Запис

  • 3 890
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте! Ще съм кратка. Отдавна чета форума, но от скоро пиша. Въпроса ми е следния, защо всяка една тема поне по две три страници от нея са осеяни със "запис", "запис", "запис". Четеш, четеш, разсъждаваш, водят се интересни дискусии и изведнъж попадаш на запис. Не може ли хората, които четат темата да си я следят без да я запълват със запис? Какъв е смисъла все се чудя, да се покаже интереса към темата ли? newsm78

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Нови отговори на моите публикации...Нямат какво да кажат по темата,но им е интересно и искат да следят...

# 2
  • Мнения: 8 999
Всеки "новак" задава този въпрос.

# 3
  • Мнения: 2 032
Какъв е смисъла все се чудя, да се покаже интереса към темата ли? newsm78

Това е похват на хората с кокоша памет да си отбележат кои теми са им били интересни.

# 4
  • Мнения: 81
Всеки "новак" задава този въпрос.

Аз пък не съм го задавал! Сам си се сетих...!  Crossing Arms

# 5
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Всеки "новак" задава този въпрос.

Аз пък не съм го задавал! Сам си се сетих...!  Crossing Arms
това ме развесели  Joy Joy Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
aaaaaaaaa,чакай малко.Не си права,освен "запис" има  Peace,"и аз така","напълно споделям" и т.н.Е вярно е,че по-малко се набиват на очи ама пак си е "запис"
 Влез в готварския,там няма запис там има точкотрупане Mr. Green
-"и аз така бъркам манджата"
-или поне 15-тина "аууууууууууу много вкусна манджа",как я определиха по едната рецепта или снимка,акъла не ми го побира

# 7
  • Мнения: 5 370
Има далеч по -интересни начини да се "запишеш". Ма се иска фантазия.
Стасита, верно ли е така в Готварския? Не съм влизала там много отдавна, напоследък го правя само ако наистина ми трябва някакво инфо.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
Стасита, верно ли е така в Готварския? Не съм влизала там много отдавна, напоследък го правя само ако наистина ми трябва някакво инфо.
От както "резнаха" КМ,от къде мислиш,че си правят точките Mr. Green
Знаеш ли какви манджи се бъркат там и какви съвети само се обменят от пишман млади домакини ooooh!

# 9
  • Мнения: 4 892
Всеки "новак" задава този въпрос.

 Laughing  Ех, това "новак", дълго ще ме преследва. Но в цитата има доза истина. Първата и единствена тема, която пуснах в "клюкарник" и изобщо във форумите на бг-мамма, беше - "относно "записчетата", но не защо се слагат, а колко са досадни. Помня, че от мнооооого време си четях полезна информация, преди още започна да пиша и тези "записчета" ме влудяваха.

Признавам, че сега са по-малко, но аз обитавам най-вече "клюкарник" сега и тук виждам, че е въпрос на "престиж" да се изкажеш умно ....тва "запис" е...как да кажа, за аматьори, даже не е за новаци  Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 5 370
Не, наистина не знам, последно бях влизала за култовия бананов сладкиш на С...., как беше забравих.Ааа, Селма!!!
Едно време, 'га бях бременна кат'тебе, пишех, поствах, готвех, даже рецепти в книгата на Ерика имам.
Сега приоритетно пиша тук....и глей ти как не съм знаела за точиците. Тц тц тц...... Thinking

# 11
  • Мнения: 17 401
ТАка е- време е да спре броячът и за този подфорум.
Ей туй беше мойто запис тук Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 892
А тези . /точки/, които ги пишат какво следва да означават? Аз нали съм "новак"  Embarassed

Не, когато слагаш точка, наместо изтрито мнение, а си седи само една . и няма отбелязана редакция?

Открехнете ме на жаргона, моля  Flutter

# 13
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
ТАка е- време е да спре броячът и за този подфорум.

   "Сакън ще развалиш времето",ако стане така просто не ми се мисли на какво ще заприлича здравният на....... "Канал 2001" Shocked,ще има "пий светена вода от четвъртък да ти мине мигрената",я нека да си готвят,по-безопасно е някак си

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Не е само "запис", а и други подобни, като
"клюп", "цоп", "и аз тука", "първа", "втора", "съгласна", "подкрепям", "  Peace " и т.н.
И аз се чудя, защо??? След като хората са си сложили бутон "ИЗВЕСТИ" и като го натиснеш те известяват за нови мнения в темата и без да я пълниш с тези досадни "записи".

Общи условия

Активация на акаунт