На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 193
  • 291
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 109
. Днес след поредното висене ми вика: "Готов съм!". Отивам аз, невярвайки че се е изакал, свалям го от тоалетната и поглеждам: "Я! Вярно си се изакал - малко, но от сърце!". Той: "Неееее, не е сърце, лайно е!"  hahaha Joy


 Joy hahaha Joy Танче верно сина ти големи бисери ръси.

Относно мъжете обучаващи жените си ще кажа че моя спада също към графата "всичко мога всичко знам" и изобщо когато преди три години близо взех книжка и почнах да карам,а той да мрънка сериозно се замислих наистина това ли е онзи кротък мъж за който се бях омъжила.Но явно по-голямата част от мъжете са нерваци когато жените им почнат да шофират.Но пък аз вече се правя че не ми дреме изобщо WhistlingКогато лятото му казах,че ще ходя до София с една колежка която не е шофьор почти беше на ръба да зареже всичко и да тръгне с мен.Но ето на върнах се и още ще ме търпи какво да се прави....съдба Laughing

# 196
  • София
  • Мнения: 5 079
Олче, супер изглеждаш да и аз гледам, че само коремче имаш пу-пу много сте хубави всички. Миналата година ти подари М годежен пръстен какво стана отлага ли се сватбата за след раждането или не е на дневен ред тази тема?(ако е нахално не ми отговаряй)

Въобще не е нахално...  Hug
Всеки път, когато сме говорили на тая тема (е, без официално предложение до Денят, когато се похвалих) винаги се е случвало нещо, което да осуети самата Дата, не план.
Преди повече от 4 години бяха 4 погребения (много близко във времето и все от негова страна...  Sick), после Вели беше малък, хайде да "дръпне" малко, като "дръпна" Laughing аз пък забременях повторно... Mr. Green
Все не уцелваме правилното време, или нещо е против нас. В последно време това "нещо" е желанието на М да направим "истинска" сватба, т.е. не само да подпишем, както мислех(ме), а да си подарим това изживяване в истинския му смисъл.
Сега предполагам ще остане за края на лятото/есента, за да не сме "сватбари" съвсем с новородено бебе на ръце... Ако не се осуети и този велик план (заради №3)....... Blush

# 197
  • Мнения: 363
Олче, важното е че се обичате и сте щастливи. Денят на сватбата все ще дойде и ще чакаме подобаващ снимков материал тогава. Hug
Шуши какво е това кафе, чувала съм за него отпреди 3 години, но не съм се интересувала как точно действа. Разхлабващо ли, отслабващо ли?
Ирка, да са ти живи и здрави сладуранките. Честита половин годинка на Мия. И
И Никола е голям сладур.

# 198
  • Мнения: 932
Добър вечер/ден,не знам и аз какво вече.Миа заспива в 1.30-Елла става в 8...
Юносчее,аз като най-загубения човек в темата,ти честитя последна Embarassed EmbarassedКъде ми е акълът?Да си жива и здрава,разписваща се повече и скоро preggo
Отново ви благодаря,мамчета!  bouquetНо според мен Елла и Миа не си приличат въобще newsm78 Имат различни носове,очи,вежди,устни,форма на лицето...Сигурно се вглеждам прекалено отблизо.
Шуши,ако ще ми идваш 20 кила тука,изобщо не идвай NaughtyТрябва да си в крак с английската мода-колкото повече виси,толкова по-убава.
Айдеее,Олче,кога ще е тази голяма очаквана сватба-търпение нямам вече!!!
Нека виии-пък аз съм виждала къщата на Мимозка smile3533 И вече съм се кандитатирала за осиновяване,така че да си имаме уважението-всеки по реда си Crossing Arms
Ако мога само да вметна едно лееекинко допълнение,че тортата на Миа я е правил някой в магазина,щото аз таквиз работи не се фащам да прая.Аз само я наръсих с разни красоти-колкото да стане Шекер.
Ей,само като я видя тая Шмърца и започвам да се хиля-явно синчето на нея ще прилича hahaha
Люба днес не е писала,малко се притеснявам... Praynig
Дени,ела,пиле,вкъщи-оная нощ рай ще ти се стори.Да те питам аз 5 ли,6 ли...номер 1 като скочи,скача и номер 2,на номер едно му се припикава,когато номер 2 заспива,номер 2 е на..ан и крещи,когато номер едно скача от леглото и си удря крачето...номер две яде каша,която номер едно опитва и съответно изяжда преди Лудата да се върна от кухнята с лигавник.Всеки ден-безплатни представления,моля не се блъскайте!
Айде,дами,лека ви нощ

# 199
  • Мнения: 214

слагам кафето и ви пожелавам хубав дан  Hug Heart Eyes

# 200
  • Мнения: 1 425

Да те питам аз 5 ли,6 ли...номер 1 като скочи,скача и номер 2,на номер едно му се припикава,когато номер 2 заспива,номер 2 е на..ан и крещи,когато номер едно скача от леглото и си удря крачето...номер две яде каша,която номер едно опитва и съответно изяжда преди Лудата да се върна от кухнята с лигавник.Всеки ден-безплатни представления,моля не се блъскайте!
Айде,дами,лека ви нощ

Ирка, смях се много на вашите представления, ама май и мен това ме очаква, както Килиан хич не иска бебе, още от сега виждам конкуренции, ревност и т.н.

Забравих да ви се похваля, че Килиан от събота има нови ски и ски-обувки, а в неделя му беше първия урок по ски, но не можах да го снимам. Добре се справя, пуска се самичък и много се кефи.  Сега в къщи прави сухи тренировки на килима  hahaha, защото вън вече няма сняг, има буря и вали дъжд.

Гичо, мерси за кафенцето!

# 201
  • Мнения: 937
Честити ски на Килиан и си мисля че няма да имаш проблеми с бебето защото той от както е роден около него има винаги деца и по малки и по големи и предполагам, че ще е много забавно и ще чакам с нетърпение да разказваш истории.
Ира а твоето ежедневие и мен ме разсмя заради начина по които си го написала - да са ти живи и здравички сладураните. А за къщата на мимозата искрено ти завидях, но търпеливо ще си изчакам и тук да се появат снимки обещавам, че няма да се кандидатирам за осиновяване.
За сайта също нищо не се чува.....кой се скатава сега.  Mr. Green
Олче, пожелавам ти го от сърце това паметно събитие в живота на човек!
Вчера на семеен съвет се реши да идвам на работа със свекито, докато не е почнала работа, така Стефан се отърва от ранното ставане, а аз от викове и лошо настроение през деня.
Хайде пишете малко остана да изпишеме темата ни и да видиме реализирана идеята на Ани.  bouquet

# 202
  • Плевен
  • Мнения: 973
Привет МАЙки!
Наминавам да ви постна нещо полезно според мен:
"Новото време,стремителният и понякога недостатъчно обмислен преход към пазарен механизъм поставят пред хората нови проблеми.Един от тях е наводняването на пазара с вносни стоки.Трябва да се знае,че всяка една компания може да произвежда три категории от един и същ продукт-за вътрешно потребление,за експорт в развитите страни и за износ в развиващите се.Именно към третата категория се отнасят 80% от хранителните продукти и напитки,насочени за експорт от страните на Сев.Америка и Зап. Европа към страните към Изт.Европа.За сведение на всяка от опаковките са обозначени със символи т.нар. ракообразуващи емулгатори,помагащи за консервирането на даден продукт.Ето информация за тези символи:
ОПАСНИ-Е-102,Е-120,Е-124,Е-127
МНОГО ОПАСНИ-Е-123
ЗАБРАНЕНИ-Е-103,Е-105,Е-111,Е-121,Е-125,Е-126,Е-130,Е-152
РАКООБРАЗУВАЩИ-Е-131,Е-142,Е-210,Е-211,Е-212,Е-213,Е-215,Е-216,Е-217,Е-240,Е-330
ОБЩО РАЗСТРОЙСТВО-Е-250,Е-251
РАЗСТРОЙСТВО НА ЧЕРВАТА-Е-221,Е-222,Е-223,Е-224,Е-226
РАЗСТРОЙСТВО НА СТОМАХА-Е-338,Е-339,Е-340,Е-341,Е-407,Е-450,Е-461,Е-462,Е-463,Е-465,Е-466
ВРЕДНИ ЗА КОЖАТА-Е-230,Е-231,Е-238
ОБРИВИ-Е-311,Е-312,Е-313
ПОВИШЕН ХОЛЕСТЕРИН-Е-230,Е-321,Е-322
ПОДОЗРИТЕЛНИ-Е-104,Е-122,Е-141,Е-150,Е-171,Е-173,Е-180,Е-241,Е-477

Когато пазарувате,създайте си навика да четете написаното на опаковката на стоката.Ако откриете дори един от посочените символи би трябвало да върнете съответната стокаобратно като съдържаща вредни за вашето здраве съставки.

Само за инфо, пред мен имаше пакет пръчки Слънчо и в тях има Е102  Shocked

Хубав ден, ще ви чета по-късно т.е. след 23ч.  Grinning

# 203
  • Мнения: 163
Здравейте дами!
 newsm59, Ели ! Да си жива, здрава и много, много щастлива!
Много болнички ............... дано бързо да минават тези гадни вируси!
Дени, как е Марто? Явно има някакъв бум на варицелата, защото на една колежка детенцето и то е с шарка (живея в Люлин). Много ме е страх от тези шарки  Praynig По този повод да питам - знаете ли в Бг дали има ваксина против варицела, защото на братовчед ми жена му в Германия при някакво изследване на кръвта са установили, че няма имунитет към варицела и са я посъветвали да се ваксинира.
Ирка, толкова сладко си описала денят и нощта у вас, че направо на човек му идва да ги нацелува тези малки бонбони  Heart Eyes Честита 1/2 годинка на малката Миа - много запомнящо се събитие, вече не са бебета. За тортата и аз реших, че ти си я правила (направо се досрамя от моето неумение и нежелание да се развихрям в кулинарията  Mr. Green).
Олче, много сладка  preggo За сватбата - пожелавам ви едно незабравимо преживяване - вие го заслужавата, а Вели и малкото борбонче още повече! Hug
Да докладвам - в събота се видяхме с Недето и Имар-чето. Иванчо и Стоянчо - много са пораснали, големи сладури! Никол и Иванчо накрая се заиграха, след като Стоянчо влезе в детския център, а нашите до последно клюкарстваха и стояха до нас на масата да не би нещо да пропуснат. Хайде,  да се оправя времето и да се срещаме по парковете!
Хубав и слънчев ден!

# 204
  • София
  • Мнения: 248
Добър ден и от една работна /пу пу да не ми е уроки/ мама.
Ще се опитам да допринеса за изписването на темата.
Много неща ме впечатлиха да видим дали ще си ги спомня  Thinking
Галя, честито ти возило - Да знаеш, че има клуб на собствениците на Алфа - и моят мъж като горд собственик на един от ветераните на тази марка - Алфа Жулиета - членува там.
Много интересно ежедневие имаме всички установявам аз. Един търчи, друг прахосмукачки пуска до припадък, трети С малко но от сърце се задоволява  Joy други броят пъпки.
Дени по добре че сега е хванал Марто таз Варицела - че мойто мъж на дърти години се озори с 40 градуса в Инфекциозна болница.
Ръш да знаеш, че няма нищо страшно да пътуваш с детенце с държавен транспорт. Аз лятото ходих до Варна и обратно сама. По миналата седмица с автобуса до Панагюрище и обратно. И никакви проблеми.
Ох пак ме налегна работата - чао за сега.
  bouquet

# 205
  • Мнения: 4 370
Танче, пак да питам, де го намери тоя спокойния мъж!? Представих си ситуацията в колата и чак изпаднах в блаженство. Няма да ти описвам как би реагирал Дидо... Сега си спомням как една нощ до късно си чатихме в кюто и Калин те чакаше спокойно, за да си заемеш мястото до него...  Simple Smile

Бубилинка, ваксината срещу Варицела е най безмислената. Ако сложите сега ваксина, това ще предпази детето да не се разболее в ранна детска възраст, и ще изкара болестта много по трудно след години. А за вредата от самата ваксина няма смисъл да пиша.  Sick

Вели, това с Етата е ясно, че са вредни. Те са навсякъде! На мен бюрото ми е пълно с вафли Боровец и солети хрус хрус. И аз като тебе веднага погледнах Етата. Паднаха ми се от ПОВИШЕН ХОЛЕСТЕРИН. Преди няколко дни шефа на Млин Разград прати на Ивко една торба със солети. И имаше на Хрус Хрус някакви видове за които не подозирах че съществуват. Едни от тях са за деца - трябва да видя има ли Ета в тях!

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 13:02 от А н и

# 206
  • София
  • Мнения: 8 930
Здравейте и от нас, все още болни, но подобряващи се.
Бубилина, Ани правилно ти е написала, няма смисъл от ваксина срещу Варицела, най-добре да се изкара докато е малко детето. Знам, че се ваксинират млади момичета и жени, защото е опасна за плода при бременност. И то само ако майката не е боледувала и има контакт с болен. Peace

# 207
Аз пак се по загубих, но бързах да си подам годишната данъчна декларация и след като минах днес през данъчното и олекнах и с плащане на данък, реших малко да си почина и да видя как те.

galiushana  - Честита ти кола. Мъжът ти е истинско съкровище, само каква изненада ти е направил  Heart Eyes Просълзих се като четох поста ти. Не му се връзвай като ти вика в колата, това е нормално, в София е такава лудница и той просто се притеснява за теб. Иска да се научих да караш добре, за да може да се пазиш от лудите на пътя. Моя съвет е, че шофьор се става само с каране, карай сама, карай и заедно с мъж ти макар да ти вика и да те стресира, защото макар и да е изнервящо много може да се научи от него.

Ирка, кога минаха 6м.? Shocked Двете сестрички са много, много сладки. Да са ти живи и здрави и много радост да ти носят.  Hug

Кате, честити ски на Килиан. Интересно ми е какво казват там при вас. Кога е безопасно да се качи дете за първи път на ски?
Защото аз тук като разпитвах навсякъде ми казаха, че към 4год. е най-добре, но ако съм имала много голямо желание можело и няколко месеца след навършване на 3год. Всички ми изтъкват като довод това, че ставите им били още много меки. А Ралица поне не думи има огромно желание да кара ски. Всеки ден ми разправя, че и се ходело в планината да се пързаля със ски  Shocked А ние пред нея изобщо не сме говорили за пързаляне и за ски.

Последно реших да вземем Ралица с нас на почивката, но ще вземем и майка ми да си се гледат двете, а и майка ми да види малко свят, но пък майка ми реши да вземе и леля ми със себе си, а леля ми реши да вземе едно от внучетата си което е с 1 год. по-малко от Ралица и така от 2 човека изведнъж в колата станахме 6, като ще сме с 2 столчета за кола. Добре че е голяма и има три реда седалки, но остана проблема с багажа за толкова много народ, та пак направихме организация и намерихме един от онези големи куфари които се слагат върху покрива на колата. Дано да успее да съберем, багажа на всички ни + ски + 2бр. кошари.
Ще бъде доста весело, защото Ралица и Симона/внучката/ много се обичат и много добре си играят заедно. Стискайте палци да не ни изгонят от хотела, че моята лудетина само когато е заспала е в покой, иначе непрекъснато, тича, скача и все намира някой с който да играе на гоненица, а сега със Симона, ще са неудържими.  ooooh!
Като се върна ще пусна снимки, да видите какъв катун ще бъдем.  Mr. Green

Чудех се, чудех се и накрая реших все пак да се похваля и аз с "мойто" мъж. Получих си подаръка на 14 малко предварително в петък. Счупи ми се телефона и на милото му се наложи да ми го подари по-рано. И така от петък съм с нов телефон. Много си го харесвам, но покрай него взех второ висше. Качвам програми, сертификати, подписи   ooooh! бръмна ми главата.

Аз ви оставям, че все пак съм на работа и офиса се понапълни и вече не е удобно да пиша.





# 208
  • Мнения: 480
И аз да допринеса за изписването на темата...
Танче, ще ме умориш от смях...  hahaha Ама и аз се учудих за спокойния мъж, дето имаш - плю-плю...
Ирка,и вие сте цяло приключение...
Галче, виж с жена е по-различно да караш. И все пак дано свекито е пич  newsm78
Уна, дано да си изкарате хубаво и ще чакаме снимки!
Люси, много полезно инфо, но като погледнах, то няма сладкиш или солета без Е-та/има и рима/ Ужас! Ако го няма, си мисля,че сигурно не са написали да не плашат хората... Също като при сирената с това палмово масло ли беше...
Всичко е фалшиво, вече съм сигурна... След като шампоана койт купих от Гърция няма нищо общо с българския - то какво да говорим за храната.
Все по-напрегнато и притеснително ми става, момичета... Чудя се за какво по-напред да се притеснявам - за изпита ли, дали ще хвана самолета ли, за Марти ли...  Thinking
Хубава вечер!

# 209
  • Мнения: 11 747
*ШУШИ* , разчисти си кутията, не можеш да получаваш ЛС!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт