На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 206
  • 291
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 932
Гуд ивнинг,скъпи дами,
Набързо само...
Ани,кажи на Дидо,ама ти що така ме предаваш?Сигурно си дочула,че август се каним да наминем по вашия край.Виф,Иночка-да не се изнесете някъде,ей Naughty
Да ви разкажа за мъката си.Какво ми става,от юли не мога да си избия от главата тая пуста количка Багъбу Бий.И понеже моят любим и обичащ ме мъж каза,че ще си остана с мечтите,ми е много тъжно наистина.
Най-накрая качих снимките със снежния човек и,представете си,от Коледа и Нова година+няколко други.Не че са кой знае какво-Миа има една,защото проспа събитието/Коледа/.Момиченцето с Елла е племенничката ми Валентина.И,разбира се,аз в цялото ми величие с всичките си 60 кила.И още мноооого,така че само за хора с време за губене.И ви показвам килима,който купих за детската в Бг.Другите си имат описания. http://www.denevi.snimka.bg/album.php?album_id=79434&pid=10403636

# 106
  • Мнения: 932
Разгледах снимки
Бабъл,само да си се оплакала,че ти е тежко-гледам детето готви,глади,пък и азбуката е захванало...
Ани,снимките ви са страхотни!И сте в тон с Дидо GrinningМного ми хареса снежния ви човек Grinning-на ски и с шапка!Пък за басейна мога само да завиждам!

# 107
  • Мнения: 4 370
Ирка, много весели снимки. А тези снежни човеци са много сладки. Като гледам какви огромни снежни човеци , а покрай тях почти няма сняг - вие да не сте го обрали всичкия, за да ги сътворите. Лакираните нокти на Елла с страхотни. Гледам че и на теб са ти харесали, защото си се оставила в ръцете на маникюристка Ел. И пак успя да ме изненадаш с тоя пъзел. Аз тук такъв не съм виждала. Този ли е от 50части. Аз мъча детето с един дребен от 50части се чудя що не му спори!  Mr. Green И килима е много весел. Изобщо покрай вас е толкова шарено, детско и ведро! Дори стаята с разхвърляните играчки ми се стори симпатична, макар че аз у нас като видя нещо подобно и изпадам в тих ужас!  Crazy А като идвате август насам, задължително да се обадиш, този път вече няма да ми се измъкнеш , като миналия път!  Naughty

Мимоз, дай повече инфо за колата. Имам един-двама познати които си търсят коли в момента.

Уна, и Рали скоро ще си прави снежен човек, на Чепеларе. То там няма много сняг, но като се качите на Пампорово. Ако отивате в Чепеларе, за да избегнете скъпотията в Пампорово, да ти кажа открихме един хотел почти на пистата, дават апартаменти по 50лв на вечер. Ако сте с още едно семейство цената е супер просто.

Сега да ви уведомя, че имам нова идея как да изглеждат темите. Ще вкарам малко мой стил, както казва Олчето. Ама без да ви питам.  Laughing Само ще се надявам да ви хареса. Аз не се ровя в другите отчетни, но предполагам, че такъв вариант на теми не са пускани в никоя отчетна тема. Обещавам , че това ще е временно, а не доживотно, така че и да не ви хареса, все някога ще му дойде края.  Mr. Green А идеята ми хрумна тази сутрин като се събудих и си мислех, че госпожа Иванова, т.е. Деница е голяма скица и ми хареса как се римува и идеята за темите бързо се избистри в мен!  Wink

# 108
  • Мнения: 4 370
ООО , забравих да публикувам и това:
Ст. Загора – Ягодите
Дряново – Касаволей
Карлово – ЯЕВ
Троянски балкан – Романтика
Елена – Еленски ритон - Иночка
В.Търново – Бряста  - Сиска; Иночка
Сливен – Империя
Елена – Чакали - Иночка
Габрово – Роден край

Изказваме желанията си за место на срещата и за месец:
АПРИЛ – Бубилина; Иночка; Пепсън
МАЙ – Иночка;
ЮНИ – Ани, Пепсън; Галя;
АВГУСТ- Ира; Руми;


До към средата на месеца, предполагам че ще имаме поодормило се решение и организаторите да се заемат със задачата!

# 109
  • Плевен
  • Мнения: 973
Добър ден!
Аз предпочитам април или юни, повече юни сякаш  newsm78.
А за място където изберете, всичките ми харесват  Grinning.

Незнам къде е това слънце и високи температури, при нас се е навъсило и едвам 4-5 градуса докарваме....

# 110
  • Мнения: 145
Сега да ви уведомя, че имам нова идея как да изглеждат темите. Ще вкарам малко мой стил, както казва Олчето. Ама без да ви питам.  Laughing Само ще се надявам да ви хареса. Аз не се ровя в другите отчетни, но предполагам, че такъв вариант на теми не са пускани в никоя отчетна тема. Обещавам , че това ще е временно, а не доживотно, така че и да не ви хареса, все някога ще му дойде края.  Mr. Green А идеята ми хрумна тази сутрин като се събудих и си мислех, че госпожа Иванова, т.е. Деница е голяма скица и ми хареса как се римува и идеята за темите бързо се избистри в мен!  Wink

Оле- мале... нямам търпение да видя хрумването ти, ама нещо ми се плаши коня с тая рима, дето те подтикнала.... Нищо де, всъщност любопитството надделява и първо ще видя творението, после ще одобрявам/критикувам.
А пък това, че се будиш с мисълта за мен.....  Embarassed Еееее, Аниии...., много ти благодаря!   bouquet  bouquet  bouquet

# 111
  • София
  • Мнения: 248
Добро утро
Днес имам малко свободно време и ще взема да се разпиша.
Първо за предложението ми за среща - часът остава мястото се променя. И трите зали на Островът са заети в събота сутрин, затова след кратко съвещание по телефона с Боби решихме да отидем в Piggy`s house. Намира се до магазина със същото име в Банишора. Аз лично не съм бала там, но предимствата му са, че нямат рождени дни, има голям паркинг, залата е голяма и Боби го препоръча. Така че ще ви чакам всички вас решили да се видим  Hug
За нас не знам какво да кажа / ама Деница да не ми се кара/ КАЗВАМ. Семейството сме добре. Мъжът ме ядосва по малко, за да не се отпусна и да реша, че всичко е розово. В къщи ремонта още не е приключил - само това ще кажа  ooooh! Но финала се вижда - до нова година ще стане  Joy
Сина и той ме държи в стартова позиция ахххаааа съм решила, че детето е добро и слуша много и той ме ядоса - направи някоя голяма беля. Но и тук не се оплаквам.
Направо се чудя и аз на оправните мами като Руми и Ани - не че няма други - ама толкоз неща да направите за един ден  Thinking Аз няма да мога да напиша всичко да не говорим да го свърша.
Ирка, как 50 части мила  newsm78 моят син не иска и с 10 да се затормозява.
Като чета как децата това правят, онова могат - моето освен да бръмчи с колите и да рисува с подаръкът от една много любима съфорумка много рядко прави нещо друго. А да кажеш, че няма други играчки - а и с кубчета рядко се заиграва. Вие как ги стимулирате да се заинтересуват и от нещо друго.  Thinking
За срещата ще дам мнение, но също си запазвам правото ако не ме устройва като място и време да се откажа . Юни месец мисля, че е най-удачно и то втората половина на месеца. Мястото както казах да е добре да е централно /лично за мен по - близо до София/ Морето също го отхвърлям като вариант.
Лек ден - дано успявам по често да ви навестявам и да се разписвам

# 112
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ето още едно предложение край Елена http://www.hotelkostel.com/index.php?action=home с рекичка до хотела  Wink и цените са прилични.

# 113
Ирка, много са  ви хубави снимките. Да те успокоя, че и на Ралица стаята е в подобен вид, има едни икеиски кофи в които стоят играчките и тя ги вади и изсипва на земята, но вече от известно време я карам вечер да си прибира стаята и тя си подрежда. Предполагам, че това е от детската градина заучено.

Ани, ние ходим на Чепеларе защото там по ни харесва. Ходим вече за 4- 5 година там, и досега винаги сме имали късмет да караме ски. Винаги ходим с компания там, обикновено миниума е 12 човека, но е имало години когато сме били и 20 бр. Така, че хич не ни е скучно.
Тази година дори и да няма сняг, няма много да страдаме, че за първа година ще се ходи с децата а по голямата част са бебета на по  5-6 месеца. Хотела ни е 4 звезден и има голям басейн така че там ще си прекарваме времето.
Пампорово не ми харесва в последните години защото много го застроиха. Като ги видя тези огромни бетонни хотели лошо ми става.
Разните му чужденци и безумните им скиорски умения.
Предпочитам спокойствието на Чепеларе.

Люсил, такива красиви места намираш. Харесах вече 3-4 места, ще чакам да видя какво ще решите и мисля да почна да обработвам мъжо за една " мини ваканция" на "правилното място"  Mr. Green

# 114
  • София
  • Мнения: 1 877
ахххх, добро утро,
то добър ден станало, /аз днес се преработвам от сутирнта/

започвам с ах, защото изпитах сърдечно удоволствие при вида на иркините снимки!!! златни бонбони си имаш, ирка, живи и здрави и винаги да си с усмивка пред тях! да ги изпапака човек в легълцето , а и елла при вида на подредената с стая с малко играчки!  Mr. Green СТРАХОТНО  ме зареди, ирка, целувки!
 
ше ме прощавате, но друго не съм изчела, /освен по диагонал/, затва няма да се излагам  Crazy

# 115
  • Мнения: X
Добър Ви ден!Да се разпиша,че днес и по нашия край пекна слънце,та ще ходим да се препичаме навън/да не си забравим слънчевите очила,само Sunglasses/
Гласувам за среща-ние/т.е. нашето фемили/ сме "За" където и когато мнозинството реши.......пък ако не ни устройва,ще се лишите от надуването на главите Ви от моя милост и от правенето Ви разногледи от децата ми.
Ирка,трогната съм предпоследните две снимки в албума Heart Eyes......обаче ще те издам,как ми пращаше преди това  снимките със стаята на Ел,белким се уплашим.........ама ние носим на страх Mr. GreenА и сега поне се успокоих,че моята снаха няма да ме праща на ноктопластика,ами ще ми я прави Grinning

# 116
  • София
  • Мнения: 248
http://www.piggyshouse.com/bg/kids-playground-gallery/ Ето и линк към клуба, за по лесна ориентация

# 117
  • Мнения: 4 370
Уна, браво, много голяма компания сте за ски. Ние винаги ходим с едно и също семейство. Те са ни дружките по ски. Рали ще кара ли тази година ски? И аз нямам търпение да ви видя снимките след като се върнете. Ние докато бяхме там, всяка нощ валеше и сняг си имаше достатъчно, но цените на лифткартите така са ги надули тази година, че скоро курорта им ще увехне като Банско. Щяха да пускат уж лифт от Чепеларе към Пампорово, но още не е готов. Има един нов от Снежанка към Стойките - закрит. Става за разходка и с малки деца. Само че ти каквато си запалена скиорка сигурно ти давам вече стара информация.  Grinning

# 118
  • Мнения: 937
този последния хотел Костел има само 9 двойни стай...май няма да може да ни побере....
Иначе Ани нямам наистина мнение относно мястото и хотела всички които разгледах са готини и подходящи а и горе-долу в центъра на страната. С нетърпение чакам новата тема и да видя идеята ти...имам вече някакви подозрения какво ти е хрумнало..ще изчакам да видя дали съм права.
Уна приятна почивка!
Иночка и на теб дано те оставят на мира и не те претясняват майстори с глупости!

Аз днес ходих да си взема книжката...и сега чакам някой да ми подари кола... Mr. Green ще си почакам а..ако имате нещо малко и старо за продан свиркайте  Whistling
Ира разкошни снимки, двете сестрички просто ме разтопиха дълго ги съзерцавах - да са ти живи и здрави и много раости да ви носят. Стаята също е уникално пъстра и весела..така се размечтах и аз за детска на Мариса ама няма....ех.

Пишете че Ани да покаже идеята си....

# 119
Ани да ти кажа честно още се чудя дали да я взимаме с нас.
Минусите са : - малка е за ски /говорила съм с 3 ски учителя и то от тези на ПСС/ и тримата със собствени деца и тримата казаха, че е опасно за ставите им, трябва да се изчака минимум още 1год. Другото което казаха е, че ако искаме да се научат трябва да им вземем ски учител. Защото когато е с тебе почва да се лигави, не се концентрира така както когато е с учител.
       - като я гледам е готова да се метне на ските. Тя копира всичко и иска да е като големите. Доста самостоятелна е. Това означава сцени всеки ден и то по няколко пъти.
       - детската писта е горе на високото и трябва да се качваме и слизаме с влек. Не знам дали има страх от високото и изобщо дали ще пожелае да се качи на открит лифт и дали не е опасно, ако реши че иска да слиза. Може много лошо да завършат нещата.  Confused
       - режима и е да спи следобед от 1 до 4 и ако не спи става повече от нетърпима, а ако и е интересно няма сила която да я накара да си легне. Така, че спане в чайната на пистата отпада  Confused Вечер си ляга в 9 защото се изнервя и почва да пиши ако остане до по-късно.
       - групата ни е от бебета, няма с кои да си играе, а само ще досажда на бебетата и ще иска да ги гушка а понякога не си преценява силата и непрекъснато ще трябва да и викам да не ходи при тях.

Плюсове: Ще си е с нас и ще подиша малко чист въздух.

Чудех се дали да не пусна този пост на ЛС, но накрая реших, че може и да е полезен и на някои друг и то най-вече в частта за качването на малките на ски.

galiushana - ЧЕСТИТА книжка. Пожелавам ти по-скоро да имаш собствена кола и шофирането ти да е безаварийно.
Ехх......само дореди 1 седмица продавахме едно бяло саксо, перфектно бе за първа кола. Но вече си има нов собственик.
     

Общи условия

Активация на акаунт