На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 250
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 370
Добро утро!

Гледам, че и се точите на новата тема!  Simple Smile По мои изчисления с това темпо на писане трябва да я пусна в понеделник! Давайте до утре следобед да изпишем още 4 страници, че уикенда ще липсвам  Laughing

# 241
  • Мнения: 2 208
Добро утро, девойки!

Гледам добре върви темата към изписване.

Аз няма какво интересно да ви споделя и за това си трая...
Времето е повече от ужасно, както виждате. Забавленията са ни ограничени. Няма излизане навън, няма игра с камиона в пясъка.... Има само досадните неща, които правим всеки ден.  Tired

Ех, Кабранска, радвам се, че си добре и всичко е минало. Пък дано Асен промени решението си за странство, че не мога да те мисля тогава...

Имар, ти часовник имаш ли у вас? Да не си посмяла днес да се жалваш, че си се оспала.... пак!
Добре, че нищо не ви се е случило!  Praynig И ако може да не плашиш Иван с такива глупости ще е много добре!

За фотоапарати нищо не мога да кажа, щото имам един  Samsung от преди 4-5 години и с него си кретам. Не съм се интересувала от новите постижения на технологията в тази област.

Дени щом стане - на отчет как е окото на Марто! Миррррно! Равнис! (не, май беше обратното... еееех, старост не радост - не помня вече)

Пожелавам ви приятен ден, въпреки мрачното време и по едно топло чайче за хубава утрин:

# 242
  • София
  • Мнения: 429
Добро утро!
 Аркова тази сутрин си станах навреме,аз като се мотам по форума не се успивам,важното е съкровището да стане навреме.А той се успива понякога по други причини Wink
 Даниеле,виждам те,моля те пиши как сте и какво става с вас.

# 243
  • Мнения: 937
Даниеле избяга без да пише....а някой знае ли нещо за Боби какво става с тях отдавна не е писала, и Paizy липсва от доста време и други и други.
Ох Дени как описа само Марто, не мога да си го представя такъв и по добре де, че това ангелско личице не му отиват пъпки и лилаво око - дано скоро се оправяте и щом в събота може да излиза вече тогава ще напазаруваш изненадата за милото.
А всички останали да се похвалите как сте изкарали.
Ние понеже не ни се тъпче с всички на 14 ще излеземе в петък на ресторант. Нещо му е сдухано на Стефан и иска да се поразсее, не че нещо специално заради 14, а просто ей така. Мислих с нещо да го изненадам, заради неговата изненада  Embarassed, но още мисля  newsm78
Люба дано утрото е по мъдро от вечерта и днес си по спокойна и да поговорите отново.
Времето се влошава и седящите в къщи им пожелавам кротки дечица, на работещите по малко работа тя седмицата е към края си, на болничките да оздравяват   bouquet
Усмихнат ден на всички!

# 244
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
Добър ден от мен!
Таман се бях зарекла,че о-вече няма да отворя сайт и от НОИ са ми превели 700 лв. и сега ми тежат в картата CrazyИрка,може ли да ме посъветваш какво да ги направя Mr. Green

За Боби аз се чух с нея по Коледните празници и тогава Гоги беше с пневмония.След това мисля,че веднъж на скайп си писахме и тя каза,че няма време изобщо за форум.Така,че надявам са да са добре.

Сватя и кво викаш прави свата,че се успива Crazy

Катенце,мерси.Точно този апарат ми се "вмества" отвсякъде BlushАко,не купувах за бъдещото бебе костюми от по 70 лв. можеше и да нямам лимит,ама това е положението.Пък и пустите стволови клетки 4000лв ooooh!то с наркотици трябва да се занимавам,че да смогвам Crazy

Айде,пишете,че искам да видя кака ви Ани кво е сътворила Embarassed

# 245
  • Мнения: 4 370
....на работещите по малко работа.....

Галче, недей така бе мила! На мен поне пожелай повечко, че от вчера насам съвсем намаля и днес следобед вече се чудя дали да не изгледам един филм в знак на протест!  Party

# 246
  • Мнения: 937
ММММ Ани чудна идея - аз от снощи се чудя какво да гледам по телевизията толкова харесвам Отчаяните съпруги, че май този уикенд ще почна да си свалям 5 сезон, че да не губя нишката..толкова бързо ми свърши този 4 сезон по Битиви, та може да си уплътнявам и аз работното време... Mr. Green ти подготвяй новата тема, че като гледам всички са нетърпеливи вече и пишат ли пишат.
Надявам се и аз Боби да са добре и всички останали които не пишат. Гвендолин я виждам в друга тема пише а тук не..не се пръсвайте така бе момичета - отчитайте се и тук.
Сиска да се похвалиш после как си уползотворила сумичката от НОИ... Mr. Green

# 247
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
Галче,и аз като "придобия" разни неща и като се запиша в темата на Гвен хич няма и да пиша тук Mr. Greenсамо,че с моя късмет да не се запиша в темата,където пише Духи-Пухи Crazy
Баси втора страница глупостти ръся,ама да знаете,не,че съм проста,ами просто се жертвам Mr. Green

# 248
  • Мнения: 4 370
Тогава кажи сега коя е темата в която пише Гвен и коя е темата в която пише Духи. Гвен предполагам че пише в някоя тема за силикони, а Духи дава съвети за кърмене. Но това са само предположения! Кажи сега .....подробно

# 249
  • Мнения: 2 208
Баси втора страница глупостти ръся,ама да знаете,не,че съм проста,ами просто се жертвам Mr. Green
Joy hahaha Joy hahaha
Е това просто е крилатата фраза на деня! Повдигна ми настроенито!

Аз ще се пожертвам след като сложа детето да спи, че в момента ми лази по нервите с играта си с витрината и ми се струва, че ще си легне разплакан....

# 250
  • Мнения: X
Ако ще се жертваме в името на общото благо пишите ме и мен жертва/това най-го мога...просто ми идва отвътре/...ама като приспя дИването и залича следите от обядването му/че ме изгони от кухнята и сега  ми се изправя косицата какво ли забавление си е устроил...пък и на мен за после,де Mr. Green/
А,на Сиска и пожелавам в скоро време да има повод да се запише и при двете гореспоменати съфорумки/първо при Духи,после при Гвен/ Peace

# 251
  • Мнения: 937
А сега де  newsm78 Гвен пиши ви нови придобивки, но къде пише Духи  newsm78 и защо първо при нея и после при покупките.....ей аз не съм толкова умна казвайте сега...много тайни станаха, защото аз четох УЖ внимателно постовете на Сиска (но май наистина уж) и не видях сайта на Ирка е даде там един освен да е този въпросния издирван адрес  Naughty ох само ме/ни мъчите с гатанки.  ooooh!
Отивам да търся къде пише Духи....леле да не е в готварския...там пише Ани... Heart Eyes

Ани ние с тебе май верно нямаме работа, виж другите три дето си пишеме на тази страница са си в къщи ами ние с тебе..няма ли да заработиме поне надницата си за днес.... Sunglasses Laughing

Иночка не се ли върна от почивката в Рибарица..(дано не бъркам мястото)

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 13:40 от galiushana

# 252
  • Мнения: 4 370
Галче, аз вече си пускам филма. Оказа се че и Люба знае, ама си трае!  Wink
Току що написах един план за работа, на базата на който очаквам да бъде съставена заповед и да влизам в ролята на върл капиталист, че тука трябва да се бачка! (Дидо като го видя, като идваше да ми носи диск с филм, ми каза че в много задачи съм се включила, но така е, за да експлоатирам другите, трябва да експлоатирам най-вече себе си) Mr. Green Laughing

# 253
  • София
  • Мнения: 4 120
Хайде и аз да допринеса за изписването на темата.
Не знам къде пишат Гвен и Духи. Духи съм я срещала и в темата за ибей и редут. И то е сред редовните.
Ани, да не правиш план за следващата петилетка?
Как ми се почва вече работа. Едва издържам в къщи. Пък и доста мързелувам и харча кредитната карта, където не трябва да се пипа...
Ема реве цяла сутрин. Криси се чуди какво да прави и прави беля след беля. Сега къса една салфетка. Толкова съсредоточено, че няма да го прекъсвам.

# 254
  • Мнения: 145
Добър ден,

днес много се смях... то не бях жертви, то не бяха неразбрали, то не бяха капиталисти, дето и те жертви, щото се самоексплоатирали...
Сиска, дет се жертва и тя за общото благо, нищо, че щяла да ни зареже "кат придобиела разни неща и се разпишела в темата на Гвен".., щото то със 700 лева тия неща трудно ще ги придобиеш и май ще си седиш твърдо тука... Grinning И кажи ми, как става така, че си единствената късметлийка, на която НОИ дава пари, щото моето впечатление е, че предимно взема..

Галя, освен, че първо Сиска даде сайта, второ аз не пропуснах да го отбележа в прав текст, трето Люба го потвърди... Е повече от това незнам как да се обясняваме... Joy

Ани, филм на работното място? + върл капиталист с много задачи? ...... Thinking в кое съзвездие си ти? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт