На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 232
  • 291
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 370
Кажете,че съм проста,ама,Олче,какво е ЖЗ?
нЕ СЪМ оЛЧЕТО АМА ДА СИ КАЖА АЗ КАК ГО РАЗТЪЛКУВАХ  -  живот и здраве!  Laughing

# 91
  • София
  • Мнения: 5 079
Кажете,че съм проста,ама,Олче,какво е ЖЗ?

Живот и здраве! Joy

Апропо, Сиска е бъдеще МАЙска мама, докато аз чакам беболина през Април, ЖЗ! Wink

# 92
  • Мнения: 4 370
Сега Ирка ти ме просветли с туй чудо чисти ли се, стреля ли се... големи машинарии имате в английско вие!  Rolling Eyes

Ани,не съм го казвала,но ти си пример в моите очи newsm20 И,как да кажа,радвам се,че Петър не те познава Mr. Green
Ирка развесели ме много с туй изреченйце. Не знам Петър познава ли ме, но аз на Дидо ще докладвам, че все някой ме е оценил и мен! Пък и с Петър има време да ме запознаеш на Лондонската среща!  Wink

Така, анкетата вече се попълва, като набере малко повечко гласове ще пусна временни резултати. Та и аз да си кажа мнението - за юни съм!  Laughing

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 119
Ха добър ден и от мен,
гледам анкета се заформя, аз да си кажа кога мога, през април е добре, но наистина са доста празници. Затова юни ме устройва идеално  Grinning Тъкмо може и във форма да съм вече...Ирка за Лондон съм първа кипра, така че и за тази среща ме бройте

# 94
  • Мнения: 937
Олче, радвам се че все така си сред нашите редици!
По повод анкетата аз съм за юни след последния рожден ден разбира се. А за Ягодите има тема с доста лоши отзиви...тоя хотел в Дряново, ако момичетата кажат че детския кът им е голям и може да побере всички нас и стайте са прилични може и там...разпитайте като ходите, и дали са толерантни към мнооого деца... Mr. Green
Маго Маус е уникална просто пу-пу такъв бонбон невероятно е, че ви правят тържества и те не се гушкат във вас...на нас са ни дали едно стихче да го научиме до 8 март е познайте са сега повтаря само по една дума от ред...така че до 30тина дена има време да научи и останалите... Mr. Green

# 95
  • Мнения: 4 417
Запис.
Установявам,че съм изпуснала доста неща  Grinning разговори за мъже и подробности,срещи...Олче-каква е причината да се сърдиш?Или не съм разбрала правилно.. Tired
Ани-браво за темата   bouquet
Галя-тук съм ,в къщата съм,готова е ама има разни неща за доставяне,поръчани и недошли-лампи,аксесоари и още...Иначе сме там,супер ни е,но искаме да довършим абсоютно всичко и тогава да каним гости.Засега само майстори ,фирми разни с доставки и това са посетителите.Аз за съжаление доста изостанах с работата си заради преместването и ще се опитам да наваксвам..
Пловдивчанки -да не се заричам,но имам намерение да ви видя  Grinning
Ани-питаше за старата-нова кола.Ще я продавам ,ако имаш идеи и купувачи свиркай  Laughing
Ще трябва да прочета старата тема явно ,за да вляза в час  Flutter

# 96
Завидях ви как набързо си спретнахте една среща в Дряново. Искам и аз, но сме на Чепеларе от 17.02. а напоследък ни е толкова натоварено ежедневието, че от вас се сетих че скоро е Свети Валентин  Embarassed Нищо не сме планирали и предполагам, че ще си спретнем романтична вечер в къщи.
Отдавна исках да ви препоръчам един ресторант. Ако харесвате такава кухня и най-вече суши /аз съм му голяма фенка/ Поне засега не съм опитвала в България по-хубаво суши. Майстора е работил в Дубай и наистина има добри попадения в приготвянето на суши. Най-вкусно е със сьомга. От горе се открива невероятна гледка към София.  Heart Eyes Много подходящо място за празнуване на Свети Валентин  Peace
http://www.sasa-bg.com/lists.html

Сисе, благодаря ти че ми поправи линка. Като гост не мога да редактирам.  Hug

Ани много са ви хубави снимките от Пампорово. Гледахме ги заедно с Ралица, накара ме да и ги покажа n-наброи пъти и непрекъснато ми разправяше, че искала и тя да се пързаля, люлее и прави снежен човек.

Гичо, много хубав костюм си направила, ако не беше писала, че ти си го правила щях да предположа, че си го купила от фирмен магазин на Дисни.   Peace

За срещата аз съм пас. Моя мъж само с опрян пистолет в главата мога да го закарам на форумска среща.  Embarassed Нали се преместихме в нов апартамент, а приятелите ни са толкова много и разнородни /пу-пу да не чуе  Twisted Evil/ че поне до август - септември ще са ни заети съботите и неделите с посрещане на гости.  ooooh!


Аз пак съм си в къщи, че Ралица отново е със сополи, но този път и аз се разболях. Пия разни хапове и до утре трябва да съм по-добре, защото имам работа и няма кой да ми я свърши.

Оставям ви че Ралица се събуди.



# 97
  • Мнения: 214
Мимоз, чакам снимки, че аз и старите не видях, а съм любопитна гана Embarassed
Уна, не съм го шила аз. Беше готов, но за дете на 7-8 години и аз само го препрових. Иначе, шорти, панделка и тн. е на ръка (от мен и учителката на Маги). Обувките ми ги намери една съседка и така, всичко е дружно правено.

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 17:03 от gi4o_pi4o

# 98
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ети ви още предложения за място на срещата
http://www.hotel-yaev.com/gallery.htm
http://www.romantika.info/
http://elenaholiday.com/
http://bryasta.com/
http://imperia.sliven.net/
http://www.chakkali.com/
http://rodenkrai.net/

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 18:00 от Люсил

# 99
  • София
  • Мнения: 2 671
Хе, хе на подбив ме взехте с прахусмокачката, ама Люба добре ви описала ситуацията... Любе, Ирка,  Hug знаех си, че ще ме разберете! Тя и моята седи включена в контакта и колкото и да я пускам си личи през първите 15 мин.  #Crazy ама си имам помощник, Косьо добре се оправя, като е на кеф да ми помага  Heart Eyes

Гичо, много сладки снимки!

Ол4е, радвам се, че ме опроверга и си тука!  Hug

За срещата - преди лятото надали ще успеем, аз от сега кърша ръце как ще стигнем до една друга форумска среща-семинар с момичетата от Тортената тема, която много, много, много, много, много искам да не изпусна, ама... та аз гласувам за август.
Ирка, за Лондон ме пиши след 1-2 години, макар че като се замисля като нищо тръгвам с Ида, докато още не може да ходи и сме си почти като 2 в 1  sling

За събота ние сме пас, още не мога да се успокоя и ме гони параноята, че ще хванем пак някой вирус  Sad /вчера, като казах на Борис, че си сложих предпазна маска на лицето, докато висях по опашките в НОИ, си спечелих цяла вечер подигравки и коментари от типа: "Какво ли са си помислили хората", ама как ми пука, пъък  smile3534 /

Мой'то дете още спи  Crazy - Люба, 1 час разходка както ти писа - хванат здраво за количката на бебето, и нараво окапа, милият.

# 100
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
От предложенията,които е пуснала Люси съм била на 4-ри от местата.Обаче да се стигне до чакали без кола е зор за такива като нас и многоужажаемата шмърци,Бряста е ок,Елена също,а пък на Лечков в хотела бях тъкмо като го откриха-тогава беше супер,а сега сигурно е по-вече от супер.Абе докъдето може да се стигне с влак,такси/визирам Бряста/ или автобус сме там само живи и здрави Crazy

# 101
  • Varna
  • Мнения: 503
 Аз съм за всички предложения  в близост до Елена и Търново Peace  И ако е до 15,05 ще сме на линия, имаче почне ли ми сезона всичко друго отпада.../ по този повод варненки, ако някой от вас търси нещо за латото за вас или роднини познати - набираме  почваме по малко да набираме персонал/
 Отивам да събирам багажа и утре да изчезваме към Рибарица Praynig И ако и оживея там с буболечева   батко и на едно място, 6 дни ще ви пусна и снимки след това smile3506 newsm63

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 20:53 от Inochka

# 102
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
Ина,ще оцелееш ти си мъжко момиче Mr. Greenако ти дойде в по-вече има твърд алкохол както и чужди мъже Crazyвсе с едно от тези двете ще разпуснеш Heart Eyes

# 103
  • Varna
  • Мнения: 503
 Сиска, затова те обичам  mrstraetz, Калина вчера ми даде същия съвет/ абе за чужди мъже в база на военните, малко не върви, но това е друг въпрос. / oops

# 104
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
Ох,Калина носи и много здраве от мене Hug

Общи условия

Активация на акаунт