На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 253
  • 291
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 248
Аз да се опитам да допиша, че е сега пак ще стане лудница. Не стига, че има работа колкото искаш, а ни и изгониха по едно време с колежката да си провеждат събрание складажийте.
Олче, страхотна мадама си. А за сватбата - направете си колкото искате шаферчета и тогава ще е по интересно.
В тази връзка за страхотно изглеждащи бременни да питам Даниеле къде се губи. А от нея се сетих, че и Боби не се е разписвала скоро.
Кате и ти като една добре изглеждаща бременна няма ли да покажеш снимки на коремчето. И честита придобивка на Калиан.
Уна, приятна почивка на вас.
Аз да ви съобщя как в неделя ни валя порой със Стоянчо. Тръгнахме по работа и навън капеше и докато стигнем до спирката като заваля  ooooh! Стигнахме без много поражения, но преживяването беше адреналино повишаващо.  Laughing
Стига за днес
Лек ден


# 211
  • Мнения: 4 370
 Laughing хаха Аз пък защо си помислих че статията за Етата я пусна Велиса!  Joy

# 212
  • Мнения: 225
Тя Велиса не е по-тия работи Simple Smile
Примирила се е отдавна,че нещата не са това,което са(или за совите беше) Mr. Green
Почти не поглеждам етикетите,че иначе нищо няма да ям,да купувам,или да давам на детето си Sad
ЗабелезАх  аз,че си ме пообъркала Simple Smile
Още преди година една позната софиянка ми каза,че и казали че сирене под 6 лева килограм не е сирене от мляко.И аз гледах ли,гледах в магазина,но при нас просто нямаше такова над 4.50(примерно) Mr. Green
Уна ,весело изкарване и съм сигурна ,че сте избрали "най-печелившата схема" на компания за почивката Laughing
Болничките да оздравяват!
Ирка,много са ви готини децата(и стаята-нашата изглежда и по-зле,защото не живее в нея ,а само трупа играчки и играе).
А за пъзелите може да съберем Елла и Алекс и да ги забравим(ех мечти,мечти Mr. Green).В къщи сме заринати от пъзели-от 6-до 200 части.Реди два объркани последователно от 24 части.Реди от 50 части без проблем,а заедно и от 200 сме редили.Ама то майка му беше болна на тема пъзели и докато бях бременна прекарвах времето си на пода наведена над поредният от 1000 части(тези ми бяха любими).Така,че няма какво да се чудя как реди,като е редил още в корема ми Mr. GreenИмаме едни такива ,евтинки които са на картонена подложка и са рязани частите от горе,а си остават отбелязани очертанията на късчетата-той взима една част от средата,намества я и казва"това е тук"-запомня ли ги,наизустил ли ги е....незнам.
Май много се отплеснах.
Олче,пази си шкембето,че е много сладурско Simple Smile
Лека вечер от мен!

# 213
  • Мнения: 2 208
Добър Ви ден!

Ще пиша тихо, че ме боли гърло...
Гледам, че нямате тема за размисъл и сътворяването от Ани се отлага във времето, а не бивааа.
За това ви задавам тема: Какво ще подарите за Св. Валентин на половинките си?
Аз на моята половинка ще подаря точилка, добре декорирана с панделка. За друго по-подходящо просто не се сещам.... Може да ми дадете някоя и друга идея.  Twisted Evil

Иначе при нас боледуването си върви. Сега и аз се присъединих към останалите членове на семейството. Добре, че поне Йовчо е здрав!
Момъкът ми спи като за световно - ама не ви казвам нищо ново...
Взе да бълнува много и все реве на сън. "Мамо не ми слагай гащи"  Shocked Какво ли преживява милото дете?!

Ирка, хубаво е, че децата те поддържат във форма. Не те оставят да скучаеш иначе много еднообразен ще ти стане живота....
Шуши, кажи как е Марти? Мина ли му кашлицата?
Уна, приятна почивка и весело изкарване. Пожелавам ти да си отпочинеш добре и да презаредиш батериите.

И да не забравя да сложа по един следобеден чай: с пожелание да бъдете здрави.

И да запитам аз Сиска къде се покри????

# 214
  • Мнения: 145
Хелоууу,

Ма много любовен подарък това точилката.... Как не съм се сетила...
Незнам какво ще подаря.. Вроятно нищо, ние никога не сме го празнували много демонстративно този празник, тъй че не ми дреме.

От утре съм "домакинка" и ще си гледам детето. То изобилства от пъпки, ама едни такива като ранички вече.. Даваме му Фенистил и не го сърби (май) или не си казва. Проблемът не е в пъпки, а в затвора в къщи. Като се обаждам на Виктор и питам аккво правите, той ми казва "Имаме час по рисуване, после ще имам час по гоненица". Та утре кви часове ще му мисля, незнам..
А като се прибрах Виктор се беше забил в "Готварския" на БГ-Мамма и ми цитира разни имена и ме пита "Познаваш ли тазии, познаваш ли онази?". Като му отговорих 2-3 пъти, че не познавам никой от Готварския по разбираеми причини, той ми се изсмя в заключение "Аааа, даааа, ти си по празните приказки..." Thinking (Кофти за моя имидж на Видна Готвачка, добре че и без това го няма....)
Сега седи и гледа по инфото от Люси и брой Е-тата в хладилника ни...
Работата стана на отчетна за съпрузи, за туй отивам да пия бира. (Или пък да взема да се запозная с някой от Готварския newsm78...)

# 215
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
Аркова,тук сссссссъм Mr. GreenДнес бях на доктор на Плевен-всичко с нашата мома и майка и е наред Crazy
За подаръка на миУто за свети Валентин съм му поръчала часовник,за което както можете да предположите е виновна кака ви Ирина,защото постоянно ми показва някакви сайтове,които представете си били много изгодни Crazy.Последната е виновна и за фалита на нашето семейство,но това е друга тема Sad
За да не съм сама в мъката и харченето си може да погледнете тук Heart Eyes
http://www.detstvomoe.com/magazin/catalog/conditions.php?NONSSL& … hsp5qmt034lsuv392
Танче,оправяйте се бързо Hug

Дени,не се е отчитала с броя пъпки на Марто днес.То вече сигурно му минава Hug

Отивам да чета за на Уна почивката да не изпусна нещо Crazy

# 216
  • Мнения: 2 208
Ма много любовен подарък това точилката.... Как не съм се сетила...
Нали? Събирам идеи и за други също толкова подходящи подаръци....
А Виктор го признавам за баща №1. Предай му специални поздрави и адмирации. То очевидно си има причина моят син да пита все за него....

Люсиии, хайде няма ли да се прибираш вече от работа, че да започнем с раздаването на пурите и виното?!

Надявам се Люба днес да е по-добре и да се включи.  Praynig

# 217
  • Мнения: X
Абе,жива съм.....мърдам още,даже и ходя/днес и по улиците ме вя вятъра/,но като съм лежала няколко дни и къщата направо си реве за женска ръка.....та гледам да наваксвам/а пък и с четенето тук,де Embarassed/...Това беше за да спите спокойно,че бая народ ме търси гледам Wink..повече,като се оправя нацяло.

# 218
  • Мнения: 932
Накратко:
Уна,евала на мъжа ти,ама ще може ли снимка?/тел+горда притежателка и досетлив мъж/
Честито и на нашето скиорче-и тук напомням за снимка,Кате!И аз мисля,че Килиан бързо ще свикне с новото бебе/мисля,че е момиче,не знам защо/.
Със Сиска имаме разговор на лични относно харчовете/не мож ме стигна,бас ловя/
Любе,щом ходиш,пак е добре.Къщата да ти е проблемът!
Дени, hahaha-и аз съм така с готварския,няма страшно.
Люси,за мен това е много ценна информация-чела съм за тях,но сега имам всички/ама ако в Мура Трио има,хич няма да я оставя,мама казваше:има някои неща,заради които си заслужава да си дебел Laughing
Миа/благодаря за поздравите,ама хубаво ще я поздравя аз нея/ е ужасна,друга дума няма.От няколко дни е решила,че може да заспи само в нечии ръце/и там да си остане/.Съответно всяка нощ заспива в 1-1.30/слагаме я в 9/след мнооооого рев.Сили нямам вече за тоя дивак,не знам какво да я правя.
Та затова-лека ви нощ

# 219
  • Плевен
  • Мнения: 973
Добро утро!
Нищо, че при нас вали на мен ми е някак си ведро на душата (имам един голяяяяям куп дрехи за гладене  Mr. Green)
хайде на кафето:
Люба, много се радвам, че се разписа Hug, хайде да оздравяваш вече, то бива блежки бива, ама стига вече.
Таня , Дени на отчет с болестите и пакостите  Mr. Green.

Нещи Гичо пичо ми се губи... Thinking

Хубав ден!

# 220
  • София
  • Мнения: 429
Добро утро скъпи дами!
 Чета,мислите вече за подаръци!При нас пак ще липсват,от доста време явно не сме от влюбените,ама то нали има и една книга"Любовта трае три години",та ние отдавна сме ги отчетвортили.
 Танче хубав подарък си замислила,аз бих добавила и една нова тава към точилката и един пакет кори,та дано се сети да ги употреби веднага и да ви спретне една баница скъпия,послучай празника.Пък тогава може и нас да поканиш да се насладим на кулинарното творение на Калин,а и заедно да отбележим и Трифон зарезан.

# 221
  • Мнения: 4 370
Последно време толкова го хвалим Калин и накрая точилката баш на него се падна!  Laughing

# 222
  • Мнения: 480
Люси, мерси за кафето!
Шуши, кажи как е Марти? Мина ли му кашлицата?
Марти го закрепихме, само като плаче или крещи, след това кашля... Май съм се заразила от него, обаче... Не отивам на добре...Ще реша дали да пийна един антибиотик или ще се размина само с Фервекс.

Добре, че са тези пъзели да мога да седна малко на компютъра...

Люба, очакваме те в цялата ти прелест с по-дълъг пост!

За подаръци не съм мислила - в тази криза...  Wink Но ще са ми интересни вашите предложения...

Да ви кажа вчера, каква констатация направи малкия философ. Седнал между мен и баща си и казва - Мама е мама, а тати е човек! Аз му казвам, че и мама е човек. А той: Аааа, неее, мама не е човек! - и размахва пръст за отрицание...  Joy
Умряхме от смях с баща му, а той не пропусна да отбележи, че "детето много бързо е разбрало истината"... Laughing
Хубав ден от мен!

# 223
  • Мнения: 214
Здравейте!
Люси, душа хич не се губя.  Мерси за кафенцето  Hug. Чета и готвя   chef Ама да ви кажа, че двете заедно не вървят. Вчера така се бях зачела, че забравих едно тесто дето втасваше на края на печката и то се упече (сега го папкат едни коки )
Аз мъж за празника няма да имам под ръка, ама иначе му подарявам вино. (и го пием заедно  Heart Eyes)
Ирка, какво стана. Не виждам да си  дала сайта а и ние искаме да похарчим малко пари  Crossing Arms
Шуши  Joy много ти умничък Heart Eyes
Болничките бързо да оздравяват  Praynig

# 224
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
Здравейте!
Ирка, какво стана. Не виждам да си  дала сайта а и ние искаме да похарчим малко пари  Crossing Arms


Чети ме внимателно Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт