Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора
Извинявам се, ако темата се повтаря, но нямам време за търсене.
Заминавам за море и се чудя, ако пия Дуфастон 10 дни, дали ще ми забави цикъла?
Цитирай

Русе

Това са лекарства, и е добре да се пият след консултация с лекар, а не с нас.
Цитирай

Козлодуй

На мен ми изписаха дуфастон през време н абременност когато имах слабо кървене.Доколкото си спомням целта беше спиране на кървенето,обаче все пак съм съгласна с мнението на вергилия - консултирай се с лекар.
чувала съм,че ако не искаш да ти дойде пиеш витамин С в ударни дози,но сега не се сещам какво точно беше,как и п околко.не съм го и пробвала,де,но моя приятелка да и било ефикасно при нея.
Цитирай

Пловдив

Да, Дуфастонът ще ти отложи цикъла. След спирането му ти идва до 3-6 ден.
Цитирай

Бургас

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29704.0
Цитирай

На брега на Дунав

Здрасти,не е задължително като пиеш дуфастон да не ти дойде,колкото и по-големи да са дозите.Лично мой съвет е да се консултираш с лекар.Аз като си отлагах цикъла беше с противозачатъчни. УСПЕХ!!!!!!!!!!!!
Цитирай

Пловдив

Линкът по-горе изчерпва темата, само ми се ще да поясня: доста по-безвредно, да не кажа и полезно, е да пробваш с Дуфастон, вместо с противозачатъчни.
Иначе е ясно че е най-добра консултацията с лекар Wink
Цитирай
Мерси на всички.

Избрах да пробвам с Дуфастон, именно, защото ми се видя по-безопастно. За съжаление нямам свободно време и ми е малко трудно да отида на лекар.
Не смея да пия противозачатъчни, защото ме е страх от странични реакции...и особено от напълняване, защото и без това съм си пълна Embarassed Confused.

Само да ви пита, ако случайно ми дойде и се наложи да ползвам тампони, колко често трябва да ги сменям. След всяко влизане във водата ли?  #Crazy
Цитирай

сърцето ми е до морето

тампоните се сменят като превръзките-зависи колко силно тече, не е необходимо да се сменя след всяко влизане във водата, но аз лично съм го правила от страх да не протече,ммм много обяснителна станах
Цитирай
Хехехе, благодаря за отговора  Laughing
Цитирай

сърцето ми е до морето

аз съм пробвала и с винамин С,пих ударна доза и ми спря за 24 часа,защото на другия ден не пих.Но не го препоръчвам-не се чувствах добре
Цитирай
А ккакво ще рече ударна доза? Да не взема да изпия един блистър витамин Б и после да се чудя на кой свят съм:).
Цитирай

сърцето ми е до морето

3 или 4 таблетки от разтворимите, но знам че е опасно да се пие такова количество наведнъж
Цитирай

Пловдив

Щом си решила с Дуфастон, давай, няма да имаш нужда от други мерки. Кога трябва да ти дойде? Сега кой ден от цикъла ти е? Имай предвид че Дуфастонът се пие 10 дни, след спирането до 3-6 дни трябва да ти дойде, така че си изчисли.
Цитирай

Бургас

А ккакво ще рече ударна доза? Да не взема да изпия един блистър витамин Б и после да се чудя на кой свят съм:).

витамин С Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора