На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 258
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 479
Много почерпки, много купонджийско настроение нещо Laughing
Ани, хубава почивка сте си спретнали. Румчо всеки ден повтаря, че искал във Велинград на хотел, та май ще се наложи да ходим, няма как Wink Ралица и тя много пораснала. Румчо пък казва, че не искал да кара ски, щял да кара кола Simple Smile
Ето и един поздрав, извинявам се за качеството http://www.youtube.com/watch?v=l4kWOTiyn-Y
и малко неактуални снимки, но чак сега ги качих Embarassed http://meribal.multiply.com/photos/album/17/End_of_2008_photos
Сисе, не разбрах какво те тормози и си се изнервила. Кажи си да ти олекне Hug

# 16
  • Мнения: 363
И аз д а цопна в новата тема.   bouquet За Ани.
Насмях се отсърце, почерпих се и разгледах доста снимков материал. Бабълче, чух че Румката ти изговаря много добре Р-то в песента. Нашият син го казва, но не е така отчетливо.
За обрязването не мога да коментирам. Не съм била с такъв.
Но и Руми го водехме на хирург-2 пъти. Беше на 7-8 месеца, но такъв рев удари, че ще го помня. Сега вечер го карам сам да почиства пишлето. ААА сега се сетих, нали говорим за това и отдавна искам да питам- вашите синове играят ли си с мъжкото достойнството. От близо месец всяка вечер си го мачка, пипа, дърпа и засега не реагирам, защото не знам как. През деня е с чорапогащник или панталон и неможе, но вечер спи по гащи и потник и лесно стига целта.
Велиса, наистина снимката е уникална WinkПродължавай в същия дух.

# 17
  • Мнения: 225
Така е то -женска му работа....завидяхте ми май на телевизора Sad
Тази вечер,докато си правих вечерята чувам страшен трясък и писъци от мъж и дете Twisted EvilДа не ви казвам какво ми мина през главата докато стигна до тях.Резултатът е бутнат телевизор на земята,слава богу здраво дете и много бесен мъж #Cussing out
Накрая аз излязох виновна,че не съм се хвърлила да утешавам мъжа,а детето Grinning
Телевизора не оцеля,а Алекс още 100 пъти ни скъса нервите тази вечер-беля,след беля.
Надявам се скоро да си легне,за да си отдъхнем всички в къщи.
Лека нощ от нас Heart Eyes

# 18
  • Мнения: X

Аз отивам пак в кухнята,че съм приготвила на мъжа кекс/да не се наложи да го компенсирам с друго,ако го изгоря/
Е, че то това лошо ли е? Аз като жена с временно отсъстващ мъж, питам  Mr. Green newsm78
Гичо,да съм казала,че е лошо-не съм Naughty..ама благодарение на затворения своевременно лаптоп успях да извадя и кекса и вечерята овреме,та сега ще има и друго/пък  и то здравата храна е предпоставка за други здрави работи.....например здраво семейство/
Люси,мерси,че премести почерпката и тук...ама аз ще кажа"Наздраве" с винце/тая година незнам какво ми стана,та се отворих на червено такова/newsm40
Бъбълче,с тая песен уби всичко детско в мен-аз все още не мога да докарам такова"р" Embarassed
Пепсън-че,от твоите клавиши в божията уста....ама надали.....мога само да ти завиждам за бабите...........пък ти лежи и почивай...и като ти махнат запрещението-ние пак сме на линия/надявам се и да сме здрави/
Ани,чудни снимки,ама `де го акордеона?Искаме и клип/както и на кандидат барабаниста Иван/...та да видим дали да Ви пратим и вокалист/ама наш Иво знае точно две песни,които са на английски,но стават само за неанглоговоряща публика newsm65/Ама трябва да имат и добра физическа подготовка-като ги погнат-недооценилите ги слушатели/това основно заради предложения от мен вокал може да се случи....че е много упорит и не млъква докато не си изкара партията/
Велиска,нали личния състав е здрав....телевизори се купуват!
Айде,днес си наваксах за няколко дена напред с писането,може да не се мяркам до края на седмицата Grinning.....но да Ви кажа лека нощ и късмет и да се оттеглям в покоите си....... thumbsup

# 19
  • Мнения: 480
Хора, толкова сте забавни!
Не можах да повярвам, че толкова сте изписали цял ден!

Честит празник на всички мъжки майки!!!

Люба, твоето свеки точно днес ли има рожден ден - тази "добра" женица  Rolling Eyes!

За обрязаните мъже, не мога да коментирам, понеже и да е имало такъв не съм го видяла... А иначе се "бракувах" и аз с късния влак на 29.

Бабълче, страшен е Румчо, а Р-то му е уникално. Сигурно се е научил заради името си. Сладур голям!!!

Ани, страхотни снимки и аз гледах да видя акордиона, но нейсе... Темата е супер!   bouquet

Велиска, урочасахме го този телевизор, ей...

Лека нощ и приятни сънища!!!

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
Така е то -женска му работа....завидяхте ми май на телевизора Sad
Моля,моля завидях ти за хубавите крака Crazy
Телевизор си имам,ама хубави крака тц Stop

# 21
  • Мнения: 214
Лека нощ от мен, че ту-ко виж утре се успя и пак пропусна 2-3 страници за мъже, алкохол и още нещо  Hug

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 973
Люси,мерси,че премести почерпката и тук...ама аз ще кажа"Наздраве" с винце/тая година незнам какво ми стана,та се отворих на червено такова/newsm40

То и аз цяла зима, че и от по-рано съм все на винце, много си го обичам, ама при теб си е странно, защото си отколешен привържаник на бирата... няма значение, на кой каквото му се услади... пък го турнах туй бърбънче, че МАЙките бързо се явяват на спявка/спивка при тези образа един до друг, плюс още едни, които Сиска майсторски намира из нет пространството.

Бабълче, Румен направо ме изуми с Р-то... Браво на детето, а и е един красавец... като майка си  Heart Eyes.

Сватя много хубави зимни снимки, завидях ви... а и за снимката ти в басейна завидях... като си ни такава елегантна...

Вели важното е, че няма физически последствия върху домочадието  Hug, пу и сме и ние едни, завидяхме ти на позицията  Laughing

Аз само да вметна, че на 14 и 15.02. мъжлето е решило да ходим , живот и здраве ей тук  и ако някой от вас има желание да си направим лекинка срещица ще ми е много радостно на душата, а и децата ще си правят компания, докато ние Зарязваме с ракии и руйно вино  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 932
Добро утро,
после само някой да е казал,че не съм ранобудна Mr. Green
Не съм разгледала снимките на Ани и Бабъл,че стана късно,но ще се включа утре по темата.
Мами,какво да ви кажа освен,че се радвам,че имам две момичета.Пък ако стигнем до момче някой ден,Петър да му мисли.
Днес не беше на работа,дано и утре се върне рано/заради снега не работи метрото/.С Елла направиха прекрасни снежни човеци,снимах ги и снимка.бг не работи-много ме е яд.Ама утре ще тормозя Сиска на скайп да ги качи Grinning
По Темата нищо не мога да кажа,щото аз съм скромна и морална дама Mr. GreenАма така си е Grinning
Смайли,много се радвам,че се разписа-чудех се вече какво става с вас.Съжалявам,че Йони е болничка Sad,дано бързо й мине тази кашлица,Елла винаги кашля като се разболее и аз винаги настръхвам.

Реших:ще сложа снимката на Велиса на десктопа да види Петър как се гледат жени,за да имат такива хубави крака Whistling

Добре че Калина се обича така с Тони,че да съм спокойна за зетя,много хубава станала бе,пууууууууууу

Ако Елла счупи любимия телевизор на Петър,сигурно ще трябва седмица да го утешавам.И като казах утешение...така ми е вдигнал кръвното,че в петък,като тръгне за любимия мач/родих Миа в петък,изписаха ни същия ден и той отиде на мач,толкова любим/,няма да си намери любимите футболни обивки.Решило момчето докато аз си бях в Бг,че ще разчиства.Под "разчиства" имам предвид изхвърля красивите вещи на жена си-статуетки и кошнички с цветя.Едната статуетка беше подарък от мама за сватбата ни SadИмам едно прекрасно дърво с икони/като онези манастирчетата с икони,сещате ли се/.Днес призна,че и на него му бил вдигнал мерника,ама се сетил,че ми било от мама за Коледа.Ако го беше метнал,казвам ви,щях да го изхвърля в едно с всичките му принадлежности.Баси...направо нямам думи.
Да си похваля момичето,че нарежда пъзел с 50 парчета от веднъж.Голяма гордост за мен,а Петър каза,че приличала на майка си и щяла да си използва всичкия даден акъл/колкото и да е той/за непотребни работи.Не ми дреме,обожавам пъзели и й купувам.На Миа пък купихме една прекрасна джаджа за скачане/нещо като бънджи/.Разбира се,Петър беше против,но сега сме маааалко по-свободни Mr. Green.Само да ви питам-извинявайте,че не е по темата.Като бънджи е,но има плот с играчки,който го заобгражда...и уж седалката е стабилна...да не я увредя нещо?Малка ли е?Много му се радва,ама...
И друго/отново се извинявам,няма да питам повече,дано си спомняте,това диване яде по 150гр пюре на обяд,а е захранена преди 11 дни.Не мога да я спра!Реве неистово,ако й го взема.
Отивам,3.30,ужас...утре ще съм мнооого зле.

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
Добро утро!Слагам кафето.Пиша набързо,че ще излизам Embarassed
Ирка,ще чакам да ме тормозиш Crazyзаслужила съм си го.
Люси,ей сега като събудя Божа,че да си взема телефона ще звъня на Георги да го уведомя,че ще запазя стаи,ако има места де.
Ние оня ден с него си говорихме да ходим в някой СПА хотел,аз харесах един,ама той 530 лв. на човек Mr. GreenТъй де не е по нашата черга Crazy

# 25
  • Мнения: 1 425
Здрав купон се е заформил тука вчера  Wink!

За мъжкия атрибут - при моите деца аз не го пипам, пипат си го самички. Така каза и докторката, тук няма практика да се дърпат кожичките. А иначе за обрязаните пишлета  - всеки ден сменям памперси на такива и нещо не мога да си представя моите деца с такива безкожи  Embarassed, ама може и да са ги обрязали нескопосано  Rolling Eyes.

Ани, страхотни снимки! Вече нямам търпение и ние да отиваме на нашата почивка. Аз на ски няма да се кача, но на уелнес ще съм първа. Свеки ще идва с нас, за да гледа Килиан, за което още повече се радвам.

Калинка и тя много красива и как хубаво позира. Миленка, ти ли и показа как да застава зад обектива? А добре че си ти да ни покажеш Тони, аз не можах да го позная, колко е пораснал!

Питахте ме в миналата тема, дали кръста ми е наред - ами не е, ама е по-добре щом работя. Ходя на доктор всяка седмица, той ми го намества, но  все още е както трябва.

Сиска мерси за кафенцето, имам нужда, че през нощта Килиан не ме остави да спя. Вчера дигна температура 38 градуса и цяла нощ е пил вода. Дано да не го е хванал грипа, че миналата седмица ми водиха болни деца  #Cussing out #Cussing out.

Айде, ще ви оставям, че Георги ще тръгва на училище, пък не съм му направила сандвича.

Приятна сутрин!




# 26
  • Мнения: 4 370
И се присетих пак как ми се ходи пак във Велинград  Crazy

Във Велинград в горещия басейн, а снега бавно да се сипе над теб! ММММ

# 27
  • София
  • Мнения: 8 930
Ани   bouquet.
Вели, язък за подпирачката за крака, май я урочасахме. Сега поне ще имате повод да си вземете по нов. Peace
Отивам да гледам снимки.
Румчо е много сладък, как натъртва на "р"-то. Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 1 877
бре, рано рано на нова тема сте наскачали  Wink

гледам все хубави снимки, хайде и аз да покажа:
http://i100.photobucket.com/albums/m3/vaniliaice/P1130657.jpg - Манастира Св. Мина
http://i100.photobucket.com/albums/m3/vaniliaice/P1130652.jpg - У дома на дивана  Crazy Mr. Green

приятен вторник ви пожелавам Hug

# 29
  • Мнения: 4 370
Сега дочетох темата и да се доразпиша.
Люси, и аз на тоя хотел отдавна му имам мерак с различните стаи и гледам че компанията се заформя приятна, ще внеса предложение за семеен подарък, въпреки че вчера му заявих че искам азбучник за Св. Валентин  hahaha

Люси, къде ме видя елегантна, какъв пояс съм заформила, ама така съм зимата, а и там бая си похапвах вредни неща  Crazy   Верно бе хора, нямаме снимка с акордеона! Ми то такава веселба наставаше, че кой да се сети да снима. А и аз апарат в ресторанта само веднъж го взех , че то акордеон, апарат, торба с моливи и оцветявки да не се озоря нещо.  Wink А на пистата всеки ден му обяснявахме че с акордеони не пускат. Оня ден си забравил акордеона у баба си Мими и вчера като ревна за него.... голяма драма беше!

Ирка, как пъзел от 50части  Shocked Браво, Елла е гений!  bowuu
И Румчо също го взимаме в оркестъра! С това Р разби всички! И микрофона му е много фешън!

Кате, пуснах в гугъл да видя що е това уелнес - само басейни ми излизат. Нещо подобно на спа процедури ли е?  Flutter
Ръш и аз оставям Ивко да си играе с мъжкия атрибут. Не му правя забележки, нека си се опознае детето. Но Дидо като го види и му маха ръката. Не знам защо! А ето сега и програмата в яслата: Тази седмица беше разделена на малка и голяма група. Не знам какво означава, но предполагам че вече възрастовата разлика е голяма и три годишните ги занимават с ето това:
1. Говорно - Шаро - защо живее при хората? Ще станат ли приятели с котето? По какво се различават кучето и котето?
Аквариум - къде живеят златните рибки? защо ги храни детето? по какво се различават? с какво е покрито тялото им?
2. апликиране на аквариум
3. репетиции на програмата за 8ми март и Баба Марта

Общи условия

Активация на акаунт