Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
180-194 от 431 отговора
Зори много е красиво, но ще споделиш ли с нас схемата моля Praynig
Цитирай

3ори чакането определено си е струвало!  Peace Разкошно еее!  smile3501 smile3501 smile3501

vessito75 честито мила!  bouquet Дано малката Вяра е много кротко и спокойно бебче и да ти оставя повече време за хобито!  Hug
Цитирай

Благодаря момичета, аз откакто я видях схемата в съзнанието ми вече се оформи идеята за цялостния изглед.

неличка , ето линк към сайта, а от там със зуума можеш да увеличиш снимката и да прочетеш надписа :
http://3opu.multiply.com/photos/album/27/27#37

daniela_ch , обещавам утре да пусна схемата, че сега трябва да ровя в коя папка беше точно, а водиме преговори с дребната да ляга вече  Laughing.
Цитирай

Тези орхидеи са ми взели ума. Питах откъде д си ги купя и ми посочиха този линк. Мъъъъчих се, мъъъъчих се и нищо не разбрах как мога да си ги поръчам и купя. Къде ли не четах - много внимателно и инструкцията на Хипатия четах и незнам, и незнам. Чета, че вие по някъкъв начин организирано си ги поръчвате. Ако може да ме включите и мен ще бъда много благодарна, но дори незнам къде да изпратя парите и от къде да си получа пратката. Ако ме включите в пратката, да си кажа, че искам два броя от орхидеите - за мен и за дъщеря ми. Само кажете къде да преведа паричките и колко разбира се незнам ??????
http://cgi.ebay.de/Cross-Stitch-Kit-Oriental-Orchids-Delicate-Wh … %3A2%7C240%3A1318
Цитирай

Зори, прекрасно е! Smile
Май само Герика предлага... Официален вносител... Пълна излагация... И как спори нахално само...
После как да си купи човек от нея???
Цитирай

Веси честита Вяра дано е послушна за да може Мама да почива повече и да шие  newsm51 smile3504
Цитирай

http://tranz.it/load.php?id=r8vyjSnDTHHWWjda232129
Goody, мисля че открих липсващата част. Laughing Би ли погледнала от линка горе , да не би да ми липсва още някоя. Има и ключ така че може да ми пращаш.
Зори, прекрасно е! Smile
Май само Герика предлага... Официален вносител... Пълна излагация... И как спори нахално само...
В Бургас има магазинче, собствника на който твърди , че са му оригинални гоблените и е официален вносител, така че не е сама.
Цитирай

Eliss дай повече инфо за този човек който твърди че са оригинални гоблените. Ти купувала ли си? Сподели впечатления. Поръчки правят ли се , цените какви са, страница в нета има ли ? Абе много въпроси какво да се прави тези Дименшъни са ни взели акъла Crazy

Сега се сетих, че някъде из форумите четох, че на тая Герика майка й е в Бургас. Да не са от нейните "оригинали"
« Последна редакция: Ср., 04 Февр. 2009, 23:51 от неличка »
Цитирай

http://www.dimensions-crafts.com/productcart/pc/wheretoshop.asp?wtsid=3
Тук е публикуван списъка с официалните вносители... Само Герика е за България... newsm78
П.С. Наистина, дай повече инфо Smile
Цитирай

http://tranz.it/load.php?id=r8vyjSnDTHHWWjda232129
Goody, мисля че открих липсващата част. Laughing Би ли погледнала от линка горе , да не би да ми липсва още някоя. Има и ключ така че може да ми пращаш.
Зори, прекрасно е! Smile
В Бургас има магазинче, собствника на който твърди , че са му оригинални гоблените и е официален вносител, така че не е сама.

В Бургас Герика има магазин и там продава майката на Гергана, та са един кюп  Peace Самата Гергана пътува често от Варна до Бургас и обратно.
Цитирай

Елис, вече пуснах  Blush бързак съм  Blush

неличка - все ще се намери кой да го преведе  Wink само да се реши какво да е  Thinking

марулка вече е отговорила   Love

купих си панама от аксиома  Wink тайно от съпружието  Laughing
има разлика между фината и стандартната, стандартната седи някак по-груба, конците сякаш са по-"рошави"  Mr. Green но иначе са си все 14
сега остава а намеря време и нерви да боцкам, боцкам ...

Цитирай

Ще опитам да обесня къде се намира магазина... Нямат сайт или поне аз не съм срещнала.
Магазина се намира в центъра. Уличката е перпендикулярна на Александровска до Пиргос стил. Минава се покрай магазина на Теранова.
Открих го случайно, само там продаваха конци на метър / вече не/ . Моя клежка си взе белия кон на Dim., опаковката нямаше нищо общо с оригиналната, схемата обикновен принт , имаше и печат на фирмата..  Ще питам и ще кажа коя е .А и се шиеше с гобленов бод Беше взела комплектовка на Солария - йерусалимската богородица, тя поне беше оригнална.
Там си рамкирах първия гоблен , 40 лв. дадох за рамка Shockedсъответно не повторих.
Единия път докато си взимах конци , човекът ми обесняваше как не трябва да се комплектоват саморъчно гоблени , а да се взимат оригинални. Показа ми няколко ушити и дадени за рамкиране на Милена стил. Е, нея си я знаем, но и на неговия стелаж нямаше нито един наподобяващ оригинала. Mr. Green

В магазина до WC , в центъра / незнам улицата как се казва/, докато коментирахме с майка ми каталога им за гоблени и аз обеснявах, че това са на Милена стил, продавачката дойде и ми взе каталога от ръцете Crazy Взимала съм чиле по-малко от 8 м. На мен за кафеджийката ми трябваха почти 2 чилета, на колежката по-малко от едно . ooooh!
Вярно магазина е много добре зареден, обаче обслужването и цените са   Rolling Eyes

Цитирай

Добро утро

Веси честита бебка и от мен!
Да ви е здрава малката Вяра да спинка и папка! bottle newsm32

Като ви чета не мога да не се включа по въпроса за Дим...
eliss и аз при тоя противен тарикат повече няма да стъпя,но има и още един магазин,в който продават уж оригинални дименшъни,този който е в тунела до "Барче гъзарче",ходих съвсем наскоро,защото съм се пощурила с тоя Sleigh ride и исках да направя сверка как стоят нещата...само да вметна тук Зорница елхата наистина грее,превъзходна е...перфектно си се справила със френските възли,ако не ме лъже паметта беше казала,че ти е за сефте...супер браво!
...та да си дойда на мисълта,в това магазинче любимият ми гоблен струва 70лв.(доколкото разбрах всички гоблени на Дим струват толкова при нея Shocked),ако го нямат наличен в магазина,правят поръчка и чакаш около месец,като попитах защо толкова много,отговорът беше,че първо минават през Варна,за да направят превод на инструкцията за шиене и тогава ги пращат насам ooooh!
без коментар!
еllis,има още едно магазинче,в което съм виждала да продават конци на метър,като тръгнеш от съда(бившия свободен университет) нагоре по Гурко в посока Морската,намира се вдясно,има табела.

Хубав ден момичета Love

« Последна редакция: Четв., 05 Февр. 2009, 06:46 от bella_ »
Цитирай

Добро утро  Hug

bella_ чудесно кафенце  Wink

Зори страхотно е станало гобленчето за кръщенето на дъщеря ти  Peace
Кръщавали сте я на моя рожден ден  Very Happy

Ех тази Герика, как няма някой да и спре машинациите. Аз нали си напатих с моя фар. Не че не стана, но това че сменя конците и че се разминават леко цветовете с оригинала е много тъпо. И на всичкото отгоре и броих 70 лв. за него, а той даже не е оригинал
Цитирай

Добре дошла на Вяра! Да е много много щастлива! Да има много любов да дава и получава.
Чиста проба спам, ама нямаше как Smile
Прасчо, а на бас че няма да го почнеш, бъзикам се разбира се. Страшно лесно се шие, ама да имаш време само.
Билкова не съм те забравила, ама ....
Цитирай

180-194 от 431 отговора