На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 220
  • 291
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 370











МАЙЧЕТАТА ни са 159 : 82 момичета, от които една двойка близначки на мама titini, и 77 момчета от които две двойки близнаци на мама Мikki и на мама Мария77!








АЛБУМЧЕ МАЙ-КИ
потреб. име: maiski
парола: 2006




Кръстница на темата - Ани

Предложения за следващи теми:


1. Лято е и МАЙското дете все навънка го влече! (galiushana)
2. Майските момченца и момиченца, берат белички кокиченца! (galiushana)
3. Празник най-чудесен - празника на Мама, Майската дружина го посреща с песен. (А н и)
4. Нова МАЙска мода настана - поголовно продължаване на рода! (tania_ark)
5. Първи сняг настана, а Майчето със шейните се захвана (gi4o_pi4o)


# 1
  • Мнения: 2 208
Ехаааа, много рано, Ани....   bouquet
Чак на 20-та стр. трябваше!

# 2
  • Мнения: 4 370
А бе жена, как се намърда толкова бързо!!!!! Аз едва публикувах поста и щракам да проверя дали се отваря линка и ти вече намърдана вътре  Shocked

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 973
И аз се намърдвам набързо, че току виж съм изпуснала пурите и уискито довечера  Mr. Green

Ани   bouquet Благодаря за темата!

# 4
  • София
  • Мнения: 429
За да не ви изтървам се записвам и тук,че каквато съм блейка пак ще съм неинформирана.
 А ако стигна до изневяра да знаете,че вие ще сте виновни.Като не съм пробвала на младини,поне в зряла възраст ще трябва да наваксвам.А ако не ми хареса му мислете...

# 5
  • Мнения: 4 370
Имарче, а на твоя снежен човек на аватара какво му шава там долу. Пулих се, пулих се не мога да го установя!?

# 6
  • София
  • Мнения: 4 120
и аз да се запиша - току виж съм успяла да прочета и предишната тема. Ани, благодаря ти за времето и труда да я пуснеш

# 7
  • София
  • Мнения: 429
Имарче, а на твоя снежен човек на аватара какво му шава там долу. Пулих се, пулих се не мога да го установя!?
Ей страшни сте!Само за шаване си мислите цял ден,ами мърда си шкембето снежко,друго не виждам.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 4 120
И аз да се намърдам в чисто новата тема
Ани   bouquet

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 119
Хайде и аз тук,
Ани страхотни снежни снимки разгледах, но и много ми домъчня за Пампорово...ех като бях млада какви почивки имах....мерси и за новата тема
Люба, добре си уважила свекито, ха дано и тя малко се отчете...моята днес взе Хриската следобед уж майка и да чете, а аз като му легнах...сега чакам малко да се разсъня за да си я взема  Embarassed

# 10
  • Мнения: 214
Ей, страшна работа сте  Hug Laughing
Ани, мерси за темата  Hug  bouquet Heart Eyes
Кога успяхте да изпишете толкова страници, ум не ми го побира. Толкова весело ми стана, че на един дъх ви изчетох  Hug
И в духът на темата, а и е ракиено време
  спешъл за Сиска аз с това се отчетох, че колкото и много да съм писала в предишната е не мога да ви насмогна  Wink Mr. Green

# 11
  • Мнения: X
Е,като местите  купона,пък казвайте Crossing Arms.....аз гледам турна там Люси пурите и народа замлъкна newsm78........
Ама щом и тук има погрижили се за настроението,няма да мрънкам Laughing/много/
Ани,  bouquet

Аз отивам пак в кухнята,че съм приготвила на мъжа кекс/да не се наложи да го компенсирам с друго,ако го изгоря/

# 12
  • Мнения: 214

Аз отивам пак в кухнята,че съм приготвила на мъжа кекс/да не се наложи да го компенсирам с друго,ако го изгоря/
Е, че то това лошо ли е? Аз като жена с временно отсъстващ мъж, питам  Mr. Green newsm78

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ааааааа не се обаждате вие, така значи...
аз пак тогава и
Моля не се блъскайте, за всяка има удачния размер  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 2 671
Е, мерси, Люси, то само виртуално ми остана да се почерпя, та не отказвам!

А н и,   bouquet за темата, а снимките са мног сладурски! Мен снегът хич не ми навява приятно асоциации, че искам тая зима да свършииииииииииииииииииииииииии, но тия в басейна направо ме размазаха! И се присетих пак как ми се ходи пак във Велинград  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт