На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 212
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 370
Този комплекс Ягодите ми изглежда приличен. А и Стара Загора се пада по средата!

# 76
  • Мнения: X
Добър ден и от мен  bouquet
Ние си направихме една  хубава и много кална разходка от която ме болят ръцете,че дИването не спря да се дърпа,но така неудържимо го влечаха красивите локви и мазната кал......единственото нещо дето  ме спасява е вързалката/подарък от сватята-да го държим изкъсо/,но нея не я ползване,а само си я нося сгъната в дамската чанта и периодично му я показвам Laughing
Гледам срещата се очертава на ниво-надявам се от сладки приказки и танци, да не забравите да снимате!
Гичо,Маги е наистина голям сладур Peace...и явно се стараят много и във вашата градина/аз все още не мога да нищо хубаво за нашата......ама като няма друга,по-добре да си мълча/
Ирка,за да има равновесие във връзката/на принципа на противоположностите/,аз пък ще ти похваля зетя,че без проблем разваля наредени  пъзели,без ограничение на броя части Wink/...Иначе за среща в Лондон-аз съм навита........ама нали знаеш оная крилата фраза на Хайтов:"Едно е да искаш,друго е да можеш..."
Люси,останала си с грешни впечатления,мила......бирата ми е вариант само за периодите на бременност и кърмене...както и при големите жеги.........иначе съм фен на твърдите питиета,ама пак съм оставила погрешни впечатления у четящите тук/че то вече не смея да кажа нещо........е последния път сигурно ми излезе име на много опитна,пък аз си мислех,че пак малко съм си поживяла преди да се прежаля-можеше и още/Така,че вече ще имам наум какво/и най-вече как/ пиша Wink
Руми,на фона на общото изумление аз пък напълно те разбирам що пускаш прахосмукачка толкова пъти.......спомням си имаше един период,дето изобщо не я прибирах....но сега вече сме се ограничили само до веднъж дневно и съм направо щастлива/но деца прекарващи повече време вкъщи и оставани да се хранят сами,определено си цапат......също и в къщи дето идват много хора,но пък знам ли,откак ми казаха,че и с пускането на пералнята прекалявам,нещо взех да се замислям дали повредата не е в моя телевизор/...Иначе на теб ти пожелавам скоро да се стопли и да сте повече време навън/мен това ме спасяваше-обикаляне с количката и прикачен за нея батко по цял ден....и после децата спяха като къпани/.А засега мога само да те успокоя,че страшно е до към годинката на малкото-после почват и да се заиграват,та има моменти дето мама не им трябва/даже вчера и днес ми е по-трудно да свърша нещо,`щото Сами е на ДГ и Иво ми виси все на крачола...и едновременно с това търси "къде е батко" /
Кате,вземи си болнични,щом имаш такава възможност-че незнам за вашия,но местния вирус е много неприятен ...........и стискам палци да ти оставя повече време да почиваш Peace
Шуши,дано Марти бързо оздравява Praynig
Лек ден от мен-радвайте се на слънцето,там където го има Peace
Аз отивам да прибирам нагризани ябълки,че детето като едно истинско българче е нагризало всичките..........

# 77
  • Мнения: 109
Този комплекс Ягодите ми изглежда приличен. А и Стара Загора се пада по средата!

Ако ей тука сформирате срещата да знаете още от сега,че без мен няма да мине.Мястото наистина е симпатично.Не съм им опитвала кухнята,но вярвам че тя няма да е от чак толкова голямо значение предвид залитанията ни към питиетата Mr. Green

Писах и още един по- дълъг пост,но го затрих затова ще се огранича само с това.

# 78
  • Мнения: 163
Здравейте мами!
Неде, дай повече инфо - къде точно е клуба, че на сайта пише за бул. Цар Борис № 99 "Предстоящо откриване". С удоволствие ще се присъединим към вашата компания  Heart Eyes
Голямо бонбонче и Мини Маги! Гичо, наистина много се занимават с децата във вашата градина, а сега разбирам, че и родителите са включени. Браво, страхотен подход! В някои детски градини в София съм чувала, че в първите групи не правят тържества за родителите, че децата били малки и щели да се притеснят. Много ми е странно как правят тържеството - децата наредени и казват стихчета, пеят песни и др. без да има публика  #Crazy Вярно е, че има и притеснителни деца, но в крайна сметка не е толкова важно и фатално ако някое детенце нещо обърка.
Люси, наистина винаги имате невероятни предложения за пътуване, личи си че сте запознати и любители. Комплексът "Ягодите" наистина е хубав и подходящ за нашия случай - просторно е и ще има къде да се забавляват. Peace Но по въпроса за уточняване на дата - като се вземат предвид - рожденните дни през м. май-м.юни, термина на Сиска, предложението на Ирка за м.август (и незнам други съображения), естествено - хубавото време - според мен най-удовлетворяващо ще бъде м.август : Ирка ще дойде, Сиска - също с бебето, и всички желаещи, пък и лятото е по-приятно за пътуване. Е, няма да е Май-ска среща, но не това е важното.
 Hug от нас!

# 79
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434
За срещата както кажете-аз малко не се съобразих,че май е месеца на рожденниците,ама предвид,че съм бременна и глупава вие ще ми простите Crazy
Та само организирайте срещата и ако е на прилично място до Търново ще дойда и с бебето само да е живот и здраве Crazy
За форумски срещи с вас умирам Crazy

Гичо,много е хубава Маги HugКато баща си-нали знаеш,че съм му фенка Crazy

# 80
  • София
  • Мнения: 5 079
Привет и от мен! Grinning

Веднага разсявам внесения смут от тези думи, тъй като виждам, че имам агенти навсякъде и написаното от мен се следи зорко Mr. Green:

Олчето е написала в другата си отчетна тема нещо от рода"темата в която пишех" CryНа мен също не ми се иска да спира да пише тук,но щом така е почувствала нещата.

Както и от тези:

Нищо не съм пропуснала - нито напускането на Олчето...

Бях написала, че поради някаква си там причина/и, които вече са без значение, нямам желание да пускам темата повече, но не се отписвам, отказвам или оттеглям от вас.
Благодаря на всички, които ми писахте и на ЛС, и благодарение на чат-средствата за масова комуникация Mr. Green, трогнахте ме, наистина! Hug
Ирка, на теб най - много!!!... Heart Eyes

Маги и Кали са големи кукли, не мога да не отбележа... Blush! Heart Eyes

Ани, благодаря за темата  bouquet, но мисля, че наистина трябва да я правиш по свой вкус, напиши си списък, както беше намислила, аз не претендирам, че имам стил, който държа да бъде следван, дори напротив. Мислех я една, стана друга. Още преди година с идеята ми за колажа.
Както и предполагах, исканата от мен творческа почивка си имаше своите позитиви за някои потребителки тук. И това ме радва. Имам предвид казаното за "сладникавите картинки" и "лигавите заглавия".  Wink

Това от мен засега, поздрави на всички наборчета от Вели! Hug

П.С. Нанчи, имаш ли новини от Боби и Гоги? Напоследък много мисля за тях... Rolling Eyes

# 81
  • Плевен
  • Мнения: 973
...пък аз си мислех,че пак малко съм си поживяла преди да се прежаля-можеше и още
Ей в тази част много си приличаме... явно с напредването на годинките ни се е искало и още и още... Mr. Green

А за април месец за време за среща какво ще кажете  Thinking. Може да е хладно, но може и време да уцелим хубаво, аз като се сетя за уикенда в Имението, мисля юни месец беше, а времето - отвратително...

Ол4е , много се радвам, че се разписа  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 8 930
Aз също съм за среща април. Но не бих се отказала и по-късно да е. Сиске, ако си с бебе, аз лично се заемам да ти го гледам денем, много обичам чужди бебоци. Crazy Само ще си го храниш де.

# 83
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434
Абе вие организирайте срещата Grinning
Анна,това ще си го запазя и само да ми се отметнеш нещо мисли му  Mr. GreenДокато ти гледаш бебето ние със Стоянчо ще обмисляме третия климатик с каква отстъпка ще ми го даде Crazy

# 84
  • Мнения: 4 370
Олче, мисля че това е най-приемливият вариант за тема. Поне засега така сме свикнали да я виждаме с "лигави картинки и заглавия"  Laughing Макар че и аз имам голям принос в заглавията, определението им и грам не ме обижда. Ми и такива да са голяма работа. Важното е да има къде да пишем. Пък и пускането на нова тема не е кой знае какво геройство - всеки може да го направи с картинки или без.  Peace но виж Колажа си е уникален и всички много му се радваме!  Sunglasses  
Мислех я една, стана друга. Още преди година с идеята ми за колажа.
 newsm78

Ако искате да си направим нещо като анкетка - месец на срещата; место на срещата... защото всеки предлага по нещо и накрая нищо. Ако искате аз мога ада обобщя резултатите: да гласуваме за април; май; юни; август.

# 85
  • Мнения: 2 208
Добър ден!

Аз докато се накумя да пиша и вие ще изпишете темата....

За среща нищо не мога да кажа, защото сме без превозно средство и ще разчитаме само на БДЖ. За това ако е много далече от София и пътуването е дълготрайно, за ваша радост, няма да има наше присъствие.  Mr. Green


# 86
  • София
  • Мнения: 5 079
Ани, както решиш, за мен е без значение вече. Peace

За срещата не ме имайте предвид и не се съобразявайте. Ще имам друга, по - приятна и обсебваща занимавка през април, ЖЗ! Praynig

# 87
  • Мнения: 163
Олче,  newsm20! Радвам се, че се разписа! Пиши, вече се бях притеснила .......... Hug
Ани - за анкетата  PeaceЗа април - нищо против, единствено, че тогава едната неделя е Цветница, а другата - Великден и има много семейни празници (именни дни и т.н.). Пък и за бременните мами Сиска и Олчето (незнам да има други бременни желаещи да присъстват на срещата  newsm78) ще е по-добре да са родили, а не 2 в 1.

# 88
  • Мнения: 932
Няма кво да гласуваме-август ще е Mr. Green
Олче,мисля,че много навътре приемаш нещата HugСиска е писала така,защото и тя е майска майка и е попаднала на твоето мнение.А що се отнася до Нанчи-твоето оттегляне си беше голямо събитие,нормално е да го отбележи.Всички много те обичаме и никой не иска нищо лошо да каже,наистина!
И по въпроса с лигавите заглавия-аз съм за smile3534 Харесват ми,какво да направя...
Ани,не съм го казвала,но ти си пример в моите очи newsm20 И,как да кажа,радвам се,че Петър не те познава Mr. Green
Шуши,ми по женски ще е! Laughing
Може ли само да отбележа,че Дени беше описала моята нощ/с трите деца/,защото Миа е за 2,а Руми-деня ми.И с прахосмукачката е същото,ама за щото съм хитра като стадо лисици Wink-сега ще ви дам линк към една много умна покупка.Елла си умира да чисти,аз-като Велиса Mr. Greenама щото да изчисти под краката ми,не че ме мързи...http://www.dyson.co.uk/store/product.asp?product=DC16-SY-STD
Отивам да се позанимавам с нея,че хайванчето все чака...
Любе,успокои ме,честно Hug

# 89
  • Мнения: 932
Кажете,че съм проста,ама,Олче,какво е ЖЗ?

Общи условия

Активация на акаунт