На Свети Валентин и Трифон Зарезан МАЙският отбор ще бъде най-засмян

  • 20 248
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 163
Здравейте дами!
Да дам и аз своя скромен принос за изписването на темичката, че да може Ани да не скучае ами да се развихри и ни изненада с нова.
Сега нещо разведряващо (преди малко го получих и още  Joy  Joy   Joy), може да се счете и като начин да се преборим със световната финансова криза, Бг-действителност и и кой както си иска.

Защо трябва да се разрешава пиенето по време на работа:

1. стимулира ходенето на работа
2. намалява стреса
3. подбужда по-искрени взаимоотношения
4. намалява оплакванията от ниските заплати
5. намалява почивките, защото можеш да работиш с махмурлук
6. работниците казват на ръководството това, което мислят, а не това което то иска да чуе
7. спомага за намаляване разходите за отопление през зимата
8. поощрява съвместното прибиране на няколко служителите в една кола
9. увеличава задоволството от работата, защото ако имаш лоша работа не ти пука
10. премахва ваканциите, защото хората ще предпочитат да ходят на работа
11. колежките/колегите изглеждат по-привлекателни
12. храната в стола има по-добър вкус  
13. шефовете са по-склонни да раздават повишения
14. преговорите за повишаване на заплатите са много по-ефективни
15. оригването по време на събрание се оказва, че не е толкова просташко
16. работниците работят до късно тъй като вече не е необходимо да разпускаш на бар
17. кара всички да дават повече идеи
18. всички са съгласни, че работата спори повече след няколко чашки
19. премахва нуждата работниците да се напиват по време на обедната почивка
20. увелича шанса да видиш шефа си гол
21. поощрява отношенията с бившия Съветски Съюз
22. помещенията на чистачките най-сетне ще влязат в употреба
23. работниците не се нуждаят повече от кафе за да са кукуряк
24. седенето върху ксерокса вече няма да е просташко
25. брътвежите и неразбираемото мънкане ще са официален език.
 
Сисе, за фотоапарати - Недето е добър жокер  Peace!
Да питам за сайта на Ирка, че нямах много време да го разгледам  - трябва да се регистрирам, за да разгледам какво предлагат  newsm78
Любе, дано се разберете с Асен, много сложна дилема е това с чужбината. Пожелавам Ви късмет и здраве, където и да е!
Пожелавам хубав ден и болничките да оздравяват!
 

# 256
  • Мнения: X
Абе,големи  разследвания,голямо нещо пада тук-и за да не се морите да кажа за Духи,че пише основно в кърмаческия,при отслабващите и пазаруващите изгодно....е,мярка се и из готварския и майките,та затова дадох идеята Сиска първо да реши проблема с изхранването на бебето и останалата част от семейството,обличането му он-лайн,влизането във форма,пък после да отива да се коригира и тогава вече да се запише при купуващите/ама в КМ/Край на мистерията.........и на другата-с Ирка,ама тя като не казва/пък и не дава официално разрешение да кажем ние/.....така-ще има конспирации и четене м/у редовете.
За моите семейни пререкания-мерси за съчуствието,но изобщо нямам намерение да го обсъждам/или поне не в рамките на следващите няколко дни-да ми мине малко ,че в момента съм много афектирана/,пък миналия месец щяхме да се местим в София,този ще ходи в Америка,предполагам,че следващата дестинация ще е  някъде из Космоса.....
Айде,от мен толкова-отивам да си уплътнявам времето/докато Иво спи/,че то на работещите поне надница им върви.....пък аз съм на доброволни начала тук Wink

# 257
  • Мнения: 2 208
Ето ме пак....
Сложих детето да спи, лакирах си ноктите (е, все още не съм си сложила силикон, но все пак съм направила нещо за външния си вид) и сега съм готова да давам приноси и жертви в запълването на 2 страници...

Капиталисткатааааа, даваш лош пример на перснала като гледаш филми в работно време. По-добре иди да си купиш една швабска униформа и се прекръсти на Фюрера!



# 258
  • Мнения: 4 370
Гледам че може и да има преизпълнение на плана, всички здраво се трудим по задачата "Изписване на темата", и да трябва да стоя след работа да оформям новата тема, щото както споменах в момента гледам филм. Обаче нещо ми се приплака и реших да се разведря малко с форума, че да не влезе някой колега и да ме види ревнала пред компютъра  Crazy И естествено обобщения пост на деница ме накара да мина в другата крайност. Така погледнати нещата днес наистина е голяма идиотия в темата.  Laughing
..... Такаааа, добре че пишех пост, а не ревях на филма, че ми дойдоха представители на фирма с оферта, без да имаме уговорен час!
Та за филма май нещо щях да пиша, че го гледам в знак на протест, че нямам работа, а това е защото внедрявам пак един програмен продукт, а колегите са се запънали, че не им е по вкуса и нямало да работят с него.
АА Бубилинка, аз филми гледам,ама ако взема и да пия по време на работа, тогава вече може и да дам точен отговор на Дени в кое съзвездие съм!  Joy

Капиталисткатааааа, даваш лош пример на перснала като гледаш филми в работно време. По-добре иди да си купиш една швабска униформа и се прекръсти на Фюрера!
Тихо бе, не викай така! Аз тайно гледам! Никой още не ме е разбрал. Отивам да си догледам филма, че то от вас един филм не може човек да изгледа като хората, амаха!  Sunglasses

# 259
  • София
  • Мнения: 429
Мале,мале само да сте се оплакали Naughty.Гледате филми,плачете и се смеете,някои се приготвят за КМ.
 Аз ни за филм мога да си помисля,ни за някоя друга екстра в офиса,щото имаме един администратор дето така ми е орязал правата(и не само моите),че още се чудя,че все още мога да ви чета.
 Ох с тия сложни изречения,няма ли да ми дойде отвътре да съставям прости изречения Whistling

# 260
  • Мнения: 4 370
Сега остана да ви препоръчам и филма: The curious case of Benjamin Button. Филма наистина си заслужава.  Peace

# 261
  • Мнения: 225
Много ни е ведра темичката,ама аз влизам да се оплача-Алекс е болен.
От снощи е с температура,хърка му нослето,но сополи няма.Май нищо друго му няма,но температурата е 39.3 почти цял ден ,въпреки температуросвалящите Sad
Че има болни деца в градината им,има...но аз сега повлияна от Дени се чудя да не се окаже някоя шарка,още не избила Thinking
Дени вие имахте ли температура преди пъпките?
Май такива признаци съм чела за шарките Sad
А и горкото ми дете спи почти цял ден и не иска нищо да хапва,добре че поне водичка пие от време на време.
А сега се събуди и каза,че нямало крушка в банята(а баща му бил купил) и да я смениме-почна да ни командори от малък,но аз и той не можело да пипаме,а само тати Mr. Green
Това беше за развеселяване.
Целувки Heart Eyes

# 262
  • Мнения: 145
Много ни е ведра темичката,ама аз влизам да се оплача-Алекс е болен.
От снощи е с температура,хърка му нослето,но сополи няма.Май нищо друго му няма,но температурата е 39.3 почти цял ден ,въпреки температуросвалящите Sad
Че има болни деца в градината им,има...но аз сега повлияна от Дени се чудя да не се окаже някоя шарка,още не избила Thinking
Дени вие имахте ли температура преди пъпките?
Май такива признаци съм чела за шарките Sad

Вели, всъщност нямаше температура преди пъпките... Имаше общо неразположение, промениливи настроения, но нищо кой знае какво... после - пъпки.
Такава висока температура на сме регистрирали.

# 263
  • Мнения: 214
Влизам дапочерпя за рождения ден на племеницата на която съм на гости

Да ми е жива и здравал
Ще кажа само едно по темите от деня - Люба не го пускай Naughty

# 264
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
Първо да внеса уточнение какво имам предвдид.Аз срещам Гвен в една тема за естетическа хирургия,а Духи в кърмаческия та това имах предвид.Дени,молим,ама дали пък за едно опъване на бръчките около очите няма да ми стигнат Rolling Eyesама хич няма и да го мисля,защото трябва да плащам на бебето количката Crazy

НОИ са си точни,ама моите счетоводителите на фирмата нещо малкоооооо около 4 месеца се забавиха с носенето на болничния.Ама здраве да е,като няма цици както е казал народа Crazy

Велиска,желая на Алекс бързо да се оправя Praynig

Аркова,уж щеше да е съпричастна пък си лакира ноктите-с кого бе Таня си съпричастна Crossing Arms

Гичо,да ти е жива и здрава племенницата!

Бубилинка,мерси Hug

Люба,на теб освен търпение друго не мога да ти пожелая!

# 265
  • София
  • Мнения: 2 671
Айде и аз днес, докато имам 2 броя заспали деца  Mr. Green

Гичо, честито на племенницата!

Боби, посмях се много, макар и "на ум"  Laughing

Дано МАрто и Алекс се оправят бързо!

А н и, мерси, ще се опитам да го намеря, отдавна ми се гледа хубав филм!

Аз денс съм яхнала метлата, защото имам поръчана ваксина в една аптека за Ида и от вчера се готвя да изляза /не си споням откога не съм ходила другаде освен до пазара и около блока... а, да, когато ходих в НОИ на 7-ми/, но милотУ му скимна да излиза с Косьо и то къде в тоя студ - в детския клуб 3 часа откараха  #Cussing out аз затова ли го държа месеци в къщи, да дойде баща му и само и само да не си изпусне кафенцето, да го замъкне в клуба, където кой знае колко болни деца е имало! Знам, че звуча истерясла, то и съм, но наистина предпочитам да си кретаме в домашната лудница и навън по разкодки, когато времето е хубаво, отколкото да гледам болни деца.
Та, да - милотУ е в отпуска и усещам как ще ми се стовари три пъти повече работа, че и след него трябва да тичам...   Rolling Eyes

И последно да ви кажа, че от вчера само си мисля за тоя случай с вързанот дете в болницата в Търговище /май беше/ и затова в какво безсрамно лицемерно общество живеем. Връзването е практика не само в някоя си затънена болница, на някоя си пенсионирана сестра - когато лежахме с Ида в 3 градска това беше едно от нещата, кото направо ме потресоха. По-големите деца, който вече могат да ходят, но не са достатъчно порастнали, за да ги оставиш сами - долу-горе нашата възрастова група и по-големи, в 3 градска болница, в столицата на скъпата ни рОдина ги връзваха с битнове с разпнати ръце за решетките на кошарите, за да не могат да си махат памперсите. Понеже няма кой да ги води до тоалетна, когато трябва, сестрите им слагат памперси, за да ги зменят 2 на ден ...но тези отдавна отучени деца не искаха да стоят в изпръжненията си и ги махаха... и какво измислил геният на българската хуманитарна медицина - я, да им вържем ръцете, да стоят така по цял ден, да видим как ще си махат пампите...
Съжалявам, че нямах фотоапарат тогава, защото и на мен сега ми се струва абсурдно, че съм го видяла с очите си, а и не само това...
Това е то България 2009-та!

Стана доста брутален тоя ми пост, но ще го публикувам, защото това е поне някакъв начин да да започнем да променяме нещата...

# 266
  • София
  • Мнения: 8 930
Руми, чета твоят пост и направо  Shocked . Къде са родителите на тези деца, аз щях да ги вържа сестрите за леглото, ако видя такова нещо.  #2gunfire

# 267
  • Мнения: 2 208
И аз чета поста на Руми и аз съм повече от потресена....
Честно ви казвам, вече не знам в каква държава живея и дали въобще изобщо това е живот!
А най-лошото е, че това остава ненаказано и НЕ се променя...
С възмущението си във форума нищо не мога да променя, ами давайте идеи какво да направим, че да си променят "практиката" в болниците.
Някак си само като си представя Ники вързан за леглото и ми идва да УБИВАМ без да питам защо...
Руми, ако имаш време можеш да се свържеш с Нова Телевизия - там поне съпричасни към такъв вид проблеми и ги отразяват. Пиши в новините - да ходят да го видят с очите си!
Не бива да се мълчи...

# 268
  • София
  • Мнения: 2 671
Ани, те родители си имат, но няма място за тях в детското отделение - местата за майки-придружителки са ограничени и аз едва успях с ОГРОМНАТА помощ на мама Бубилина  Heart Eyes да се вредя да вляза, за да съм с Ида. Е, имаше и доста от малцинствата, чийто родители хич не се мяркаха, та персоналът се чудеше какво да ги прави...

# 269
  • Мнения: 363
Руми, наистина нямаме държава. Това е жалка истина, иначе нямаше да се случват подобни неща.
Ани, живот си живееш с тази работа. Имам чувство, че отиваш не да работиш, а да си отпочинеш. Колегите още ли ти носят букети послучай пролет и т.н. Май твоя колежка беше newsm78
Ние утре ще празнуваме в Банско и вдруги ден също. Какво празненство ще е с детето не знам. С едно приятелско семейство ще сме, но те ще оставят децата. А ние нашето не и вместо висене в механите, ще се прибера в 8-9часа заради детенцето. С тези работещи баби неможе никъде да мръднеш.  Sad.
За подарък на милото не съм и мислила дори. Дано той пък да е помислил за моя милост Mr. Green.
Болничките да оздравяват Hug

Общи условия

Активация на акаунт