На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 193
  • 291
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 363
Колко много болни дечица, пък и мами даже... Дано скоро да оздравеят всички и да прогоните болести и вируси.
Шуши браво за взетия изпит, пък и шестица.  И аз съм в сесия и е последна година, но не съм такава отличничка.
Сега ти пожелавам и най-важният да си вземеш с отличен и Детето да оздравее и щастлива да поемеш към Ирка. Пък ние ще чакаме снимки.
Олче, Вели е много сладък, пък и ти изглеждаш добре. Погали коремчето Hug
Сиска, наистина не си се показвала отдавна.
Много се смях на интерпретацията на Мимето за колата на Галюшанка- че е бременна. Но пък може и това да стане скоро. С тази нова мода.
Танче, пожелавам ти Калин да те изненада с ключовете за ново жилище скоро, но по напред Ники да оздравее. Hug
Мимозка, къде са снимките от палата? Не държа да са професионални Wink
И дано по-бързо изпишем темичката, че да видим изненадите на Ани.
Честит рожден ден на Юнос  bouquet, макар и на патерици.

# 181
  • Мнения: 109
Дано да оздравяват всички бързо и да спираме вече с оплаванията ...и да почваме само да се хвалим Praynig
Гери,при хомеопатично лечение е нормално да се позасилият някои симптоми в началото/след приема на лекарството/,пък и има един принцип,че трябва да се изкара навън какавото има/затова понякога се засилват кашлиците и сополките/...но ако продължат твърде дълго-звъниш на хомеопата и питаш...иначе и Иво имаше много секси глас оня ден......ама сега вече си крещи с нормалния/не,че и тогава не го правеше/

Люба дано наистина само хвалби от тук нататък да има.Любо сега се събуди и като че ли гласа му е по-добре,но още е сънен и не мога да преценя.А иначе на хомеопатката и звъня и при най-малкото притеснение че след декемврииските изпълнения не ми се чака прекалено дълго.

# 182
  • Мнения: 932
Тръпки ме побиха,Любе,дано ти е минало вече! Praynig Praynig
Гери,стискам ви палци да помогне хомеопатията бързо!
Влизам само да пусна снимки/като се отприщя спирка нямам/-от днес,Миа стана на 6 месеца http://www.snimka.bg/album.php?album_id=272330&pid=10469073

# 183
  • Мнения: 145
Дубрутру дами,

Ето кафенце , да сте живи и здрави и хубава седмица да имате.
Ирка, много хубави снимки пускаш, на човек да му се прииска, не 2, а 5 деца, много си прличат сестричките.

На Мартин пъпките вече минават 110, не дава с нищо да ги мажа , когато казва "Мамо, гъдят ме"...
Днес дежурен по шарка е татко му, от утре или от сряда ще застъпя смяна аз. (Туй се изисква щото съм много важна за икономиката не само в Бг, но и зад граница, и ако взема да не си довърша работата, параметрите на финансовата криза по света рязко ще нарастнат и да не ви обяснявам кво ще стане, не следващата, ами следващите 5 години няма да можем да се възстановим.., отделна тема по въпроса е, че в БГ аз лично се затруднявам да отлича една финансова криза от друга, ама... то е май за "икономическия подфорум" в Бг-Мама.....)

Хайде, днес ако има с кой, ще приказвам повече, защото, както казва Бубулина, колкото повече работа имаш, толкова повече ти се пише....

# 184
  • Мнения: 937
Здраейте, първо да пожелая на болните да оздравяват и на Люба най-вече, че с тези юнаци не и е лесно...Марто да намалява вече бройката стига му толкова..ох и аз чувам за скарлатина и шарка из квартала, та може и до нашата градина да стигне, но дано се разминеме и този път  Praynig
Благодаря за рецептата за кашлицата преписах си я, че да я имам за всеки случай.   bouquet макар че честно казано даже не знам как изглежда това чуда черна ряпа, но дано се намира по пазара, ако ми потрябва.
Благодаря на всички за пожеланията ви...карам си я колицата,, в неделя 3 пъти идвах до работа махах на пазача и обратно до яслата и до нас, малко почивка и пак обратно...Стефан имаше търпение да изтърпи моето каране... Mr. Green установи че нищо не са ме научили в курса и май ще трябва той да се явява учител  Mr. Green за мое съжаление не е особено търпелив и общо взето си развалихме неделята ама...какво да се прави поне се уча...пък отношенията ще ги оправяме после, като се понауча.  Sad
Ирка разкошни са двете сестрички - адски много си приличат и ми е невероятно приятно да ги гледам.
Руми как стана рецептата успешна ли беше...и кажи и ти за отношенията им брат - сестра. Много ми е интересно да слушам такива истории.... о не че се искам второ просто ми е интересно как реагират 2 годишните на срещата с бебето в къщи.
Хайде стискайте палци и красотите за къщата на Мимозата да дойдат скоро, че да я видиме и от вътре с тези френски прозорци ще е невероятно сигурно и дизайнера щом е известен....ох нямам търпение.
Ани до разработи ли си идеята.....пишете че да я видиме реализирана вече.
Успешна седмица на всички-болните да оздравяват, работещите да нямат много работа (това не се отнася за Дени, че без нея...леле не ми се мисли) Mr. Green

# 185
  • Мнения: 214
Здравейте!
Много ми е неприятно да прочета за толкова болнички и натръшкани  Sad Бързо да се оправяте и да морите всички бацили  Praynig Hug
При нас явно е било от преяждането с яйцата  ooooh! Но започна и да се хремави, та направихме еднин курс с оскилококциум и черна ряпа с мед.  Нямах два дни комп, че забравих да го платя  Embarassed Та едвам си се насладихме на компанията си с Маги  Laughing
Дени, мерси за кафенцето   bouquet
Ирка, много са ти готини момите  Heart Eyes
Това е от мен, довечера повече  Hug

# 186
  • Мнения: 4 370
Ани до разработи ли си идеята.....пишете че да я видиме реализирана вече.
Имам нещо в предвид, но като изпишем тази ще видим какво ще се получи със следващата! Галче , ще чакам да споделиш дали съм ти оправдала очакванията, и дали ми четеш мислите по скоро  Laughing  Wink
А сега , аз да цитирам Мимозата, че много хубав съвет ми даде като ми купи Дидо колата: Качваш се сама и караш, сама най добре ще се научиш. И ние бяхме същата история. Той вика, аз още повече се панирам, накрая се стигна до там , че не издържах и спрях колата и му викнах: Слизай! ... После като се поотракаш малко и вече все едно цял живот само кола си карала.

Дени, честито! 'айде по леко да я кара и да си минавате по реда.

Шуши, много лекарства бе. Вече съвсем се убеждавам че тези лекари искат да ни натровят децата вместо да ги излекуват.
Много болни в темата тези! Бързо оздравяване пожелавам на всички!

Юнос, честит рожден ден и от мен на патерица! Още много професионални успехи ти пожелавам и семейно щастие!

Аз пък вчера така офъках бритона на Ивко, че ми стана жал, ама коса е все пак ще порасне. Пък нали си е мое и така пак ми е сладък!  Grinning

# 187
  • Мнения: 4 370
И нашата анкета набира скорост:
АПРИЛ –Иночка; Пепсън; Анна; Бабъл;
МАЙ – Иночка; Шуши;
ЮНИ – Ани, Пепсън; Галя; Люси; Недка; Анна; Шуши; Велиса;
ЮЛИ - Бабъл
АВГУСТ- Ира; Руми; Бубилина; Бабъл; Велиса;


Ст. Загора – ЯГОДИТЕ - Шуши
Дряново – КАСАВОЛЕЙ – Бабъл; Велиса;
Карлово – ЯЕВ – Таня;
Троянски балкан – РОМАНТИКА
Елена – ЕЛЕНСКИ РИТОН - Иночка
В.Търново – БРЯСТА  - Сиска; Иночка
Сливен – ИМПЕРИЯ
Елена – ЧАКАЛИ - Иночка
Габрово – РОДЕН КРАЙ
Елена – КОСТЕЛ – Иночка
В. Търново - ВИНПАЛАС


И аз да дам по един глас за Бряста и Винпалас.

# 188
  • Мнения: 480
Дени, мерси за кафенцето! Да минават бързо сърбящите пъпки!
Днес си купих от аптеката кафе Вита Голд - не съм го пила до сега, но чух добри отзиви, а трябва да се вкарам във форма за Лондон...  Sunglasses
Честита половин годинка на Миа! Ирка, прекрасни са двете сестрички - предполагам, че като порасне малко Миа, ще ги смятат за близначки с Ел... Да похваля и тортата ти - БРАВО!
Галче, да ти кажа и ние имахме същите разправия със съпружеското тяло, като ми купи първата кола... Точно 2 пъти, за по 10 минути, ходихме вечер за да ми показва как се кара, уж... И се изпокарвахме... то не се изтрайва, това мърморене... Бях карала курсовете преди 2 години и бях забравила доста неща... Накрая един ден му казах, че отивам на работа сама с колата - понесох малко псувни и освиркване... но тогава бях по-руса  и това ме извиняваше до някъде Flutter Сама се съсредоточаваш повече... Действай смело, пробвай... Стискам палци!
Ето и Ани това е писала...
Направих още една доза ряпа, днес ще давам пак, че снощи пак кашляше...

Люба, дано да оздравява този кръст, че болката е ужасна, от опит знам...

# 189
  • Мнения: 1 425
Здравейте и от мен!

Аз не съм се включвала тези дни, защото моя лаптоп сдаде багажа  #Cussing out - трябва ми нов харддиск (поръчах си вече, че то без комп седи ли се  Crazy). Разглобих си целия компютър и не можах да видя друга причина, освен дефект в тоя диск. Тия дни ще се опитам да си направя backup, ама може и да не стане  Confused, а пък не ми се дават 300 франка за поправка.

Бързо оздравяване желая на всички болни дечица!

Олче, много си хубава, а Вели е както винаги бонбон  Heart Eyes! Ти май само на корема качваш?

Ирка, много са сладки Миа и Елла!

За пола - ами все още е изненада. Март съм на преглед, тогава може би ще ми кажат със сигурност.

Хубав и слънчев ден ви желая!


# 190
  • Мнения: 214
Честит рожден ден на Юнос. Да си жива и здрава и много щастлива.   bouquet
Олче, много ти е чаровен малкият мъж  Heart Eyes

# 191
  • Мнения: 241
Мили майчета,

много благодаря за пожеланията за 32-рия ми рожден ден! Аз продължавам да ви се възхищавам за приятелството и подкрепата която давате тук - тип виртуално!

На всички болни - пожелавам бързо оздравяване и много сили!

Голяма прегръдка от Никола и мен!

Поздрави,
Ели

# 192
  • Мнения: 109
Влизам набързо да кажа че вече сме във форма.Днес го водих до яслата да им правят снимки за 8 март(така и не ми стана ясно защо толкова рано ги правят) и като видях какви дечица са завели които явно ги смятат за здрави изобщо се замислих че моето понятие за болест е равно на понятието за здраве на тези майки които са си завели децата в подобно състояние там.И в този ред на мисли си се поздравих сама за решението да го оставя на детегледачка докъто мине тази болестна вълна.

Ирка прекрасни са ти дъщеричките.Сякаш вчера беше бременна и се обсъждаше раждането ти.Браво.(а и от страни много бързо лети времето)Сега се сещам-какво стана с твоя сайт нещо поутихна темата и ти нищо не каза повече или аз ли съм пропуснала.....

Приятен ден на всички.

# 193
  • Мнения: 937
Ох Юнос, зло да те забрави извинявай че в предишният си пост пропуснах да ти кажа
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Много щастливи мигове, огромно количество здраве и безброй усмивки!

Олче, супер изглеждаш да и аз гледам, че само коремче имаш пу-пу много сте хубави всички. Миналата година ти подари М годежен пръстен какво стана отлага ли се сватбата за след раждането или не е на дневен ред тази тема?(ако е нахално не ми отговаряй)
Благодаря ви момичета за съветите и аз все си мисля че трябва да съм сама, защото така някой като те подсеща кво да правиш и придобиваш грешно усещане че друг кара колата, но за сега плана е да ходиме със свекървата сутрин тя да кара до яслата, че са едни улички и после аз до работата ми и тя вечер да ми кара колата и аз до яслата тя до нас. Сложна схема, но няма смисъл две коли да излизат сутрин да карат те детето а аз самичка...ох с времето ще видиме как ще стане. До посвикна малко с колата с габаритите й, карането на зад го правя за 3 път от 2 дена и изпитвам ужас направо като виждам че трябва да излизам назад....ох мойте кахъри са бели..няма да ви занимавам повече.
Пак да пожелая на болничките да оздрявават бързо!

# 194
  • Мнения: 2 208
Добър ден!

Да дам и аз днешния си принос за изписването на темата.
Предиобяда ни мина в посещение на доктор и баба. Останах доволна и от двете посещения. При първото синът ми се държа за първи път добре - без ревове и тръшканици, даде да го прегледат обстойно и всичко мина бързо и кротко. Към момента резултатът е: лека кашлица, лека хрема, леко зачервено гърло и ухо. Лечение: сок от ряпа и осцилококцинум. Толкова за сега. Чакаме да мине...

За шофирането: Аз явно имам най-спокойния съпруг на планетата... След като взех книжка ходихме до Пловдив със шофьор моя милост. Човекът си седеше до мен кротко и спокойно. Получи само силно сърцебиене когато реших да изпреварвам със 140 км/ч, но се оглеждах в прекрасните природни забележителности и не осъзнавах, че съм тръгнала към мантинелата.  Mr. Green Но и тогава той запази самообладание и ме пита къде точно съм решила да ходя?
За шофиране из София - не ме търсете. Нервите ми са недостатъчни и излизам с мантинела в ръка! Не искам мъжа ми да ми купува кола - ако може да бъде танк.

Днес си купих от аптеката кафе Вита Голд - не съм го пила до сега, но чух добри отзиви, а трябва да се вкарам във форма за Лондон...  Sunglasses
То има ли накъде да влизаш във форма още? Гледай да не се стопиш...

Любче, как си? Минаха ли болежките?

Моят син всеки ден преди лягане гледа да си удължи времето в будно състояние като ми казва, че му се ака и си виси на тоалетната да си "чете" книжки. Днес след поредното висене ми вика: "Готов съм!". Отивам аз, невярвайки че се е изакал, свалям го от тоалетната и поглеждам: "Я! Вярно си се изакал - малко, но от сърце!". Той: "Неееее, не е сърце, лайно е!"  hahaha Joy

Пожелавам ви успешна седмица, по-малко болежки и много, много здраве!



Общи условия

Активация на акаунт