На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 214
  • 291
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 145
няма да кажа, щот пак ще получа забележка, че спамя

Тази вечер много лъжеш Mr. Green

Лелеее, тая вечер ме отрязахте отвсякъде.. Това обвинение е по-гадно и от забележката, че спамя.

За общонародна, интернационална и междугалактическа среща съм пас като мнение, щото не ме бива по далечното планиране... Следователно ще бъда пас и ако не ми изнася дата и място.

# 61
  • София
  • Мнения: 248
Добра вечер и от мен  Hug
Много се забавлявам от вчера, ама пусто -  задължения МНОГО.
Сега планирам да водя наследника в събота в Островът на съкровищата към 11 часа. Ако има желаещи, свободни мами и деца ще ми бъде приятно да ги видя. Утре ще звънна да питам в новият или старият ще приемат тази събота и ще пиша.
лека вечер и дано утре имам повече време за вас  Praynig

# 62
  • Мнения: 2 208
Добра вечер и от мен  Hug
Много се забавлявам от вчера, ама пусто -  задължения МНОГО.
Сега планирам да водя наследника в събота в Островът на съкровищата към 11 часа. Ако има желаещи, свободни мами и деца ще ми бъде приятно да ги видя. Утре ще звънна да питам в новият или старият ще приемат тази събота и ще пиша.
лека вечер и дано утре имам повече време за вас  Praynig

За детския клуб ли става въпрос? Нещо специално ли ще има там?
Просветли неинформираните като мен....

# 63
  • София
  • Мнения: 248
Да Танче, за клуба става въпрос. Водя понякога Стоян там, че ми е сравнително близо, иначе не зная нищо специално да има. Клуба е готин.

# 64
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ехооооо, аз пикирах и кацнах от работа... и какво да видя, имаме си компания за Дряново...
 Mr. Green

Нещо много сухо тук... я по едно

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 4 120
Люси, май няма да можем да се уредим във вашия хотел, утре сутрин ще кажат със сигурност, ама ще щурмувам утре другите 2 хотела там  Mr. Green
Намерих и транспорт, и съпружеството убедих
И тъкмо вече не съм кърмачка - ще мога и аз да пиянствам  Twisted Evil Mr. Green

# 66
  • Мнения: 480
не съм голям почитател на червеното вино/бялото повече ме кефи/, но сега ще пийна, че искам да поспя тази нощ... Наздраве, Люска!

Гичооо, къде си?

# 67
  • Мнения: 214
Ей, мъ на. Сега влизам, казвам ви наздраве и отивам да чета.
ама аз съм на таквоз  Mr. Green

# 68
  • Плевен
  • Мнения: 973
Уха, на твърдо караш  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 214
Ето ми го Мини Маусът  Joy

Люска, как няма да съм на твърдо като с------ят ми комп отваря страници избирателно. #2gunfire Пълна бръкма е Thinking Сега не мога да си видя ЛС  #Cussing out
Гъвръквам си питието и отивам да спя.
Болничките да оздравяват  Praynig Hug
Да кажа, че разгледах всички снимки и майчетата са си ни най-готини  Heart Eyes
Няма да кажа, колко ви завиждам за празнуването на 14-15 дата този месец (че аз даже няма и с кой  Cry)
Нещо се опитвам да се разболея, а Маги нещо хремава ми се видя тази вечер, та утре сме си вкъщи и ще си се ледаме цял ден  #Crazy
Лека нощ и целувки  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 932
Гичоооо,много ти завидях за хубавия костюм!Много е красива твоята дъщеря-да ходи сега тати по чужбинско,че после ще трябва да я пази!
Коментарът на Таня за целувката hahaha Joyмного се хилих
Вече дадох предложение за среща,ама кой ме слуша мен?Моля,моля,моля,август,живот и здраве,да направим една-моляяяяя
Отивам да спя.
Шуши,пак ли беее,аман!Нищо,да го изпива и да е здрав като идваш тук.А ще го вземеш ли?

# 71
  • Мнения: 480

Кафетооо...
Шуши,пак ли беее,аман!Нищо,да го изпива и да е здрав като идваш тук.А ще го вземеш ли?
Без мъжете ще съм Ирка, по женски с приятелки, все пак Хасан и той е хора...   Laughing

Малее, Маги е голям бонбон с този костюм!

Навън изпекло едно слънце- супер настроение създава!
Слънчев ден на всички!

# 72
  • Мнения: 4 370
Змейко след мен само Русия беше свободна, но явно и тя се е заела. Радвам се че и вие ще се присъедините към компанията. И като гледам Иван ще е с три дами .... голям купон!

Гичо много е сладка Маги Маус!  Laughing

Ръш като прочетох как си ми изредила заниманията чак ми стана интересно, а аз все си мисля че хората покрай мен с повече неща се занимават - например брат ми ходи на лов с една дружинка, на риба с друга, а аз к'во  - един фитнес дето посещавам, поне да имаше някакъв резултат. Но така е като го ползвам да се видя повече с хора отколкото да наблегна на пресата.  Grinning Бубилинка, не ми се чуди много , тя една игра е 10мин и аз като имам винаги 10 свободни мин и си начесвам малко крастата! Я виж Шуши к'во прави.... дете и учене не ми се вижда лесно, ами Руми с тези прахосмукачки ме смая. И аз като Сиска , на прахосмукачките се върнах два пъти да прочета, че да не съм объркала нещо. Аз няма да казвам колко често я пускам моята, че ме хвана срам!  Embarassed Я да сметна - аз целия апартамент го прахосмуча 40мин, ооо това са ми 4 игри на Конквистадор.  Sunglasses  Grinning


А Люси вече съм я признала с избор на красиви кътчета и хотелчета в БГ - да дава предложение за форумска среща. Предложението на Ира много ме блазни. Ако я организираме в Лондон, поне ще имам повод да накарам Дидо да попътуваме извън страната!  Peace Wink

# 73
  • Мнения: 214
Добър ден!
Шуши, мерси за кафенцето.  Hug
Момичета, мерси за комплиментите зе моят Маги Маус   Blush bowuu
Вчера им беще много забавно. Изнесоха ни представление с танци и гатанки, към родителите (да познаем геройте от коя приказка са ) После правихме заедно с тях, някакви сувенирчета от гипс  Laughing  и накраят се черпиха. Но днес е с хрема. Явно е лепнала нещо, че другарчето и по танци, вчера кашляше страшно  ooooh!

# 74
  • Плевен
  • Мнения: 973
А Люси вече съм я признала с избор на красиви кътчета и хотелчета в БГ - да дава предложение за форумска среща.
Благодаря Ани  Hug. Много обичаме да пътуваме из България, има страхотни места наистина , а ние сме посетили толкова малко... Аз бях предложила Трявна, но ще се разтърся и за други места. Има и едно местенце до Казанлък - ето тук , което съм прицелила отдавна. Ще се разтърся и за още местенца, само кажете някъде в населено място ли да е или извън населените места  Thinking
Следващо място за разходки сме си нацелили към Сандански, Кърджали, Златоград... абе много дестинации сме си харесали, а и срам не срам ще си кажа, че не съм ходила никога на 7-те Рилски езера  Embarassed, а ми е мерак голям да ги видя... я да не се отплесвам в мечти, а да се захващам с чистене... newsm79
Ирка  Hug предложението ти за място за срещата е перфектно, ама... друг път ще да е Mr. Green

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 15:01 от Люсил

Общи условия

Активация на акаунт