На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 237
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 214
Здравейте!
Ирка, какво стана. Не виждам да си  дала сайта а и ние искаме да похарчим малко пари  Crossing Arms


Чети ме внимателно Mr. Green
Извинете  Mr. Green Ама то толкоз ми  е сивото вещество, че не стига да се сетя  ooooh!

Хайде по едно билково чайче за болнички и здравички  Hug

# 226
  • Мнения: 145
Добра вечер, другарки,

Тъй като много ми се ще да видя на Ани новия дизайн, се включвам за дневен отчет.
Много бавно минава тази шарка - шишарка.. Направо ми е мъчно за детето, не че е кой знае колко отпаднал, но прилича на бит и пребит - пъпките са вече на зарастващи рани, излезе му конюнктивит и окото му е лилаво и.. ме боли сърцето като го гледам.. Добрата новина е, че в събота вече можем да излезем.

Пиарката Сиска много дискретно даде сайта на Ирка, ама като прочетеш текста в него, не можеш да сбъркаш кой го е писал. Поздравления, Ирка!

Охх, противно на предишната заявка, ще мисля за подарък за Св. Валентни.. Виктор май ще се подготвя и се сетих, че и преди е измислял хубави неща.. аз все се излагам.. Мисля да му купя нещо много шоколадово и специално, много обича. Кофтито е, че не се виждам да излизам самосиндикално до петък.. как ще го направя - незнам.. Освен това и крем за лице от мъжка серия ще му взема, ама то по-скоро по стечение на обстоятелствата съвпадна като дата..
Идеята за часовник е жестока. И при нас би се вписала актуално, но не мога да избирам без него,. 

# 227
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
Дени,аз пък си мислех,че като са малки децата сравнително по бързо им минава Crazyна мен три седмици ми избиваха пъпките,а после още толкова докато минат егати кошмара беше ooooh!Дано скоро Марто да е в отлична форма Hug

Идеята за часовника ми хрумна спонтанно пък и нали ви казвам все какви изгодни сайтове ми показва Ира пък и сеньора не е претинциозен,пък и аз съм жена с вкус Mr. GreenОх,взех да ръся простотии,ама това е за да изпишем по бързо темата Crazy

Сега ще ви задам един много тъп въпрос  Crazyсъществува ли фотоапарат,който да прави хубави снимки/знам,че зависи и много кой седи зад апарата де/,ама го искам да е с голям обектив,защото този,който имаме докато снима и момента е забравил кога е бил Crazyи ако може да струва до към 600лв. Crazy

Айде пишете,че да изписваме темата Hug

# 228
  • София
  • Мнения: 429
Добър вечер!Аз влизам да ви кажа,че тази вечер оцеляхме след взрива при нас.За късмет и колата ни е цяла.Ще спим спокойно,защото си имаме цял отряд полицаи зад блока,а Иван беше много кротък цялата вечер,защото му показах полицаите и му казах,че ако не слуша ще ги извикам да го вземат.
 

# 229
  • Мнения: X
Ми то на така отправената покана, как да се въздържиш Mr. Green..ще пишем,още повече ,че и вече установих мир и тишина,та и освен,че ще положа морно тяло на дивана,ще мога и да си следя мислите/те и без това са малко и хилавки.....ама и като е шумно,хич не ги навързвам в смислен текст..а хтук у нас си е шумно и динамично-от няколко дни освен всичко друго кипи и подготовка на 5-тия РД на НВ Самуил първородни.....и да Ви кажа,направо оцених какаво съкровище ми е Иво,дето още не ще да говори  и да се разправя...`щото за пореден път косата ми увеличи преобладаващия бял цвят,но то не бяха претенци,не бе чудо/
За ПР-а,аз чаках официално разрешение от Ирка,ама тя нещо си трае и не е писала Crossing Arms.......,но важното е,че вече има клиенти/аз само да кажа,че поразгледах тук там из сайтовете от които доставят стокаи мога да кажа,че  нещата са хем на чудни цени,хем в пъти по-качествени от  тукашните по магазините/факта,че сега гледам и Иво с дрехите на батко му ,дето минаха и през детето на една приятелка и още изглеждат добре си е факт/..,но предполагам,че няма нужда от повече реклама.
За св.Валентин,определено половинката ми може и да се размине с подарък-ама тия дни ме ядосва нещо ooooh!..просто се чудя как успях от милионите консервативни,улегнали и много стабилни Козирози баш най-вятърничавия и авантюристично настроен да случа......то ,не че беше трудно да бъда ядосана/че както ме болеше-малко ми трябваше/,ама той направо надмина себе си/няма да навлизам в подробности,само ще кажа,че планира заминаване за чужбина/...та в контекста на флуидите дето прехвърчат,аз също не разчитам да бъда почетена/пък и нещо не ми е Валентинско...ама хич Naughty/.Но,смятам да повторя почитането на Трифон Зарезан,че предния път нещо не го уважихме подобаващо.......
Дени,щом не отпаднал Марто,да знаеш,че всичко е наред........дано не му останат белези  ибързо да си възвърне ангелския вид. Praynig
Шуши,стискам ти палци отсега за изпита..и дано и твоя Марти да се оправя вече...гледам писали са ти,ама наистина много лекарства,много нещо.............давайте повече бабешки илачи....Аз,да споделя/въпреки,че те децата са здрави,ама нали аз все нещо се лигавя,та реших да взема мерки за усилване на имунитета/,та им взех клеева тинктура и я набърках със сироп от арония,та да я прекараваме някак/че инак е голяма гадост/.....и сега чакам да видя дали ще има очеваден ефект.
Сега,понеже се напъвам,напъвам да си спомня кой какво беше писал,та да кажа и аз нещо умно по повдигнатите въпроси-ама в главата ми е тихо и бяло,ще взема да турна по едно питие,че да оживя малко разписващите се и белким и аз като пийна се сетя какво щях да пиша:

Имарче,какво стана при Вас,бе Thinking.....нали не е дело на Иван?Я раздуй клюката,че то покрай тоя мач,новини ще видя чак утре........

# 230
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
Ох,ама ще се разсърдя сериозно-никой не ми отговори за апарат до 600лв Crossing Arms
Туй сватя като сватя ли е,наплашила детето и кой знае какво прави,а госпоДжата Кабранска все едно няма мъж работеш в Технополис,ама ха Naughty
Сега сериозно-Люба,Асен на гурбет ли смята да ходи или на екскурзия Rolling Eyes

# 231
  • Мнения: X
Сисе,ти сега на Технополис ли ще ни обиждаш семейството:stop:......виж ако ти трЕбва нещо плазмено/или дискотечно/,ще те уредим,но за съжеление мосюто с фототехника-няма  работа......а иначе-аз да ти кажа,не,че неможе да се намери нещо за тия пари,ама едва ли ще е със качеството което искаш..Виж,ако залагаш като мен на сапунерки/дето като ги потрошиш или загубиш да не се нервиш много/,пиши-ще ти помогнем да изхарчиш парите .
За гурбета,ме не питай,че се оказа,че аз пак последна разбрах за плановете му............та все още не съм в състояние да коментирам непредубедено/и в рамките на добрия тон/
А,за "Наздраве" гледам опашка -няма.....май ще си пия сама и тая вечер............... Sad

# 232
  • София
  • Мнения: 429
Новината от тази вечер е ето тазиhttp://dnes.dir.bg/2009/02/11/news3989277.html,само дето този блок е в жк"Стрелбище",т.е нашия.Аз уж бях свикнала на гърмежите,но този тази вечер си беше доста страшен,имах чувството,че стъклата ще паднат.Хубавото е ,че няма жертви,но гадното е,че има още 5 засегнати коли.
 Свате,аз без да съм спец по фотоапаратите мога да ти препоръчам марка CANON,а относно модели и цени виж тук http://www.photopavilion.com/?catalog=2&page=catalog

# 233
  • Мнения: 1 425
Сиска, аз понеже съм почитателка на Никона, ще ти препоръчам този http://www.shopmania.bg/shopping~online-dighitalni-kamieri~buy-n … d60~p-336544.html. Аз се чудих между този и Никон д90, но нямах лимит за цената и си избрах втория, който има малко повече екстри.

# 234
  • Мнения: X
Имар-че,радвам се,че не сте засегнати и дано и останалите коли да се много...ама явно сте баровци,щом си паркирате "Порше-тата" пред блока...ама аз да си мълча,че тия дни ме осветлиха какави"величия" живеят в скромния ни панелен вход...та  да не предизвиквам съдбата и  Twisted Evil
Тя Сискатау,доколкото разбрах го иска хем голям,хем за малко пари......та аз също отивам да търся нещо такова/пък не се зане,може и мен да ме огрее...не,Валентинов ден,рожден ден ми се задава/,че тоя Никон дето последно получих като хуманитарна помощ е толкова бавен,че докато щракне и е останал само фона,..........,децата отдавна са се изнесли......

# 235
  • София
  • Мнения: 429
Любе,грешно съм се изразила.Поршето не е нашето,за щастие нашата кола я бяхме паркирали на различно място от обикновеното,затова оцеля.Иначе снощи беше паркирана в полето на взрива и не ми се мисли какво щяхме да правим ако бяха решили да взривяват не тази вечер,а снощи.За порше може само да си мечтаем,а аз персонално си мечтая скъпия да ме изненада с някоя колица за мое лична употреба,че нещо взе да се сърди,че рядко карал семейната.

# 236
  • Мнения: X
О,ти много хубаво се изрази,ама явно аз  не го направих какато трябва/просто вложих ирония в коментара,че на смотаните панелни блокове отпред е като луксозен авто-салон.....и всеки път се чудя,що аджеба ,като имаш пари за няколко скъпи коли,дето да им се чудиш де да ги паркираш не си вземеш  жилище с място за паркиране-това пак го казвам  поради факта,че над нас в едностаен панел са се свряли вносителите на доста известна марка коли и от техните возила нашата скромна колица е все на майната си паркирана...пък лошото е ,е не са само те ......освен това като гърмят техните и ние може да закачим някоя щета/.Иначе,на теб ти желая да те зарадва скоро  половинката/е,виж Галчето как я изненадаха/...ти си го пожелай и казвай да стискаме палци,пък ние си знаем работата.
И,понеже пак се вихря сама из темата-да отивам да простирам и да пускам филмче,че то гледам пусто и из Скайп-а и из Кю-то..........
Лека и гушкава Ви пожелавам Hug

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 01:22 от Анонимен

# 237
  • София
  • Мнения: 429
Е аз  изтървах пиенето с Люба,но ви пускам товаhttp://www.vbox7.com/play:0f390321 утре(днес) да му се насладите,ако обичате руски език разбира се.Аз цяла вечер го слушам и се лутам от къде мога да го изтегля в mp3 формат,ако имате идея моля споделете  Hug

# 238
  • Мнения: X
Имарче,аз още се мотам,че явно по-дълга програма съм пуснала на пералнята......и да ти кажа,че с това  изпълнение му уцели баш в сърцето/м/у другото аз  също бая ровене му хвърлих/даже се надявах и цялата опера да намеря,но не би..../та сега ще ти пратя линк на Кю-то/и под секрет да ти кажа,че този вариант е по-хубав от оригиналния Peace/
Айде,последно разписване ми беше/а,дано/

# 239
  • София
  • Мнения: 429
Любе,целия мюзикъл го има в замунда,но е в оригинал на френски.mp3 намерих,но пак на френски.А руския вариянт е неповторим,невероятен....Сега и кюто юе си пусна дано си още на линия.

Общи условия

Активация на акаунт