На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 170
  • 291
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
Е,Гичо,аз се притесних да няма продължение,че не си турнала кафе,а това не е обичайно за теб...,но след като е спала спокойно,се надявам всичко да е било моментно и инцедентно.....,но  и заради колежките-веднага те отменям и слагам за събуждане по едно:

# 151
  • София
  • Мнения: 2 671
Еее, Галюшана, честитоооо!!! Със здраве и кеф да си я караш!!!

Олчето и Кейт бързо да се оправят!

Люба, ще взема да му пийна едно кафе, че пуста краста- бърках до сега една рецепта, за проба в мини вариянт и пропуснах да подремна с дребните... до довечера как ще избутааам, много съм се сбабичкала, ей!

Гичо, радвам се, че Маги е ок!

# 152
  • Мнения: 2 208
Еееее, Галя! Супер изненада ти е спретнал мъжът ти! Направо ти завидях. Да ти е жив и здрав все така да те радва! Да си я полвзавш безаварийно колата и ти пожелавам здрави нерви и слонско търпение в софийския трафик!
И аз така си мечтая някой ден мъжът ми да ми спретне изненада с едни ключове за нов апартамент!  Mr. Green

Хубаво е, че Маги е добре. Дано да няма повече този проблем.
Вече с тези храни в чудо се видях - сиренето не е от мляко, кремвиршите не са от месо, месото не е от животни, животните всъщност не са животни, а извънземни клонинги....
Човек да се чуди какво да яде и от къде да си пазарува. Ще си отровим децата за едната печалба на търговците!  #Cussing out

Мимоза, картите са ето по тази игра: http://www.wow-europe.com/en/index.xml (която игра, всъщност безумно ненавиждам, но поради причината, че изстрелва съпругът ми в орбита и не знае, че има семейство, дете, задължения....)
Картите са с различни оръжия, магии, куестове и други завързани щуротии. Наистина е забавна. И все се чудя как така винаги успява да ме прилъже да му ходя по акъла да играя с него, а аз никога не мога да го накарам да ходи по моя акъл и да чисти и оправя кочината, която сътворява!  Tired

Днес беше разкошен ден. Синът ми май доста хубаво се е уморил, щото както се прибрахме и обядва и моментално се хоризонтира и още спи.
Много хубаво си играха с Миа днес на пясъка. Ама така хубаво се разбират. Единят пита другия може ли да му вземе някоя от играчките, с която играе. Пресипваха си пясък от една лопатка в друга, товариха камион с пясък.... И накрая синът ми спретна едно невероятно истерично шоу от сълзи, придружени от крясъци, че не иска да се прибира, а иска да играе. Миа, милата, му викаше тихичко и кротичко: "Не плачи, Ники, не плачи". Ама толкова е нежна и гальовна....

Утре едва ли ще успеем да дойдем на срещата в Пигис. Забавлявайте се и заради нас!

Шушиииии, къде си? Идвай да черпиш за взет изпит, че ми посиняха палците от стискане!

Желая ви приятен петъчен следобед и весел уикенд.

# 153
  • Мнения: 4 417
Таня-интересни са ама не и за мен  Simple Smile а онлайн ли се играе?  newsm78 Все забравям да кажа,че ми харесва новия ти ник-нейм  Laughing

# 154
  • Мнения: 2 208
Таня-интересни са ама не и за мен  Simple Smile а онлайн ли се играе?  newsm78 Все забравям да кажа,че ми харесва новия ти ник-нейм  Laughing
Самата игра се играе онлайн.
Но играта на карти си е със специални карти. Не се ползва компютър докато играеш на нея.... Всичко си пише върху самите карти.
А новият ми никнейм е супер идиотски, какъвто е и притежателят му!  hahaha Но пък се радвам, че на повечето от вас ви харесва.

# 155
  • Мнения: 163
Руми, направо си невероятна - как намираш сили и да кулинарстваш  #Crazy, (а, бе то на който си му е присърце не се влияе от нищо друго)  Hug на Коси и Ида.
Танче, Люба, браво на вас - използвате максимално промоцията на времето  Peace
Шуши не беше ли писала, че веднага след изпита лети за Лондон  newsm78 така, че ще чакаме вести направо от там.
Нещо няма много желаещи за среща. Преди малко ни поканиха на рожден ден довечера и се очертава тежка нощ  Drunk, но ако има желаещи за среща ще се постарая да дойдем.

Таня-интересни са ама не и за мен  Simple Smile а онлайн ли се играе?  newsm78 Все забравям да кажа,че ми харесва новия ти ник-нейм  Laughing
Самата игра се играе онлайн.
Но играта на карти си е със специални карти. Не се ползва компютър докато играеш на нея.... Всичко си пише върху самите карти.
А новият ми никнейм е супер идиотски, какъвто е и притежателят му!  hahaha Но пък се радвам, че на повечето от вас ви харесва.
Само да попитам от какво произхожда?

# 156
  • Мнения: 937
Благодаря ви знам че благодарение и на вашите добри пожелания си имам вече колича....сега на тебе Танче пожелавам мъжа ти да остави картите за малко да изкара толкова пари, че да ви купи най-красивия дом на мечтите ти!
Хайде вие сте наред - давайте та дано стане.... Praynig
Тръгвам колата ме чака....да не я карам да ме чака повече  Mr. Green приятен уикенд на всички, на мен програмата много бързо ми се запълни вчера и всички чакат почерпки така че, от гости няма да се отървеме.... Wink  Sunglasses
И нека слънчицето донесе и здраве на всички болнички деца и мами..Олче дръж се няма да се даваш. Радвам се, че и Килиан и Маги са се разминали с инцидентни проблеми.
Шуши лек полет и те чакаме с нетърпение... smile3509
Чао ви момичета!

# 157
  • Пловдив
  • Мнения: 119
Галя, честита кола! Леко и безаварийно каране, а за голяма не е хич даже  Laughing скоро ще и свикнеш

Хубаво че Маги е добре, явно е било от храната. Браво на Олчето че е уморила вирусите, сега остава и Катя да ги пребори.

# 158
  • София
  • Мнения: 1 478
Ани, аз за Дряново и Трявна се изказах само като дестинации  Embarassed и дори съм пропуснала кой точно е предложеният хотел за Дряново, сега ще го разгледам...

# 159
  • София
  • Мнения: 1 877
танче, Миа ми разказа едно към едно как е минала срещата им с Ники, не мога да повярвам,ч е не си измисли нито грам!
каза ми  че НИки е плакал и тя го успокоявала точно с тези думи! каза ми и как ти е името , всичко !!  Flutter

честито возило на галка!!

# 160
  • Мнения: 480
Тук съм още, момичета!

Благодаря, че ми стискахте палци, момичета!!!
Изпита ми беше семестриален, бях писала, че съм в сесия... Почерпете се, че съм отличничка...
А за другия изпит - защитата на дипломната работа- след който заминавам за Лондон е на 18-ти февруари. След него на цял виртуален ресторант ще ви поканя...  Sunglasses

Галче, страхотна изненада ти е направил мъжа ти... Браво! Безаварийно!

Момичета, като се върнах от изпита ми се струва, че по-силно е започнал да кашли Марти...
В една минала тема бяхте писали някакви бабини рецепти, но не мога да я изровя...
Дайте идея какво да го правя... Какво да му направя за тази кашлица? 
През ноща кашли много и сега е по-зле. Ходихме до докторката сутринта, каза да включим и Вентолин към всичко останало и сега пие и го мажа с хиляди неща, а кашлицата се усилва и сополите текат...
Да ви опиша лечението:
ЗИНАТ - антибиотик на 12 часа
Дактарин гел - сутрин и вечер
Ксилометазолин - капки в носа - сутрин и вечер
Коларгол - капки за нос - преди лягане
Бакторбан гел - за мазане на нослето вътре
Ксизал - противоалергични капки за набъбването на лигавицата
Проспан - сироп за кашлицата
Вентолин - също за кашлица
Витамин С - сутрин 2мл

Това е май, ако не съм пропуснала нещо...
Направо като се замисля, отрових го това дете и днес лекарката ми казва, че не е слязла инфекцията надолу, а се подобрявал...според мен се влошава положението...


# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 4 120
Шуши, много оипит имам с тая кашлица, ама прекалено много лекарства ми се струва, че давате  Confused

Вентолинът не е за кашлица - той е противоалергично и се припокрива с Ксизала - даже не бива едновременно да се дават - знам го от нашата лекарка
Ксилометазолинът е ок, ако мислиш, че от сополи кашля
При Кали обикновено това  е причината - задна хрема - тогава сиропите за кашлица са почти ненужни
За бабешката рецепта - аз я бях писала - черна ряпа с мед - издълбаваш дупка в ряпата, напълваш с мед и изтегляш с панадолената спринцовка отделения сок и даваш поне 4-5 пъти дневно Peace

# 162
  • Мнения: 480
Мерси, Змейко, утре ще го направя! А колко време трябва да се чака да пусне сок ряпата?
А за Вентолина, хем не ми се ще да му давам, хем като го слушам как му се дерат гърдичките и целия почервенява и направо ми се къса сърцето...

# 163
  • Плевен
  • Мнения: 973
Шуши, Браво за изпита, все така с лекота да ги вземеш всичките (ако има друг след 18.02.  Grinning ).

Ряпата се чака цяла нощ, добре би било да я сложиш тази вечер и утре сутрин ще има сок. Рецептата много помага, все положителни отзиви за нея чувам. Дано помогна и на Марти. И според мен доста неща са изписали да даваш на Марти....

Гичо пиши как е Маги ?

Галюшка, браво на твойто мъжле, и аз от кога чакам кола....със здраве и безаварийно каране  Grinning

# 164
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,EUNOS03!ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ,УСПЕХ ВЪВ ВСЯКО ТВОЕ НАЧИНАНИЕ И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

Шуши,ако имаш и инхалатор още по добре действа Вентолина.Божа два-три пъти го е приемала.Дано бързичко Марти да се оправя.За Лондон наистина благородно ти завиждам Crazy

Общи условия

Активация на акаунт