На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 232
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 163
Ани, направо ме разби с този азбучник  Joy Кога намираш време за всичко това  #Crazy Направо си за номиниране за мама с най-много хобита, занимания и интереси и т.н. Направо ти се възхищавам  Peace!
Кате, тези наистина са много нагли  - как не ги срам в такова положение си и да не се съобразяват  #2gunfire Ако имаш възможност прекрати си договора с тях щом са толкова безрасъдни!
Браво за срещата, ние докато се чудим, маем и кумим - оправните булки заеха местата! Весело изкарване и ще чакаме снимки!

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 4 120

Аз само да вметна, че на 14 и 15.02. мъжлето е решило да ходим , живот и здраве ей тук  и ако някой от вас има желание да си направим лекинка срещица ще ми е много радостно на душата, а и децата ще си правят компания, докато ние Зарязваме с ракии и руйно вино  Mr. Green

Уважаема,госпоДжо Иванова,молим не се оправдайвайте Hug


Люси, къде точно е това Дряново, че в бгмапс ми показва няколко такива селища  Embarassed
Дали ще има местенце и за нас  Laughing

# 47
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
До Търново бе,как къде Mr. Green
Айде звъни и идвайте Hug

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 4 120
Сиске, проблемът ми е превоза само
Като се прибера ще говоря със Голямото Змей и да видим можем ли да измислим нещо  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 2 671
Много се радвам за всички вас и даже ви завиждам, ама... друг път  Wink

Аз днес преборих бюрокрацията на 2-пъти и /надявам се/ ще почнат да ми плащат болничните най-после newsm44

Шуши, стискам много силно палци за защитата  fingerscrossed , а какво завършваш?

# 50
  • Мнения: 363
Добре,че Люси ме подсети за празника и си направих уста пред либето. Казах му и че съм избрала и място - Дряново, но отговорът е не толкова далеч. Пък и места не останаха там newsm78.Дано го навия за катарино или Банско поне. Жалко, че живеем на гъза на географията, а ми се искаше да ви познавам лично Sad.
Ани и аз се възхищавам на активността ти. Ходиш на работа, гледаш дете, играеш игри, в час си с ГНМ, кулинарка пък и теми се заемаш да правиш. Откъде тази енергия в теб Thinking Аз по цял ден нищо не правя и пак се уморявам и добре, че е форума да не изпадна и в депресия.
Браво на Руми - повод за почерпка. Wink
Много  Hug Hug Hugна болничките и бързо оздравяване. Praynig

# 51
  • Мнения: 145

Аз само да вметна, че на 14 и 15.02. мъжлето е решило да ходим , живот и здраве ей тук  и ако някой от вас има желание да си направим лекинка срещица ще ми е много радостно на душата, а и децата ще си правят компания, докато ние Зарязваме с ракии и руйно вино  Mr. Green

Уважаема,госпоДжо Иванова,молим не се оправдайвайте Hug


Тъй като ми го удебели по` разбираемо ми стана... Simple Smile)) Амми да! То си е чиста покана за общо форумска среща и то на баш на любовния празник. Това е кодирано наименование на обща среща, ама тъй извъртяно, че да не се обиди някой.. Ейй, Люси, голяма си дипломатка, еййй, и любовен празник не те спира, и Валери си повлякла в конспирацията, пък Сиска е задкулисният мозък на операцията...   Joy Това е! Викайте ми Шерлок! afwitch

(Ей тука си седя и стискам здраво палци повечко от хората да разбират от майтап... Господин Иванов готви, пък Госпожа Имванова разследва, и за да ви накарам съвсемч да спрете да се тревожите за мен, ще ви споделя, че Марто е за цяяяла седмица при майка ми. А сега де, а сега де.... Grinning На Господин Иванов му олеквало като готви, ура, ура, и на мен ми олеква, и на мен, щото не го правя аз, отивам да го цуна..)

# 52
  • Мнения: 2 208
(Ей тука си седя и стискам здраво палци повечко от хората да разбират от майтап... Господин Иванов готви, пък Госпожа Имванова разследва, и за да ви накарам съвсемч да спрете да се тревожите за мен, ще ви споделя, че Марто е за цяяяла седмица при майка ми. А сега де, а сега де.... Grinning На Господин Иванов му олеквало като готви, ура, ура, и на мен ми олеква, и на мен, щото не го правя аз, отивам да го цуна..)[/size]

Къде?

# 53
  • Мнения: 145
щом стане дума за секс, шмърци се появява, ако не стане - тя отваря Simple Smile)))
няма да кажа, щот пак ще получа забележка, че спамя
и като е в малки букви, да знаеш, че е извън темата и не е за цитат  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 208
щом стане дума за секс, шмърци се появява, ако не стане - тя отваря Simple Smile)))
няма да кажа, щот пак ще получа забележка, че спамя
и като е в малки букви, да знаеш, че е извън темата и не е за цитат  Simple Smile

Прощавай, но къде точно прочете нещо в поста ми за секс? Сега какво ти си мислиш - не е моя работа...
Можеш да го целунеш по челото, бузата, ръката... в знак на благодарност. Но сега ти къде искаш е друг въпрос!

# 55
  • София
  • Мнения: 2 671
 doh Ръш, добре че ме подсещаш! 'айде "Наздраве!"

И да си допиша, докато Коки запа новото филмче, а Ида се забавлява самостоятелно - Галюшанка, да ти кажа ежедневието ми с двамата минава така: смяна на 12 бр. пампи, прахусмукачка 1-3 бр. според ситуцията, готвене 1-2 бр., приспиване - н броя, безрезултатно приканване на Косьо да ползува гърнето по предназначение - н броя; безрезултатни преговори с Косьо да не вървят детски, които ми надуват главата и никой не ги гледа - н броя;  ядене на шоколад - няма да кажа колко броя /само ще кажа, че 1-я месец след раждането бях си възстановила теглото, а сега съм +6  Cry / и 2 х толкова гледане на календара и чудене "кога ще стане май... 2011 г.!". Ама не се оплаквам /много/, защото ми е за втори път и знам, че все някой ден ще се променят нещата  Wink и що Блъди Мери-та ще изпия тогавааа - не е истина!  Crazy

# 56
  • Мнения: 480
 Joy сама си се смея...
Шуши, стискам много силно палци за защитата  fingerscrossed , а какво завършваш?
Руми, браво и мерси за почерпката. Завършвам продуцентство - бакалавърска програма, само защита на дипломна работа ми остана. Междувременно записах магистратура - управление в масовите комуникации и ПР, така че сега съм и в сесия. Оказа се, че за да ми е интересно, трябва да ми е трудно и си го правя сама  Rolling Eyes

Пак сме на антибиотик, този път Зинат. Ако така на 3 дни в детската градина, боледува 7 дни после, незнам как ще  я караме...  Laughing

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
няма да кажа, щот пак ще получа забележка, че спамя

Тази вечер много лъжеш Mr. Green
Пък това с Марто една седмица при майка ти просто не черна завист,ами не знам какво ме хвана Crazy

Сега да ви замоля за сериозното ви внимание NaughtyХайде давайте предложения къде да се проведе националната ни среща.
Ноемврийките си я правиха в един хотел в Дряново и бяха много доволни/при тях не какво да е да няма капризни/.Пък и хотела в който бяха е на един много сериозен бизнесмен-Люси на този собственик,където вие бяхта на нова година.
Та чакам предложения за място и дата.
Офиц.термина ми е на 31.05 понеже живот и здраве ще съм секцио ще е към 20-21 Crazy

# 58
  • София
  • Мнения: 2 671
Сиска, ти преди или след раждането предпочиташ?

# 59
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
Руми,лично на  мен ще ми е по-удобно преди раждането,защото като нямаме кола няма как да стане.Аз обаче няма да се разсърдя или обидя,ако датата на срещата не ме устройва.Просто проблема ще е в моя телевизор Crazy
След малко ще се върна да ти прочета ежедневието,че само ми се наби в очи 1-3 прахосмукачки и това не ми хареса хич Crazy

Общи условия

Активация на акаунт