Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 2 фев. 2009, 15:18 ч.
  • Преглеждания  16 736  Мнения  291  Онлайн  1
Отговори
  • Шумен

МАЙЧЕТАТА ни са 159 : 82 момичета, от които една двойка близначки на мама titini, и 77 момчета от които две двойки близнаци на мама Мikki и на мама Мария77!

АЛБУМЧЕ МАЙ-КИ
потреб. име: maiski
парола: 2006

Кръстница на темата - Ани

Предложения за следващи теми:

1. Лято е и МАЙското дете все навънка го влече! (galiushana)
2. Майските момченца и момиченца, берат белички кокиченца! (galiushana)
3. Празник най-чудесен - празника на Мама, Майската дружина го посреща с песен. (А н и)
4. Нова МАЙска мода настана - поголовно продължаване на рода! (tania_ark)
5. Първи сняг настана, а Майчето със шейните се захвана (gi4o_pi4o)

Реклама
# 1
  • София
Ехаааа, много рано, Ани....   bouquet
Чак на 20-та стр. трябваше!

# 2
  • Шумен
А бе жена, как се намърда толкова бързо!!!!! Аз едва публикувах поста и щракам да проверя дали се отваря линка и ти вече намърдана вътре  Shocked

# 3
  • Плевен
И аз се намърдвам набързо, че току виж съм изпуснала пурите и уискито довечера  Mr. Green

Ани   bouquet Благодаря за темата!

# 4
  • София
За да не ви изтървам се записвам и тук,че каквато съм блейка пак ще съм неинформирана.
 А ако стигна до изневяра да знаете,че вие ще сте виновни.Като не съм пробвала на младини,поне в зряла възраст ще трябва да наваксвам.А ако не ми хареса му мислете...

# 5
  • Шумен
Имарче, а на твоя снежен човек на аватара какво му шава там долу. Пулих се, пулих се не мога да го установя!?

# 6
  • София
и аз да се запиша - току виж съм успяла да прочета и предишната тема. Ани, благодаря ти за времето и труда да я пуснеш

# 7
  • София
Имарче, а на твоя снежен човек на аватара какво му шава там долу. Пулих се, пулих се не мога да го установя!?
Ей страшни сте!Само за шаване си мислите цял ден,ами мърда си шкембето снежко,друго не виждам.

# 8
  • Пловдив
И аз да се намърдам в чисто новата тема
Ани   bouquet

# 9
  • Пловдив
Хайде и аз тук,
Ани страхотни снежни снимки разгледах, но и много ми домъчня за Пампорово...ех като бях млада какви почивки имах....мерси и за новата тема
Люба, добре си уважила свекито, ха дано и тя малко се отчете...моята днес взе Хриската следобед уж майка и да чете, а аз като му легнах...сега чакам малко да се разсъня за да си я взема  Embarassed

# 10
  • берковица
Ей, страшна работа сте  Hug Laughing
Ани, мерси за темата  Hug  bouquet Heart Eyes
Кога успяхте да изпишете толкова страници, ум не ми го побира. Толкова весело ми стана, че на един дъх ви изчетох  Hug
И в духът на темата, а и е ракиено време
  спешъл за Сиска аз с това се отчетох, че колкото и много да съм писала в предишната е не мога да ви насмогна  Wink Mr. Green

# 11
  • Пловдив
Е,като местите  купона,пък казвайте Crossing Arms.....аз гледам турна там Люси пурите и народа замлъкна newsm78........
Ама щом и тук има погрижили се за настроението,няма да мрънкам Laughing/много/
Ани,  bouquet

Аз отивам пак в кухнята,че съм приготвила на мъжа кекс/да не се наложи да го компенсирам с друго,ако го изгоря/

# 12
  • берковица

Аз отивам пак в кухнята,че съм приготвила на мъжа кекс/да не се наложи да го компенсирам с друго,ако го изгоря/
Е, че то това лошо ли е? Аз като жена с временно отсъстващ мъж, питам  Mr. Green newsm78

# 13
  • Плевен
Ааааааа не се обаждате вие, така значи...
аз пак тогава и
Моля не се блъскайте, за всяка има удачния размер  Mr. Green

# 14
  • София
Е, мерси, Люси, то само виртуално ми остана да се почерпя, та не отказвам!

А н и,   bouquet за темата, а снимките са мног сладурски! Мен снегът хич не ми навява приятно асоциации, че искам тая зима да свършииииииииииииииииииииииииии, но тия в басейна направо ме размазаха! И се присетих пак как ми се ходи пак във Велинград  Crazy

# 15
  • София, Дървеница
Много почерпки, много купонджийско настроение нещо Laughing
Ани, хубава почивка сте си спретнали. Румчо всеки ден повтаря, че искал във Велинград на хотел, та май ще се наложи да ходим, няма как Wink Ралица и тя много пораснала. Румчо пък казва, че не искал да кара ски, щял да кара кола Simple Smile
Ето и един поздрав, извинявам се за качеството http://www.youtube.com/watch?v=l4kWOTiyn-Y
и малко неактуални снимки, но чак сега ги качих Embarassed http://meribal.multiply.com/photos/album/17/End_of_2008_photos
Сисе, не разбрах какво те тормози и си се изнервила. Кажи си да ти олекне Hug

# 16
  • Сандански
И аз д а цопна в новата тема.   bouquet За Ани.
Насмях се отсърце, почерпих се и разгледах доста снимков материал. Бабълче, чух че Румката ти изговаря много добре Р-то в песента. Нашият син го казва, но не е така отчетливо.
За обрязването не мога да коментирам. Не съм била с такъв.
Но и Руми го водехме на хирург-2 пъти. Беше на 7-8 месеца, но такъв рев удари, че ще го помня. Сега вечер го карам сам да почиства пишлето. ААА сега се сетих, нали говорим за това и отдавна искам да питам- вашите синове играят ли си с мъжкото достойнството. От близо месец всяка вечер си го мачка, пипа, дърпа и засега не реагирам, защото не знам как. През деня е с чорапогащник или панталон и неможе, но вечер спи по гащи и потник и лесно стига целта.
Велиса, наистина снимката е уникална WinkПродължавай в същия дух.

# 17
  • В главата ми:)
Така е то -женска му работа....завидяхте ми май на телевизора Sad
Тази вечер,докато си правих вечерята чувам страшен трясък и писъци от мъж и дете Twisted EvilДа не ви казвам какво ми мина през главата докато стигна до тях.Резултатът е бутнат телевизор на земята,слава богу здраво дете и много бесен мъж #Cussing out
Накрая аз излязох виновна,че не съм се хвърлила да утешавам мъжа,а детето Grinning
Телевизора не оцеля,а Алекс още 100 пъти ни скъса нервите тази вечер-беля,след беля.
Надявам се скоро да си легне,за да си отдъхнем всички в къщи.
Лека нощ от нас Heart Eyes

# 18
  • Пловдив

Е, че то това лошо ли е? Аз като жена с временно отсъстващ мъж, питам  Mr. Green newsm78
Гичо,да съм казала,че е лошо-не съм Naughty..ама благодарение на затворения своевременно лаптоп успях да извадя и кекса и вечерята овреме,та сега ще има и друго/пък  и то здравата храна е предпоставка за други здрави работи.....например здраво семейство/
Люси,мерси,че премести почерпката и тук...ама аз ще кажа"Наздраве" с винце/тая година незнам какво ми стана,та се отворих на червено такова/newsm40
Бъбълче,с тая песен уби всичко детско в мен-аз все още не мога да докарам такова"р" Embarassed
Пепсън-че,от твоите клавиши в божията уста....ама надали.....мога само да ти завиждам за бабите...........пък ти лежи и почивай...и като ти махнат запрещението-ние пак сме на линия/надявам се и да сме здрави/
Ани,чудни снимки,ама `де го акордеона?Искаме и клип/както и на кандидат барабаниста Иван/...та да видим дали да Ви пратим и вокалист/ама наш Иво знае точно две песни,които са на английски,но стават само за неанглоговоряща публика newsm65/Ама трябва да имат и добра физическа подготовка-като ги погнат-недооценилите ги слушатели/това основно заради предложения от мен вокал може да се случи....че е много упорит и не млъква докато не си изкара партията/
Велиска,нали личния състав е здрав....телевизори се купуват!
Айде,днес си наваксах за няколко дена напред с писането,може да не се мяркам до края на седмицата Grinning.....но да Ви кажа лека нощ и късмет и да се оттеглям в покоите си....... thumbsup

# 19
  • София
Хора, толкова сте забавни!
Не можах да повярвам, че толкова сте изписали цял ден!

Честит празник на всички мъжки майки!!!

Люба, твоето свеки точно днес ли има рожден ден - тази "добра" женица  Rolling Eyes!

За обрязаните мъже, не мога да коментирам, понеже и да е имало такъв не съм го видяла... А иначе се "бракувах" и аз с късния влак на 29.

Бабълче, страшен е Румчо, а Р-то му е уникално. Сигурно се е научил заради името си. Сладур голям!!!

Ани, страхотни снимки и аз гледах да видя акордиона, но нейсе... Темата е супер!   bouquet

Велиска, урочасахме го този телевизор, ей...

Лека нощ и приятни сънища!!!

# 20
  • Велико Търново
Така е то -женска му работа....завидяхте ми май на телевизора Sad
Моля,моля завидях ти за хубавите крака Crazy
Телевизор си имам,ама хубави крака тц Stop

# 21
  • берковица
Лека нощ от мен, че ту-ко виж утре се успя и пак пропусна 2-3 страници за мъже, алкохол и още нещо  Hug

# 22
  • Плевен
Люси,мерси,че премести почерпката и тук...ама аз ще кажа"Наздраве" с винце/тая година незнам какво ми стана,та се отворих на червено такова/newsm40

То и аз цяла зима, че и от по-рано съм все на винце, много си го обичам, ама при теб си е странно, защото си отколешен привържаник на бирата... няма значение, на кой каквото му се услади... пък го турнах туй бърбънче, че МАЙките бързо се явяват на спявка/спивка при тези образа един до друг, плюс още едни, които Сиска майсторски намира из нет пространството.

Бабълче, Румен направо ме изуми с Р-то... Браво на детето, а и е един красавец... като майка си  Heart Eyes.

Сватя много хубави зимни снимки, завидях ви... а и за снимката ти в басейна завидях... като си ни такава елегантна...

Вели важното е, че няма физически последствия върху домочадието  Hug, пу и сме и ние едни, завидяхме ти на позицията  Laughing

Аз само да вметна, че на 14 и 15.02. мъжлето е решило да ходим , живот и здраве ей тук  и ако някой от вас има желание да си направим лекинка срещица ще ми е много радостно на душата, а и децата ще си правят компания, докато ние Зарязваме с ракии и руйно вино  Mr. Green

# 23
  • Лондон
Добро утро,
после само някой да е казал,че не съм ранобудна Mr. Green
Не съм разгледала снимките на Ани и Бабъл,че стана късно,но ще се включа утре по темата.
Мами,какво да ви кажа освен,че се радвам,че имам две момичета.Пък ако стигнем до момче някой ден,Петър да му мисли.
Днес не беше на работа,дано и утре се върне рано/заради снега не работи метрото/.С Елла направиха прекрасни снежни човеци,снимах ги и снимка.бг не работи-много ме е яд.Ама утре ще тормозя Сиска на скайп да ги качи Grinning
По Темата нищо не мога да кажа,щото аз съм скромна и морална дама Mr. GreenАма така си е Grinning
Смайли,много се радвам,че се разписа-чудех се вече какво става с вас.Съжалявам,че Йони е болничка Sad,дано бързо й мине тази кашлица,Елла винаги кашля като се разболее и аз винаги настръхвам.

Реших:ще сложа снимката на Велиса на десктопа да види Петър как се гледат жени,за да имат такива хубави крака Whistling

Добре че Калина се обича така с Тони,че да съм спокойна за зетя,много хубава станала бе,пууууууууууу

Ако Елла счупи любимия телевизор на Петър,сигурно ще трябва седмица да го утешавам.И като казах утешение...така ми е вдигнал кръвното,че в петък,като тръгне за любимия мач/родих Миа в петък,изписаха ни същия ден и той отиде на мач,толкова любим/,няма да си намери любимите футболни обивки.Решило момчето докато аз си бях в Бг,че ще разчиства.Под "разчиства" имам предвид изхвърля красивите вещи на жена си-статуетки и кошнички с цветя.Едната статуетка беше подарък от мама за сватбата ни SadИмам едно прекрасно дърво с икони/като онези манастирчетата с икони,сещате ли се/.Днес призна,че и на него му бил вдигнал мерника,ама се сетил,че ми било от мама за Коледа.Ако го беше метнал,казвам ви,щях да го изхвърля в едно с всичките му принадлежности.Баси...направо нямам думи.
Да си похваля момичето,че нарежда пъзел с 50 парчета от веднъж.Голяма гордост за мен,а Петър каза,че приличала на майка си и щяла да си използва всичкия даден акъл/колкото и да е той/за непотребни работи.Не ми дреме,обожавам пъзели и й купувам.На Миа пък купихме една прекрасна джаджа за скачане/нещо като бънджи/.Разбира се,Петър беше против,но сега сме маааалко по-свободни Mr. Green.Само да ви питам-извинявайте,че не е по темата.Като бънджи е,но има плот с играчки,който го заобгражда...и уж седалката е стабилна...да не я увредя нещо?Малка ли е?Много му се радва,ама...
И друго/отново се извинявам,няма да питам повече,дано си спомняте,това диване яде по 150гр пюре на обяд,а е захранена преди 11 дни.Не мога да я спра!Реве неистово,ако й го взема.
Отивам,3.30,ужас...утре ще съм мнооого зле.

# 24
  • Велико Търново
Добро утро!Слагам кафето.Пиша набързо,че ще излизам Embarassed
Ирка,ще чакам да ме тормозиш Crazyзаслужила съм си го.
Люси,ей сега като събудя Божа,че да си взема телефона ще звъня на Георги да го уведомя,че ще запазя стаи,ако има места де.
Ние оня ден с него си говорихме да ходим в някой СПА хотел,аз харесах един,ама той 530 лв. на човек Mr. GreenТъй де не е по нашата черга Crazy

# 25
  • Швейцария, иначе от Пловдив
Здрав купон се е заформил тука вчера  Wink!

За мъжкия атрибут - при моите деца аз не го пипам, пипат си го самички. Така каза и докторката, тук няма практика да се дърпат кожичките. А иначе за обрязаните пишлета  - всеки ден сменям памперси на такива и нещо не мога да си представя моите деца с такива безкожи  Embarassed, ама може и да са ги обрязали нескопосано  Rolling Eyes.

Ани, страхотни снимки! Вече нямам търпение и ние да отиваме на нашата почивка. Аз на ски няма да се кача, но на уелнес ще съм първа. Свеки ще идва с нас, за да гледа Килиан, за което още повече се радвам.

Калинка и тя много красива и как хубаво позира. Миленка, ти ли и показа как да застава зад обектива? А добре че си ти да ни покажеш Тони, аз не можах да го позная, колко е пораснал!

Питахте ме в миналата тема, дали кръста ми е наред - ами не е, ама е по-добре щом работя. Ходя на доктор всяка седмица, той ми го намества, но  все още е както трябва.

Сиска мерси за кафенцето, имам нужда, че през нощта Килиан не ме остави да спя. Вчера дигна температура 38 градуса и цяла нощ е пил вода. Дано да не го е хванал грипа, че миналата седмица ми водиха болни деца  #Cussing out #Cussing out.

Айде, ще ви оставям, че Георги ще тръгва на училище, пък не съм му направила сандвича.

Приятна сутрин!

# 26
  • Шумен
И се присетих пак как ми се ходи пак във Велинград  Crazy

Във Велинград в горещия басейн, а снега бавно да се сипе над теб! ММММ

# 27
  • София
Ани   bouquet.
Вели, язък за подпирачката за крака, май я урочасахме. Сега поне ще имате повод да си вземете по нов. Peace
Отивам да гледам снимки.
Румчо е много сладък, как натъртва на "р"-то. Laughing

# 28
  • София
бре, рано рано на нова тема сте наскачали  Wink

гледам все хубави снимки, хайде и аз да покажа:
http://i100.photobucket.com/albums/m3/vaniliaice/P1130657.jpg - Манастира Св. Мина
http://i100.photobucket.com/albums/m3/vaniliaice/P1130652.jpg - У дома на дивана  Crazy Mr. Green

приятен вторник ви пожелавам Hug

# 29
  • Шумен
Сега дочетох темата и да се доразпиша.
Люси, и аз на тоя хотел отдавна му имам мерак с различните стаи и гледам че компанията се заформя приятна, ще внеса предложение за семеен подарък, въпреки че вчера му заявих че искам азбучник за Св. Валентин  hahaha

Люси, къде ме видя елегантна, какъв пояс съм заформила, ама така съм зимата, а и там бая си похапвах вредни неща  Crazy   Верно бе хора, нямаме снимка с акордеона! Ми то такава веселба наставаше, че кой да се сети да снима. А и аз апарат в ресторанта само веднъж го взех , че то акордеон, апарат, торба с моливи и оцветявки да не се озоря нещо.  Wink А на пистата всеки ден му обяснявахме че с акордеони не пускат. Оня ден си забравил акордеона у баба си Мими и вчера като ревна за него.... голяма драма беше!

Ирка, как пъзел от 50части  Shocked Браво, Елла е гений!  bowuu
И Румчо също го взимаме в оркестъра! С това Р разби всички! И микрофона му е много фешън!

Кате, пуснах в гугъл да видя що е това уелнес - само басейни ми излизат. Нещо подобно на спа процедури ли е?  Flutter
Ръш и аз оставям Ивко да си играе с мъжкия атрибут. Не му правя забележки, нека си се опознае детето. Но Дидо като го види и му маха ръката. Не знам защо! А ето сега и програмата в яслата: Тази седмица беше разделена на малка и голяма група. Не знам какво означава, но предполагам че вече възрастовата разлика е голяма и три годишните ги занимават с ето това:
1. Говорно - Шаро - защо живее при хората? Ще станат ли приятели с котето? По какво се различават кучето и котето?
Аквариум - къде живеят златните рибки? защо ги храни детето? по какво се различават? с какво е покрито тялото им?
2. апликиране на аквариум
3. репетиции на програмата за 8ми март и Баба Марта

# 30
  • София
Мийчето, много сладка пред лаптопа - ми то на кого да се метне, детето...
Сисе, мерси за любимото ми кафенце!

Кате, и Марто е със същия вирус, май. Направо се учудих колко бързо се разви. Вчера беше добре и слагах капки в нослето само. Снощи 2-3 пъти покашля - леко и през нощаа... Буди се на всеки час - мамооо, боли ме...  Без да уточнява какво /те не могат още да локализират болката/- едвам диша и сополиии и кашлица - ужас.
Към 4 го пипам - целия гори - 38.6 измерих не се сдържах и му дадох Нурофен. Успокои се и заспа по-спокойно, само бълнува...
Явно ни е тръгнало на болести тази година, няма 10 дни откакто спря антибиотика и сега пак.
Питах по телефона докторката дали не може да се изследва носен секрет - антибиограма се казва и да се види от какъв антибиотик има нужда. Тя каза, че ставало за 4-5 дни изследването и нямало смисъл - представяте ли си... Някой изследвал ли е  секрет?
След малко ще ходим на доктор. Ще ми се и на хомеопат да идем. Някакви препоръки...
Само развалям темата с тези болести, уф...

Ирка, този сняг май изненада лондончани, а. Те не са виждали толкова сняг от 20 години и обявили  бедствено положение -  hahaha Да спира, че да нямам проблеми като дойда...

# 31
  • Велико Търново
Шуши,и носен и гърлен секрет съм изследвала на Божа.

Запазих стая за 14.02. където ще бъдат и Люси Crazy
Казаха ми,че имало страхотен детски кът и с това ме спечелиха Crazy

Само да кажа,че Румен пее много вярно и е неверояьтно сладък,ама то това Бабълчето си го знае Crazy
Пък Божа нали е дете на Ентелигентна майка пее "Палиш,палиш мойто тяло" Mr. Green

# 32
  • Varna
 Аз с мойте договори и ремонти и с четенето по диагонал разбрах, че изобщо не съм в час, да се надявам че следобяд ще остане време по подробно да прочета и просветя и със закъснение да се вредя за някоя пура... newsm78.  Само да кажа че в петък заминаваме на почивка, на сняг не се надявам, ама поне времето да е прилично,  че сме с цялото домочадие.  бягам , че шефчето неиска да чака #Cussing out #2gunfire

# 33
  • София
Писах, писах и нали съм сръчна ....................... изгубих поста, сега наново
Привет мами!
Голям диспут, "размисли и страсти", даже вече не си спомням и коя от вас повдигна въпросната тема. Аз нищо не мога да кажа по въпроса, по примера на Ирка и аз се класифицирам като морална жена  Laughing Само да кажа, че този където Сиска го описа да излиза от банята хич да не го виждам, какъвто ще да е  #2gunfire
Много сладки снимки - стархотни бонбончета са всички - Калинка, Миа, Ивко, Румката, Алекс, Тони,   Heart Eyes
А снимката на Велиса наистина е култова, жалко за ТВ-то, но пък погледнато от хубавата му страна - важно е че няма пострадали и това е повод да си купите нов  Mr. Green
Ани   bouquet за темичката! Ивко е голям сладур, представям си го каква атракция сте били  Joy Браво на вашата ясла, при нас са сложили само програма за седмицата, която си е една и съща без да се описва поробно какво правят (например понеделеник - бълг. език, музика и т.н.) Определено и аз съм за това, че трябва да има две яслени групи - една от деца до 2 години и една за деца над 2 години, но за жалост при нас е само една и Никол казва, че "Бебетата ми надуват главата" и др.подобни.
Стискам палци болничките да оздравяват бързо  Praynig!
Люси, мястото изглежда много приятно - весело изкарване на двата празника и ще чакаме снимки и отзиви. Браво и Сиска е там!
Ирка, браво на Елла - наистина е гениална! Никол също много обича да реди пъзели самичка, но още не съм и купувала с толкова много части. Имаме две книжки с по 6 пъзела вътре и тя ги реди за 1 минута всеки пъзел и вече прилагам тактика и ги смесвам частите и от двата пъзела и така я затруднявам  Mr. Green А по въпроса за бънджито на Миа - предполагам, че в инструкциите към него пише за каква възраст се препоръчва. Знам, че тук кенкугуруто за бебето го препоръчваха над 3 месеца, мисля, че бънджито е на подобен принцип, предполагам, че е доста обезопасено.  Rolling Eyes
На въпроса на rush - пак ще цитирам Додсън - неговата теория е, че не трябва да се забранява на децата да си пипат половите органи. Дава пример с това колко е грешно като са малки и ги караме пипни си ушичките - браво!, пипни си нослето - браво и т.н., а пък в следващия момент като го видим, че си пипа половите органи и го плясваме по ръката. Така му се налага мнението, че прави нещо нередно, а то само изучава тялото си и няма нищо лошо и срамно.
Ани, какъв азбучник бе мила  newsm78  
Е, тоя пост го пиша от сутрина два пъти вече ........... ако има нещо ще ме извините
Лек и хубав ден!

# 34
  • Sofia
Ех гледам го тоя хотел за Свети Валентин, а видяхте ли, че има пакети "Женско царство за 3 дни" - това се казва рай а.....
Ох пак болнички деца има...нека се свършват вече тези болести  #Cussing out
Кате а има ли вариант да не приемаш болни деца все пак в дома ти идват знам ли?
Ех Велиса, тоя телевизор, загледахме те, завидяхме ти всички тука и сега няма на какво да си подпираш краката...здраве да е ще си купите.
Ирка браво на Елла за пъзелите, аз съм купила един само от четири части и никакво внимание не му обръща подава ми ги аз да ги редя, ама не това е целта все пак...дали да не купя направо с 50 части а  Mr. Green
Иночка най-сетне дойде време и за твоята почивка..да разказваш после и показваш разбира се.
Мимозата пак се изгуби..дали е готова вече къщата напълно...ммм дано се появи да сподели.
Оставям ви да взема да посвърша нещо все пак, че ме чакат едни документи тука.... Laughing

# 35
  • Пловдив
Здравейте и от нас  Hug
Кате, Калина не съм й показвала как да позира, то честно казано хич не ме бива по позирането мен... Ама на нея отвътре някак й иде  Crazy Сутрин тя сама си избира дрехите, днеска така и не успях да й налея, че зелено и лилаво не е най-удачната комбинация, ама... Голямо конте се очертава...
Веча съм й приготвила тоалета за РД и онзи ден получихме от Англия обувките към него... Познайте - от 3 дни нашта се носи само с тия обувки, нищо,ч е са пролетни (е за вкъщи, де) Снощи получих едни ботушки, които съм взела с перспектива за догодина и направо ги скрих, иначе щеше да се премени и с тях  hahaha

Ирка, браво на Елфчо - и ние много редим пъзели - сега се забавлява с едни с мечо Пух - 2 бр в кутията по 15-20 части са и първо трябва да се разделят двата вида, после да се нареждат поотделно... Всяка вечер вика баща си - айде тате, пъзела чака  Laughing

За темата с пурите аз хич не мога да се изкажа  Embarassed Embarassed Embarassed нищо, че съм се прежалила късничко според представите на Любината баба  Mr. Green

# 36
Галя, по принцип сме подписали договор, когато децата са с хрема или леко кашлят и могат да ходят на училище, тогава няма проблем да ми ги водят. До сега така е било, но една майка вече два пъти ми пробутва болни деца пред свършен факт и ми казва, че само са хремави, или че едното заради астмата кашля, а те са за мен грипави  #Cussing out #Cussing out. Постоянно са уморени, искат да лежат, не им се играе...абе вече казах, че усетя ли някое с температура връщам го. Хем знаят, че има тук грипна епидемия, знаят, че съм бременна и че Килиан може също да се зарази, ама не им пука (на повечето). Ама аз ще ги видя какво ще правят като излезна в болнични заради Килиан, може да им влезе акъл в главата и да помислят малко.

Мале, Калинка значи манекенка от малка го раздава. Трябва да я пуснеш да се снима в някое списание за детска мода, хем ще има доста дрехи да сменя, хем ще е любимка на фотографите  Wink.

# 37
  • Шумен

Ани, какъв азбучник бе мила  newsm78  

Ха ха  Laughing Искам азбучник, но да не е А4 и да ги има всички букви, всяка на отделна страница. Не мога да си намеря такъв!  Grinning Бях писала че играя на една игра в нета с въпроси. Най омразните са ми разни години кой кога се е родил или починал. Затова си ги записвам в един азбучник и си поглеждам докато играя. Тука всички са ме обявили за голям маниак , особено като ми видят тефтера.  Mr. Green Но какво да се прави, всеки си има мании.
Та не знам дали ще получа нов тефтер, защото и аз запазих стая в Касаволей. За детски кът не питах, че като гледам компанията ще е приятна.  Peace

# 38
  • Велико Търново
[а не знам дали ще получа нов тефтер, защото и аз запазих стая в Касаволей. За детски кът не питах, че като гледам компанията ще е приятна.  Peace

Аш колсум Mr. Green

# 39
  • Ländle
[а не знам дали ще получа нов тефтер, защото и аз запазих стая в Касаволей. За детски кът не питах, че като гледам компанията ще е приятна.  Peace

Аш колсум Mr. Green

Вие май ТАЙНО си спрятате интергалактическата форумска среща??  Simple Smile

# 40
  • Шумен

Аш колсум Mr. Green

Хайде идвайте и вие с Виктор, че само една стая остана! Ще направим репетиция за форумската. Има диджей .... предполагам че ще има и танци Mr. Green

# 41
  • Ländle

Аш колсум Mr. Green

Хайде идвайте и вие с Виктор, че само една стая остана! Ще направим репетиция за форумската. Има диджей .... предполагам че ще има и танци Mr. Green

Сберем ли се аз и ти, почваме танца на 7-те воала, няма как иначе.... Simple Smile)))

Не ща, Таня ще ми се обиди, щото не остана място за нея. Simple Smile Пък и нали е ТАЙНА Simple Smile)))

# 42
  • София
Привет отново,

Мен май ме урочасахте с тази номинация "активен новобранец" - откакто я получих, станах ужасно деактивна. Embarassed Но пък съм активен четец !!! Нищо не съм пропуснала - нито напускането на Олчето, нито забелвания и обрязвания - предимства и недостатъци  Laughing, изобщо в час съм.

При нас нещата са добре засега. Малката си ходи на ясла, имаха скарлатина в групата и бях на нокти, но засега няма втори случай, ама да видим... Явор е втори ден на ски-училище, много е щастлив, направо е в дива еуфория.

За забелването - на Явор на няколко пъти му го прави личната лекарка, но не е съвсем до края - по ръба си е залепено, обаче мисля че от само себе си и с израстването ще се отлепи.
Обаче с обрязаните опит нямам /уви/   Crazy

Това е засега.

Целувки  Hug

# 43
  • Лондон
Ахаааа,спретвате си задкулисно парти,а?Само Шуши и Мимозка се прежалиха за Лондон,айде дееееееее
Кате,егати наглите...не само Килиан може да се разболее,бременна си все пак,направо яд ме хвана #Cussing outА с кръста ти какво става?Само аз ли не съм разбрала?
Ани,отивам да гледам снимки и да завиждам Mr. GreenНие днес бяхме навън също,Елла да види сняг
Благодаря,благодаряяяя-и аз се гордея с нея,няма какво да се правя на скромна,ще й купя със 100 части да видя до къде ще го докара.
След малко дописвам

# 44
  • Велико Търново

Аз само да вметна, че на 14 и 15.02. мъжлето е решило да ходим , живот и здраве ей тук  и ако някой от вас има желание да си направим лекинка срещица ще ми е много радостно на душата, а и децата ще си правят компания, докато ние Зарязваме с ракии и руйно вино  Mr. Green

Уважаема,госпоДжо Иванова,молим не се оправдайвайте Hug

# 45
  • София
Ани, направо ме разби с този азбучник  Joy Кога намираш време за всичко това  #Crazy Направо си за номиниране за мама с най-много хобита, занимания и интереси и т.н. Направо ти се възхищавам  Peace!
Кате, тези наистина са много нагли  - как не ги срам в такова положение си и да не се съобразяват  #2gunfire Ако имаш възможност прекрати си договора с тях щом са толкова безрасъдни!
Браво за срещата, ние докато се чудим, маем и кумим - оправните булки заеха местата! Весело изкарване и ще чакаме снимки!

# 46
  • Пловдив

Люси, къде точно е това Дряново, че в бгмапс ми показва няколко такива селища  Embarassed
Дали ще има местенце и за нас  Laughing

# 47
  • Велико Търново
До Търново бе,как къде Mr. Green
Айде звъни и идвайте Hug

# 48
  • Пловдив
Сиске, проблемът ми е превоза само
Като се прибера ще говоря със Голямото Змей и да видим можем ли да измислим нещо  Peace

# 49
  • София
Много се радвам за всички вас и даже ви завиждам, ама... друг път  Wink

Аз днес преборих бюрокрацията на 2-пъти и /надявам се/ ще почнат да ми плащат болничните най-после newsm44

Шуши, стискам много силно палци за защитата  fingerscrossed , а какво завършваш?

# 50
  • Сандански
Добре,че Люси ме подсети за празника и си направих уста пред либето. Казах му и че съм избрала и място - Дряново, но отговорът е не толкова далеч. Пък и места не останаха там newsm78.Дано го навия за катарино или Банско поне. Жалко, че живеем на гъза на географията, а ми се искаше да ви познавам лично Sad.
Ани и аз се възхищавам на активността ти. Ходиш на работа, гледаш дете, играеш игри, в час си с ГНМ, кулинарка пък и теми се заемаш да правиш. Откъде тази енергия в теб Thinking Аз по цял ден нищо не правя и пак се уморявам и добре, че е форума да не изпадна и в депресия.
Браво на Руми - повод за почерпка. Wink
Много  Hug Hug Hugна болничките и бързо оздравяване. Praynig

# 51
  • Ländle

Тъй като ми го удебели по` разбираемо ми стана... Simple Smile)) Амми да! То си е чиста покана за общо форумска среща и то на баш на любовния празник. Това е кодирано наименование на обща среща, ама тъй извъртяно, че да не се обиди някой.. Ейй, Люси, голяма си дипломатка, еййй, и любовен празник не те спира, и Валери си повлякла в конспирацията, пък Сиска е задкулисният мозък на операцията...   Joy Това е! Викайте ми Шерлок! afwitch

(Ей тука си седя и стискам здраво палци повечко от хората да разбират от майтап... Господин Иванов готви, пък Госпожа Имванова разследва, и за да ви накарам съвсемч да спрете да се тревожите за мен, ще ви споделя, че Марто е за цяяяла седмица при майка ми. А сега де, а сега де.... Grinning На Господин Иванов му олеквало като готви, ура, ура, и на мен ми олеква, и на мен, щото не го правя аз, отивам да го цуна..)

# 52
  • София
(Ей тука си седя и стискам здраво палци повечко от хората да разбират от майтап... Господин Иванов готви, пък Госпожа Имванова разследва, и за да ви накарам съвсемч да спрете да се тревожите за мен, ще ви споделя, че Марто е за цяяяла седмица при майка ми. А сега де, а сега де.... Grinning На Господин Иванов му олеквало като готви, ура, ура, и на мен ми олеква, и на мен, щото не го правя аз, отивам да го цуна..)[/size]

Къде?

# 53
  • Ländle
щом стане дума за секс, шмърци се появява, ако не стане - тя отваря Simple Smile)))
няма да кажа, щот пак ще получа забележка, че спамя
и като е в малки букви, да знаеш, че е извън темата и не е за цитат  Simple Smile

# 54
  • София
щом стане дума за секс, шмърци се появява, ако не стане - тя отваря Simple Smile)))
и като е в малки букви, да знаеш, че е извън темата и не е за цитат  Simple Smile

Прощавай, но къде точно прочете нещо в поста ми за секс? Сега какво ти си мислиш - не е моя работа...
Можеш да го целунеш по челото, бузата, ръката... в знак на благодарност. Но сега ти къде искаш е друг въпрос!

# 55
  • София
 doh Ръш, добре че ме подсещаш! 'айде "Наздраве!"

И да си допиша, докато Коки запа новото филмче, а Ида се забавлява самостоятелно - Галюшанка, да ти кажа ежедневието ми с двамата минава така: смяна на 12 бр. пампи, прахусмукачка 1-3 бр. според ситуцията, готвене 1-2 бр., приспиване - н броя, безрезултатно приканване на Косьо да ползува гърнето по предназначение - н броя; безрезултатни преговори с Косьо да не вървят детски, които ми надуват главата и никой не ги гледа - н броя;  ядене на шоколад - няма да кажа колко броя /само ще кажа, че 1-я месец след раждането бях си възстановила теглото, а сега съм +6  Cry / и 2 х толкова гледане на календара и чудене "кога ще стане май... 2011 г.!". Ама не се оплаквам /много/, защото ми е за втори път и знам, че все някой ден ще се променят нещата  Wink и що Блъди Мери-та ще изпия тогавааа - не е истина!  Crazy

# 56
  • София
 Joy сама си се смея...
Шуши, стискам много силно палци за защитата  fingerscrossed , а какво завършваш?
Руми, браво и мерси за почерпката. Завършвам продуцентство - бакалавърска програма, само защита на дипломна работа ми остана. Междувременно записах магистратура - управление в масовите комуникации и ПР, така че сега съм и в сесия. Оказа се, че за да ми е интересно, трябва да ми е трудно и си го правя сама  Rolling Eyes

Пак сме на антибиотик, този път Зинат. Ако така на 3 дни в детската градина, боледува 7 дни после, незнам как ще  я караме...  Laughing

# 57
  • Велико Търново

Тази вечер много лъжеш Mr. Green
Пък това с Марто една седмица при майка ти просто не черна завист,ами не знам какво ме хвана Crazy

Сега да ви замоля за сериозното ви внимание NaughtyХайде давайте предложения къде да се проведе националната ни среща.
Ноемврийките си я правиха в един хотел в Дряново и бяха много доволни/при тях не какво да е да няма капризни/.Пък и хотела в който бяха е на един много сериозен бизнесмен-Люси на този собственик,където вие бяхта на нова година.
Та чакам предложения за място и дата.
Офиц.термина ми е на 31.05 понеже живот и здраве ще съм секцио ще е към 20-21 Crazy

# 58
  • София
Сиска, ти преди или след раждането предпочиташ?

# 59
  • Велико Търново
Руми,лично на  мен ще ми е по-удобно преди раждането,защото като нямаме кола няма как да стане.Аз обаче няма да се разсърдя или обидя,ако датата на срещата не ме устройва.Просто проблема ще е в моя телевизор Crazy
След малко ще се върна да ти прочета ежедневието,че само ми се наби в очи 1-3 прахосмукачки и това не ми хареса хич Crazy

# 60
  • Ländle

Тази вечер много лъжеш Mr. Green

Лелеее, тая вечер ме отрязахте отвсякъде.. Това обвинение е по-гадно и от забележката, че спамя.

За общонародна, интернационална и междугалактическа среща съм пас като мнение, щото не ме бива по далечното планиране... Следователно ще бъда пас и ако не ми изнася дата и място.

# 61
  • София
Добра вечер и от мен  Hug
Много се забавлявам от вчера, ама пусто -  задължения МНОГО.
Сега планирам да водя наследника в събота в Островът на съкровищата към 11 часа. Ако има желаещи, свободни мами и деца ще ми бъде приятно да ги видя. Утре ще звънна да питам в новият или старият ще приемат тази събота и ще пиша.
лека вечер и дано утре имам повече време за вас  Praynig

# 62
  • София
Добра вечер и от мен  Hug
Много се забавлявам от вчера, ама пусто -  задължения МНОГО.
Сега планирам да водя наследника в събота в Островът на съкровищата към 11 часа. Ако има желаещи, свободни мами и деца ще ми бъде приятно да ги видя. Утре ще звънна да питам в новият или старият ще приемат тази събота и ще пиша.
лека вечер и дано утре имам повече време за вас  Praynig

За детския клуб ли става въпрос? Нещо специално ли ще има там?
Просветли неинформираните като мен....

# 63
  • София
Да Танче, за клуба става въпрос. Водя понякога Стоян там, че ми е сравнително близо, иначе не зная нищо специално да има. Клуба е готин.

# 64
  • Плевен
Ехооооо, аз пикирах и кацнах от работа... и какво да видя, имаме си компания за Дряново...
 Mr. Green

Нещо много сухо тук... я по едно

# 65
  • Пловдив
Люси, май няма да можем да се уредим във вашия хотел, утре сутрин ще кажат със сигурност, ама ще щурмувам утре другите 2 хотела там  Mr. Green
Намерих и транспорт, и съпружеството убедих
И тъкмо вече не съм кърмачка - ще мога и аз да пиянствам  Twisted Evil Mr. Green

# 66
  • София
не съм голям почитател на червеното вино/бялото повече ме кефи/, но сега ще пийна, че искам да поспя тази нощ... Наздраве, Люска!

Гичооо, къде си?

# 67
  • берковица
Ей, мъ на. Сега влизам, казвам ви наздраве и отивам да чета.
ама аз съм на таквоз  Mr. Green

# 68
  • Плевен
Уха, на твърдо караш  Mr. Green

# 69
  • берковица
Ето ми го Мини Маусът  Joy

Люска, как няма да съм на твърдо като с------ят ми комп отваря страници избирателно. #2gunfire Пълна бръкма е Thinking Сега не мога да си видя ЛС  #Cussing out
Гъвръквам си питието и отивам да спя.
Болничките да оздравяват  Praynig Hug
Да кажа, че разгледах всички снимки и майчетата са си ни най-готини  Heart Eyes
Няма да кажа, колко ви завиждам за празнуването на 14-15 дата този месец (че аз даже няма и с кой  Cry)
Нещо се опитвам да се разболея, а Маги нещо хремава ми се видя тази вечер, та утре сме си вкъщи и ще си се ледаме цял ден  #Crazy
Лека нощ и целувки  Heart Eyes

# 70
  • Лондон
Гичоооо,много ти завидях за хубавия костюм!Много е красива твоята дъщеря-да ходи сега тати по чужбинско,че после ще трябва да я пази!
Коментарът на Таня за целувката hahaha Joyмного се хилих
Вече дадох предложение за среща,ама кой ме слуша мен?Моля,моля,моля,август,живот и здраве,да направим една-моляяяяя
Отивам да спя.
Шуши,пак ли беее,аман!Нищо,да го изпива и да е здрав като идваш тук.А ще го вземеш ли?

# 71
  • София

Кафетооо...
Шуши,пак ли беее,аман!Нищо,да го изпива и да е здрав като идваш тук.А ще го вземеш ли?
Без мъжете ще съм Ирка, по женски с приятелки, все пак Хасан и той е хора...   Laughing

Малее, Маги е голям бонбон с този костюм!

Навън изпекло едно слънце- супер настроение създава!
Слънчев ден на всички!

# 72
  • Шумен
Змейко след мен само Русия беше свободна, но явно и тя се е заела. Радвам се че и вие ще се присъедините към компанията. И като гледам Иван ще е с три дами .... голям купон!

Гичо много е сладка Маги Маус!  Laughing

Ръш като прочетох как си ми изредила заниманията чак ми стана интересно, а аз все си мисля че хората покрай мен с повече неща се занимават - например брат ми ходи на лов с една дружинка, на риба с друга, а аз к'во  - един фитнес дето посещавам, поне да имаше някакъв резултат. Но така е като го ползвам да се видя повече с хора отколкото да наблегна на пресата.  Grinning Бубилинка, не ми се чуди много , тя една игра е 10мин и аз като имам винаги 10 свободни мин и си начесвам малко крастата! Я виж Шуши к'во прави.... дете и учене не ми се вижда лесно, ами Руми с тези прахосмукачки ме смая. И аз като Сиска , на прахосмукачките се върнах два пъти да прочета, че да не съм объркала нещо. Аз няма да казвам колко често я пускам моята, че ме хвана срам!  Embarassed Я да сметна - аз целия апартамент го прахосмуча 40мин, ооо това са ми 4 игри на Конквистадор.  Sunglasses  Grinning

А Люси вече съм я признала с избор на красиви кътчета и хотелчета в БГ - да дава предложение за форумска среща. Предложението на Ира много ме блазни. Ако я организираме в Лондон, поне ще имам повод да накарам Дидо да попътуваме извън страната!  Peace Wink

# 73
  • берковица
Добър ден!
Шуши, мерси за кафенцето.  Hug
Момичета, мерси за комплиментите зе моят Маги Маус   Blush bowuu
Вчера им беще много забавно. Изнесоха ни представление с танци и гатанки, към родителите (да познаем геройте от коя приказка са ) После правихме заедно с тях, някакви сувенирчета от гипс  Laughing  и накраят се черпиха. Но днес е с хрема. Явно е лепнала нещо, че другарчето и по танци, вчера кашляше страшно  ooooh!

# 74
  • Плевен
А Люси вече съм я признала с избор на красиви кътчета и хотелчета в БГ - да дава предложение за форумска среща.
Благодаря Ани  Hug. Много обичаме да пътуваме из България, има страхотни места наистина , а ние сме посетили толкова малко... Аз бях предложила Трявна, но ще се разтърся и за други места. Има и едно местенце до Казанлък - ето тук , което съм прицелила отдавна. Ще се разтърся и за още местенца, само кажете някъде в населено място ли да е или извън населените места  Thinking
Следващо място за разходки сме си нацелили към Сандански, Кърджали, Златоград... абе много дестинации сме си харесали, а и срам не срам ще си кажа, че не съм ходила никога на 7-те Рилски езера  Embarassed, а ми е мерак голям да ги видя... я да не се отплесвам в мечти, а да се захващам с чистене... newsm79
Ирка  Hug предложението ти за място за срещата е перфектно, ама... друг път ще да е Mr. Green

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 15:01 от Люсил

# 75
  • Шумен
Този комплекс Ягодите ми изглежда приличен. А и Стара Загора се пада по средата!

# 76
  • Пловдив
Добър ден и от мен  bouquet
Ние си направихме една  хубава и много кална разходка от която ме болят ръцете,че дИването не спря да се дърпа,но така неудържимо го влечаха красивите локви и мазната кал......единственото нещо дето  ме спасява е вързалката/подарък от сватята-да го държим изкъсо/,но нея не я ползване,а само си я нося сгъната в дамската чанта и периодично му я показвам Laughing
Гледам срещата се очертава на ниво-надявам се от сладки приказки и танци, да не забравите да снимате!
Гичо,Маги е наистина голям сладур Peace...и явно се стараят много и във вашата градина/аз все още не мога да нищо хубаво за нашата......ама като няма друга,по-добре да си мълча/
Ирка,за да има равновесие във връзката/на принципа на противоположностите/,аз пък ще ти похваля зетя,че без проблем разваля наредени  пъзели,без ограничение на броя части Wink/...Иначе за среща в Лондон-аз съм навита........ама нали знаеш оная крилата фраза на Хайтов:"Едно е да искаш,друго е да можеш..."
Люси,останала си с грешни впечатления,мила......бирата ми е вариант само за периодите на бременност и кърмене...както и при големите жеги.........иначе съм фен на твърдите питиета,ама пак съм оставила погрешни впечатления у четящите тук/че то вече не смея да кажа нещо........е последния път сигурно ми излезе име на много опитна,пък аз си мислех,че пак малко съм си поживяла преди да се прежаля-можеше и още/Така,че вече ще имам наум какво/и най-вече как/ пиша Wink
Руми,на фона на общото изумление аз пък напълно те разбирам що пускаш прахосмукачка толкова пъти.......спомням си имаше един период,дето изобщо не я прибирах....но сега вече сме се ограничили само до веднъж дневно и съм направо щастлива/но деца прекарващи повече време вкъщи и оставани да се хранят сами,определено си цапат......също и в къщи дето идват много хора,но пък знам ли,откак ми казаха,че и с пускането на пералнята прекалявам,нещо взех да се замислям дали повредата не е в моя телевизор/...Иначе на теб ти пожелавам скоро да се стопли и да сте повече време навън/мен това ме спасяваше-обикаляне с количката и прикачен за нея батко по цял ден....и после децата спяха като къпани/.А засега мога само да те успокоя,че страшно е до към годинката на малкото-после почват и да се заиграват,та има моменти дето мама не им трябва/даже вчера и днес ми е по-трудно да свърша нещо,`щото Сами е на ДГ и Иво ми виси все на крачола...и едновременно с това търси "къде е батко" /
Кате,вземи си болнични,щом имаш такава възможност-че незнам за вашия,но местния вирус е много неприятен ...........и стискам палци да ти оставя повече време да почиваш Peace
Шуши,дано Марти бързо оздравява Praynig
Лек ден от мен-радвайте се на слънцето,там където го има Peace
Аз отивам да прибирам нагризани ябълки,че детето като едно истинско българче е нагризало всичките..........

# 77
  • Стара Загора
Този комплекс Ягодите ми изглежда приличен. А и Стара Загора се пада по средата!

Ако ей тука сформирате срещата да знаете още от сега,че без мен няма да мине.Мястото наистина е симпатично.Не съм им опитвала кухнята,но вярвам че тя няма да е от чак толкова голямо значение предвид залитанията ни към питиетата Mr. Green

Писах и още един по- дълъг пост,но го затрих затова ще се огранича само с това.

# 78
  • София
Здравейте мами!
Неде, дай повече инфо - къде точно е клуба, че на сайта пише за бул. Цар Борис № 99 "Предстоящо откриване". С удоволствие ще се присъединим към вашата компания  Heart Eyes
Голямо бонбонче и Мини Маги! Гичо, наистина много се занимават с децата във вашата градина, а сега разбирам, че и родителите са включени. Браво, страхотен подход! В някои детски градини в София съм чувала, че в първите групи не правят тържества за родителите, че децата били малки и щели да се притеснят. Много ми е странно как правят тържеството - децата наредени и казват стихчета, пеят песни и др. без да има публика  #Crazy Вярно е, че има и притеснителни деца, но в крайна сметка не е толкова важно и фатално ако някое детенце нещо обърка.
Люси, наистина винаги имате невероятни предложения за пътуване, личи си че сте запознати и любители. Комплексът "Ягодите" наистина е хубав и подходящ за нашия случай - просторно е и ще има къде да се забавляват. Peace Но по въпроса за уточняване на дата - като се вземат предвид - рожденните дни през м. май-м.юни, термина на Сиска, предложението на Ирка за м.август (и незнам други съображения), естествено - хубавото време - според мен най-удовлетворяващо ще бъде м.август : Ирка ще дойде, Сиска - също с бебето, и всички желаещи, пък и лятото е по-приятно за пътуване. Е, няма да е Май-ска среща, но не това е важното.
 Hug от нас!

# 79
  • Велико Търново
За срещата както кажете-аз малко не се съобразих,че май е месеца на рожденниците,ама предвид,че съм бременна и глупава вие ще ми простите Crazy
Та само организирайте срещата и ако е на прилично място до Търново ще дойда и с бебето само да е живот и здраве Crazy
За форумски срещи с вас умирам Crazy

Гичо,много е хубава Маги HugКато баща си-нали знаеш,че съм му фенка Crazy

# 80
  • София
Привет и от мен! Grinning

Веднага разсявам внесения смут от тези думи, тъй като виждам, че имам агенти навсякъде и написаното от мен се следи зорко Mr. Green:

Олчето е написала в другата си отчетна тема нещо от рода"темата в която пишех" CryНа мен също не ми се иска да спира да пише тук,но щом така е почувствала нещата.

Както и от тези:

Нищо не съм пропуснала - нито напускането на Олчето...

Бях написала, че поради някаква си там причина/и, които вече са без значение, нямам желание да пускам темата повече, но не се отписвам, отказвам или оттеглям от вас.
Благодаря на всички, които ми писахте и на ЛС, и благодарение на чат-средствата за масова комуникация Mr. Green, трогнахте ме, наистина! Hug
Ирка, на теб най - много!!!... Heart Eyes

Маги и Кали са големи кукли, не мога да не отбележа... Blush! Heart Eyes

Ани, благодаря за темата  bouquet, но мисля, че наистина трябва да я правиш по свой вкус, напиши си списък, както беше намислила, аз не претендирам, че имам стил, който държа да бъде следван, дори напротив. Мислех я една, стана друга. Още преди година с идеята ми за колажа.
Както и предполагах, исканата от мен творческа почивка си имаше своите позитиви за някои потребителки тук. И това ме радва. Имам предвид казаното за "сладникавите картинки" и "лигавите заглавия".  Wink

Това от мен засега, поздрави на всички наборчета от Вели! Hug

П.С. Нанчи, имаш ли новини от Боби и Гоги? Напоследък много мисля за тях... Rolling Eyes

# 81
  • Плевен
...пък аз си мислех,че пак малко съм си поживяла преди да се прежаля-можеше и още
Ей в тази част много си приличаме... явно с напредването на годинките ни се е искало и още и още... Mr. Green

А за април месец за време за среща какво ще кажете  Thinking. Може да е хладно, но може и време да уцелим хубаво, аз като се сетя за уикенда в Имението, мисля юни месец беше, а времето - отвратително...

Ол4е , много се радвам, че се разписа  Hug

# 82
  • София
Aз също съм за среща април. Но не бих се отказала и по-късно да е. Сиске, ако си с бебе, аз лично се заемам да ти го гледам денем, много обичам чужди бебоци. Crazy Само ще си го храниш де.

# 83
  • Велико Търново
Абе вие организирайте срещата Grinning
Анна,това ще си го запазя и само да ми се отметнеш нещо мисли му  Mr. GreenДокато ти гледаш бебето ние със Стоянчо ще обмисляме третия климатик с каква отстъпка ще ми го даде Crazy

# 84
  • Шумен
Олче, мисля че това е най-приемливият вариант за тема. Поне засега така сме свикнали да я виждаме с "лигави картинки и заглавия"  Laughing Макар че и аз имам голям принос в заглавията, определението им и грам не ме обижда. Ми и такива да са голяма работа. Важното е да има къде да пишем. Пък и пускането на нова тема не е кой знае какво геройство - всеки може да го направи с картинки или без.  Peace но виж Колажа си е уникален и всички много му се радваме!  Sunglasses  
Мислех я една, стана друга. Още преди година с идеята ми за колажа.
 newsm78

Ако искате да си направим нещо като анкетка - месец на срещата; место на срещата... защото всеки предлага по нещо и накрая нищо. Ако искате аз мога ада обобщя резултатите: да гласуваме за април; май; юни; август.

# 85
  • София
Добър ден!

Аз докато се накумя да пиша и вие ще изпишете темата....

За среща нищо не мога да кажа, защото сме без превозно средство и ще разчитаме само на БДЖ. За това ако е много далече от София и пътуването е дълготрайно, за ваша радост, няма да има наше присъствие.  Mr. Green

# 86
  • София
Ани, както решиш, за мен е без значение вече. Peace

За срещата не ме имайте предвид и не се съобразявайте. Ще имам друга, по - приятна и обсебваща занимавка през април, ЖЗ! Praynig

# 87
  • София
Олче,  newsm20! Радвам се, че се разписа! Пиши, вече се бях притеснила .......... Hug
Ани - за анкетата  PeaceЗа април - нищо против, единствено, че тогава едната неделя е Цветница, а другата - Великден и има много семейни празници (именни дни и т.н.). Пък и за бременните мами Сиска и Олчето (незнам да има други бременни желаещи да присъстват на срещата  newsm78) ще е по-добре да са родили, а не 2 в 1.

# 88
  • Лондон
Няма кво да гласуваме-август ще е Mr. Green
Олче,мисля,че много навътре приемаш нещата HugСиска е писала така,защото и тя е майска майка и е попаднала на твоето мнение.А що се отнася до Нанчи-твоето оттегляне си беше голямо събитие,нормално е да го отбележи.Всички много те обичаме и никой не иска нищо лошо да каже,наистина!
И по въпроса с лигавите заглавия-аз съм за smile3534 Харесват ми,какво да направя...
Ани,не съм го казвала,но ти си пример в моите очи newsm20 И,как да кажа,радвам се,че Петър не те познава Mr. Green
Шуши,ми по женски ще е! Laughing
Може ли само да отбележа,че Дени беше описала моята нощ/с трите деца/,защото Миа е за 2,а Руми-деня ми.И с прахосмукачката е същото,ама за щото съм хитра като стадо лисици Wink-сега ще ви дам линк към една много умна покупка.Елла си умира да чисти,аз-като Велиса Mr. Greenама щото да изчисти под краката ми,не че ме мързи...http://www.dyson.co.uk/store/product.asp?product=DC16-SY-STD
Отивам да се позанимавам с нея,че хайванчето все чака...
Любе,успокои ме,честно Hug

# 89
  • Лондон
Кажете,че съм проста,ама,Олче,какво е ЖЗ?

# 90
  • Шумен
нЕ СЪМ оЛЧЕТО АМА ДА СИ КАЖА АЗ КАК ГО РАЗТЪЛКУВАХ  -  живот и здраве!  Laughing

# 91
  • София

Живот и здраве! Joy

Апропо, Сиска е бъдеще МАЙска мама, докато аз чакам беболина през Април, ЖЗ! Wink

# 92
  • Шумен
Сега Ирка ти ме просветли с туй чудо чисти ли се, стреля ли се... големи машинарии имате в английско вие!  Rolling Eyes

Ани,не съм го казвала,но ти си пример в моите очи newsm20 И,как да кажа,радвам се,че Петър не те познава Mr. Green
Ирка развесели ме много с туй изреченйце. Не знам Петър познава ли ме, но аз на Дидо ще докладвам, че все някой ме е оценил и мен! Пък и с Петър има време да ме запознаеш на Лондонската среща!  Wink

Така, анкетата вече се попълва, като набере малко повечко гласове ще пусна временни резултати. Та и аз да си кажа мнението - за юни съм!  Laughing

# 93
  • Пловдив
Ха добър ден и от мен,
гледам анкета се заформя, аз да си кажа кога мога, през април е добре, но наистина са доста празници. Затова юни ме устройва идеално  Grinning Тъкмо може и във форма да съм вече...Ирка за Лондон съм първа кипра, така че и за тази среща ме бройте

# 94
  • Sofia
Олче, радвам се че все така си сред нашите редици!
По повод анкетата аз съм за юни след последния рожден ден разбира се. А за Ягодите има тема с доста лоши отзиви...тоя хотел в Дряново, ако момичетата кажат че детския кът им е голям и може да побере всички нас и стайте са прилични може и там...разпитайте като ходите, и дали са толерантни към мнооого деца... Mr. Green
Маго Маус е уникална просто пу-пу такъв бонбон невероятно е, че ви правят тържества и те не се гушкат във вас...на нас са ни дали едно стихче да го научиме до 8 март е познайте са сега повтаря само по една дума от ред...така че до 30тина дена има време да научи и останалите... Mr. Green

# 95
Запис.
Установявам,че съм изпуснала доста неща  Grinning разговори за мъже и подробности,срещи...Олче-каква е причината да се сърдиш?Или не съм разбрала правилно.. Tired
Ани-браво за темата   bouquet
Галя-тук съм ,в къщата съм,готова е ама има разни неща за доставяне,поръчани и недошли-лампи,аксесоари и още...Иначе сме там,супер ни е,но искаме да довършим абсоютно всичко и тогава да каним гости.Засега само майстори ,фирми разни с доставки и това са посетителите.Аз за съжаление доста изостанах с работата си заради преместването и ще се опитам да наваксвам..
Пловдивчанки -да не се заричам,но имам намерение да ви видя  Grinning
Ани-питаше за старата-нова кола.Ще я продавам ,ако имаш идеи и купувачи свиркай  Laughing
Ще трябва да прочета старата тема явно ,за да вляза в час  Flutter

# 96
Завидях ви как набързо си спретнахте една среща в Дряново. Искам и аз, но сме на Чепеларе от 17.02. а напоследък ни е толкова натоварено ежедневието, че от вас се сетих че скоро е Свети Валентин  Embarassed Нищо не сме планирали и предполагам, че ще си спретнем романтична вечер в къщи.
Отдавна исках да ви препоръчам един ресторант. Ако харесвате такава кухня и най-вече суши /аз съм му голяма фенка/ Поне засега не съм опитвала в България по-хубаво суши. Майстора е работил в Дубай и наистина има добри попадения в приготвянето на суши. Най-вкусно е със сьомга. От горе се открива невероятна гледка към София.  Heart Eyes Много подходящо място за празнуване на Свети Валентин  Peace
http://www.sasa-bg.com/lists.html

Сисе, благодаря ти че ми поправи линка. Като гост не мога да редактирам.  Hug

Ани много са ви хубави снимките от Пампорово. Гледахме ги заедно с Ралица, накара ме да и ги покажа n-наброи пъти и непрекъснато ми разправяше, че искала и тя да се пързаля, люлее и прави снежен човек.

Гичо, много хубав костюм си направила, ако не беше писала, че ти си го правила щях да предположа, че си го купила от фирмен магазин на Дисни.   Peace

За срещата аз съм пас. Моя мъж само с опрян пистолет в главата мога да го закарам на форумска среща.  Embarassed Нали се преместихме в нов апартамент, а приятелите ни са толкова много и разнородни /пу-пу да не чуе  Twisted Evil/ че поне до август - септември ще са ни заети съботите и неделите с посрещане на гости.  ooooh!

Аз пак съм си в къщи, че Ралица отново е със сополи, но този път и аз се разболях. Пия разни хапове и до утре трябва да съм по-добре, защото имам работа и няма кой да ми я свърши.

Оставям ви че Ралица се събуди.

# 97
  • берковица
Мимоз, чакам снимки, че аз и старите не видях, а съм любопитна гана Embarassed
Уна, не съм го шила аз. Беше готов, но за дете на 7-8 години и аз само го препрових. Иначе, шорти, панделка и тн. е на ръка (от мен и учителката на Маги). Обувките ми ги намери една съседка и така, всичко е дружно правено.

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 17:03 от gi4o_pi4o

# 98
  • Плевен
Ети ви още предложения за място на срещата
http://www.hotel-yaev.com/gallery.htm
http://www.romantika.info/
http://elenaholiday.com/
http://bryasta.com/
http://imperia.sliven.net/
http://www.chakkali.com/
http://rodenkrai.net/

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 18:00 от Люсил

# 99
  • София
Хе, хе на подбив ме взехте с прахусмокачката, ама Люба добре ви описала ситуацията... Любе, Ирка,  Hug знаех си, че ще ме разберете! Тя и моята седи включена в контакта и колкото и да я пускам си личи през първите 15 мин.  #Crazy ама си имам помощник, Косьо добре се оправя, като е на кеф да ми помага  Heart Eyes

Гичо, много сладки снимки!

Ол4е, радвам се, че ме опроверга и си тука!  Hug

За срещата - преди лятото надали ще успеем, аз от сега кърша ръце как ще стигнем до една друга форумска среща-семинар с момичетата от Тортената тема, която много, много, много, много, много искам да не изпусна, ама... та аз гласувам за август.
Ирка, за Лондон ме пиши след 1-2 години, макар че като се замисля като нищо тръгвам с Ида, докато още не може да ходи и сме си почти като 2 в 1  sling

За събота ние сме пас, още не мога да се успокоя и ме гони параноята, че ще хванем пак някой вирус  Sad /вчера, като казах на Борис, че си сложих предпазна маска на лицето, докато висях по опашките в НОИ, си спечелих цяла вечер подигравки и коментари от типа: "Какво ли са си помислили хората", ама как ми пука, пъък  smile3534 /

Мой'то дете още спи  Crazy - Люба, 1 час разходка както ти писа - хванат здраво за количката на бебето, и нараво окапа, милият.

# 100
  • Велико Търново
От предложенията,които е пуснала Люси съм била на 4-ри от местата.Обаче да се стигне до чакали без кола е зор за такива като нас и многоужажаемата шмърци,Бряста е ок,Елена също,а пък на Лечков в хотела бях тъкмо като го откриха-тогава беше супер,а сега сигурно е по-вече от супер.Абе докъдето може да се стигне с влак,такси/визирам Бряста/ или автобус сме там само живи и здрави Crazy

# 101
  • Varna
 Аз съм за всички предложения  в близост до Елена и Търново Peace  И ако е до 15,05 ще сме на линия, имаче почне ли ми сезона всичко друго отпада.../ по този повод варненки, ако някой от вас търси нещо за латото за вас или роднини познати - набираме  почваме по малко да набираме персонал/
 Отивам да събирам багажа и утре да изчезваме към Рибарица Praynig И ако и оживея там с буболечева   батко и на едно място, 6 дни ще ви пусна и снимки след това smile3506 newsm63

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 20:53 от Inochka

# 102
  • Велико Търново
Ина,ще оцелееш ти си мъжко момиче Mr. Greenако ти дойде в по-вече има твърд алкохол както и чужди мъже Crazyвсе с едно от тези двете ще разпуснеш Heart Eyes

# 103
  • Varna
 Сиска, затова те обичам  mrstraetz, Калина вчера ми даде същия съвет/ абе за чужди мъже в база на военните, малко не върви, но това е друг въпрос. / oops

# 104
  • Велико Търново
Ох,Калина носи и много здраве от мене Hug

# 105
  • Лондон
Гуд ивнинг,скъпи дами,
Набързо само...
Ани,кажи на Дидо,ама ти що така ме предаваш?Сигурно си дочула,че август се каним да наминем по вашия край.Виф,Иночка-да не се изнесете някъде,ей Naughty
Да ви разкажа за мъката си.Какво ми става,от юли не мога да си избия от главата тая пуста количка Багъбу Бий.И понеже моят любим и обичащ ме мъж каза,че ще си остана с мечтите,ми е много тъжно наистина.
Най-накрая качих снимките със снежния човек и,представете си,от Коледа и Нова година+няколко други.Не че са кой знае какво-Миа има една,защото проспа събитието/Коледа/.Момиченцето с Елла е племенничката ми Валентина.И,разбира се,аз в цялото ми величие с всичките си 60 кила.И още мноооого,така че само за хора с време за губене.И ви показвам килима,който купих за детската в Бг.Другите си имат описания. http://www.denevi.snimka.bg/album.php?album_id=79434&pid=10403636

# 106
  • Лондон
Разгледах снимки
Бабъл,само да си се оплакала,че ти е тежко-гледам детето готви,глади,пък и азбуката е захванало...
Ани,снимките ви са страхотни!И сте в тон с Дидо GrinningМного ми хареса снежния ви човек Grinning-на ски и с шапка!Пък за басейна мога само да завиждам!

# 107
  • Шумен
Ирка, много весели снимки. А тези снежни човеци са много сладки. Като гледам какви огромни снежни човеци , а покрай тях почти няма сняг - вие да не сте го обрали всичкия, за да ги сътворите. Лакираните нокти на Елла с страхотни. Гледам че и на теб са ти харесали, защото си се оставила в ръцете на маникюристка Ел. И пак успя да ме изненадаш с тоя пъзел. Аз тук такъв не съм виждала. Този ли е от 50части. Аз мъча детето с един дребен от 50части се чудя що не му спори!  Mr. Green И килима е много весел. Изобщо покрай вас е толкова шарено, детско и ведро! Дори стаята с разхвърляните играчки ми се стори симпатична, макар че аз у нас като видя нещо подобно и изпадам в тих ужас!  Crazy А като идвате август насам, задължително да се обадиш, този път вече няма да ми се измъкнеш , като миналия път!  Naughty

Мимоз, дай повече инфо за колата. Имам един-двама познати които си търсят коли в момента.

Уна, и Рали скоро ще си прави снежен човек, на Чепеларе. То там няма много сняг, но като се качите на Пампорово. Ако отивате в Чепеларе, за да избегнете скъпотията в Пампорово, да ти кажа открихме един хотел почти на пистата, дават апартаменти по 50лв на вечер. Ако сте с още едно семейство цената е супер просто.

Сега да ви уведомя, че имам нова идея как да изглеждат темите. Ще вкарам малко мой стил, както казва Олчето. Ама без да ви питам.  Laughing Само ще се надявам да ви хареса. Аз не се ровя в другите отчетни, но предполагам, че такъв вариант на теми не са пускани в никоя отчетна тема. Обещавам , че това ще е временно, а не доживотно, така че и да не ви хареса, все някога ще му дойде края.  Mr. Green А идеята ми хрумна тази сутрин като се събудих и си мислех, че госпожа Иванова, т.е. Деница е голяма скица и ми хареса как се римува и идеята за темите бързо се избистри в мен!  Wink

# 108
  • Шумен
ООО , забравих да публикувам и това:
Ст. Загора – Ягодите
Дряново – Касаволей
Карлово – ЯЕВ
Троянски балкан – Романтика
Елена – Еленски ритон - Иночка
В.Търново – Бряста  - Сиска; Иночка
Сливен – Империя
Елена – Чакали - Иночка
Габрово – Роден край

Изказваме желанията си за место на срещата и за месец:
АПРИЛ – Бубилина; Иночка; Пепсън
МАЙ – Иночка;
ЮНИ – Ани, Пепсън; Галя;
АВГУСТ- Ира; Руми;

До към средата на месеца, предполагам че ще имаме поодормило се решение и организаторите да се заемат със задачата!

# 109
  • Плевен
Добър ден!
Аз предпочитам април или юни, повече юни сякаш  newsm78.
А за място където изберете, всичките ми харесват  Grinning.

Незнам къде е това слънце и високи температури, при нас се е навъсило и едвам 4-5 градуса докарваме....

# 110
  • Ländle
Сега да ви уведомя, че имам нова идея как да изглеждат темите. Ще вкарам малко мой стил, както казва Олчето. Ама без да ви питам.  Laughing Само ще се надявам да ви хареса. Аз не се ровя в другите отчетни, но предполагам, че такъв вариант на теми не са пускани в никоя отчетна тема. Обещавам , че това ще е временно, а не доживотно, така че и да не ви хареса, все някога ще му дойде края.  Mr. Green А идеята ми хрумна тази сутрин като се събудих и си мислех, че госпожа Иванова, т.е. Деница е голяма скица и ми хареса как се римува и идеята за темите бързо се избистри в мен!  Wink

Оле- мале... нямам търпение да видя хрумването ти, ама нещо ми се плаши коня с тая рима, дето те подтикнала.... Нищо де, всъщност любопитството надделява и първо ще видя творението, после ще одобрявам/критикувам.
А пък това, че се будиш с мисълта за мен.....  Embarassed Еееее, Аниии...., много ти благодаря!   bouquet  bouquet  bouquet

# 111
  • София
Добро утро
Днес имам малко свободно време и ще взема да се разпиша.
Първо за предложението ми за среща - часът остава мястото се променя. И трите зали на Островът са заети в събота сутрин, затова след кратко съвещание по телефона с Боби решихме да отидем в Piggy`s house. Намира се до магазина със същото име в Банишора. Аз лично не съм бала там, но предимствата му са, че нямат рождени дни, има голям паркинг, залата е голяма и Боби го препоръча. Така че ще ви чакам всички вас решили да се видим  Hug
За нас не знам какво да кажа / ама Деница да не ми се кара/ КАЗВАМ. Семейството сме добре. Мъжът ме ядосва по малко, за да не се отпусна и да реша, че всичко е розово. В къщи ремонта още не е приключил - само това ще кажа  ooooh! Но финала се вижда - до нова година ще стане  Joy
Сина и той ме държи в стартова позиция ахххаааа съм решила, че детето е добро и слуша много и той ме ядоса - направи някоя голяма беля. Но и тук не се оплаквам.
Направо се чудя и аз на оправните мами като Руми и Ани - не че няма други - ама толкоз неща да направите за един ден  Thinking Аз няма да мога да напиша всичко да не говорим да го свърша.
Ирка, как 50 части мила  newsm78 моят син не иска и с 10 да се затормозява.
Като чета как децата това правят, онова могат - моето освен да бръмчи с колите и да рисува с подаръкът от една много любима съфорумка много рядко прави нещо друго. А да кажеш, че няма други играчки - а и с кубчета рядко се заиграва. Вие как ги стимулирате да се заинтересуват и от нещо друго.  Thinking
За срещата ще дам мнение, но също си запазвам правото ако не ме устройва като място и време да се откажа . Юни месец мисля, че е най-удачно и то втората половина на месеца. Мястото както казах да е добре да е централно /лично за мен по - близо до София/ Морето също го отхвърлям като вариант.
Лек ден - дано успявам по често да ви навестявам и да се разписвам

# 112
  • Плевен
Ето още едно предложение край Елена http://www.hotelkostel.com/index.php?action=home с рекичка до хотела  Wink и цените са прилични.

# 113
Ирка, много са  ви хубави снимките. Да те успокоя, че и на Ралица стаята е в подобен вид, има едни икеиски кофи в които стоят играчките и тя ги вади и изсипва на земята, но вече от известно време я карам вечер да си прибира стаята и тя си подрежда. Предполагам, че това е от детската градина заучено.

Ани, ние ходим на Чепеларе защото там по ни харесва. Ходим вече за 4- 5 година там, и досега винаги сме имали късмет да караме ски. Винаги ходим с компания там, обикновено миниума е 12 човека, но е имало години когато сме били и 20 бр. Така, че хич не ни е скучно.
Тази година дори и да няма сняг, няма много да страдаме, че за първа година ще се ходи с децата а по голямата част са бебета на по  5-6 месеца. Хотела ни е 4 звезден и има голям басейн така че там ще си прекарваме времето.
Пампорово не ми харесва в последните години защото много го застроиха. Като ги видя тези огромни бетонни хотели лошо ми става.
Разните му чужденци и безумните им скиорски умения.
Предпочитам спокойствието на Чепеларе.

Люсил, такива красиви места намираш. Харесах вече 3-4 места, ще чакам да видя какво ще решите и мисля да почна да обработвам мъжо за една " мини ваканция" на "правилното място"  Mr. Green

# 114
  • София
ахххх, добро утро,
то добър ден станало, /аз днес се преработвам от сутирнта/

започвам с ах, защото изпитах сърдечно удоволствие при вида на иркините снимки!!! златни бонбони си имаш, ирка, живи и здрави и винаги да си с усмивка пред тях! да ги изпапака човек в легълцето , а и елла при вида на подредената с стая с малко играчки!  Mr. Green СТРАХОТНО  ме зареди, ирка, целувки!

ше ме прощавате, но друго не съм изчела, /освен по диагонал/, затва няма да се излагам  Crazy

# 115
  • Пловдив
Добър Ви ден!Да се разпиша,че днес и по нашия край пекна слънце,та ще ходим да се препичаме навън/да не си забравим слънчевите очила,само Sunglasses/
Гласувам за среща-ние/т.е. нашето фемили/ сме "За" където и когато мнозинството реши.......пък ако не ни устройва,ще се лишите от надуването на главите Ви от моя милост и от правенето Ви разногледи от децата ми.
Ирка,трогната съм предпоследните две снимки в албума Heart Eyes......обаче ще те издам,как ми пращаше преди това  снимките със стаята на Ел,белким се уплашим.........ама ние носим на страх Mr. GreenА и сега поне се успокоих,че моята снаха няма да ме праща на ноктопластика,ами ще ми я прави Grinning

# 116
  • София
http://www.piggyshouse.com/bg/kids-playground-gallery/ Ето и линк към клуба, за по лесна ориентация

# 117
  • Шумен
Уна, браво, много голяма компания сте за ски. Ние винаги ходим с едно и също семейство. Те са ни дружките по ски. Рали ще кара ли тази година ски? И аз нямам търпение да ви видя снимките след като се върнете. Ние докато бяхме там, всяка нощ валеше и сняг си имаше достатъчно, но цените на лифткартите така са ги надули тази година, че скоро курорта им ще увехне като Банско. Щяха да пускат уж лифт от Чепеларе към Пампорово, но още не е готов. Има един нов от Снежанка към Стойките - закрит. Става за разходка и с малки деца. Само че ти каквато си запалена скиорка сигурно ти давам вече стара информация.  Grinning

# 118
  • Sofia
този последния хотел Костел има само 9 двойни стай...май няма да може да ни побере....
Иначе Ани нямам наистина мнение относно мястото и хотела всички които разгледах са готини и подходящи а и горе-долу в центъра на страната. С нетърпение чакам новата тема и да видя идеята ти...имам вече някакви подозрения какво ти е хрумнало..ще изчакам да видя дали съм права.
Уна приятна почивка!
Иночка и на теб дано те оставят на мира и не те претясняват майстори с глупости!

Аз днес ходих да си взема книжката...и сега чакам някой да ми подари кола... Mr. Green ще си почакам а..ако имате нещо малко и старо за продан свиркайте  Whistling
Ира разкошни снимки, двете сестрички просто ме разтопиха дълго ги съзерцавах - да са ти живи и здрави и много раости да ви носят. Стаята също е уникално пъстра и весела..така се размечтах и аз за детска на Мариса ама няма....ех.

Пишете че Ани да покаже идеята си....

# 119
Ани да ти кажа честно още се чудя дали да я взимаме с нас.
Минусите са : - малка е за ски /говорила съм с 3 ски учителя и то от тези на ПСС/ и тримата със собствени деца и тримата казаха, че е опасно за ставите им, трябва да се изчака минимум още 1год. Другото което казаха е, че ако искаме да се научат трябва да им вземем ски учител. Защото когато е с тебе почва да се лигави, не се концентрира така както когато е с учител.
       - като я гледам е готова да се метне на ските. Тя копира всичко и иска да е като големите. Доста самостоятелна е. Това означава сцени всеки ден и то по няколко пъти.
       - детската писта е горе на високото и трябва да се качваме и слизаме с влек. Не знам дали има страх от високото и изобщо дали ще пожелае да се качи на открит лифт и дали не е опасно, ако реши че иска да слиза. Може много лошо да завършат нещата.  Confused
       - режима и е да спи следобед от 1 до 4 и ако не спи става повече от нетърпима, а ако и е интересно няма сила която да я накара да си легне. Така, че спане в чайната на пистата отпада  Confused Вечер си ляга в 9 защото се изнервя и почва да пиши ако остане до по-късно.
       - групата ни е от бебета, няма с кои да си играе, а само ще досажда на бебетата и ще иска да ги гушка а понякога не си преценява силата и непрекъснато ще трябва да и викам да не ходи при тях.

Плюсове: Ще си е с нас и ще подиша малко чист въздух.

Чудех се дали да не пусна този пост на ЛС, но накрая реших, че може и да е полезен и на някои друг и то най-вече в частта за качването на малките на ски.

galiushana - ЧЕСТИТА книжка. Пожелавам ти по-скоро да имаш собствена кола и шофирането ти да е безаварийно.
Ехх......само дореди 1 седмица продавахме едно бяло саксо, перфектно бе за първа кола. Но вече си има нов собственик.

# 120
  • София
Добър ден!

Днес поради настойчивото желание на Йовчо да ставаме да му обръщаме внимание - станахме рано 2 бр. членове на семейството. Тук причислявам и Никола.
Друго си е да стане в 8:30, вместо в 12. Станахме, закусихме, оправихме се и 3 часа игра навън в хубавото време!
Прибрахме се, наобядва се и го сложих да спи....
Пък баща му днес ще си работи от вкъщи и вместо да работи ме кара да играем на карти!  Crazy

За срещата на мен удобен ми се струва х-л Яев, като месец нямам претенции, че още из главата ми се блъскат идеите за преустройство на  жилище и не знам кога точно ще се започва с него....

Галюшана, ако искаш едно Рено 19 идвай и си ги взимай!
Ние ще поставим световен рекорд по изписване на теми. Другите отчетни една тема се изписва за 2-3 месеца, ние за една седмица....

Аз имам да готвя, но очевидно карти ще играя....

Приятен ден!

# 121
  • София
Здравейте мами!
Ирка, Елла и Миа са страхотни бонбончета  Heart Eyes много са сладки! И аз като Ани се зачудих откъде взехте този сняг за човеците, като около тях почти не се вижда  newsm78 Явно сте го транспортирали  Joy

Изказваме желанията си за место на срещата и за месец:
АПРИЛ – Бубилина; Иночка; Пепсън
МАЙ – Иночка;
ЮНИ – Ани, Пепсън; Галя;
АВГУСТ- Ира; Руми;

Ани, само едно уточнение за гласуването - аз съм за м.август, естествено че ако решите друго ще се съобразя. За място - нямам кое знае какви претенции. Предпочитам да е изпитано и препоръчано от някой от нас и естествено ако има външен басейн да можем да го ползваме, че м. април - няма смисъл от тази екстра.
Много интригуващо звучи идеята на Ани за ново оформление на темата, вдъхновена от Дени  Heart Eyes
galiushana, честита книжка, скоро да се похвалиш и с допълнение - колата!
Какво става със срещата в събота - от 11 часа в Piggy`s house  Party
Вчера питах Никол какво са яли в детската градина и тя ми каза "Супа с водорасли"  Joy
Хубав ден  Hug

# 122
  • Шумен
Бубилина, чак се изсмях на глас с тази супа дето е яла Никол. Опасна детска имате, вече и китайско се предлага там!

Ех, Танче, мъж мечта си имаш ти. Аз като една видна картоиграчка, естествено че не ми се падна такъв и само го врънкам да ме пуска на срещи с приятели за да играем карти.  Rolling Eyes

Уна, аз пак да споделя за пистите. Детската писта тази на Студенец ли имаш в предвид. До там се стига и с кола. Не е задължително ползването на лифт.

Ние ще поставим световен рекорд по изписване на теми.

Дамм, като видите първата ще ви се изясни веднага каква ми е идеята, но тогава ще искате да видите и втората и третата и така може наистина да поставим рекорд... Галюшка вече сигурно окончателно се досети  Laughing

Бубилина, поправката е нанесена. Така ще ви показвам резултатите, че ако объркам нещо да ме поправяте. Че това е важно!  Peace

# 123
  • София
Бубилинка, Недче, ще доведа Вели в Пигис в събота. Нещо се опитвам да се разболявам, но няма да се давам, пия Осцилококцинум и витамини на поразия  Laughing и съм решила аз да моря вируса, а не той мен... Ако случайно не се класираме, то ще е защото съм се тръшнала.
Само че детският кът там не е много голям и незнам доколко ще му е интересно на НВ и колко дълго ще се задържим.  Rolling Eyes

# 124
Галюшана-честита ти книжка!Безаварийно шофиране и дано получиш мечтания подарък  Peace
Маги-стискам се още за снимки,защото липсват осветителни тела,аксесоари и пр и няма да добиете истинска представа  Wink
Ани-загриза ме любопитството за новото оформление  Crazy ще ти пиша на лични  Peace
За срещата не се обаждам,защото не знам дали ще мога да дойда,но като наближи ще видим.По принцип ми се идва де  Grinning

# 125
  • Сандански
Аз не мога да гласувам, понеже сега и ние сме без кола. Не се знае до лятото дали ще вземем. С влак или автобус не се наемам, че с дете и такива разстояния... Но всичко е божа работа. До срещата има много време.
Ирка, имаш си страхотни принцески.  Hug
Руми, с тези прахосмукачки не ти завиждам. И при нас хлапето ми взима прахосмукачката като чистя и така протакваме чистенето от минути на часове. newsm79 newsm28 newsm75 От малък го интересуват женски уреди, за което сме в постоянна опозиция с баща му. Било защото му купувам женски играчки- прахосмукачка, метли и парцали, детска кухничка. Но пък с тях най-много играе. Наде, аз затова моля Ани да споделя програмата от детската градина. Защото и аз се чудех как да го развличам цяла зима. newsm78 Но наближава пролетта и игрите на открито ще му изцеждат силичките и няма да истериясва вкъщи.
 Люси, прочетох Сандански - Ще се радвам  да се видим.
Мимозка и без професионални снимки ще добием представа, само пусни. Пък като дойдат осветителни тела, аксесоари и т.н. ще ги оценим и тях, няма да ги прескочим.

# 126
  • София
Олче,   пращам ти много  Hug и никакви болести  Praynig ЖЗ - в събота ще се видим, дано да се заиграят малките и да може да си lalalala
Бубилина, чак се изсмях на глас с тази супа дето е яла Никол. Опасна детска имате, вече и китайско се предлага там!
Ани, най-вероятно е плувала една китчица магданоз, но в очите на Никол си е страхотно бедствие. Много ми е гнуслива малката (също като майка си  Mr. Green) - на морето лятото пищеше и не искаше да влиза във водата ако види в радиус от 2 метра водорасъл и викаше "Мами, махни ги", а мама оттам "Да бе, да". Но това си е направо рекорд за нея, предишната година 2007 г. (беше на 1 год. и 2 месеца) 14 дена не искаше да стъпи на пясъка на морето и по никакъв начин да го пипне - от водата я носехме на ръце на хавлията или на шейзлонга (това си беше истинска почивка на плажа за нас  Mr. Green).
Днес активмността е слаба - дано сте по паркове и разходки  Hug! Аз установих нещо странно -  когато имам най-много работа съм най-активна във форума  Joy!

# 127
  • Сандански
Олче, много се радвам че се разписа. Почивай си и изгони вируса.

# 128
  • София
Днес активмността е слаба - дано сте по паркове и разходки  Hug!
Това е защото цял следобяд играя на карти с мъжа ми!  Mr. Green hahaha Joy

Синът ми беше сложен да спи в 13:30. Въргаля се, чете си книжки, декламира стихотворения, качва Франклин на самолета и ходиха в Испания и какво ли още не и заспа в 16 часа!!!!
Е, успях да сготвя, но само за нас с Никола... Баща му в момента яде хляб и сирене щото настояваше да играем на карти!  Twisted Evil Но няма нищо против, защото си бил "нахранил душата".

Ех, Танче, мъж мечта си имаш ти. Аз като една видна картоиграчка, естествено че не ми се падна такъв и само го врънкам да ме пуска на срещи с приятели за да играем карти.  Rolling Eyes
Ани, това не са какви да е карти.... Това са карти от WOW. В играта с тях трябва да се влага много логика и тактика - т.е. да кара мозъка да прави усилени упражнения.
Днес за първи път седям да играя на това нещо - бих го два пъти.... Третият той ме победи, но поради причината, че детето се събуди и ме разсейваше.  Blush
Очевидно вече имаме ново семейно занимание.

Хайде, пишете, че да видим Ани с какво толкова ще ни изненада, щото аз нямам ни най-малка представа за разлика от Галя.

# 129
  • Пловдив
Ох,Танче.....на тия температурни рекорди,вие вкъщи карти ще ми играете.......ама важното е да е доволен мъжът и семейството да е сплотено,другото са  ала-баланици Peace
Аз пък,днес като подкарах четата...и май попрекалих с километража,`щото Иво накрая на автопилот го караше........имах чуството,че върви и спи,.................минахме и през педката за консултация и за бележка/че в ДГ-то на баткото ще ме уморят-не им се работи на тия хора и зорлем изкарват децата болни, белким си понамалят бройката и работата...........та сега и давмата ми юнаци са във видимо истерична фаза/получава се винаги когато не са спали следобед/...а аз се опитвам да попрегледам поне основните новини/ама вие поне не сте писали много,та бързо влязох в час/.Иначе прираста от последната половин година на дИването е само няколко сантиметра на височина и е пораснал предимно на маймунджулъци и чар......та вече съвсем е в категорията "стройни и високи"
И,понеже ми се свали серията на "Изгубените" отивам да приспивам диваците/които как не се изпотрепаха,и на мен и на баща им ни е чудно/..после смятам да си сипя едно питие и да опъвам краката на дивана...та от мен"Наздраве" Wine Glass и "Лека нощ" smile3524..както и пожелания за хубав и слънчев ден утре sun!
..................а, забравих да кажа на Олчето-никакво разболяване Naughty,никакви вируси да не пуска да я налазват Stop.......

# 130
  • София
Включвам се и аз в изписване на темата. Евка понеже е малко сополива и ни забраниха да я водим в яслата, та сега съм два дена в отпуска. И миналата седмица бях, ама защото Монката имаше ваканция. Оползотворихме хубавото време.
За срещата-аз съм за април или юни. Бубилина, досега винаги в хотели с басейни сме били, но така се случва, че не можем да ги оползотворим-явно нямаме късмет, да се покажем по бански  hahaha.

# 131
  • София
И мен ме загриза любопитството, какви ще са новите теми на Ани, вдъхновени от Дени...

За срещата предлагам да има 2 - една през май - другата през август.
Аз съм за август да е на морето. А през май-юни да е в едно от предложенията на Люси... Чувала съм добри отзиви за Ягодите, но решението е общо...

Ирка, исках да те питам случайно дали знаеш за детски магазин в Лондон, в който продават костюм на Спортакус... Направо го сънувам този пич...  Wink Марти е луднал по него
Той е и готин - поздрав за Сиска...

# 132
  • берковица
Мами, Маги ми повърна на фонтан (без видима причина), може ли да е от яйцата дето яде (домашни са ) newsm78 Изкара ми акъла това дете. При вас как се понасят яйцата.

# 133
  • София
Гичо, знам че при децата с яйца не трябва да се прекалява. А варени ли бяха?

Щом го е повърнала, значи е трябвало и дано да го е изчистила гадното...

Марти не обича яйца и много рядко е ял...

Стискам палци да не се повтаря и да спите спокойно...  Hug

# 134
  • Шумен
А бе мацки, последно време каквото и да напишете все ми се налага да правя справка с чичо Гугъл. WOW - Танче, ти вчера си я играла за първи път , аз пък днес я чувам за първи път. Точно пък по такива логически и стратегически игри много си падам. В нета ми даде някакви варианти, но не смея да гледам, че вече съм се зарибила по един Конквизтадор.... стига ми тилкова.

# 135
  • София
http://www.vbox7.com/play:f0138e5d - това е вместо кафе,  да се посмеете малко...
Ани, WOW-a е толкова зарибяващ, че на моя мъж брат му редовно си има разправии с жена си, заради него... Даже израза е следния "ще поцъкам WOW-ец..."

Моя смехоранчо, ми е виснал на ръкава и ме кара да го гъделичкам, за да се смеел...  hahaha

Днес в 14-30 часа имам  изпит да не забравите да ми стискате палци!
 Hug

# 136
  • Sofia
О Шуши ще стискаме то се знае, но пък и ти ще го вземеш... Peace

Да ва кажа, че благодарение сигурно на вашите пожелания вчера моя мъж ми купи кола...изненадата беше невероятна защото си нямах и най- бегла представа какво е замислил макар че предната вечер настояваше на сутринта след като оставиме детето в яслата да ходиме до КАТ да си взема книжката, защото тя си седи там и чака да се накана да ида да си я взема еее добре угодихму като го въртях на шиш къв му е тоя зор за моята книжка, но той умело измисляще разни причини. И така аз си седя в офиса тихо и кротко се чуваме през деня, той ми казва че е по работа и...като наближи време да си ходя каза ще дойда да те взема...е ок ...нищо не обичайно до тук. Но излизам навън и той се разхожда по пътеката викам му що си излезнал от колата..ми така да се разтъпча...а къде е колата...и той вади ключа и вика...ето с тази ще си ходиме честито...е казвам ви просто унемях не съм очаквала наистина, разплаках се там пред фирмата колеги излизаха да си тръгват и те я разглеждаха, радваха ми се абе стана една аз рева и не мога да повярвам на очите си. Толкова много го исках, че когато се случи не ми се вярваше...Вечерта събрахмем майка му, моята мама и брат на заведение да ги почерпя да ми върви леко и безаварийно ученето в шоферлъка...
С най-голямо удоволствие ще почерпя и вас макар и виртуално...

# 137
  • В главата ми:)
Галюша,честито и да ти е безаварийно шофирането с нея!
(ама нищо не каза-ни марка,ни модел,че съвсем да ти завидим Mr. Green)
Вярвай в мечтите си,че само се оплакваше от твоят мъж,а гледай каква изненада ти е спретнал!

# 138
  • София
Галче, много мило! Heart Eyes Страхотен жест! Да ти е честито возилото и да не си като мен и моят преотстъпван подарък Mr. Green - безстрашно и с много кеф да си го ползваш!
Каква е колата? Flutter

Гичо, надявам се да е било инцидентно това с повръщането на фонтан, че мен от такива повръщания+р/ва най - ме е шубе... Rolling Eyes Пиши как е Маги Маус.

Бъбълче, все забравям да ти кажа, колко се кефих на Румката и песничката. Симпатяга голям. Heart Eyes

# 139
  • Sofia
Алфа Ромео 146....на 10 години е...а даже намерих снимка и същия цвят като моята  Mr. Green
пу-пу да ми е здравичка само...аз исках доста по малка, но ся няма да й намирам кусури.... Laughing..щото а ич.

# 140
Галя, страхотна изненада !!! Честита нова кола! Леко и безаварийно да си я караш! И честита книжка!

Гичо, дано да е било само един път повръщането, но сега има такъв вирус по нашите земи, може и при вас да е дошъл. А за яйцата, знам че когато са държани в хладилник, не трябва да се вадят и после пак да се слагат в хладилник. Например ако купиш яйца, стоели в хладилник, то трябва по най-бързия начин пак да ги прибереш на студено. Тук яйцата вече се продават не охладени заради това.

Забравих да се отчета, че Килиан се размина само с еднодневна температура, но мен нещо се опитва да ме хване вируса - тече ми носа и ме боли главата.