На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 193
  • 291
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 208
Добър ден!

Днес поради настойчивото желание на Йовчо да ставаме да му обръщаме внимание - станахме рано 2 бр. членове на семейството. Тук причислявам и Никола.
Друго си е да стане в 8:30, вместо в 12. Станахме, закусихме, оправихме се и 3 часа игра навън в хубавото време!
Прибрахме се, наобядва се и го сложих да спи....
Пък баща му днес ще си работи от вкъщи и вместо да работи ме кара да играем на карти!  Crazy

За срещата на мен удобен ми се струва х-л Яев, като месец нямам претенции, че още из главата ми се блъскат идеите за преустройство на  жилище и не знам кога точно ще се започва с него....

Галюшана, ако искаш едно Рено 19 идвай и си ги взимай!
Пишете че Ани да покаже идеята си....
Ние ще поставим световен рекорд по изписване на теми. Другите отчетни една тема се изписва за 2-3 месеца, ние за една седмица....

Аз имам да готвя, но очевидно карти ще играя....

Приятен ден!

# 121
  • Мнения: 163
Здравейте мами!
Ирка, Елла и Миа са страхотни бонбончета  Heart Eyes много са сладки! И аз като Ани се зачудих откъде взехте този сняг за човеците, като около тях почти не се вижда  newsm78 Явно сте го транспортирали  Joy

Изказваме желанията си за место на срещата и за месец:
АПРИЛ – Бубилина; Иночка; Пепсън
МАЙ – Иночка;
ЮНИ – Ани, Пепсън; Галя;
АВГУСТ- Ира; Руми;

Ани, само едно уточнение за гласуването - аз съм за м.август, естествено че ако решите друго ще се съобразя. За място - нямам кое знае какви претенции. Предпочитам да е изпитано и препоръчано от някой от нас и естествено ако има външен басейн да можем да го ползваме, че м. април - няма смисъл от тази екстра.
Много интригуващо звучи идеята на Ани за ново оформление на темата, вдъхновена от Дени  Heart Eyes
galiushana, честита книжка, скоро да се похвалиш и с допълнение - колата!
Какво става със срещата в събота - от 11 часа в Piggy`s house  Party
Вчера питах Никол какво са яли в детската градина и тя ми каза "Супа с водорасли"  Joy
Хубав ден  Hug

# 122
  • Мнения: 4 370
Бубилина, чак се изсмях на глас с тази супа дето е яла Никол. Опасна детска имате, вече и китайско се предлага там!

Ех, Танче, мъж мечта си имаш ти. Аз като една видна картоиграчка, естествено че не ми се падна такъв и само го врънкам да ме пуска на срещи с приятели за да играем карти.  Rolling Eyes

Уна, аз пак да споделя за пистите. Детската писта тази на Студенец ли имаш в предвид. До там се стига и с кола. Не е задължително ползването на лифт.


Пишете че Ани да покаже идеята си....
Ние ще поставим световен рекорд по изписване на теми.


Дамм, като видите първата ще ви се изясни веднага каква ми е идеята, но тогава ще искате да видите и втората и третата и така може наистина да поставим рекорд... Галюшка вече сигурно окончателно се досети  Laughing

Бубилина, поправката е нанесена. Така ще ви показвам резултатите, че ако объркам нещо да ме поправяте. Че това е важно!  Peace

# 123
  • София
  • Мнения: 5 079
Бубилинка, Недче, ще доведа Вели в Пигис в събота. Нещо се опитвам да се разболявам, но няма да се давам, пия Осцилококцинум и витамини на поразия  Laughing и съм решила аз да моря вируса, а не той мен... Ако случайно не се класираме, то ще е защото съм се тръшнала.
Само че детският кът там не е много голям и незнам доколко ще му е интересно на НВ и колко дълго ще се задържим.  Rolling Eyes

# 124
  • Мнения: 4 417
Галюшана-честита ти книжка!Безаварийно шофиране и дано получиш мечтания подарък  Peace
Маги-стискам се още за снимки,защото липсват осветителни тела,аксесоари и пр и няма да добиете истинска представа  Wink
Ани-загриза ме любопитството за новото оформление  Crazy ще ти пиша на лични  Peace
За срещата не се обаждам,защото не знам дали ще мога да дойда,но като наближи ще видим.По принцип ми се идва де  Grinning

# 125
  • Мнения: 363
Аз не мога да гласувам, понеже сега и ние сме без кола. Не се знае до лятото дали ще вземем. С влак или автобус не се наемам, че с дете и такива разстояния... Но всичко е божа работа. До срещата има много време.
Ирка, имаш си страхотни принцески.  Hug
Руми, с тези прахосмукачки не ти завиждам. И при нас хлапето ми взима прахосмукачката като чистя и така протакваме чистенето от минути на часове. newsm79 newsm28 newsm75 От малък го интересуват женски уреди, за което сме в постоянна опозиция с баща му. Било защото му купувам женски играчки- прахосмукачка, метли и парцали, детска кухничка. Но пък с тях най-много играе. Наде, аз затова моля Ани да споделя програмата от детската градина. Защото и аз се чудех как да го развличам цяла зима. newsm78 Но наближава пролетта и игрите на открито ще му изцеждат силичките и няма да истериясва вкъщи.
 Люси, прочетох Сандански - Ще се радвам  да се видим.
Мимозка и без професионални снимки ще добием представа, само пусни. Пък като дойдат осветителни тела, аксесоари и т.н. ще ги оценим и тях, няма да ги прескочим.

# 126
  • Мнения: 163
Олче,   пращам ти много  Hug и никакви болести  Praynig ЖЗ - в събота ще се видим, дано да се заиграят малките и да може да си lalalala
Бубилина, чак се изсмях на глас с тази супа дето е яла Никол. Опасна детска имате, вече и китайско се предлага там!
Ани, най-вероятно е плувала една китчица магданоз, но в очите на Никол си е страхотно бедствие. Много ми е гнуслива малката (също като майка си  Mr. Green) - на морето лятото пищеше и не искаше да влиза във водата ако види в радиус от 2 метра водорасъл и викаше "Мами, махни ги", а мама оттам "Да бе, да". Но това си е направо рекорд за нея, предишната година 2007 г. (беше на 1 год. и 2 месеца) 14 дена не искаше да стъпи на пясъка на морето и по никакъв начин да го пипне - от водата я носехме на ръце на хавлията или на шейзлонга (това си беше истинска почивка на плажа за нас  Mr. Green).
Днес активмността е слаба - дано сте по паркове и разходки  Hug! Аз установих нещо странно -  когато имам най-много работа съм най-активна във форума  Joy!

# 127
  • Мнения: 363
Олче, много се радвам че се разписа. Почивай си и изгони вируса.

# 128
  • Мнения: 2 208
Днес активмността е слаба - дано сте по паркове и разходки  Hug!
Това е защото цял следобяд играя на карти с мъжа ми!  Mr. Green hahaha Joy

Синът ми беше сложен да спи в 13:30. Въргаля се, чете си книжки, декламира стихотворения, качва Франклин на самолета и ходиха в Испания и какво ли още не и заспа в 16 часа!!!!
Е, успях да сготвя, но само за нас с Никола... Баща му в момента яде хляб и сирене щото настояваше да играем на карти!  Twisted Evil Но няма нищо против, защото си бил "нахранил душата".

Ех, Танче, мъж мечта си имаш ти. Аз като една видна картоиграчка, естествено че не ми се падна такъв и само го врънкам да ме пуска на срещи с приятели за да играем карти.  Rolling Eyes
Ани, това не са какви да е карти.... Това са карти от WOW. В играта с тях трябва да се влага много логика и тактика - т.е. да кара мозъка да прави усилени упражнения.
Днес за първи път седям да играя на това нещо - бих го два пъти.... Третият той ме победи, но поради причината, че детето се събуди и ме разсейваше.  Blush
Очевидно вече имаме ново семейно занимание.

Хайде, пишете, че да видим Ани с какво толкова ще ни изненада, щото аз нямам ни най-малка представа за разлика от Галя.

# 129
  • Мнения: X
Ох,Танче.....на тия температурни рекорди,вие вкъщи карти ще ми играете.......ама важното е да е доволен мъжът и семейството да е сплотено,другото са  ала-баланици Peace
Аз пък,днес като подкарах четата...и май попрекалих с километража,`щото Иво накрая на автопилот го караше........имах чуството,че върви и спи,.................минахме и през педката за консултация и за бележка/че в ДГ-то на баткото ще ме уморят-не им се работи на тия хора и зорлем изкарват децата болни, белким си понамалят бройката и работата...........та сега и давмата ми юнаци са във видимо истерична фаза/получава се винаги когато не са спали следобед/...а аз се опитвам да попрегледам поне основните новини/ама вие поне не сте писали много,та бързо влязох в час/.Иначе прираста от последната половин година на дИването е само няколко сантиметра на височина и е пораснал предимно на маймунджулъци и чар......та вече съвсем е в категорията "стройни и високи"
И,понеже ми се свали серията на "Изгубените" отивам да приспивам диваците/които как не се изпотрепаха,и на мен и на баща им ни е чудно/..после смятам да си сипя едно питие и да опъвам краката на дивана...та от мен"Наздраве" Wine Glass и "Лека нощ" smile3524..както и пожелания за хубав и слънчев ден утре sun!
..................а, забравих да кажа на Олчето-никакво разболяване Naughty,никакви вируси да не пуска да я налазват Stop.......

# 130
  • София
  • Мнения: 8 930
Включвам се и аз в изписване на темата. Евка понеже е малко сополива и ни забраниха да я водим в яслата, та сега съм два дена в отпуска. И миналата седмица бях, ама защото Монката имаше ваканция. Оползотворихме хубавото време.
За срещата-аз съм за април или юни. Бубилина, досега винаги в хотели с басейни сме били, но така се случва, че не можем да ги оползотворим-явно нямаме късмет, да се покажем по бански  hahaha.

# 131
  • Мнения: 480
И мен ме загриза любопитството, какви ще са новите теми на Ани, вдъхновени от Дени...

За срещата предлагам да има 2 - една през май - другата през август.
Аз съм за август да е на морето. А през май-юни да е в едно от предложенията на Люси... Чувала съм добри отзиви за Ягодите, но решението е общо...

Ирка, исках да те питам случайно дали знаеш за детски магазин в Лондон, в който продават костюм на Спортакус... Направо го сънувам този пич...  Wink Марти е луднал по него
Той е и готин - поздрав за Сиска...

# 132
  • Мнения: 214
Мами, Маги ми повърна на фонтан (без видима причина), може ли да е от яйцата дето яде (домашни са ) newsm78 Изкара ми акъла това дете. При вас как се понасят яйцата.

# 133
  • Мнения: 480
Гичо, знам че при децата с яйца не трябва да се прекалява. А варени ли бяха?

Щом го е повърнала, значи е трябвало и дано да го е изчистила гадното...

Марти не обича яйца и много рядко е ял...

Стискам палци да не се повтаря и да спите спокойно...  Hug

# 134
  • Мнения: 4 370
А бе мацки, последно време каквото и да напишете все ми се налага да правя справка с чичо Гугъл. WOW - Танче, ти вчера си я играла за първи път , аз пък днес я чувам за първи път. Точно пък по такива логически и стратегически игри много си падам. В нета ми даде някакви варианти, но не смея да гледам, че вече съм се зарибила по един Конквизтадор.... стига ми тилкова.

Общи условия

Активация на акаунт