На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 249
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 208
Добро утро!

Гледам аз купони си правите у нас, а аз даже нищичко не знам за това! Да ме бяхте поканили и мене.... все пак! Че ми е уникален апартамента, уникален е - друг като него не съществува. Питайте Деница - тя ще потвърди!

В днешния петъко 13-ти ден ще спретнем ли някоя щура надпревара в словобръщолевене?!

Да, Галя, кюфтета! На яхния. Която изпомеждудругото е почти готова. (Кой сега е домакинка на деня, кой? кой?)

Браво! Ето това се нарича експедитивност. А домакинката на купона (демек аз) съм още под кривата круша....по пижама, не закусила, няма манджа, няма чудо, дете бърка в шкафа с инструменти на баща си, вади клещи - резачки в момента... Преди малко беше взел клещище за мрежа и разправя: "много странни клещи, странни!"

Но ще се стегна да знаете! До към обяд може и да закуся и за започна да готвя....

# 286
  • Мнения: 4 370
Темата е готова. Снимките са малко големи, с по малки щеше да е по добре. И един от сайтовете ми за картинки ме изненада, като я направих и ни една картинка, викам бре, сега как да спасявам положението и от чичо Гугъл квото намерих това е. Дано за следващите да работи сайта.
П.П. Айде Деница се появи Mr. Green

Туй как трябва да го тълкувам?

Ами тъй с тая кайма дето я размаха с Лора и Милен от "сабахлен" ми стана пак ведро на душата.

А Шмърци ако знаете в какъв апартамент живее. В чисто нова кооперация - черни прозорци и тъмнокафяви стени с лек бордо отенък. На етаж за по 4 апартамента. Те се помещават на първия етаж, а там е само 1 апартамент с малко разширения. Само в дясната половина на апартамента имаше 5 спални, а двете половини се свързват с около 3-4 холови помещения огромни. Едната баня беше обзаведена като игрална зала, че не я ползваха. Освен почти всички съфорумки бяха поканени и някакви приятели от село Слон, защото им било скучно на село. Таня беше накупила храна колкото си искате и всеки се обслужваше сам от хладилника. Аз по едно време дръпнах Шуши на страни и предложих да купим на Таня подарък, не знам защо бяхме отишли без подарък. И всички деца много се забавляваха. ООО и беше доста подредено. И още разни такива неща.....

Ето я и новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372110.msg10154430#msg10154430

# 287
  • София
  • Мнения: 8 930
Добро утро!

Браво! Ето това се нарича експедитивност. А домакинката на купона (демек аз) съм още под кривата круша....по пижама, не закусила, няма манджа, няма чудо, дете бърка в шкафа с инструменти на баща си, вади клещи - резачки в момента... Преди малко беше взел клещище за мрежа и разправя: "много странни клещи, странни!"

Но ще се стегна да знаете! До към обяд може и да закуся и за започна да готвя....
Сега с тая пижама ще ни дразниш ли? И аз искам вкъщи по пижама, ама няма. А за клещите за мрежа, много са удобни за стискане на пръсти, лично съм ги изпробвала. Както се казва: "Глупав човек и вързано куче ще го ухапе". Значи ако Николкчо не си е стиснал пръстите е с няколко процента по-интелигентен от мен. Simple Smile
Приятно прануване на Дряново, а и на всички, които са се уредили за утре. Ние сме на ДРД в Макдоналдс, голям кеф.

# 288
  • Мнения: X
Ама сте пъргавелки,ей...щом и Щмърци/моля те ,върни си стария ник......плииииииииииз,че тоя ме комплексира,`щото посмъртно не мога да го кажа правилно/,ме изпревари...ама аз поне кафето съм изпила......и пижамата съм махнала.Обаче другата работа и на мен ми е до под кривата круша.......и може и там да си постои още доста време,че обикновенно гледам да съм я свършила преди да седна тук.......ама днес нещо не ми е кеф-ще го пишем по вина на петък 13-ти/въпреки,че аз 13тото число много си го любя/
Сисе,гледам снощи едни "ведри" мисли са те полазили.........ама при така даденото обяснение,напълно те разбирам......и колкото да ме оплюваш и обвиняваш,че не съм съпричастна към неволите ти,мога да ти кажа само,че незнаеш за какво става въпрос и какво си пожелаваш/`щото тогава,ще ти реват на два гласа......и ще трябва да пращаш пари и да ходиш да потушаваш драми/,ако искаш-заповядай да видиш на място за какво ти говоря............и да оцениш жеста ми Mr. Green..........Но по повод твоите размисли,аз пък искам да си прекарам старините на тропически остров,да се излежавам на плажа с коктейлче в ръка и книжка/лаптоп в другата......и  да се обаждам на децата само за официалните празници,не по-често,но задължително да съм на поне 2-3000км от тях.пък ако имам избор как да си ида-задължително нека да е преди да съм изкукала нацяло/ако може още в началната фаза/.......А,прическата се надяваме да ни я покажеш в комплект с детето и коремчето,да знаеш!
За утре-пожелавам приятно изкарване,да проучите поносимостта на хотелиерите към деца и да се понаснимате!
Ани,аз в оная тема не ща да пиша,че там много интелектуално......пък аз съм семпличка/т.е. оценям филмите,имам какво да кажа.....аматолкоз високопарно-не ми се удава да редя думи/пък и щом и там имаше кавги и драми.......предпочитам да си чета/но само някои потребителки следя какво пишат и пускат като линкове/ и да си гледкам на рахат...А,ти ще ме умориш с твоите сънища........аз пък тая сутрин някакви кошмари имах,паяци ме лазеха......но то може да е било поради полазването на Ивайлюто в ранни зори....
Това,надявам се се брои за разписване Mr. Green..........нали знаете,после пак ще намина/поне няколко пъти/....ама в новата тема/че тя Ани много бърза,бе/

# 289
  • Мнения: 145

В днешния петъко 13-ти ден ще спретнем ли някоя щура надпревара в словобръщолевене?!

Да, Галя, кюфтета! На яхния. Която изпомеждудругото е почти готова. (Кой сега е домакинка на деня, кой? кой?)

Браво! Ето това се нарича експедитивност. А домакинката на купона (демек аз) съм още под кривата круша....по пижама, не закусила, няма манджа, няма чудо, дете бърка в шкафа с инструменти на баща си, вади клещи - резачки в момента... Преди малко беше взел клещище за мрежа и разправя: "много странни клещи, странни!"

Но ще се стегна да знаете! До към обяд може и да закуся и за започна да готвя....

Да! Винаги готова за празни приказки!
На Калин за кво му е резачка? newsm78

В мойта манджа плуват 18 (осемнадесет) кюфтета. Ако нямах вирусоносител тука щях да ревна с цяло гърло: Грабвайте децата и пристигайте, по пижами, почехли, кой както свари.

Аз не мога да спра да се хваля и в тоя ред на мисли вече изпрахосмучих... Не знам дали свърших работата или просто поместих мръсотията насам - натам, щото още ми хруска под краката... Докато аз размествах прахоляка, Мартин два пъти демостративно ми затвори врата на хола, демек пречиш ми на сериала с тоя шум.. Та бая се зачудих дали да не завърша кръга домакински задължения с един задвратник на отрока...

Тука ли ще пишем или в новата Анина тема?

# 290
  • Мнения: 2 208
Тука ли ще пишем или в новата Анина тема?

Явно ще се пише в новата Анина тема, съдейки по преселението на народите....

# 291
  • Мнения: 4 370
Любе, верно че филмовата стана високоинтелектуална, ама аз съм тъпа и упорита и си пиша и там с 1 изречение. Ти поне добре го докарваше!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт