На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 183
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 480
Мийчето, много сладка пред лаптопа - ми то на кого да се метне, детето...
Сисе, мерси за любимото ми кафенце!

Кате, и Марто е със същия вирус, май. Направо се учудих колко бързо се разви. Вчера беше добре и слагах капки в нослето само. Снощи 2-3 пъти покашля - леко и през нощаа... Буди се на всеки час - мамооо, боли ме...  Без да уточнява какво /те не могат още да локализират болката/- едвам диша и сополиии и кашлица - ужас.
Към 4 го пипам - целия гори - 38.6 измерих не се сдържах и му дадох Нурофен. Успокои се и заспа по-спокойно, само бълнува...
Явно ни е тръгнало на болести тази година, няма 10 дни откакто спря антибиотика и сега пак.
Питах по телефона докторката дали не може да се изследва носен секрет - антибиограма се казва и да се види от какъв антибиотик има нужда. Тя каза, че ставало за 4-5 дни изследването и нямало смисъл - представяте ли си... Някой изследвал ли е  секрет?
След малко ще ходим на доктор. Ще ми се и на хомеопат да идем. Някакви препоръки...
Само развалям темата с тези болести, уф...

Ирка, този сняг май изненада лондончани, а. Те не са виждали толкова сняг от 20 години и обявили  бедствено положение -  hahaha Да спира, че да нямам проблеми като дойда...

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434
Шуши,и носен и гърлен секрет съм изследвала на Божа.

Запазих стая за 14.02. където ще бъдат и Люси Crazy
Казаха ми,че имало страхотен детски кът и с това ме спечелиха Crazy

Само да кажа,че Румен пее много вярно и е неверояьтно сладък,ама то това Бабълчето си го знае Crazy
Пък Божа нали е дете на Ентелигентна майка пее "Палиш,палиш мойто тяло" Mr. Green

# 32
  • Varna
  • Мнения: 503
 Аз с мойте договори и ремонти и с четенето по диагонал разбрах, че изобщо не съм в час, да се надявам че следобяд ще остане време по подробно да прочета и просветя и със закъснение да се вредя за някоя пура... newsm78.  Само да кажа че в петък заминаваме на почивка, на сняг не се надявам, ама поне времето да е прилично,  че сме с цялото домочадие.  бягам , че шефчето неиска да чака #Cussing out #2gunfire

# 33
  • Мнения: 163
Писах, писах и нали съм сръчна ....................... изгубих поста, сега наново
Привет мами!
Голям диспут, "размисли и страсти", даже вече не си спомням и коя от вас повдигна въпросната тема. Аз нищо не мога да кажа по въпроса, по примера на Ирка и аз се класифицирам като морална жена  Laughing Само да кажа, че този където Сиска го описа да излиза от банята хич да не го виждам, какъвто ще да е  #2gunfire
Много сладки снимки - стархотни бонбончета са всички - Калинка, Миа, Ивко, Румката, Алекс, Тони,   Heart Eyes
А снимката на Велиса наистина е култова, жалко за ТВ-то, но пък погледнато от хубавата му страна - важно е че няма пострадали и това е повод да си купите нов  Mr. Green
Ани   bouquet за темичката! Ивко е голям сладур, представям си го каква атракция сте били  Joy Браво на вашата ясла, при нас са сложили само програма за седмицата, която си е една и съща без да се описва поробно какво правят (например понеделеник - бълг. език, музика и т.н.) Определено и аз съм за това, че трябва да има две яслени групи - една от деца до 2 години и една за деца над 2 години, но за жалост при нас е само една и Никол казва, че "Бебетата ми надуват главата" и др.подобни.
Стискам палци болничките да оздравяват бързо  Praynig!
Люси, мястото изглежда много приятно - весело изкарване на двата празника и ще чакаме снимки и отзиви. Браво и Сиска е там!
Ирка, браво на Елла - наистина е гениална! Никол също много обича да реди пъзели самичка, но още не съм и купувала с толкова много части. Имаме две книжки с по 6 пъзела вътре и тя ги реди за 1 минута всеки пъзел и вече прилагам тактика и ги смесвам частите и от двата пъзела и така я затруднявам  Mr. Green А по въпроса за бънджито на Миа - предполагам, че в инструкциите към него пише за каква възраст се препоръчва. Знам, че тук кенкугуруто за бебето го препоръчваха над 3 месеца, мисля, че бънджито е на подобен принцип, предполагам, че е доста обезопасено.  Rolling Eyes
На въпроса на rush - пак ще цитирам Додсън - неговата теория е, че не трябва да се забранява на децата да си пипат половите органи. Дава пример с това колко е грешно като са малки и ги караме пипни си ушичките - браво!, пипни си нослето - браво и т.н., а пък в следващия момент като го видим, че си пипа половите органи и го плясваме по ръката. Така му се налага мнението, че прави нещо нередно, а то само изучава тялото си и няма нищо лошо и срамно.
Ани, какъв азбучник бе мила  newsm78  
Е, тоя пост го пиша от сутрина два пъти вече ........... ако има нещо ще ме извините
Лек и хубав ден!

# 34
  • Мнения: 937
Ех гледам го тоя хотел за Свети Валентин, а видяхте ли, че има пакети "Женско царство за 3 дни" - това се казва рай а.....
Ох пак болнички деца има...нека се свършват вече тези болести  #Cussing out
Кате а има ли вариант да не приемаш болни деца все пак в дома ти идват знам ли?
Ех Велиса, тоя телевизор, загледахме те, завидяхме ти всички тука и сега няма на какво да си подпираш краката...здраве да е ще си купите.
Ирка браво на Елла за пъзелите, аз съм купила един само от четири части и никакво внимание не му обръща подава ми ги аз да ги редя, ама не това е целта все пак...дали да не купя направо с 50 части а  Mr. Green
Иночка най-сетне дойде време и за твоята почивка..да разказваш после и показваш разбира се.
Мимозата пак се изгуби..дали е готова вече къщата напълно...ммм дано се появи да сподели.
Оставям ви да взема да посвърша нещо все пак, че ме чакат едни документи тука.... Laughing

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 4 120
Здравейте и от нас  Hug
Кате, Калина не съм й показвала как да позира, то честно казано хич не ме бива по позирането мен... Ама на нея отвътре някак й иде  Crazy Сутрин тя сама си избира дрехите, днеска така и не успях да й налея, че зелено и лилаво не е най-удачната комбинация, ама... Голямо конте се очертава...
Веча съм й приготвила тоалета за РД и онзи ден получихме от Англия обувките към него... Познайте - от 3 дни нашта се носи само с тия обувки, нищо,ч е са пролетни (е за вкъщи, де) Снощи получих едни ботушки, които съм взела с перспектива за догодина и направо ги скрих, иначе щеше да се премени и с тях  hahaha

Ирка, браво на Елфчо - и ние много редим пъзели - сега се забавлява с едни с мечо Пух - 2 бр в кутията по 15-20 части са и първо трябва да се разделят двата вида, после да се нареждат поотделно... Всяка вечер вика баща си - айде тате, пъзела чака  Laughing

За темата с пурите аз хич не мога да се изкажа  Embarassed Embarassed Embarassed нищо, че съм се прежалила късничко според представите на Любината баба  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 425
Галя, по принцип сме подписали договор, когато децата са с хрема или леко кашлят и могат да ходят на училище, тогава няма проблем да ми ги водят. До сега така е било, но една майка вече два пъти ми пробутва болни деца пред свършен факт и ми казва, че само са хремави, или че едното заради астмата кашля, а те са за мен грипави  #Cussing out #Cussing out. Постоянно са уморени, искат да лежат, не им се играе...абе вече казах, че усетя ли някое с температура връщам го. Хем знаят, че има тук грипна епидемия, знаят, че съм бременна и че Килиан може също да се зарази, ама не им пука (на повечето). Ама аз ще ги видя какво ще правят като излезна в болнични заради Килиан, може да им влезе акъл в главата и да помислят малко.

Мале, Калинка значи манекенка от малка го раздава. Трябва да я пуснеш да се снима в някое списание за детска мода, хем ще има доста дрехи да сменя, хем ще е любимка на фотографите  Wink.

# 37
  • Мнения: 4 370

Ани, какъв азбучник бе мила  newsm78  


Ха ха  Laughing Искам азбучник, но да не е А4 и да ги има всички букви, всяка на отделна страница. Не мога да си намеря такъв!  Grinning Бях писала че играя на една игра в нета с въпроси. Най омразните са ми разни години кой кога се е родил или починал. Затова си ги записвам в един азбучник и си поглеждам докато играя. Тука всички са ме обявили за голям маниак , особено като ми видят тефтера.  Mr. Green Но какво да се прави, всеки си има мании.
Та не знам дали ще получа нов тефтер, защото и аз запазих стая в Касаволей. За детски кът не питах, че като гледам компанията ще е приятна.  Peace

# 38
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434
[а не знам дали ще получа нов тефтер, защото и аз запазих стая в Касаволей. За детски кът не питах, че като гледам компанията ще е приятна.  Peace

Аш колсум Mr. Green

# 39
  • Мнения: 145
[а не знам дали ще получа нов тефтер, защото и аз запазих стая в Касаволей. За детски кът не питах, че като гледам компанията ще е приятна.  Peace

Аш колсум Mr. Green

Вие май ТАЙНО си спрятате интергалактическата форумска среща??  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 4 370
[а не знам дали ще получа нов тефтер, защото и аз запазих стая в Касаволей. За детски кът не питах, че като гледам компанията ще е приятна.  Peace

Аш колсум Mr. Green

Вие май ТАЙНО си спрятате интергалактическата форумска среща??  Simple Smile

Хайде идвайте и вие с Виктор, че само една стая остана! Ще направим репетиция за форумската. Има диджей .... предполагам че ще има и танци Mr. Green

# 41
  • Мнения: 145
[а не знам дали ще получа нов тефтер, защото и аз запазих стая в Касаволей. За детски кът не питах, че като гледам компанията ще е приятна.  Peace

Аш колсум Mr. Green

Вие май ТАЙНО си спрятате интергалактическата форумска среща??  Simple Smile

Хайде идвайте и вие с Виктор, че само една стая остана! Ще направим репетиция за форумската. Има диджей .... предполагам че ще има и танци Mr. Green

Сберем ли се аз и ти, почваме танца на 7-те воала, няма как иначе.... Simple Smile)))

Не ща, Таня ще ми се обиди, щото не остана място за нея. Simple Smile Пък и нали е ТАЙНА Simple Smile)))

# 42
  • Мнения: 0
Привет отново,

Мен май ме урочасахте с тази номинация "активен новобранец" - откакто я получих, станах ужасно деактивна. Embarassed Но пък съм активен четец !!! Нищо не съм пропуснала - нито напускането на Олчето, нито забелвания и обрязвания - предимства и недостатъци  Laughing, изобщо в час съм.

При нас нещата са добре засега. Малката си ходи на ясла, имаха скарлатина в групата и бях на нокти, но засега няма втори случай, ама да видим... Явор е втори ден на ски-училище, много е щастлив, направо е в дива еуфория.

За забелването - на Явор на няколко пъти му го прави личната лекарка, но не е съвсем до края - по ръба си е залепено, обаче мисля че от само себе си и с израстването ще се отлепи.
Обаче с обрязаните опит нямам /уви/   Crazy

Това е засега.

Целувки  Hug

# 43
  • Мнения: 932
Ахаааа,спретвате си задкулисно парти,а?Само Шуши и Мимозка се прежалиха за Лондон,айде дееееееее
Кате,егати наглите...не само Килиан може да се разболее,бременна си все пак,направо яд ме хвана #Cussing outА с кръста ти какво става?Само аз ли не съм разбрала?
Ани,отивам да гледам снимки и да завиждам Mr. GreenНие днес бяхме навън също,Елла да види сняг
Благодаря,благодаряяяя-и аз се гордея с нея,няма какво да се правя на скромна,ще й купя със 100 части да видя до къде ще го докара.
След малко дописвам

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434

Аз само да вметна, че на 14 и 15.02. мъжлето е решило да ходим , живот и здраве ей тук  и ако някой от вас има желание да си направим лекинка срещица ще ми е много радостно на душата, а и децата ще си правят компания, докато ние Зарязваме с ракии и руйно вино  Mr. Green

Уважаема,госпоДжо Иванова,молим не се оправдайвайте Hug

Общи условия

Активация на акаунт