай каква изненада ти е спретнал!
Цитирай

София

Галче, много мило! Love Страхотен жест! Да ти е честито возилото и да не си като мен и моят преотстъпван подарък Mr. Green - безстрашно и с много кеф да си го ползваш!
Каква е колата? Flutter

Гичо, надявам се да е било инцидентно това с повръщането на фонтан, че мен от такива повръщания+р/ва най - ме е шубе... Rolling Eyes Пиши как е Маги Маус.

Бъбълче, все забравям да ти кажа, колко се кефих на Румката и песничката. Симпатяга голям. Love
Цитирай

Sofia

Алфа Ромео 146....на 10 години е...а даже намерих снимка и същия цвят като моята  Mr. Green
пу-пу да ми е здравичка само...аз исках доста по малка, но ся няма да й намирам кусури.... Laughing..щото а ич.
Цитирай

Галя, страхотна изненада !!! Честита нова кола! Леко и безаварийно да си я караш! И честита книжка!

Гичо, дано да е било само един път повръщането, но сега има такъв вирус по нашите земи, може и при вас да е дошъл. А за яйцата, знам че когато са държани в хладилник, не трябва да се вадят и после пак да се слагат в хладилник. Например ако купиш яйца, стоели в хладилник, то трябва по най-бързия начин пак да ги прибереш на студено. Тук яйцата вече се продават не охладени заради това.

Забравих да се отчета, че Килиан се размина само с еднодневна температура, но мен нещо се опитва да ме хване вируса - тече ми носа и ме боли главата.

Цитирай

София

Гале страхотна изненада!Леко и безаврийно шофиране!
 И съм сигурна,че като свикнеш на тази трудно ще поискаш малка кола.
 Аз за съжаление няма да получа такава изненада,защото моя знае,е съм много капризна и трудно ще се реши да ми купи нещо,което не съм харесала предварително.
 И в темата на колите една случка от онази вечер:
 Прибираме се след работа и в едно задръстване моя възкликава"Мале тази кака какъв мерцедес кара!"Аз се обръщам и виждам до нашата кола един страхотен мерцедес CL500,а вътре още по-страхотна кака.И му казвам"Ама и каката си я бива!",а той:"Хм проститутка!",а аз "абе как реши ,че е такава?".Той ми казва"Ами ти знаеш ли колко струва тази кола?",аз-"ами не!",той"Не всеки може да кара такава кола!",аз-"скъпи аз не съм всеки и ако ти ми купиш такава кола,това значили,че аз съм проститутка".Той"Аз такава няма да ти купя,аз ще ти купя някое Ауди,комби,голяма кола,не като тази с две врати",а аз му казах,че нямам такива изисквания,едно Волво С30 ще ми е предостатъчно и ще съм му много благодарна!
Цитирай

София

Кате, казаха ли ви пола вече? Flutter

Забравих да се отчета, че Килиан се размина само с еднодневна температура, но мен нещо се опитва да ме хване вируса - тече ми носа и ме боли главата.

Целувки на Килиан, а на теб пожелавам все пак да удържиш фронта и да не се разболяваш.

Което ме подсети за утрешната сбирка -  определено уморих бацилите, но все още се чувствам леко-отпаднала и носът ми тече. Не искам да заразявам дечицата, затова мисля да се въздържа този път... Sad

Иве, и М се опитва да ми пробута идеята, че съм си за комби, да не кажел направо за ван Sick, както съм се засилила да раждам 3 деца  Crazy, ...
Ама на мен на сърце ми е А5...  Crazy Embarassed Blush
Цитирай

София, Дървеница

Гале, честита кола! Мъжът ти страхотен подарък ти е направил и жестът е много мил. Браво! Пожелавам ти безаварийно  шофиране, бързо да й свикнеш и да ти е кеф да я караш (и мъжът ти да е навит да се занимава с поддръжката и разходите)! Peace
Олче, мерси за комплиментите! Радвам се, че набираш пак скорост с писането в темата. Hug
Шуши, ще стискаме палци за изпита. Praynig Very Happy
Оправяй се бързо от вируса, Кате, дано и вие се разминете леко, Евка и тя да оздравява.
От вчера се каня да пиша колко са сладки Миа и Ела на снимките. Бонбони големи! Много мило ми става така като видя да се занимават и гушкат мъничетата.
За срещата и на мен ми е малко трудно да заплюя време и място, тъй като и аз съм от тези с желанието да идват, но с неизяснените още планове. Но каточе ли Дряново и Трявна ме привличат като места най-много. А за времето - Април или Юли и нататък, но пък на 19-ти е Великден, а на 25-ти април сме на сватба, така че решете, а аз ще се опитам да уредя нещата и да дойдем. Very Happy
Цитирай

София

Привет мами!
Първо (че е точно 14,30 часа)  стискам палци за Шуши, успех на изпита  Peace!
Галя, честита ти нова кола - да е здрава и безаварийно, страхотна изненада ти е спретнал съпругът (да му се отчетеш на 14-ти  Naughty).

Което ме подсети за утрешната сбирка -  определено уморих бацилите, но все още се чувствам леко-отпаднала и носът ми тече. Не искам да заразявам дечицата, затова мисля да се въздържа този път... Sad

Олче, жалко за утре, но по-важно е че си добре, ще се видим друг път,  Hug на теб и Вели!
Ще идва ли някой утре на срещата? Неде?
Дано Маги е добре  Praynig и това е било еднократно, Гичо напиши нещо.
Хайде болничките да се оправят и всички по разходки, че навън е истинска пролет  Love

Цитирай

Сандански

И  аз стискам палци за Шуши, дано ни зарадва.
Галюшанка със здраве да си я караш и безаварийно.
Болничките да оздравяват Hug. Гичо, румен направи алергията тъкмо към яйцата , но бяха от магазин. А за домашните мисля, че не ги тъпчат с химия и не би трябвало. Дано Маги е добре Praynig
Цитирай

Шумен

Гале, честита ти кола. Да си я караш безаварийно. Страхотна изненада ти е спретнал скъпия.

Шуши точно в 14.30 ти четох поста и стиснах палци. Надявам се да се похвалиш с добър резултат, след завръщането си от Лондон. И лек път!

Бабъл, кой хотел е в Трявна, че аз така съм ги записала:
Ст. Загора – Ягодите - Шуши
Дряново – Касаволей – Бабъл;
Карлово – ЯЕВ – Таня;
Троянски балкан – Романтика
Елена – Еленски ритон - Иночка
В.Търново – Бряста  - Сиска; Иночка
Сливен – Империя
Елена – Чакали - Иночка
Габрово – Роден край
Елена – Костел – Иночка
Цитирай

Гале-браво на мъжа ти виж каква изненада  Peace Честито,безаварийно и с кеф да си я караш Hug Обаче и ние имаме пръст в та работа  Crazy я виж колко упорито ти го пожелавахме  Love
Кате-искам и аз да питам за пола?  Crazy
Олче-радвам се,че сте изгонили болестите.
Таня-моля те осветли ме какви са тия карти,че ме хвърли в любопитство....

Шуши ако не екъсно стискам,не че знам за какво,но имам желание  Very Happy
Цитирай

Пловдив

Галче,със здраве а си я караш и да не и намираш кусури/пъки  да няма поводи,де/ PeaceИ да знаеш,че положителните мисли са голяма сила....Мерси за почерпката,сега ще чакаме и Шуши да почерпи за взетия изпит,че ние може да миткахме по  улиците-ама със стиснати палци бяхме Very Happy
Олче,Кате-да оздравявате Praynig
Гичо,как е Маги днес...дано да е било от прекаляване с храна/на мен  от повече яйца и досега ми става лошо/

Айде,дано да се задържи слънчево и през уикенда,че и работещите да наваксат с препичането  и разходките Peace
Цитирай

берковица

Здравейте!
Сега отивам да си я взема от градина. Спа си цяла нощ и на сутринта си беше свежарка. (нямаше да я водя на градина, но другарчето и там има ден-ден и тя помни като слон  #Crazy, та нямах избор) Дано да е добре  Praynig
 Галюшка, честита и със здраве да си я караш.
Цитирай

Пловдив

Е,Гичо,аз се притесних да няма продължение,че не си турнала кафе,а това не е обичайно за теб...,но след като е спала спокойно,се надявам всичко да е било моментно и инцедентно.....,но  и заради колежките-веднага те отменям и слагам за събуждане по едно:
Цитирай

София

Еее, Галюшана, честитоооо!!! Със здраве и кеф да си я караш!!!

Олчето и Кейт бързо да се оправят!

Люба, ще взема да му пийна едно кафе, че пуста краста- бърках до сега една рецепта, за проба в мини вариянт и пропуснах да подремна с дребните... до довечера как ще избутааам, много съм се сбабичкала, ей!

Гичо, радвам се, че Маги е ок!
Цитирай

София

Еееее, Галя! Супер изненада ти е спретнал мъжът ти! Направо ти завидях. Да ти е жив и здрав все така да те радва! Да си я полвзавш безаварийно колата и ти пожелавам здрави нерви и слонско търпение в софийския трафик!
И аз така си мечтая някой ден мъжът ми да ми спретне изненада с едни ключове за нов апартамент!  Mr. Green

Хубаво е, че Маги е добре. Дано да няма повече този проблем.
Вече с тези храни в чудо се видях - сиренето не е от мляко, кремвиршите не са от месо, месото не е от животни, животните всъщност не са животни, а извънземни клонинги....
Човек да се чуди какво да яде и от къде да си пазарува. Ще си отровим децата за едната печалба на търговците!  #Cussing out

Мимоза, картите са ето по тази игра: http://www.wow-europe.com/en/index.xml (която игра, всъщност безумно ненавиждам, но поради причината, че изстрелва съпругът ми в орбита и не знае, че има семейство, дете, задължения....)
Картите са с различни оръжия, магии, куестове и други завързани щуротии. Наистина е забавна. И все се чудя как така винаги успява да ме прилъже да му ходя по акъла да играя с него, а аз никога не мога да го накарам да ходи по моя акъл и да чисти и оправя кочината, която сътворява!  Tired

Днес беше разкошен ден. Синът ми май доста хубаво се е уморил, щото както се прибрахме и обядва и моментално се хоризонтира и още спи.
Много хубаво си играха с Миа днес на пясъка. Ама така хубаво се разбират. Единят пита другия може ли да му вземе някоя от играчките, с която играе. Пресипваха си пясък от една лопатка в друга, товариха камион с пясък.... И накрая синът ми спретна едно невероятно истерично шоу от сълзи, придружени от крясъци, че не иска да се прибира, а иска да играе. Миа, милата, му викаше тихичко и кротичко: "Не плачи, Ники, не плачи". Ама толкова е нежна и гальовна....

Утре едва ли ще успеем да дойдем на срещата в Пигис. Забавлявайте се и заради нас!

Шушиииии, къде си? Идвай да черпиш за взет изпит, че ми посиняха палците от стискане!

Желая ви приятен петъчен следобед и весел уикенд.
Цитирай

Таня-интересни са ама не и за мен  Smile а онлайн ли се играе?  newsm78 Все забравям да кажа,че ми харесва новия ти ник-нейм  Laughing
Цитирай

София

Таня-интересни са ама не и за мен  Smile а онлайн ли се играе?  newsm78 Все забравям да кажа,че ми харесва новия ти ник-нейм  Laughing
Самата игра се играе онлайн.
Но играта на карти си е със специални карти. Не се ползва компютър докато играеш на нея.... Всичко си пише върху самите карти.
А новият ми никнейм е супер идиотски, какъвто е и притежателят му!  hahaha Но пък се радвам, че на повечето от вас ви харесва.
Цитирай

София

Руми, направо си невероятна - как намираш сили и да кулинарстваш  #Crazy, (а, бе то на който си му е присърце не се влияе от нищо друго)  Hug на Коси и Ида.
Танче, Люба, браво на вас - използвате максимално промоцията на времето  Peace
Шуши не беше ли писала, че веднага след изпита лети за Лондон  newsm78 така, че ще чакаме вести направо от там.
Нещо няма много желаещи за среща. Преди малко ни поканиха на рожден ден довечера и се очертава тежка нощ  Drunk, но ако има желаещи за среща ще се постарая да дойдем.

Самата игра се играе онлайн.
Но играта на карти си е със специални карти. Не се ползва компютър докато играеш на нея.... Всичко си пише върху самите карти.
А новият ми никнейм е супер идиотски, какъвто е и притежателят му!  hahaha Но пък се радвам, че на повечето от вас ви харесва.
Само да попитам от какво произхожда?
Цитирай

Sofia

Благодаря ви знам че благодарение и на вашите добри пожелания си имам вече колича....сега на тебе Танче пожелавам мъжа ти да остави картите за малко да изкара толкова пари, че да ви купи най-красивия дом на мечтите ти!
Хайде вие сте наред - давайте та дано стане.... Praynig
Тръгвам колата ме чака....да не я карам да ме чака повече  Mr. Green приятен уикенд на всички, на мен програмата много бързо ми се запълни вчера и всички чакат почерпки така че, от гости няма да се отървеме.... Wink  Cool
И нека слънчицето донесе и здраве на всички болнички деца и мами..Олче дръж се няма да се даваш. Радвам се, че и Килиан и Маги са се разминали с инцидентни проблеми.
Шуши лек полет и те чакаме с нетърпение... smile3509
Чао ви момичета!
Цитирай

Пловдив

Галя, честита кола! Леко и безаварийно каране, а за голяма не е хич даже  Laughing скоро ще и свикнеш

Хубаво че Маги е добре, явно е било от храната. Браво на Олчето че е уморила вирусите, сега остава и Катя да ги пребори.
Цитирай

София, Дървеница

Ани, аз за Дряново и Трявна се изказах само като дестинации  Embarassed и дори съм пропуснала кой точно е предложеният хотел за Дряново, сега ще го разгледам...
Цитирай

София

танче, Миа ми разказа едно към едно как е минала срещата им с Ники, не мога да повярвам,ч е не си измисли нито грам!
каза ми  че НИки е плакал и тя го успокоявала точно с тези думи! каза ми и как ти е името , всичко !!  Flutter

честито возило на галка!!
Цитирай

София

Тук съм още, момичета!

Благодаря, че ми стискахте палци, момичета!!!
Изпита ми беше семестриален, бях писала, че съм в сесия... Почерпете се, че съм отличничка...
А за другия изпит - защитата на дипломната работа- след който заминавам за Лондон е на 18-ти февруари. След него на цял виртуален ресторант ще ви поканя...  Cool

Галче, страхотна изненада ти е направил мъжа ти... Браво! Безаварийно!

Момичета, като се върнах от изпита ми се струва, че по-силно е започнал да кашли Марти...
В една минала тема бяхте писали някакви бабини рецепти, но не мога да я изровя...
Дайте идея какво да го правя... Какво да му направя за тази кашлица? 
През ноща кашли много и сега е по-зле. Ходихме до докторката сутринта, каза да включим и Вентолин към всичко останало и сега пие и го мажа с хиляди неща, а кашлицата се усилва и сополите текат...
Да ви опиша лечението:
ЗИНАТ - антибиотик на 12 часа
Дактарин гел - сутрин и вечер
Ксилометазолин - капки в носа - сутрин и вечер
Коларгол - капки за нос - преди лягане
Бакторбан гел - за мазане на нослето вътре
Ксизал - противоалергични капки за набъбването на лигавицата
Проспан - сироп за кашлицата
Вентолин - също за кашлица
Витамин С - сутрин 2мл

Това е май, ако не съм пропуснала нещо...
Направо като се замисля, отрових го това дете и днес лекарката ми казва, че не е слязла инфекцията надолу, а се подобрявал...според мен се влошава положението...

Цитирай

Пловдив

Шуши, много оипит имам с тая кашлица, ама прекалено много лекарства ми се струва, че давате  Confused

Вентолинът не е за кашлица - той е противоалергично и се припокрива с Ксизала - даже не бива едновременно да се дават - знам го от нашата лекарка
Ксилометазолинът е ок, ако мислиш, че от сополи кашля
При Кали обикновено това  е причината - задна хрема - тогава сиропите за кашлица са почти ненужни
За бабешката рецепта - аз я бях писала - черна ряпа с мед - издълбаваш дупка в ряпата, напълваш с мед и изтегляш с панадолената спринцовка отделения сок и даваш поне 4-5 пъти дневно Peace
Цитирай

София

Мерси, Змейко, утре ще го направя! А колко време трябва да се чака да пусне сок ряпата?
А за Вентолина, хем не ми се ще да му давам, хем като го слушам как му се дерат гърдичките и целия почервенява и направо ми се къса сърцето...
Цитирай

Плевен

Шуши, Браво за изпита, все така с лекота да ги вземеш всичките (ако има друг след 18.02.  Very Happy ).

Ряпата се чака цяла нощ, добре би било да я сложиш тази вечер и утре сутрин ще има сок. Рецептата много помага, все положителни отзиви за нея чувам. Дано помогна и на Марти. И според мен доста неща са изписали да даваш на Марти....

Гичо пиши как е Маги ?

Галюшка, браво на твойто мъжле, и аз от кога чакам кола....със здраве и безаварийно каране  Very Happy
Цитирай

Велико Търново

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,EUNOS03!ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ,УСПЕХ ВЪВ ВСЯКО ТВОЕ НАЧИНАНИЕ И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

Шуши,ако имаш и инхалатор още по добре действа Вентолина.Божа два-три пъти го е приемала.Дано бързичко Марти да се оправя.За Лондон наистина благородно ти завиждам Crazy
Цитирай

София

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛИ - ЮНОС!!!
Желая ти здраве, любов, още професионални успехи и все по-нагоре в йерархията!!!

Люси, хубаво беше да сложа снощи ряпата, но на нашия тати баба му почина и трябваше да замине за Стара Загора, та нямаше кой да изпратя в 10 часа за ряпа...
Днес в 10 часа издълбах ряпата и сложих 2 лъжици мед вътре.
Колко време най-малко трябва да стои, за да се ползва сока? Вече си е пуснало малко...

Цитирай

Честит Рожден Ден Юнос!Желая ти хиляди сбъднати желания и много,много здраве за теб и близките ти!
Шуши,аз съм много доволна от тази рецепта с ряпата.Бях малко скептично настроена,но резултатът ме втрещи Smile.Още на първото даване ,Алекс започна да изкарва храчки при кашляне и много бързо му мина(при условие,че си беше преди постоянно на сиропи).Дай му ако искаш това сиропче ,което се е събрало още сега (преди хранене),а до следващото даване ще се събере вече повече.Лекарствата ви и на мен ми се струват много ThinkingВентолин- всъщност е за кашлица.Той отваря бронхите и улеснява дишането и така елиминира тези хрипове,улеснява откашлянето.И капките за нос ми се виждат много,но не мога да се изкажа компетентно Wink.За хремата Ани беше писала да се намаже нослето(с клечка за уши) с зехтин или олио(аз от мама знам с масло),но не съм го прилагала.Успех в лечението и учението Mr. Green
Още не съм се изказала за срещата(а и не знам дали ще можем да си позволим тогава пътуване),но бих предпочела да е по-топличко-юни или август.За място-само Сливен ми е много далече(то и Ст. Загора де).За този Яев,май бях чела лоши отзиви,но не съм сигурна.Предлагам да видите в Дряново хотелчето как е и ако ви хареса направо там да се ориентираме.Ако е август вече може и някъде с басейнче и сред природа да изберем.
Весел уикенд ви желая! Love
Цитирай

София

Честит рожден ден, Юнос!
Пожелавам ти здраве, много успехи и повече свободно време за семейството!
  bouquet

За съжаление днес денят няма как да ми бъде разкошен... Сутринта Никола се събуди с лека кашлица и съответно температура за разкош. Снощи го изведох на площадката пред блока и се оказа, че всички деца, които са там са болни. И резултатът сутринта беше на лице.  Crying or Very sad
Колкото и да се възмущавам на безотговорните родители детето ми няма да престане да кашля и да му падне температурата...
Надявам се само да пресека болестта...

Шуши, за мен Вентолинът е супер сироп. Когато Ники беше 8-ем месечен имаше страхотна хриптяща кашлица. Само с 2 приема от този сироп нямаше и помен от кашлицата... Силно се надявам Марти да се повлияе от него и от рецептата с ряпата.  Hug

С пожелание вашият ден да е по-хубав от моя...
Цитирай

София

Честит рожден ден на Юнос!  bouquet
Шуши, честито за изпита.
И Евка е със същите симптоми, само дето нашият антибиотик е Сумамед. Вентолина е за хрипове и ние го пием. Други сиропи и капки не давам, само Стеримар за почистване на носа и Витамин Ц. Дано бързо ни оздравяват! Peace
Цитирай

София

Юносче, Ч.Р.Д! Бъди все така успешна мама и широкоскроена душа, и повече време да ти остава за Ники и нас! Love

Много съжалявам да прочета, че има толкова болнички дечица - Марти и Ники бързо да оздравяват. Praynig
Шуши, за кашлица ЛИЧНО съм пробвала тази "отвара" Smile, много е ефикасна, наистина:

2 дюли се срязват на четири(без да се махат семките и кората),10 ореха чукнати с черупките,1 голяма глава лук с обелките.
Всичко това се сварява,като стане хладко се прецежда,добавя се мед на вкус и се пие когато се сетите през деня по 2-3 глътки.

Ние (всички) сме добре, сутрина си направихме една много слънчева откъм време и настроение разходка в Борисовата, имаше много дечица, уважихме детските съоражения както си трябва, Вели си намери приятел и се гонеха като бесни около езерото с лилиите. Love
А през това време бабата и дядото у дома са ни измили прозорците... Blush

Ето няколко снимки на Веселушко, а квадратното създание на едното кадрО, е вашата добра познайница Олчето Mr. Green:

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10432809
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10432796
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10432817
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10432825
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10432854
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10432847

Цитирай

Ländle

Добър ден и от мен Smile

Сополи, кашлици, температури... Ние пък ще попълним сипсъка на болестите с Шарка Варицела 

Наш Мартин е бял на червени точки, но им завиден апетит и енергия. Сега има 10 (десет) пъпки, толкоз ги изкара баща му при последното преброяване, очакваме още много, притеснява ме момента с температурата, ама... ще плачем кати ни бият, както се казва.
Не е неочаквано - "гаджето" ни, дето играят доста често ходи на градина и от там ни се падна...

Та по моя сметка за 5 месеца ще имаме 2 бр. от тези болести, дет са един път. За детската градина ще имаме солиден списък и резистентност...
Знаете, че приемам нещата с лекота, не му мисля много много, та в тоя смисъл един виц:
Пестимиста казал: По-зле не може да бъде!
Оптимиста: Може, можеее....

Хайде да си лекуваме дружно децата, аз ще давам отчет за броя пъпки, не че някой го интересува, ама така и така имам данните....
« Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 18:28 от Д е н и »
Цитирай

София

Много болни дечурлига. Дени, много по-добре е, че сте я хванали шарката, че като голям е нещо страшно. Един мой приятел замалко не си замина от нея, едвам го спасиха в болницата, бяха му се инфектирали пъпките и направо се измъчи жестоко. Явор я изкара много леко, аз бях бременна с Гери тогава, но съм я карала и не беше опасно за нея. А може и някак естесвено да се е имунизирала тогава, знам ли... То ще се види.

Много внимавайте по градинките, че София е пламнала от скарлатина, а сега е и топло, така че много не се събирайте с деца. То е трудно в тая пролет, дето се е пукнала малко по-раншко явно, но поне се мийте, бършете с мокри кърпи и да стискаме палци да ни подмине.

Ани, много си ме заинтригувала и мен с тези теми - изненади.

Галюшанче - тия изненади ме размазват просто. Страхотни са тези незабравими моменти.

На Юносчето - ЧРД - здраве и успехи !

Целувки  Love
Цитирай

Русе

Хелоу!
    Да ви кажа сега каква изненада си спретнах сега-понеже все чета темичката по диагонал Embarassed, гледам пожелавате всички на Галюшана едно "честито" с много о-та, "леко да я караш" и веднага реших, че става дума за бременност! Mr. Green Даже се засилих да й честитя, ама си викам първо да се върна назад и лично да прочета за щастливото събитие Very Happy
    Та, Гале, честита кола и безаварийно шофиране!
    На болните дечица и мами - бързо възстановяване! Hug
    При нас - нищо особено - ходим си на работа, Дари я гледат баба и дядо. През деня много ги слуша и им помага, но като отида да я взема настава нещо страшно! Дарито буквално подивява, така радост ли изразява, какво ли, не знам и аз, но прибирането ни винаги отнема много време и нерви... Имаме си ново любимо филмче - "Търсенето на Немо" и лягаме и ставаме с мисълта за него. Много ми е смешна Дарка като го гледа и се хваща за главата и казва "Оле, Боже, колко много рибки!" Very Happy
   Други крилати фрази на нашата дъщеря:
   - "Мама отива на работа, защото трябва да купи пъзели"
   - "Мама отива на работа да купи на Дарито яйце(шоколодаво), бонбони и обувки(?!)"
   Такива работи при нас...
   Много здраве и щастие на Юнос!
   Поздрави Very Happy   
Цитирай

София

Благодаря на всички за рецептите!
Олче и твоята ще изпробвам... Много сте хубави на снимките, а ти си особено красива - много добре изглеждаш... А мома ли чакаме?

Да дам отчет все пак - кашлицата намаля, не е като снощи на всяка минута и червен целия...
Покашля, но е съвсем друго сега. Съкратих малко илачите... Давам само Вентолин сироп на 8 часа, антибиотика, капките за нос и разбира се сока от ряпата с мед, на 3-4 часа.

Дени, искам да съм непукист като тебе... Аз запазвам самообладание, но съм си паника... Мажете ли ги с нещо пъпчиците или ги броите само...?

Praynig Да оздравяват Мартовците, Евка и Ники!!!
Цитирай

Велико Търново

Добър вечер Very Happy
Първо да пожелая на всички болни бързо оздравяване Praynig
Дени,по-добре,че Марто ги кара тези болестти сега,че като знам как се опъпчих на 18 години точно преди един купон по случай започването на новата учебна година и ми призлява Crazy
Като гледам Олчето каква елегантна бременна ми идва да си тегля куршума Mr. Greenизлишно е да казвам,че Велизар е голям чаровник.

Тъй изказах се аз,ама сега ети ви още едно предложение за нац.среща CrazyГарантирам,че хотела е на ниво-спала съм навсякъде и в къщите,и в стаите,и в апартаментите/сеньора не чете,ама дано и други да не четат Mr. Green/,кухнята е супер,а пък това,че ви перат дрехите и съхнат за кратко време е изпитано от самия сеньор на някаква сватба.Абе такаго хваля,че Жоро Вълев трЕби да ми плати.
http://www.winpalace.net/newsite/content_bg.php?m=1
Цитирай

Шуши-честито,а за Лондон ти завидях  Crazy Да си искараш страхотно  Peace
Да дам нова рецепта за кашлица също изпитана,прилича на тая на Олчето.
1 зюля,4-5 ореха -натрошени и сложени с костилките,4-5 финапа и чай от липа.Това се вари,прецежда и се добавя мед.Супер ефикасно е и на вкус и мирис е приятно.
Болните да оздравяват,а на Марти да се размине варицелата леко,че като знам каква гадост е ..не ми се припомня.На стари години я карах и още се стряскам като се сетя.. Tired Дени-евала за чувството за хумор.  Very Happy
Сиске-Олчето се показа,хайде  и ти пак  Hug
Олче-чудесно изглеждаш  Peace
Цитирай

Лондон

Колко болни дечица!!!!Моля се по-бързичко да оздравяват!!Дени,чакаме отчет!
Гале,Честито возило!Със здраве и безаварийно!ПОвече от прекрасна изненада,направо 6+ на мъжа ти!Не е голяма-много е красива!Ела да видиш нашта колко е огромна.
И като казах 6+Шуши,а честито!Надявам се,че ще го полеем Mr. Green
Благодарим,благодарим-дружно аз и децата! bouquet bouquet bouquetмного сте мили! Love
Неде,изобщо не я стимулирам с нищо,че тогава вече ще стане страшно #CrazyСлед творението на стената на дядо си в Бг,вчера е изрисувала с химикал и нашите,направо ми се доплака.Стаята има лееек напредък,ако изобщо някога успея да я подредя,ще снимам,обещавам!Да си призная честно,не извиква в мен мили чувства Mr. Green
Уна,завидях ти за режима.Не мога дори в мечтите да си представя,че Елла може да легне  часа след като е станала.В момента тук е 1 часа.Миа легна в 8,стана в 10.30 и сега си пее на играчките.Май ще прилича на сестра си от другата година чакайте една луда майка в редиците./п.п.Вече е 1.43-заспа,сама,в леглото си.Иска да спи в кошчето диването,а е вече голяма за него./
О,Бубилинке,откриваш топлата вода-родила съм се със знанието,че имам странен характер-колкото повече работа,толкова повече мързел Mr. GreenВинова си тая вечер,да знаеш-тъкмо заспиваше лапето и с тея китки магданоз 35карай,събудих я вече
Олче,само аз ли не мога да отворя "квадратните Laughing" снимки?утре ще опитам пак!
Кате,аз също си мислих днес-не се ли знае вече полът?
Пишете утре как са хлапенцата,мами!
Мими,нашият дежурен отговор също е:"ами тати ходи на работа за шоколадово яйце и бобони" hahaha
Айде,лека нощ,до утре
Цитирай

Стара Загора

Хайде и ние се включваме в графата на болните деца.И при нас тръгна с лека температура  и уголемени сливици ,а сега е без темп. но със сополи и ларингит.Засега се доверявам на хомеопатката и се моля лечението да е правилно защото тази сутрин лееекинко се притесних от кашлицата му.И гласът му е един такъв "секси".По този повод реших да не го пращам на ясла поне до средата на март и сега си търсим детегледачка.От което много се притеснявам да го оставя на чужда жена,но засега се надявам една приятелка на майка ми да се съгласи,ако не направо не зная какви ще ги мъдрим.

Честито на Галя за новото возило.Безавариино шофиране. Peace

Бързо оздравяване на всички болни малчугани.
Цитирай

София

Добър ден!

Стана време май за следобедно кафе...
Аз имам нужда от няколко кафета. Ники спа доста неспокойно през нощта, на моменти трудно дишаше. Цяла нощ си поддържаше температурата, но малко преди обяд я нормализира.
За кашлицата и аз направих "лек от баба Костенурка", че "има кашлица опасна и болестта е ясна!".
Благодаря ви за рецептата.

Днес пък е толкова мрачно времето, че чак ми иде да правя компания на мечките в зимния им сън.
Опааа, чувам гръмотевици... Добре, че не ме мързеше и не излязохме да ходим при майка ми на гости.

Пожелавам ви спокоен и интересен ден!

Цитирай

Пловдив

Е,какво става,бе хора.....запролети се и се натръшкахме масово/казвам натръшкахме,щото и аз съм се опнала и пъшкам и охкам-тоя пък се уредих с бъбречна криза/
Дано да оздравяват всички бързо и да спираме вече с оплаванията ...и да почваме само да се хвалим Praynig
Гери,при хомеопатично лечение е нормално да се позасилият някои симптоми в началото/след приема на лекарството/,пък и има един принцип,че трябва да се изкара навън какавото има/затова понякога се засилват кашлиците и сополките/...но ако продължат твърде дълго-звъниш на хомеопата и питаш...иначе и Иво имаше много секси глас оня ден......ама сега вече си крещи с нормалния/не,че и тогава не го правеше/
Танче,при Вас поне е кофти времето,та да не Ви е яд,че сте си по-къщите......да видиш тук каква пролет е .....и ми иде да се гръмна,че пак изтървах разходката на слънце.
Цитирай

Сандански

Колко много болни дечица, пък и мами даже... Дано скоро да оздравеят всички и да прогоните болести и вируси.
Шуши браво за взетия изпит, пък и шестица.  И аз съм в сесия и е последна година, но не съм такава отличничка.
Сега ти пожелавам и най-важният да си вземеш с отличен и Детето да оздравее и щастлива да поемеш към Ирка. Пък ние ще чакаме снимки.
Олче, Вели е много сладък, пък и ти изглеждаш добре. Погали коремчето Hug
Сиска, наистина не си се показвала отдавна.
Много се смях на интерпретацията на Мимето за колата на Галюшанка- че е бременна. Но пък може и това да стане скоро. С тази нова мода.
Танче, пожелавам ти Калин да те изненада с ключовете за ново жилище скоро, но по напред Ники да оздравее. Hug
Мимозка, къде са снимките от палата? Не държа да са професионални Wink
И дано по-бързо изпишем темичката, че да видим изненадите на Ани.
Честит рожден ден на Юнос bouquet, макар и на патерици.
Цитирай

Стара Загора

Дано да оздравяват всички бързо и да спираме вече с оплаванията ...и да почваме само да се хвалим Praynig
Гери,при хомеопатично лечение е нормално да се позасилият някои симптоми в началото/след приема на лекарството/,пък и има един принцип,че трябва да се изкара навън какавото има/затова понякога се засилват кашлиците и сополките/...но ако продължат твърде дълго-звъниш на хомеопата и питаш...иначе и Иво имаше много секси глас оня ден......ама сега вече си крещи с нормалния/не,че и тогава не го правеше/

Люба дано наистина само хвалби от тук нататък да има.Любо сега се събуди и като че ли гласа му е по-добре,но още е сънен и не мога да преценя.А иначе на хомеопатката и звъня и при най-малкото притеснение че след декемврииските изпълнения не ми се чака прекалено дълго.
Цитирай

Лондон

Тръпки ме побиха,Любе,дано ти е минало вече! Praynig Praynig
Гери,стискам ви палци да помогне хомеопатията бързо!
Влизам само да пусна снимки/като се отприщя спирка нямам/-от днес,Миа стана на 6 месеца http://www.snimka.bg/album.php?album_id=272330&pid=10469073
Цитирай

Ländle

Дубрутру дами,

Ето кафенце , да сте живи и здрави и хубава седмица да имате.
Ирка, много хубави снимки пускаш, на човек да му се прииска, не 2, а 5 деца, много си прличат сестричките.

На Мартин пъпките вече минават 110, не дава с нищо да ги мажа , когато казва "Мамо, гъдят ме"...
Днес дежурен по шарка е татко му, от утре или от сряда ще застъпя смяна аз. (Туй се изисква щото съм много важна за икономиката не само в Бг, но и зад граница, и ако взема да не си довърша работата, параметрите на финансовата криза по света рязко ще нарастнат и да не ви обяснявам кво ще стане, не следващата, ами следващите 5 години няма да можем да се възстановим.., отделна тема по въпроса е, че в БГ аз лично се затруднявам да отлича една финансова криза от друга, ама... то е май за "икономическия подфорум" в Бг-Мама.....)

Хайде, днес ако има с кой, ще приказвам повече, защото, както казва Бубулина, колкото повече работа имаш, толкова повече ти се пише....
Цитирай

Sofia

Здраейте, първо да пожелая на болните да оздравяват и на Люба най-вече, че с тези юнаци не и е лесно...Марто да намалява вече бройката стига му толкова..ох и аз чувам за скарлатина и шарка из квартала, та може и до нашата градина да стигне, но дано се разминеме и този път  Praynig
Благодаря за рецептата за кашлицата преписах си я, че да я имам за всеки случай.  bouquet макар че честно казано даже не знам как изглежда това чуда черна ряпа, но дано се намира по пазара, ако ми потрябва.
Благодаря на всички за пожеланията ви...карам си я колицата,, в неделя 3 пъти идвах до работа махах на пазача и обратно до яслата и до нас, малко почивка и пак обратно...Стефан имаше търпение да изтърпи моето каране... Mr. Green установи че нищо не са ме научили в курса и май ще трябва той да се явява учител  Mr. Green за мое съжаление не е особено търпелив и общо взето си развалихме неделята ама...какво да се прави поне се уча...пък отношенията ще ги оправяме после, като се понауча.  Sad
Ирка разкошни са двете сестрички - адски много си приличат и ми е невероятно приятно да ги гледам.
Руми как стана рецептата успешна ли беше...и кажи и ти за отношенията им брат - сестра. Много ми е интересно да слушам такива истории.... о не че се искам второ просто ми е интересно как реагират 2 годишните на срещата с бебето в къщи.
Хайде стискайте палци и красотите за къщата на Мимозата да дойдат скоро, че да я видиме и от вътре с тези френски прозорци ще е невероятно сигурно и дизайнера щом е известен....ох нямам търпение.
Ани до разработи ли си идеята.....пишете че да я видиме реализирана вече.
Успешна седмица на всички-болните да оздравяват, работещите да нямат много работа (това не се отнася за Дени, че без нея...леле не ми се мисли) Mr. Green
Цитирай

берковица

Здравейте!
Много ми е неприятно да прочета за толкова болнички и натръшкани  Sad Бързо да се оправяте и да морите всички бацили  Praynig Hug
При нас явно е било от преяждането с яйцата  ooooh! Но започна и да се хремави, та направихме еднин курс с оскилококциум и черна ряпа с мед.  Нямах два дни комп, че забравих да го платя  Embarassed Та едвам си се насладихме на компанията си с Маги  Laughing
Дени, мерси за кафенцето  bouquet
Ирка, много са ти готини момите  Love
Това е от мен, довечера повече  Hug
Цитирай

Шумен

Ани до разработи ли си идеята.....пишете че да я видиме реализирана вече.
Имам нещо в предвид, но като изпишем тази ще видим какво ще се получи със следващата! Галче , ще чакам да споделиш дали съм ти оправдала очакванията, и дали ми четеш мислите по скоро  Laughing  Wink
А сега , аз да цитирам Мимозата, че много хубав съвет ми даде като ми купи Дидо колата: Качваш се сама и караш, сама най добре ще се научиш. И ние бяхме същата история. Той вика, аз още повече се панирам, накрая се стигна до там , че не издържах и спрях колата и му викнах: Слизай! ... После като се поотракаш малко и вече все едно цял живот само кола си карала.

Дени, честито! 'айде по леко да я кара и да си минавате по реда.

Шуши, много лекарства бе. Вече съвсем се убеждавам че тези лекари искат да ни натровят децата вместо да ги излекуват.
Много болни в темата тези! Бързо оздравяване пожелавам на всички!

Юнос, честит рожден ден и от мен на патерица! Още много професионални успехи ти пожелавам и семейно щастие!

Аз пък вчера така офъках бритона на Ивко, че ми стана жал, ама коса е все пак ще порасне. Пък нали си е мое и така пак ми е сладък!  Very Happy
Цитирай

Шумен

И нашата анкета набира скорост:
АПРИЛ –Иночка; Пепсън; Анна; Бабъл;
МАЙ – Иночка; Шуши;
ЮНИ – Ани, Пепсън; Галя; Люси; Недка; Анна; Шуши; Велиса;
ЮЛИ - Бабъл
АВГУСТ- Ира; Руми; Бубилина; Бабъл; Велиса;

Ст. Загора – ЯГОДИТЕ - Шуши
Дряново – КАСАВОЛЕЙ – Бабъл; Велиса;
Карлово – ЯЕВ – Таня;
Троянски балкан – РОМАНТИКА
Елена – ЕЛЕНСКИ РИТОН - Иночка
В.Търново – БРЯСТА  - Сиска; Иночка
Сливен – ИМПЕРИЯ
Елена – ЧАКАЛИ - Иночка
Габрово – РОДЕН КРАЙ
Елена – КОСТЕЛ – Иночка
В. Търново - ВИНПАЛАС

И аз да дам по един глас за Бряста и Винпалас.
Цитирай

София

Дени, мерси за кафенцето! Да минават бързо сърбящите пъпки!
Днес си купих от аптеката кафе Вита Голд - не съм го пила до сега, но чух добри отзиви, а трябва да се вкарам във форма за Лондон...  Cool
Честита половин годинка на Миа! Ирка, прекрасни са двете сестрички - предполагам, че като порасне малко Миа, ще ги смятат за близначки с Ел... Да похваля и тортата ти - БРАВО!
Галче, да ти кажа и ние имахме същите разправия със съпружеското тяло, като ми купи първата кола... Точно 2 пъти, за по 10 минути, ходихме вечер за да ми показва как се кара, уж... И се изпокарвахме... то не се изтрайва, това мърморене... Бях карала курсовете преди 2 години и бях забравила доста неща... Накрая един ден му казах, че отивам на работа сама с колата - понесох малко псувни и освиркване... но тогава бях по-руса  и това ме извиняваше до някъде Flutter Сама се съсредоточаваш повече... Действай смело, пробвай... Стискам палци!
Ето и Ани това е писала...
Направих още една доза ряпа, днес ще давам пак, че снощи пак кашляше...

Люба, дано да оздравява този кръст, че болката е ужасна, от опит знам...
Цитирай

Здравейте и от мен!

Аз не съм се включвала тези дни, защото моя лаптоп сдаде багажа  #Cussing out - трябва ми нов харддиск (поръчах си вече, че то без комп седи ли се  Crazy). Разглобих си целия компютър и не можах да видя друга причина, освен дефект в тоя диск. Тия дни ще се опитам да си направя backup, ама може и да не стане  Confused, а пък не ми се дават 300 франка за поправка.

Бързо оздравяване желая на всички болни дечица!

Олче, много си хубава, а Вели е както винаги бонбон  Love! Ти май само на корема качваш?

Ирка, много са сладки Миа и Елла!

За пола - ами все още е изненада. Март съм на преглед, тогава може би ще ми кажат със сигурност.

Хубав и слънчев ден ви желая!

Цитирай

берковица

Честит рожден ден на Юнос. Да си жива и здрава и много щастлива.  bouquet
Олче, много ти е чаровен малкият мъж  Love
Цитирай

Sofia

Мили майчета,

много благодаря за пожеланията за 32-рия ми рожден ден! Аз продължавам да ви се възхищавам за приятелството и подкрепата която давате тук - тип виртуално!

На всички болни - пожелавам бързо оздравяване и много сили!

Голяма прегръдка от Никола и мен!

Поздрави,
Ели
Цитирай

Стара Загора

Влизам набързо да кажа че вече сме във форма.Днес го водих до яслата да им правят снимки за 8 март(така и не ми стана ясно защо толкова рано ги правят) и като видях какви дечица са завели които явно ги смятат за здрави изобщо се замислих че моето понятие за болест е равно на понятието за здраве на тези майки които са си завели децата в подобно състояние там.И в този ред на мисли си се поздравих сама за решението да го оставя на детегледачка докъто мине тази болестна вълна.

Ирка прекрасни са ти дъщеричките.Сякаш вчера беше бременна и се обсъждаше раждането ти.Браво.(а и от страни много бързо лети времето)Сега се сещам-какво стана с твоя сайт нещо поутихна темата и ти нищо не каза повече или аз ли съм пропуснала.....

Приятен ден на всички.
Цитирай

Sofia

Ох Юнос, зло да те забрави извинявай че в предишният си пост пропуснах да ти кажа
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Много щастливи мигове, огромно количество здраве и безброй усмивки!

Олче, супер изглеждаш да и аз гледам, че само коремче имаш пу-пу много сте хубави всички. Миналата година ти подари М годежен пръстен какво стана отлага ли се сватбата за след раждането или не е на дневен ред тази тема?(ако е нахално не ми отговаряй)
Благодаря ви момичета за съветите и аз все си мисля че трябва да съм сама, защото така някой като те подсеща кво да правиш и придобиваш грешно усещане че друг кара колата, но за сега плана е да ходиме със свекървата сутрин тя да кара до яслата, че са едни улички и после аз до работата ми и тя вечер да ми кара колата и аз до яслата тя до нас. Сложна схема, но няма смисъл две коли да излизат сутрин да карат те детето а аз самичка...ох с времето ще видиме как ще стане. До посвикна малко с колата с габаритите й, карането на зад го правя за 3 път от 2 дена и изпитвам ужас направо като виждам че трябва да излизам назад....ох мойте кахъри са бели..няма да ви занимавам повече.
Пак да пожелая на болничките да оздрявават бързо!
Цитирай

София

Добър ден!

Да дам и аз днешния си принос за изписването на темата.
Предиобяда ни мина в посещение на доктор и баба. Останах доволна и от двете посещения. При първото синът ми се държа за първи път добре - без ревове и тръшканици, даде да го прегледат обстойно и всичко мина бързо и кротко. Към момента резултатът е: лека кашлица, лека хрема, леко зачервено гърло и ухо. Лечение: сок от ряпа и осцилококцинум. Толкова за сега. Чакаме да мине...

За шофирането: Аз явно имам най-спокойния съпруг на планетата... След като взех книжка ходихме до Пловдив със шофьор моя милост. Човекът си седеше до мен кротко и спокойно. Получи само силно сърцебиене когато реших да изпреварвам със 140 км/ч, но се оглеждах в прекрасните природни забележителности и не осъзнавах, че съм тръгнала към мантинелата.  Mr. Green Но и тогава той запази самообладание и ме пита къде точно съм решила да ходя?
За шофиране из София - не ме търсете. Нервите ми са недостатъчни и излизам с мантинела в ръка! Не искам мъжа ми да ми купува кола - ако може да бъде танк.

Днес си купих от аптеката кафе Вита Голд - не съм го пила до сега, но чух добри отзиви, а трябва да се вкарам във форма за Лондон...  Cool
То има ли накъде да влизаш във форма още? Гледай да не се стопиш...

Любче, как си? Минаха ли болежките?

Моят син всеки ден преди лягане гледа да си удължи времето в будно състояние като ми казва, че му се ака и си виси на тоалетната да си "чете" книжки. Днес след поредното висене ми вика: "Готов съм!". Отивам аз, невярвайки че се е изакал, свалям го от тоалетната и поглеждам: "Я! Вярно си се изакал - малко, но от сърце!". Той: "Неееее, не е сърце, лайно е!"  hahaha 35

Пожелавам ви успешна седмица, по-малко болежки и много, много здраве!

Цитирай

Стара Загора

. Днес след поредното висене ми вика: "Готов съм!". Отивам аз, невярвайки че се е изакал, свалям го от тоалетната и поглеждам: "Я! Вярно си се изакал - малко, но от сърце!". Той: "Неееее, не е сърце, лайно е!"  hahaha 35

35 hahaha 35 Танче верно сина ти големи бисери ръси.

Относно мъжете обучаващи жените си ще кажа че моя спада също към графата "всичко мога всичко знам" и изобщо когато преди три години близо взех книжка и почнах да карам,а той да мрънка сериозно се замислих наистина това ли е онзи кротък мъж за който се бях омъжила.Но явно по-голямата част от мъжете са нерваци когато жените им почнат да шофират.Но пък аз вече се правя че не ми дреме изобщо WhistlingКогато лятото му казах,че ще ходя до София с една колежка която не е шофьор почти беше на ръба да зареже всичко и да тръгне с мен.Но ето на върнах се и още ще ме търпи какво да се прави....съдба Laughing
Цитирай

София

Олче, супер изглеждаш да и аз гледам, че само коремче имаш пу-пу много сте хубави всички. Миналата година ти подари М годежен пръстен какво стана отлага ли се сватбата за след раждането или не е на дневен ред тази тема?(ако е нахално не ми отговаряй)

Въобще не е нахално...  Hug
Всеки път, когато сме говорили на тая тема (е, без официално предложение до Денят, когато се похвалих) винаги се е случвало нещо, което да осуети самата Дата, не план.
Преди повече от 4 години бяха 4 погребения (много близко във времето и все от негова страна...  Sick), после Вели беше малък, хайде да "дръпне" малко, като "дръпна" Laughing аз пък забременях повторно... Mr. Green
Все не уцелваме правилното време, или нещо е против нас. В последно време това "нещо" е желанието на М да направим "истинска" сватба, т.е. не само да подпишем, както мислех(ме), а да си подарим това изживяване в истинския му смисъл.
Сега предполагам ще остане за края на лятото/есента, за да не сме "сватбари" съвсем с новородено бебе на ръце... Ако не се осуети и този велик план (заради №3)....... Blush
Цитирай

Сандански

Олче, важното е че се обичате и сте щастливи. Денят на сватбата все ще дойде и ще чакаме подобаващ снимков материал тогава. Hug
Шуши какво е това кафе, чувала съм за него отпреди 3 години, но не съм се интересувала как точно действа. Разхлабващо ли, отслабващо ли?
Ирка, да са ти живи и здрави сладуранките. Честита половин годинка на Мия. И
И Никола е голям сладур.
Цитирай

Лондон

Добър вечер/ден,не знам и аз какво вече.Миа заспива в 1.30-Елла става в 8...
Юносчее,аз като най-загубения човек в темата,ти честитя последна Embarassed EmbarassedКъде ми е акълът?Да си жива и здрава,разписваща се повече и скоро preggo
Отново ви благодаря,мамчета! bouquetНо според мен Елла и Миа не си приличат въобще newsm78 Имат различни носове,очи,вежди,устни,форма на лицето...Сигурно се вглеждам прекалено отблизо.
Шуши,ако ще ми идваш 20 кила тука,изобщо не идвай NaughtyТрябва да си в крак с английската мода-колкото повече виси,толкова по-убава.
Айдеее,Олче,кога ще е тази голяма очаквана сватба-търпение нямам вече!!!
Нека виии-пък аз съм виждала къщата на Мимозка smile3533 И вече съм се кандитатирала за осиновяване,така че да си имаме уважението-всеки по реда си Crossing Arms
Ако мога само да вметна едно лееекинко допълнение,че тортата на Миа я е правил някой в магазина,щото аз таквиз работи не се фащам да прая.Аз само я наръсих с разни красоти-колкото да стане Шекер.
Ей,само като я видя тая Шмърца и започвам да се хиля-явно синчето на нея ще прилича hahaha
Люба днес не е писала,малко се притеснявам... Praynig
Дени,ела,пиле,вкъщи-оная нощ рай ще ти се стори.Да те питам аз 5 ли,6 ли...номер 1 като скочи,скача и номер 2,на номер едно му се припикава,когато номер 2 заспива,номер 2 е на..ан и крещи,когато номер едно скача от леглото и си удря крачето...номер две яде каша,която номер едно опитва и съответно изяжда преди Лудата да се върна от кухнята с лигавник.Всеки ден-безплатни представления,моля не се блъскайте!
Айде,дами,лека ви нощ
Цитирай

берковица

слагам кафето и ви пожелавам хубав дан  Hug Love
Цитирай

Да те питам аз 5 ли,6 ли...номер 1 като скочи,скача и номер 2,на номер едно му се припикава,когато номер 2 заспива,номер 2 е на..ан и крещи,когато номер едно скача от леглото и си удря крачето...номер две яде каша,която номер едно опитва и съответно изяжда преди Лудата да се върна от кухнята с лигавник.Всеки ден-безплатни представления,моля не се блъскайте!
Айде,дами,лека ви нощ

Ирка, смях се много на вашите представления, ама май и мен това ме очаква, както Килиан хич не иска бебе, още от сега виждам конкуренции, ревност и т.н.

Забравих да ви се похваля, че Килиан от събота има нови ски и ски-обувки, а в неделя му беше първия урок по ски, но не можах да го снимам. Добре се справя, пуска се самичък и много се кефи.  Сега в къщи прави сухи тренировки на килима  hahaha, защото вън вече няма сняг, има буря и вали дъжд.

Гичо, мерси за кафенцето!
Цитирай

Sofia

Честити ски на Килиан и си мисля че няма да имаш проблеми с бебето защото той от както е роден около него има винаги деца и по малки и по големи и предполагам, че ще е много забавно и ще чакам с нетърпение да разказваш истории.
Ира а твоето ежедневие и мен ме разсмя заради начина по които си го написала - да са ти живи и здравички сладураните. А за къщата на мимозата искрено ти завидях, но търпеливо ще си изчакам и тук да се появат снимки обещавам, че няма да се кандидатирам за осиновяване.
За сайта също нищо не се чува.....кой се скатава сега.  Mr. Green
Олче, пожелавам ти го от сърце това паметно събитие в живота на човек!
Вчера на семеен съвет се реши да идвам на работа със свекито, докато не е почнала работа, така Стефан се отърва от ранното ставане, а аз от викове и лошо настроение през деня.
Хайде пишете малко остана да изпишеме темата ни и да видиме реализирана идеята на Ани. bouquet
Цитирай

Плевен

Привет МАЙки!
Наминавам да ви постна нещо полезно според мен:
"Новото време,стремителният и понякога недостатъчно обмислен преход към пазарен механизъм поставят пред хората нови проблеми.Един от тях е наводняването на пазара с вносни стоки.Трябва да се знае,че всяка една компания може да произвежда три категории от един и същ продукт-за вътрешно потребление,за експорт в развитите страни и за износ в развиващите се.Именно към третата категория се отнасят 80% от хранителните продукти и напитки,насочени за експорт от страните на Сев.Америка и Зап. Европа към страните към Изт.Европа.За сведение на всяка от опаковките са обозначени със символи т.нар. ракообразуващи емулгатори,помагащи за консервирането на даден продукт.Ето информация за тези символи:
ОПАСНИ-Е-102,Е-120,Е-124,Е-127
МНОГО ОПАСНИ-Е-123
ЗАБРАНЕНИ-Е-103,Е-105,Е-111,Е-121,Е-125,Е-126,Е-130,Е-152
РАКООБРАЗУВАЩИ-Е-131,Е-142,Е-210,Е-211,Е-212,Е-213,Е-215,Е-216,Е-217,Е-240,Е-330
ОБЩО РАЗСТРОЙСТВО-Е-250,Е-251
РАЗСТРОЙСТВО НА ЧЕРВАТА-Е-221,Е-222,Е-223,Е-224,Е-226
РАЗСТРОЙСТВО НА СТОМАХА-Е-338,Е-339,Е-340,Е-341,Е-407,Е-450,Е-461,Е-462,Е-463,Е-465,Е-466
ВРЕДНИ ЗА КОЖАТА-Е-230,Е-231,Е-238
ОБРИВИ-Е-311,Е-312,Е-313
ПОВИШЕН ХОЛЕСТЕРИН-Е-230,Е-321,Е-322
ПОДОЗРИТЕЛНИ-Е-104,Е-122,Е-141,Е-150,Е-171,Е-173,Е-180,Е-241,Е-477

Когато пазарувате,създайте си навика да четете написаното на опаковката на стоката.Ако откриете дори един от посочените символи би трябвало да върнете съответната стокаобратно като съдържаща вредни за вашето здраве съставки.

Само за инфо, пред мен имаше пакет пръчки Слънчо и в тях има Е102  Shocked

Хубав ден, ще ви чета по-късно т.е. след 23ч.  Very Happy
Цитирай

София

Здравейте дами!
 newsm59, Ели ! Да си жива, здрава и много, много щастлива!
Много болнички ............... дано бързо да минават тези гадни вируси!
Дени, как е Марто? Явно има някакъв бум на варицелата, защото на една колежка детенцето и то е с шарка (живея в Люлин). Много ме е страх от тези шарки  Praynig По този повод да питам - знаете ли в Бг дали има ваксина против варицела, защото на братовчед ми жена му в Германия при някакво изследване на кръвта са установили, че няма имунитет към варицела и са я посъветвали да се ваксинира.
Ирка, толкова сладко си описала денят и нощта у вас, че направо на човек му идва да ги нацелува тези малки бонбони  Love Честита 1/2 годинка на малката Миа - много запомнящо се събитие, вече не са бебета. За тортата и аз реших, че ти си я правила (направо се досрамя от моето неумение и нежелание да се развихрям в кулинарията  Mr. Green).
Олче, много сладка  preggo За сватбата - пожелавам ви едно незабравимо преживяване - вие го заслужавата, а Вели и малкото борбонче още повече! Hug
Да докладвам - в събота се видяхме с Недето и Имар-чето. Иванчо и Стоянчо - много са пораснали, големи сладури! Никол и Иванчо накрая се заиграха, след като Стоянчо влезе в детския център, а нашите до последно клюкарстваха и стояха до нас на масата да не би нещо да пропуснат. Хайде,  да се оправя времето и да се срещаме по парковете!
Хубав и слънчев ден!
Цитирай

София

Добър ден и от една работна /пу пу да не ми е уроки/ мама.
Ще се опитам да допринеса за изписването на темата.
Много неща ме впечатлиха да видим дали ще си ги спомня  Thinking
Галя, честито ти возило - Да знаеш, че има клуб на собствениците на Алфа - и моят мъж като горд собственик на един от ветераните на тази марка - Алфа Жулиета - членува там.
Много интересно ежедневие имаме всички установявам аз. Един търчи, друг прахосмукачки пуска до припадък, трети С малко но от сърце се задоволява  35 други броят пъпки.
Дени по добре че сега е хванал Марто таз Варицела - че мойто мъж на дърти години се озори с 40 градуса в Инфекциозна болница.
Ръш да знаеш, че няма нищо страшно да пътуваш с детенце с държавен транспорт. Аз лятото ходих до Варна и обратно сама. По миналата седмица с автобуса до Панагюрище и обратно. И никакви проблеми.
Ох пак ме налегна работата - чао за сега.
 bouquet
Цитирай

Шумен

Танче, пак да питам, де го намери тоя спокойния мъж!? Представих си ситуацията в колата и чак изпаднах в блаженство. Няма да ти описвам как би реагирал Дидо... Сега си спомням как една нощ до късно си чатихме в кюто и Калин те чакаше спокойно, за да си заемеш мястото до него...  Smile

Бубилинка, ваксината срещу Варицела е най безмислената. Ако сложите сега ваксина, това ще предпази детето да не се разболее в ранна детска възраст, и ще изкара болестта много по трудно след години. А за вредата от самата ваксина няма смисъл да пиша.  Sick

Вели, това с Етата е ясно, че са вредни. Те са навсякъде! На мен бюрото ми е пълно с вафли Боровец и солети хрус хрус. И аз като тебе веднага погледнах Етата. Паднаха ми се от ПОВИШЕН ХОЛЕСТЕРИН. Преди няколко дни шефа на Млин Разград прати на Ивко една торба със солети. И имаше на Хрус Хрус някакви видове за които не подозирах че съществуват. Едни от тях са за деца - трябва да видя има ли Ета в тях!
« Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 13:02 от А н и »
Цитирай

София

Здравейте и от нас, все още болни, но подобряващи се.
Бубилина, Ани правилно ти е написала, няма смисъл от ваксина срещу Варицела, най-добре да се изкара докато е малко детето. Знам, че се ваксинират млади момичета и жени, защото е опасна за плода при бременност. И то само ако майката не е боледувала и има контакт с болен. Peace
Цитирай
Аз пак се по загубих, но бързах да си подам годишната данъчна декларация и след като минах днес през данъчното и олекнах и с плащане на данък, реших малко да си почина и да видя как те.

galiushana  - Честита ти кола. Мъжът ти е истинско съкровище, само каква изненада ти е направил  Love Просълзих се като четох поста ти. Не му се връзвай като ти вика в колата, това е нормално, в София е такава лудница и той просто се притеснява за теб. Иска да се научих да караш добре, за да може да се пазиш от лудите на пътя. Моя съвет е, че шофьор се става само с каране, карай сама, карай и заедно с мъж ти макар да ти вика и да те стресира, защото макар и да е изнервящо много може да се научи от него.

Ирка, кога минаха 6м.? Shocked Двете сестрички са много, много сладки. Да са ти живи и здрави и много радост да ти носят.  Hug

Кате, честити ски на Килиан. Интересно ми е какво казват там при вас. Кога е безопасно да се качи дете за първи път на ски?
Защото аз тук като разпитвах навсякъде ми казаха, че към 4год. е най-добре, но ако съм имала много голямо желание можело и няколко месеца след навършване на 3год. Всички ми изтъкват като довод това, че ставите им били още много меки. А Ралица поне не думи има огромно желание да кара ски. Всеки ден ми разправя, че и се ходело в планината да се пързаля със ски  Shocked А ние пред нея изобщо не сме говорили за пързаляне и за ски.

Последно реших да вземем Ралица с нас на почивката, но ще вземем и майка ми да си се гледат двете, а и майка ми да види малко свят, но пък майка ми реши да вземе и леля ми със себе си, а леля ми реши да вземе едно от внучетата си което е с 1 год. по-малко от Ралица и така от 2 човека изведнъж в колата станахме 6, като ще сме с 2 столчета за кола. Добре че е голяма и има три реда седалки, но остана проблема с багажа за толкова много народ, та пак направихме организация и намерихме един от онези големи куфари които се слагат върху покрива на колата. Дано да успее да съберем, багажа на всички ни + ски + 2бр. кошари.
Ще бъде доста весело, защото Ралица и Симона/внучката/ много се обичат и много добре си играят заедно. Стискайте палци да не ни изгонят от хотела, че моята лудетина само когато е заспала е в покой, иначе непрекъснато, тича, скача и все намира някой с който да играе на гоненица, а сега със Симона, ще са неудържими.  ooooh!
Като се върна ще пусна снимки, да видите какъв катун ще бъдем.  Mr. Green

Чудех се, чудех се и накрая реших все пак да се похваля и аз с "мойто" мъж. Получих си подаръка на 14 малко предварително в петък. Счупи ми се телефона и на милото му се наложи да ми го подари по-рано. И така от петък съм с нов телефон. Много си го харесвам, но покрай него взех второ висше. Качвам програми, сертификати, подписи   ooooh! бръмна ми главата.

Аз ви оставям, че все пак съм на работа и офиса се понапълни и вече не е удобно да пиша.

Цитирай

София

И аз да допринеса за изписването на темата...
Танче, ще ме умориш от смях...  hahaha Ама и аз се учудих за спокойния мъж, дето имаш - плю-плю...
Ирка,и вие сте цяло приключение...
Галче, виж с жена е по-различно да караш. И все пак дано свекито е пич  newsm78
Уна, дано да си изкарате хубаво и ще чакаме снимки!
Люси, много полезно инфо, но като погледнах, то няма сладкиш или солета без Е-та/има и рима/ Ужас! Ако го няма, си мисля,че сигурно не са написали да не плашат хората... Също като при сирената с това палмово масло ли беше...
Всичко е фалшиво, вече съм сигурна... След като шампоана койт купих от Гърция няма нищо общо с българския - то какво да говорим за храната.
Все по-напрегнато и притеснително ми става, момичета... Чудя се за какво по-напред да се притеснявам - за изпита ли, дали ще хвана самолета ли, за Марти ли...  Thinking
Хубава вечер!
Цитирай

*ШУШИ* , разчисти си кутията, не можеш да получаваш ЛС!  Smile
Цитирай

София

Аз да се опитам да допиша, че е сега пак ще стане лудница. Не стига, че има работа колкото искаш, а ни и изгониха по едно време с колежката да си провеждат събрание складажийте.
Олче, страхотна мадама си. А за сватбата - направете си колкото искате шаферчета и тогава ще е по интересно.
В тази връзка за страхотно изглеждащи бременни да питам Даниеле къде се губи. А от нея се сетих, че и Боби не се е разписвала скоро.
Кате и ти като една добре изглеждаща бременна няма ли да покажеш снимки на коремчето. И честита придобивка на Калиан.
Уна, приятна почивка на вас.
Аз да ви съобщя как в неделя ни валя порой със Стоянчо. Тръгнахме по работа и навън капеше и докато стигнем до спирката като заваля  ooooh! Стигнахме без много поражения, но преживяването беше адреналино повишаващо.  Laughing
Стига за днес
Лек ден

Цитирай

Шумен

Laughing хаха Аз пък защо си помислих че статията за Етата я пусна Велиса!  35
Цитирай

Тя Велиса не е по-тия работи Smile
Примирила се е отдавна,че нещата не са това,което са(или за совите беше) Mr. Green
Почти не поглеждам етикетите,че иначе нищо няма да ям,да купувам,или да давам на детето си Sad
ЗабелезАх  аз,че си ме пообъркала Smile
Още преди година една позната софиянка ми каза,че и казали че сирене под 6 лева килограм не е сирене от мляко.И аз гледах ли,гледах в магазина,но при нас просто нямаше такова над 4.50(примерно) Mr. Green
Уна ,весело изкарване и съм сигурна ,че сте избрали "най-печелившата схема" на компания за почивката Laughing
Болничките да оздравяват!
Ирка,много са ви готини децата(и стаята-нашата изглежда и по-зле,защото не живее в нея ,а само трупа играчки и играе).
А за пъзелите може да съберем Елла и Алекс и да ги забравим(ех мечти,мечти Mr. Green).В къщи сме заринати от пъзели-от 6-до 200 части.Реди два объркани последователно от 24 части.Реди от 50 части без проблем,а заедно и от 200 сме редили.Ама то майка му беше болна на тема пъзели и докато бях бременна прекарвах времето си на пода наведена над поредният от 1000 части(тези ми бяха любими).Така,че няма какво да се чудя как реди,като е редил още в корема ми Mr. GreenИмаме едни такива ,евтинки които са на картонена подложка и са рязани частите от горе,а си остават отбелязани очертанията на късчетата-той взима една част от средата,намества я и казва"това е тук"-запомня ли ги,наизустил ли ги е....незнам.
Май много се отплеснах.
Олче,пази си шкембето,че е много сладурско Smile
Лека вечер от мен!
Цитирай

София

Добър Ви ден!

Ще пиша тихо, че ме боли гърло...
Гледам, че нямате тема за размисъл и сътворяването от Ани се отлага във времето, а не бивааа.
За това ви задавам тема: Какво ще подарите за Св. Валентин на половинките си?
Аз на моята половинка ще подаря точилка, добре декорирана с панделка. За друго по-подходящо просто не се сещам.... Може да ми дадете някоя и друга идея.  Twisted Evil

Иначе при нас боледуването си върви. Сега и аз се присъединих към останалите членове на семейството. Добре, че поне Йовчо е здрав!
Момъкът ми спи като за световно - ама не ви казвам нищо ново...
Взе да бълнува много и все реве на сън. "Мамо не ми слагай гащи"  Shocked Какво ли преживява милото дете?!

Ирка, хубаво е, че децата те поддържат във форма. Не те оставят да скучаеш иначе много еднообразен ще ти стане живота....
Шуши, кажи как е Марти? Мина ли му кашлицата?
Уна, приятна почивка и весело изкарване. Пожелавам ти да си отпочинеш добре и да презаредиш батериите.

И да не забравя да сложа по един следобеден чай: с пожелание да бъдете здрави.

И да запитам аз Сиска къде се покри????

Цитирай

Ländle

Хелоууу,

Ма много любовен подарък това точилката.... Как не съм се сетила...
Незнам какво ще подаря.. Вроятно нищо, ние никога не сме го празнували много демонстративно този празник, тъй че не ми дреме.

От утре съм "домакинка" и ще си гледам детето. То изобилства от пъпки, ама едни такива като ранички вече.. Даваме му Фенистил и не го сърби (май) или не си казва. Проблемът не е в пъпки, а в затвора в къщи. Като се обаждам на Виктор и питам аккво правите, той ми казва "Имаме час по рисуване, после ще имам час по гоненица". Та утре кви часове ще му мисля, незнам..
А като се прибрах Виктор се беше забил в "Готварския" на БГ-Мамма и ми цитира разни имена и ме пита "Познаваш ли тазии, познаваш ли онази?". Като му отговорих 2-3 пъти, че не познавам никой от Готварския по разбираеми причини, той ми се изсмя в заключение "Аааа, даааа, ти си по празните приказки..." Thinking (Кофти за моя имидж на Видна Готвачка, добре че и без това го няма....)
Сега седи и гледа по инфото от Люси и брой Е-тата в хладилника ни...
Работата стана на отчетна за съпрузи, за туй отивам да пия бира. (Или пък да взема да се запозная с някой от Готварския newsm78...)
Цитирай

Велико Търново

Аркова,тук сссссссъм Mr. GreenДнес бях на доктор на Плевен-всичко с нашата мома и майка и е наред Crazy
За подаръка на миУто за свети Валентин съм му поръчала часовник,за което както можете да предположите е виновна кака ви Ирина,защото постоянно ми показва някакви сайтове,които представете си били много изгодни Crazy.Последната е виновна и за фалита на нашето семейство,но това е друга тема Sad
За да не съм сама в мъката и харченето си може да погледнете тук Love
http://www.detstvomoe.com/magazin/catalog/conditions.php?NONSSL& … hsp5qmt034lsuv392
Танче,оправяйте се бързо Hug

Дени,не се е отчитала с броя пъпки на Марто днес.То вече сигурно му минава Hug

Отивам да чета за на Уна почивката да не изпусна нещо Crazy
Цитирай

София

Ма много любовен подарък това точилката.... Как не съм се сетила...
Нали? Събирам идеи и за други също толкова подходящи подаръци....
А Виктор го признавам за баща №1. Предай му специални поздрави и адмирации. То очевидно си има причина моят син да пита все за него....

Люсиии, хайде няма ли да се прибираш вече от работа, че да започнем с раздаването на пурите и виното?!

Надявам се Люба днес да е по-добре и да се включи.  Praynig
Цитирай

Пловдив

Абе,жива съм.....мърдам още,даже и ходя/днес и по улиците ме вя вятъра/,но като съм лежала няколко дни и къщата направо си реве за женска ръка.....та гледам да наваксвам/а пък и с четенето тук,де Embarassed/...Това беше за да спите спокойно,че бая народ ме търси гледам Wink..повече,като се оправя нацяло.
Цитирай

Лондон

Накратко:
Уна,евала на мъжа ти,ама ще може ли снимка?/тел+горда притежателка и досетлив мъж/
Честито и на нашето скиорче-и тук напомням за снимка,Кате!И аз мисля,че Килиан бързо ще свикне с новото бебе/мисля,че е момиче,не знам защо/.
Със Сиска имаме разговор на лични относно харчовете/не мож ме стигна,бас ловя/
Любе,щом ходиш,пак е добре.Къщата да ти е проблемът!
Дени, hahaha-и аз съм така с готварския,няма страшно.
Люси,за мен това е много ценна информация-чела съм за тях,но сега имам всички/ама ако в Мура Трио има,хич няма да я оставя,мама казваше:има някои неща,заради които си заслужава да си дебел Laughing
Миа/благодаря за поздравите,ама хубаво ще я поздравя аз нея/ е ужасна,друга дума няма.От няколко дни е решила,че може да заспи само в нечии ръце/и там да си остане/.Съответно всяка нощ заспива в 1-1.30/слагаме я в 9/след мнооооого рев.Сили нямам вече за тоя дивак,не знам какво да я правя.
Та затова-лека ви нощ
Цитирай

Плевен

Добро утро!
Нищо, че при нас вали на мен ми е някак си ведро на душата (имам един голяяяяям куп дрехи за гладене  Mr. Green)
хайде на кафето:
Люба, много се радвам, че се разписа Hug, хайде да оздравяваш вече, то бива блежки бива, ама стига вече.
Таня , Дени на отчет с болестите и пакостите  Mr. Green.

Нещи Гичо пичо ми се губи... Thinking

Хубав ден!
Цитирай

София

Добро утро скъпи дами!
 Чета,мислите вече за подаръци!При нас пак ще липсват,от доста време явно не сме от влюбените,ама то нали има и една книга"Любовта трае три години",та ние отдавна сме ги отчетвортили.
 Танче хубав подарък си замислила,аз бих добавила и една нова тава към точилката и един пакет кори,та дано се сети да ги употреби веднага и да ви спретне една баница скъпия,послучай празника.Пък тогава може и нас да поканиш да се насладим на кулинарното творение на Калин,а и заедно да отбележим и Трифон зарезан.
Цитирай

Шумен

Последно време толкова го хвалим Калин и накрая точилката баш на него се падна!  Laughing
Цитирай

София

Люси, мерси за кафето!
Шуши, кажи как е Марти? Мина ли му кашлицата?
Марти го закрепихме, само като плаче или крещи, след това кашля... Май съм се заразила от него, обаче... Не отивам на добре...Ще реша дали да пийна един антибиотик или ще се размина само с Фервекс.

Добре, че са тези пъзели да мога да седна малко на компютъра...

Люба, очакваме те в цялата ти прелест с по-дълъг пост!

За подаръци не съм мислила - в тази криза...  Wink Но ще са ми интересни вашите предложения...

Да ви кажа вчера, каква констатация направи малкия философ. Седнал между мен и баща си и казва - Мама е мама, а тати е човек! Аз му казвам, че и мама е човек. А той: Аааа, неее, мама не е човек! - и размахва пръст за отрицание...  35
Умряхме от смях с баща му, а той не пропусна да отбележи, че "детето много бързо е разбрало истината"... Laughing
Хубав ден от мен!
Цитирай

берковица

Здравейте!
Люси, душа хич не се губя.  Мерси за кафенцето  Hug. Чета и готвя  chef Ама да ви кажа, че двете заедно не вървят. Вчера така се бях зачела, че забравих едно тесто дето втасваше на края на печката и то се упече (сега го папкат едни коки )
Аз мъж за празника няма да имам под ръка, ама иначе му подарявам вино. (и го пием заедно  Love)
Ирка, какво стана. Не виждам да си  дала сайта а и ние искаме да похарчим малко пари  Crossing Arms
Шуши  35 много ти умничък Love
Болничките бързо да оздравяват  Praynig
Цитирай

Велико Търново

Здравейте!
Ирка, какво стана. Не виждам да си  дала сайта а и ние искаме да похарчим малко пари  Crossing Arms

Чети ме внимателно Mr. Green
Цитирай

берковица

Здравейте!

Чети ме внимателно Mr. Green
Извинете  Mr. Green Ама то толкоз ми  е сивото вещество, че не стига да се сетя  ooooh!

Хайде по едно билково чайче за болнички и здравички  Hug
Цитирай

Ländle

Добра вечер, другарки,

Тъй като много ми се ще да видя на Ани новия дизайн, се включвам за дневен отчет.
Много бавно минава тази шарка - шишарка.. Направо ми е мъчно за детето, не че е кой знае колко отпаднал, но прилича на бит и пребит - пъпките са вече на зарастващи рани, излезе му конюнктивит и окото му е лилаво и.. ме боли сърцето като го гледам.. Добрата новина е, че в събота вече можем да излезем.

Пиарката Сиска много дискретно даде сайта на Ирка, ама като прочетеш текста в него, не можеш да сбъркаш кой го е писал. Поздравления, Ирка!

Охх, противно на предишната заявка, ще мисля за подарък за Св. Валентни.. Виктор май ще се подготвя и се сетих, че и преди е измислял хубави неща.. аз все се излагам.. Мисля да му купя нещо много шоколадово и специално, много обича. Кофтито е, че не се виждам да излизам самосиндикално до петък.. как ще го направя - незнам.. Освен това и крем за лице от мъжка серия ще му взема, ама то по-скоро по стечение на обстоятелствата съвпадна като дата..
Идеята за часовник е жестока. И при нас би се вписала актуално, но не мога да избирам без него,. 
Цитирай

Велико Търново

Дени,аз пък си мислех,че като са малки децата сравнително по бързо им минава Crazyна мен три седмици ми избиваха пъпките,а после още толкова докато минат егати кошмара беше ooooh!Дано скоро Марто да е в отлична форма Hug

Идеята за часовника ми хрумна спонтанно пък и нали ви казвам все какви изгодни сайтове ми показва Ира пък и сеньора не е претинциозен,пък и аз съм жена с вкус Mr. GreenОх,взех да ръся простотии,ама това е за да изпишем по бързо темата Crazy

Сега ще ви задам един много тъп въпрос  Crazyсъществува ли фотоапарат,който да прави хубави снимки/знам,че зависи и много кой седи зад апарата де/,ама го искам да е с голям обектив,защото този,който имаме докато снима и момента е забравил кога е бил Crazyи ако може да струва до към 600лв. Crazy

Айде пишете,че да изписваме темата Hug
Цитирай

София

Добър вечер!Аз влизам да ви кажа,че тази вечер оцеляхме след взрива при нас.За късмет и колата ни е цяла.Ще спим спокойно,защото си имаме цял отряд полицаи зад блока,а Иван беше много кротък цялата вечер,защото му показах полицаите и му казах,че ако не слуша ще ги извикам да го вземат.

Цитирай

Пловдив

Ми то на така отправената покана, как да се въздържиш Mr. Green..ще пишем,още повече ,че и вече установих мир и тишина,та и освен,че ще положа морно тяло на дивана,ще мога и да си следя мислите/те и без това са малко и хилавки.....ама и като е шумно,хич не ги навързвам в смислен текст..а хтук у нас си е шумно и динамично-от няколко дни освен всичко друго кипи и подготовка на 5-тия РД на НВ Самуил първородни.....и да Ви кажа,направо оцених какаво съкровище ми е Иво,дето още не ще да говори  и да се разправя...`щото за пореден път косата ми увеличи преобладаващия бял цвят,но то не бяха претенци,не бе чудо/
За ПР-а,аз чаках официално разрешение от Ирка,ама тя нещо си трае и не е писала Crossing Arms.......,но важното е,че вече има клиенти/аз само да кажа,че поразгледах тук там из сайтовете от които доставят стокаи мога да кажа,че  нещата са хем на чудни цени,хем в пъти по-качествени от  тукашните по магазините/факта,че сега гледам и Иво с дрехите на батко му ,дето минаха и през детето на една приятелка и още изглеждат добре си е факт/..,но предполагам,че няма нужда от повече реклама.
За св.Валентин,определено половинката ми може и да се размине с подарък-ама тия дни ме ядосва нещо ooooh!..просто се чудя как успях от милионите консервативни,улегнали и много стабилни Козирози баш най-вятърничавия и авантюристично настроен да случа......то ,не че беше трудно да бъда ядосана/че както ме болеше-малко ми трябваше/,ама той направо надмина себе си/няма да навлизам в подробности,само ще кажа,че планира заминаване за чужбина/...та в контекста на флуидите дето прехвърчат,аз също не разчитам да бъда почетена/пък и нещо не ми е Валентинско...ама хич Naughty/.Но,смятам да повторя почитането на Трифон Зарезан,че предния път нещо не го уважихме подобаващо.......
Дени,щом не отпаднал Марто,да знаеш,че всичко е наред........дано не му останат белези  ибързо да си възвърне ангелския вид. Praynig
Шуши,стискам ти палци отсега за изпита..и дано и твоя Марти да се оправя вече...гледам писали са ти,ама наистина много лекарства,много нещо.............давайте повече бабешки илачи....Аз,да споделя/въпреки,че те децата са здрави,ама нали аз все нещо се лигавя,та реших да взема мерки за усилване на имунитета/,та им взех клеева тинктура и я набърках със сироп от арония,та да я прекараваме някак/че инак е голяма гадост/.....и сега чакам да видя дали ще има очеваден ефект.
Сега,понеже се напъвам,напъвам да си спомня кой какво беше писал,та да кажа и аз нещо умно по повдигнатите въпроси-ама в главата ми е тихо и бяло,ще взема да турна по едно питие,че да оживя малко разписващите се и белким и аз като пийна се сетя какво щях да пиша:

Имарче,какво стана при Вас,бе Thinking.....нали не е дело на Иван?Я раздуй клюката,че то покрай тоя мач,новини ще видя чак утре........
Цитирай

Велико Търново

Ох,ама ще се разсърдя сериозно-никой не ми отговори за апарат до 600лв Crossing Arms
Туй сватя като сватя ли е,наплашила детето и кой знае какво прави,а госпоДжата Кабранска все едно няма мъж работеш в Технополис,ама ха Naughty
Сега сериозно-Люба,Асен на гурбет ли смята да ходи или на екскурзия Rolling Eyes
Цитирай

Пловдив

Сисе,ти сега на Технополис ли ще ни обиждаш семейството:stop:......виж ако ти трЕбва нещо плазмено/или дискотечно/,ще те уредим,но за съжеление мосюто с фототехника-няма  работа......а иначе-аз да ти кажа,не,че неможе да се намери нещо за тия пари,ама едва ли ще е със качеството което искаш..Виж,ако залагаш като мен на сапунерки/дето като ги потрошиш или загубиш да не се нервиш много/,пиши-ще ти помогнем да изхарчиш парите .
За гурбета,ме не питай,че се оказа,че аз пак последна разбрах за плановете му............та все още не съм в състояние да коментирам непредубедено/и в рамките на добрия тон/
А,за "Наздраве" гледам опашка -няма.....май ще си пия сама и тая вечер............... Sad
Цитирай

София

Новината от тази вечер е ето тазиhttp://dnes.dir.bg/2009/02/11/news3989277.html,само дето този блок е в жк"Стрелбище",т.е нашия.Аз уж бях свикнала на гърмежите,но този тази вечер си беше доста страшен,имах чувството,че стъклата ще паднат.Хубавото е ,че няма жертви,но гадното е,че има още 5 засегнати коли.
 Свате,аз без да съм спец по фотоапаратите мога да ти препоръчам марка CANON,а относно модели и цени виж тук http://www.photopavilion.com/?catalog=2&page=catalog
Цитирай

Сиска, аз понеже съм почитателка на Никона, ще ти препоръчам този http://www.shopmania.bg/shopping~online-dighitalni-kamieri~buy-n … d60~p-336544.html. Аз се чудих между този и Никон д90, но нямах лимит за цената и си избрах втория, който има малко повече екстри.

Цитирай

Пловдив

Имар-че,радвам се,че не сте засегнати и дано и останалите коли да се много...ама явно сте баровци,щом си паркирате "Порше-тата" пред блока...ама аз да си мълча,че тия дни ме осветлиха какави"величия" живеят в скромния ни панелен вход...та  да не предизвиквам съдбата и  Twisted Evil
Тя Сискатау,доколкото разбрах го иска хем голям,хем за малко пари......та аз също отивам да търся нещо такова/пък не се зане,може и мен да ме огрее...не,Валентинов ден,рожден ден ми се задава/,че тоя Никон дето последно получих като хуманитарна помощ е толкова бавен,че докато щракне и е останал само фона,..........,децата отдавна са се изнесли......
Цитирай

София

Любе,грешно съм се изразила.Поршето не е нашето,за щастие нашата кола я бяхме паркирали на различно място от обикновеното,затова оцеля.Иначе снощи беше паркирана в полето на взрива и не ми се мисли какво щяхме да правим ако бяха решили да взривяват не тази вечер,а снощи.За порше може само да си мечтаем,а аз персонално си мечтая скъпия да ме изненада с някоя колица за мое лична употреба,че нещо взе да се сърди,че рядко карал семейната.
Цитирай

Пловдив

О,ти много хубаво се изрази,ама явно аз  не го направих какато трябва/просто вложих ирония в коментара,че на смотаните панелни блокове отпред е като луксозен авто-салон.....и всеки път се чудя,що аджеба ,като имаш пари за няколко скъпи коли,дето да им се чудиш де да ги паркираш не си вземеш  жилище с място за паркиране-това пак го казвам  поради факта,че над нас в едностаен панел са се свряли вносителите на доста известна марка коли и от техните возила нашата скромна колица е все на майната си паркирана...пък лошото е ,е не са само те ......освен това като гърмят техните и ние може да закачим някоя щета/.Иначе,на теб ти желая да те зарадва скоро  половинката/е,виж Галчето как я изненадаха/...ти си го пожелай и казвай да стискаме палци,пък ние си знаем работата.
И,понеже пак се вихря сама из темата-да отивам да простирам и да пускам филмче,че то гледам пусто и из Скайп-а и из Кю-то..........
Лека и гушкава Ви пожелавам Hug
« Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 01:22 от Люба »
Цитирай

София

Е аз  изтървах пиенето с Люба,но ви пускам товаhttp://www.vbox7.com/play:0f390321 утре(днес) да му се насладите,ако обичате руски език разбира се.Аз цяла вечер го слушам и се лутам от къде мога да го изтегля в mp3 формат,ако имате идея моля споделете  Hug
Цитирай

Пловдив

Имарче,аз още се мотам,че явно по-дълга програма съм пуснала на пералнята......и да ти кажа,че с това  изпълнение му уцели баш в сърцето/м/у другото аз  също бая ровене му хвърлих/даже се надявах и цялата опера да намеря,но не би..../та сега ще ти пратя линк на Кю-то/и под секрет да ти кажа,че този вариант е по-хубав от оригиналния Peace/
Айде,последно разписване ми беше/а,дано/
Цитирай

София

Любе,целия мюзикъл го има в замунда,но е в оригинал на френски.mp3 намерих,но пак на френски.А руския вариянт е неповторим,невероятен....Сега и кюто юе си пусна дано си още на линия.
Цитирай

Шумен

Добро утро!

Гледам, че и се точите на новата тема!  Smile По мои изчисления с това темпо на писане трябва да я пусна в понеделник! Давайте до утре следобед да изпишем още 4 страници, че уикенда ще липсвам  Laughing
Цитирай

София

Добро утро, девойки!

Гледам добре върви темата към изписване.

Аз няма какво интересно да ви споделя и за това си трая...
Времето е повече от ужасно, както виждате. Забавленията са ни ограничени. Няма излизане навън, няма игра с камиона в пясъка.... Има само досадните неща, които правим всеки ден.  Tired

Ех, Кабранска, радвам се, че си добре и всичко е минало. Пък дано Асен промени решението си за странство, че не мога да те мисля тогава...

Имар, ти часовник имаш ли у вас? Да не си посмяла днес да се жалваш, че си се оспала.... пак!
Добре, че нищо не ви се е случило!  Praynig И ако може да не плашиш Иван с такива глупости ще е много добре!

За фотоапарати нищо не мога да кажа, щото имам един  Samsung от преди 4-5 години и с него си кретам. Не съм се интересувала от новите постижения на технологията в тази област.

Дени щом стане - на отчет как е окото на Марто! Миррррно! Равнис! (не, май беше обратното... еееех, старост не радост - не помня вече)

Пожелавам ви приятен ден, въпреки мрачното време и по едно топло чайче за хубава утрин:
Цитирай

София

Добро утро!
 Аркова тази сутрин си станах навреме,аз като се мотам по форума не се успивам,важното е съкровището да стане навреме.А той се успива понякога по други причини Wink
 Даниеле,виждам те,моля те пиши как сте и какво става с вас.
Цитирай

Sofia

Даниеле избяга без да пише....а някой знае ли нещо за Боби какво става с тях отдавна не е писала, и Paizy липсва от доста време и други и други.
Ох Дени как описа само Марто, не мога да си го представя такъв и по добре де, че това ангелско личице не му отиват пъпки и лилаво око - дано скоро се оправяте и щом в събота може да излиза вече тогава ще напазаруваш изненадата за милото.
А всички останали да се похвалите как сте изкарали.
Ние понеже не ни се тъпче с всички на 14 ще излеземе в петък на ресторант. Нещо му е сдухано на Стефан и иска да се поразсее, не че нещо специално заради 14, а просто ей така. Мислих с нещо да го изненадам, заради неговата изненада  Embarassed, но още мисля  newsm78
Люба дано утрото е по мъдро от вечерта и днес си по спокойна и да поговорите отново.
Времето се влошава и седящите в къщи им пожелавам кротки дечица, на работещите по малко работа тя седмицата е към края си, на болничките да оздравяват  bouquet
Усмихнат ден на всички!
Цитирай

Велико Търново

Добър ден от мен!
Таман се бях зарекла,че о-вече няма да отворя сайт и от НОИ са ми превели 700 лв. и сега ми тежат в картата CrazyИрка,може ли да ме посъветваш какво да ги направя Mr. Green

За Боби аз се чух с нея по Коледните празници и тогава Гоги беше с пневмония.След това мисля,че веднъж на скайп си писахме и тя каза,че няма време изобщо за форум.Така,че надявам са да са добре.

Сватя и кво викаш прави свата,че се успива Crazy

Катенце,мерси.Точно този апарат ми се "вмества" отвсякъде BlushАко,не купувах за бъдещото бебе костюми от по 70 лв. можеше и да нямам лимит,ама това е положението.Пък и пустите стволови клетки 4000лв ooooh!то с наркотици трябва да се занимавам,че да смогвам Crazy

Айде,пишете,че искам да видя кака ви Ани кво е сътворила Embarassed
Цитирай

Шумен

....на работещите по малко работа.....

Галче, недей така бе мила! На мен поне пожелай повечко, че от вчера насам съвсем намаля и днес следобед вече се чудя дали да не изгледам един филм в знак на протест!  Party
Цитирай

Sofia

ММММ Ани чудна идея - аз от снощи се чудя какво да гледам по телевизията толкова харесвам Отчаяните съпруги, че май този уикенд ще почна да си свалям 5 сезон, че да не губя нишката..толкова бързо ми свърши този 4 сезон по Битиви, та може да си уплътнявам и аз работното време... Mr. Green ти подготвяй новата тема, че като гледам всички са нетърпеливи вече и пишат ли пишат.
Надявам се и аз Боби да са добре и всички останали които не пишат. Гвендолин я виждам в друга тема пише а тук не..не се пръсвайте така бе момичета - отчитайте се и тук.
Сиска да се похвалиш после как си уползотворила сумичката от НОИ... Mr. Green
Цитирай

Велико Търново

Галче,и аз като "придобия" разни неща и като се запиша в темата на Гвен хич няма и да пиша тук Mr. Greenсамо,че с моя късмет да не се запиша в темата,където пише Духи-Пухи Crazy
Баси втора страница глупостти ръся,ама да знаете,не,че съм проста,ами просто се жертвам Mr. Green
Цитирай

Шумен

Тогава кажи сега коя е темата в която пише Гвен и коя е темата в която пише Духи. Гвен предполагам че пише в някоя тема за силикони, а Духи дава съвети за кърмене. Но това са само предположения! Кажи сега .....подробно
Цитирай

София

Баси втора страница глупостти ръся,ама да знаете,не,че съм проста,ами просто се жертвам Mr. Green
35 hahaha 35 hahaha
Е това просто е крилатата фраза на деня! Повдигна ми настроенито!

Аз ще се пожертвам след като сложа детето да спи, че в момента ми лази по нервите с играта си с витрината и ми се струва, че ще си легне разплакан....
Цитирай

Пловдив

Ако ще се жертваме в името на общото благо пишите ме и мен жертва/това най-го мога...просто ми идва отвътре/...ама като приспя дИването и залича следите от обядването му/че ме изгони от кухнята и сега  ми се изправя косицата какво ли забавление си е устроил...пък и на мен за после,де Mr. Green/
А,на Сиска и пожелавам в скоро време да има повод да се запише и при двете гореспоменати съфорумки/първо при Духи,после при Гвен/ Peace
Цитирай

Sofia

А сега де  newsm78 Гвен пиши ви нови придобивки, но къде пише Духи  newsm78 и защо първо при нея и после при покупките.....ей аз не съм толкова умна казвайте сега...много тайни станаха, защото аз четох УЖ внимателно постовете на Сиска (но май наистина уж) и не видях сайта на Ирка е даде там един освен да е този въпросния издирван адрес  Naughty ох само ме/ни мъчите с гатанки.  ooooh!
Отивам да търся къде пише Духи....леле да не е в готварския...там пише Ани... Love

Ани ние с тебе май верно нямаме работа, виж другите три дето си пишеме на тази страница са си в къщи ами ние с тебе..няма ли да заработиме поне надницата си за днес.... Cool Laughing

Иночка не се ли върна от почивката в Рибарица..(дано не бъркам мястото)
« Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 13:40 от galiushana »
Цитирай

Шумен

Галче, аз вече си пускам филма. Оказа се че и Люба знае, ама си трае!  Wink
Току що написах един план за работа, на базата на който очаквам да бъде съставена заповед и да влизам в ролята на върл капиталист, че тука трябва да се бачка! (Дидо като го видя, като идваше да ми носи диск с филм, ми каза че в много задачи съм се включила, но така е, за да експлоатирам другите, трябва да експлоатирам най-вече себе си) Mr. Green Laughing
Цитирай

София

Хайде и аз да допринеса за изписването на темата.
Не знам къде пишат Гвен и Духи. Духи съм я срещала и в темата за ибей и редут. И то е сред редовните.
Ани, да не правиш план за следващата петилетка?
Как ми се почва вече работа. Едва издържам в къщи. Пък и доста мързелувам и харча кредитната карта, където не трябва да се пипа...
Ема реве цяла сутрин. Криси се чуди какво да прави и прави беля след беля. Сега къса една салфетка. Толкова съсредоточено, че няма да го прекъсвам.
Цитирай

Ländle

Добър ден,

днес много се смях... то не бях жертви, то не бяха неразбрали, то не бяха капиталисти, дето и те жертви, щото се самоексплоатирали...
Сиска, дет се жертва и тя за общото благо, нищо, че щяла да ни зареже "кат придобиела разни неща и се разпишела в темата на Гвен".., щото то със 700 лева тия неща трудно ще ги придобиеш и май ще си седиш твърдо тука... Very Happy И кажи ми, как става така, че си единствената късметлийка, на която НОИ дава пари, щото моето впечатление е, че предимно взема..

Галя, освен, че първо Сиска даде сайта, второ аз не пропуснах да го отбележа в прав текст, трето Люба го потвърди... Е повече от това незнам как да се обясняваме... 35

Ани, филм на работното място? + върл капиталист с много задачи? ...... Thinking в кое съзвездие си ти? Laughing
Цитирай

София

Здравейте дами!
Да дам и аз своя скромен принос за изписването на темичката, че да може Ани да не скучае ами да се развихри и ни изненада с нова.
Сега нещо разведряващо (преди малко го получих и още  35  35   35), може да се счете и като начин да се преборим със световната финансова криза, Бг-действителност и и кой както си иска.

Защо трябва да се разрешава пиенето по време на работа:

1. стимулира ходенето на работа
2. намалява стреса
3. подбужда по-искрени взаимоотношения
4. намалява оплакванията от ниските заплати
5. намалява почивките, защото можеш да работиш с махмурлук
6. работниците казват на ръководството това, което мислят, а не това което то иска да чуе
7. спомага за намаляване разходите за отопление през зимата
8. поощрява съвместното прибиране на няколко служителите в една кола
9. увеличава задоволството от работата, защото ако имаш лоша работа не ти пука
10. премахва ваканциите, защото хората ще предпочитат да ходят на работа
11. колежките/колегите изглеждат по-привлекателни
12. храната в стола има по-добър вкус  
13. шефовете са по-склонни да раздават повишения
14. преговорите за повишаване на заплатите са много по-ефективни
15. оригването по време на събрание се оказва, че не е толкова просташко
16. работниците работят до късно тъй като вече не е необходимо да разпускаш на бар
17. кара всички да дават повече идеи
18. всички са съгласни, че работата спори повече след няколко чашки
19. премахва нуждата работниците да се напиват по време на обедната почивка
20. увелича шанса да видиш шефа си гол
21. поощрява отношенията с бившия Съветски Съюз
22. помещенията на чистачките най-сетне ще влязат в употреба
23. работниците не се нуждаят повече от кафе за да са кукуряк
24. седенето върху ксерокса вече няма да е просташко
25. брътвежите и неразбираемото мънкане ще са официален език.

Сисе, за фотоапарати - Недето е добър жокер  Peace!
Да питам за сайта на Ирка, че нямах много време да го разгледам  - трябва да се регистрирам, за да разгледам какво предлагат  newsm78
Любе, дано се разберете с Асен, много сложна дилема е това с чужбината. Пожелавам Ви късмет и здраве, където и да е!
Пожелавам хубав ден и болничките да оздравяват!

Цитирай

Пловдив

Абе,големи  разследвания,голямо нещо пада тук-и за да не се морите да кажа за Духи,че пише основно в кърмаческия,при отслабващите и пазаруващите изгодно....е,мярка се и из готварския и майките,та затова дадох идеята Сиска първо да реши проблема с изхранването на бебето и останалата част от семейството,обличането му он-лайн,влизането във форма,пък после да отива да се коригира и тогава вече да се запише при купуващите/ама в КМ/Край на мистерията.........и на другата-с Ирка,ама тя като не казва/пък и не дава официално разрешение да кажем ние/.....така-ще има конспирации и четене м/у редовете.
За моите семейни пререкания-мерси за съчуствието,но изобщо нямам намерение да го обсъждам/или поне не в рамките на следващите няколко дни-да ми мине малко ,че в момента съм много афектирана/,пък миналия месец щяхме да се местим в София,този ще ходи в Америка,предполагам,че следващата дестинация ще е  някъде из Космоса.....
Айде,от мен толкова-отивам да си уплътнявам времето/докато Иво спи/,че то на работещите поне надница им върви.....пък аз съм на доброволни начала тук Wink
Цитирай

София

Ето ме пак....
Сложих детето да спи, лакирах си ноктите (е, все още не съм си сложила силикон, но все пак съм направила нещо за външния си вид) и сега съм готова да давам приноси и жертви в запълването на 2 страници...

Капиталисткатааааа, даваш лош пример на перснала като гледаш филми в работно време. По-добре иди да си купиш една швабска униформа и се прекръсти на Фюрера!

Цитирай

Шумен

Гледам че може и да има преизпълнение на плана, всички здраво се трудим по задачата "Изписване на темата", и да трябва да стоя след работа да оформям новата тема, щото както споменах в момента гледам филм. Обаче нещо ми се приплака и реших да се разведря малко с форума, че да не влезе някой колега и да ме види ревнала пред компютъра  Crazy И естествено обобщения пост на деница ме накара да мина в другата крайност. Така погледнати нещата днес наистина е голяма идиотия в темата.  Laughing
..... Такаааа, добре че пишех пост, а не ревях на филма, че ми дойдоха представители на фирма с оферта, без да имаме уговорен час!
Та за филма май нещо щях да пиша, че го гледам в знак на протест, че нямам работа, а това е защото внедрявам пак един програмен продукт, а колегите са се запънали, че не им е по вкуса и нямало да работят с него.
АА Бубилинка, аз филми гледам,ама ако взема и да пия по време на работа, тогава вече може и да дам точен отговор на Дени в кое съзвездие съм!  35

Капиталисткатааааа, даваш лош пример на перснала като гледаш филми в работно време. По-добре иди да си купиш една швабска униформа и се прекръсти на Фюрера!
Тихо бе, не викай така! Аз тайно гледам! Никой още не ме е разбрал. Отивам да си догледам филма, че то от вас един филм не може човек да изгледа като хората, амаха!  Cool
Цитирай

София

Мале,мале само да сте се оплакали Naughty.Гледате филми,плачете и се смеете,някои се приготвят за КМ.
 Аз ни за филм мога да си помисля,ни за някоя друга екстра в офиса,щото имаме един администратор дето така ми е орязал правата(и не само моите),че още се чудя,че все още мога да ви чета.
 Ох с тия сложни изречения,няма ли да ми дойде отвътре да съставям прости изречения Whistling
Цитирай

Шумен

Сега остана да ви препоръчам и филма: The curious case of Benjamin Button. Филма наистина си заслужава.  Peace
Цитирай

Много ни е ведра темичката,ама аз влизам да се оплача-Алекс е болен.
От снощи е с температура,хърка му нослето,но сополи няма.Май нищо друго му няма,но температурата е 39.3 почти цял ден ,въпреки температуросвалящите Sad
Че има болни деца в градината им,има...но аз сега повлияна от Дени се чудя да не се окаже някоя шарка,още не избила Thinking
Дени вие имахте ли температура преди пъпките?
Май такива признаци съм чела за шарките Sad
А и горкото ми дете спи почти цял ден и не иска нищо да хапва,добре че поне водичка пие от време на време.
А сега се събуди и каза,че нямало крушка в банята(а баща му бил купил) и да я смениме-почна да ни командори от малък,но аз и той не можело да пипаме,а само тати Mr. Green
Това беше за развеселяване.
Целувки Love
Цитирай

Ländle

Много ни е ведра темичката,ама аз влизам да се оплача-Алекс е болен.
От снощи е с температура,хърка му нослето,но сополи няма.Май нищо друго му няма,но температурата е 39.3 почти цял ден ,въпреки температуросвалящите Sad
Че има болни деца в градината им,има...но аз сега повлияна от Дени се чудя да не се окаже някоя шарка,още не избила Thinking
Дени вие имахте ли температура преди пъпките?
Май такива признаци съм чела за шарките Sad

Вели, всъщност нямаше температура преди пъпките... Имаше общо неразположение, промениливи настроения, но нищо кой знае какво... после - пъпки.
Такава висока температура на сме регистрирали.
Цитирай

берковица

Влизам дапочерпя за рождения ден на племеницата на която съм на гости

Да ми е жива и здравал
Ще кажа само едно по темите от деня - Люба не го пускай Naughty
Цитирай

Велико Търново

Първо да внеса уточнение какво имам предвдид.Аз срещам Гвен в една тема за естетическа хирургия,а Духи в кърмаческия та това имах предвид.Дени,молим,ама дали пък за едно опъване на бръчките около очите няма да ми стигнат Rolling Eyesама хич няма и да го мисля,защото трябва да плащам на бебето количката Crazy

НОИ са си точни,ама моите счетоводителите на фирмата нещо малкоооооо около 4 месеца се забавиха с носенето на болничния.Ама здраве да е,като няма цици както е казал народа Crazy

Велиска,желая на Алекс бързо да се оправя Praynig

Аркова,уж щеше да е съпричастна пък си лакира ноктите-с кого бе Таня си съпричастна Crossing Arms

Гичо,да ти е жива и здрава племенницата!

Бубилинка,мерси Hug

Люба,на теб освен търпение друго не мога да ти пожелая!
Цитирай

София

Айде и аз днес, докато имам 2 броя заспали деца  Mr. Green

Гичо, честито на племенницата!

Боби, посмях се много, макар и "на ум"  Laughing

Дано МАрто и Алекс се оправят бързо!

А н и, мерси, ще се опитам да го намеря, отдавна ми се гледа хубав филм!

Аз денс съм яхнала метлата, защото имам поръчана ваксина в една аптека за Ида и от вчера се готвя да изляза /не си споням откога не съм ходила другаде освен до пазара и около блока... а, да, когато ходих в НОИ на 7-ми/, но милотУ му скимна да излиза с Косьо и то къде в тоя студ - в детския клуб 3 часа откараха  #Cussing out аз затова ли го държа месеци в къщи, да дойде баща му и само и само да не си изпусне кафенцето, да го замъкне в клуба, където кой знае колко болни деца е имало! Знам, че звуча истерясла, то и съм, но наистина предпочитам да си кретаме в домашната лудница и навън по разкодки, когато времето е хубаво, отколкото да гледам болни деца.
Та, да - милотУ е в отпуска и усещам как ще ми се стовари три пъти повече работа, че и след него трябва да тичам...   Rolling Eyes

И последно да ви кажа, че от вчера само си мисля за тоя случай с вързанот дете в болницата в Търговище /май беше/ и затова в какво безсрамно лицемерно общество живеем. Връзването е практика не само в някоя си затънена болница, на някоя си пенсионирана сестра - когато лежахме с Ида в 3 градска това беше едно от нещата, кото направо ме потресоха. По-големите деца, който вече могат да ходят, но не са достатъчно порастнали, за да ги оставиш сами - долу-горе нашата възрастова група и по-големи, в 3 градска болница, в столицата на скъпата ни рОдина ги връзваха с битнове с разпнати ръце за решетките на кошарите, за да не могат да си махат памперсите. Понеже няма кой да ги води до тоалетна, когато трябва, сестрите им слагат памперси, за да ги зменят 2 на ден ...но тези отдавна отучени деца не искаха да стоят в изпръжненията си и ги махаха... и какво измислил геният на българската хуманитарна медицина - я, да им вържем ръцете, да стоят така по цял ден, да видим как ще си махат пампите...
Съжалявам, че нямах фотоапарат тогава, защото и на мен сега ми се струва абсурдно, че съм го видяла с очите си, а и не само това...
Това е то България 2009-та!

Стана доста брутален тоя ми пост, но ще го публикувам, защото това е поне някакъв начин да да започнем да променяме нещата...

Цитирай

София

Руми, чета твоят пост и направо  Shocked . Къде са родителите на тези деца, аз щях да ги вържа сестрите за леглото, ако видя такова нещо.  #2gunfire
Цитирай

София

И аз чета поста на Руми и аз съм повече от потресена....
Честно ви казвам, вече не знам в каква държава живея и дали въобще изобщо това е живот!
А най-лошото е, че това остава ненаказано и НЕ се променя...
С възмущението си във форума нищо не мога да променя, ами давайте идеи какво да направим, че да си променят "практиката" в болниците.
Някак си само като си представя Ники вързан за леглото и ми идва да УБИВАМ без да питам защо...
Руми, ако имаш време можеш да се свържеш с Нова Телевизия - там поне съпричасни към такъв вид проблеми и ги отразяват. Пиши в новините - да ходят да го видят с очите си!
Не бива да се мълчи...
Цитирай

София

Ани, те родители си имат, но няма място за тях в детското отделение - местата за майки-придружителки са ограничени и аз едва успях с ОГРОМНАТА помощ на мама Бубилина  Love да се вредя да вляза, за да съм с Ида. Е, имаше и доста от малцинствата, чийто родители хич не се мяркаха, та персоналът се чудеше какво да ги прави...
Цитирай

Сандански

Руми, наистина нямаме държава. Това е жалка истина, иначе нямаше да се случват подобни неща.
Ани, живот си живееш с тази работа. Имам чувство, че отиваш не да работиш, а да си отпочинеш. Колегите още ли ти носят букети послучай пролет и т.н. Май твоя колежка беше newsm78
Ние утре ще празнуваме в Банско и вдруги ден също. Какво празненство ще е с детето не знам. С едно приятелско семейство ще сме, но те ще оставят децата. А ние нашето не и вместо висене в механите, ще се прибера в 8-9часа заради детенцето. С тези работещи баби неможе никъде да мръднеш.  Sad.
За подарък на милото не съм и мислила дори. Дано той пък да е помислил за моя милост Mr. Green.
Болничките да оздравяват Hug
Цитирай

Ländle

Таня е права, че не трябва да се мълчи и да се алармира.. Но се сещам за едни новини дето гледах и как министъра на здравеопазването беше предупредил, че ще има "изненадваща" проверка в Пирогов и всички журналисти го чакаха един час. Накрая го питаха: "Какво Ви е заключението?" - "Ми всичко е наред...". Не разбрах изобщо смисъл ана целия репортаж...
Но и ние сме овчи народ и това си е....
И аз съм потресена, щото си мислех, че това в Търговище е прецедент ан някаква истерясала лелка... Но предвид отношението на което и да било медицинско лице към който и да е пациент... просто не ми се миси за нещата, които НЕ знаем и не научаваме...
Всичко е въпрос на пари, всичко! Щото ако им покажеш банкнота стават по-ниски от тревата и отношението се променя...
За туй бачкане, бачкане, застраховки и 100 пъти чукаш на дърво да не се налага болнично лечение....
Цитирай

Пловдив

Руми,за съжеление това може да се каже за повечето болници в Бг/то затова и не ги пускат родителите,че ще има някой разстрелян/......или пък ако ги пускат-се държат с тях като престъпници/справка- в Клюто има тема как в Пирогов се плащат по 15лв на ден,за да те пуснат да стоиш при детето-без храна и легло да се подсигуряват........и по време на визитация те гонят като куче.........в същата тема бях впечатлена от един разказ и как по време на проверка/явно след оплакване/се правят изследвания на кг/трябват,не трябват-да се види,че се работи ипациентите са обгрижвани/...,както и че дете лежало за натравяне е изписано с диагноза ангина/заради клиничната пътека/ или пък,че има отрицателни резултати/демек пациента е здрав/,без изобщо той да е давал материал за изследване........и това само в една тема за една болница,но предполагам,че ако се пуснат теми-може да се пише и за всяко едно здравно заведение...........лошото е ,че и да вдигаш шум-не съм сигурна,че нещо се променя/дано Даниелка се включи да сподели как завърши тяхната история/.А,пък аспекта със стресирането на децата не искам да коментирам,щото аз още си имам стреса от една операция/естествено без майка бях в болницата/,след която ме връзваха/уж за да не ми се отвори раната/ и три дни не ми дадоха да ям абсолютно нищо...`щото ме забравиха/та щом аз бях озверяла от глад,дето бях толкова злояда/,а пък моичкия е бил в Ифекциозна/с диагноза менингит и освен лумбалната пункция са го ползвали и за учебно пособие,щом са оставили една сестра да се опитва да му улучи вена около 15пъти/на всяка ръка/......и досега изпада в истерия като види игла,бяла манта и спринцовка..........така,че явно имаме дълготрайни традиции в отношението към пациента/както и в начините на променянето му-за съжеление с материални стимули,предимно/
Гичо,аз и за кажа че не го пускам..той,ако е решил......но в случая съм бясна на начина по-който се вземат решенията и най-вече начина по-който ги научавам/не,че съм фактор,но предпочитам и мен да ме питат,поне когато съм лично засегната от последствията Crossing Arms/........ама спирам да се жалвам. А,племенницата да ти е жива и здрава!/и като видях тортата дето си сложила се сетих,че днес най-сетне приключихме със Сами и дебата за неговия РД-след дълги и тежки преговори се разбрахме да не е черен карнозавър,а да е нещо по-като за деца,че те и без това в ДГ-то са малко странни,та ако и това бях допуснала кой знае какво отношения щеше да последва Thinking.сега остава да се разберем и за партито,че засега неиска никакви деца освен гаджето си-дори и брат му не фигурира сред желаните гости Mr. Green/
Велиска,дано да се оправя Алекс и да не е нещо сериозно.......пък за това ,че не ти дава на сменяш крушката-е много прав......и хубаво те командори.
Ани,филма и на мен ми хареса много/то и доста други хубави изгледах напоследък-и нищо,че вече не пиша във филмовата,гледам повечето препоръчани филми оттам и рядко ме е яд за времето през монитора/.....
Сисе,аз като ти пожелах да пишеш при корекциите имах предвид,че може и да турнеш едни гърди/ама не за пред счетоводството,другаде да ги ползваш/........иначе ,уточнението,че са за няколко месеца парите от НОИ направо ме успокои,че цял следобед се чудех,откога по толкова/много/ дават newsm78
Имарче,отивам да търся мюзикъла.......така,че ако си на линия-се яви по служба на Кю-то Wink
« Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 19:58 от Люба »
Цитирай

Русе

Ох, това с болниците наистина е отвратително Mad
   Моля се Дари да ми е здрава и да не й се налага да преживее тези ужаси! Praynig
   Аз пък никога няма да забравя престоя в родилния дом, отношението на целия персонал към майки и дечица. Всеки ден имаше по няколко разплакани майки. На всички ни казаха, че децата са с някакво увреждане при раждането и трябва да стоим еди колко си дни според клиничната пътека! Mad И сега в епикризата на Дари пише, че има счупена ключица при раждането! А на другите дечица "откриха" шум в сърцето!!! Други интересни преживявания от този период - идва сестра да ми бие инжекция, аз питам какво ще ми слага, а тя не знае и ми казва да отида при дежурния лекар! Освен това - първите дни нямах никаква кърма, но сестрите отказваха да нахранят детето, което подлудя от глад и рев! Едва на 3-тия ден дойде позната на смяна и нахрани Дарито!
   За филмите - гледайте "Казанова" в неделя! На мен филма ми се струва много хубав, но съм силно пристрастна - Хийт е в главната роля.
Цитирай

Велико Търново

Аз пък тази вечер съм обнадеждена след като видях децата от Могилино какъв напредък имат.Ще гледам и филма на Би Ти Ви репортерите.
За болниците и аз казвам да пази Господ както децата ни,така.Моля се само с Георги да сме живи и здрави и да си отгледаме  и възпитаме децата Praynig
А пък,ако мога да подскажа ми се иска Господ Бог да ме прибере в съня ми към 80-ми годишнина като преди това естествено съм се радвала на добро здраве,много обожатели на "естетическите " ми подобрения  и много изпито червено вино с верни другарки:mrgreen:
Цитирай

София

Абе, Сиска, какви ги мислиш само  #Crazy Hug Love /по повод абзаца за 80-тата ти годишнина и т.н./
Цитирай

Велико Търново