цена на уроци бизнес английски ?

  • 581
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
привет Simple Smile,
някой знае ли как вървят уроци за сам човек ( не в група), бизнес английски?  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 877
някой? Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 38 394
20-25 лв за 45 мин.

# 3
# 4
  • Мнения: 3 675
Много скъпи са тези уроци, че аз трябва да си вдигна тарифата определено, че при тази криза.Аз вземам по 7 лева на час, но на ученици.Майка ми казва, че трябва да вземам доста повече

# 5
  • Мнения: 2 401
Малииии, че с тия цени аз милионерка мога да стана, ако се прежаля да  преподавам езици.. за чий тогава хората с езици си търсят работа? Че се и хващат за заплата, която иначе биха избили с трима ученици.. newsm78
Гита, на деца не можеш за взимаш повече, си мисля. Търси си дърти ученици и вдигай цифрата.

# 6
  • Мнения: 395
Това, което аз таксувам е 15лв/час в адвокатска кантора- бизнес английски с лека юридическа терминология.

# 7
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Много скъпи са тези уроци, че аз трябва да си вдигна тарифата определено, че при тази криза.Аз вземам по 7 лева на час, но на ученици.Майка ми казва, че трябва да вземам доста повече
Поне 10. Аз съм към една частна школа - учениците плащат 20 и си ги делкаме с шефката.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 394
Ми аз се прежалих. Цяло лято жалих за маркетинга, а тоя месец може и колкото една заплата да си докарам!
Пофалих се!

Общи условия

Активация на акаунт