Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

От днес ползвам шишета на НУК, но не мога да разбера в каква позиция трябва да е биберонът. От едната страна на биберона има дупки за млякото и цепка за въздух. Въпросът ми е отдолу или отгоре трябва да са дупките? Ако са отдолу няма ли да изтича млякото през цепката, а ако са отгоре как ще тече млякото?
Предварително благодаря!
Цитирай

Пловдив

Аз също ползвам само шишета на Нук дупката на биберона се поставя отгоре от долу е плоската страна, те имитират майчината гърда и съм много доволна от тях.
Цитирай

От горната страна са дупките-тази която е за въздух идва точно под нослето,не ми се рови сега,но в сайта на Нук имаше картинка и поподробно обяснение за всяка дупка и извивка на бибата.Много е  интересно-потърси го.
Цитирай

София

Издутото на биберона е към небцето Smile
Цитирай

София

Бибероните на Нук са върхът! Казвам го с увереност, защото Марти пие и от двата типа на Чико и от Камера чат-пат, та мога да преценя.
Дупчицата за въздух е от горната страна Hug
Цитирай

Анкх-Морпорк

Отгоре са дупките. Така ако има въздух, излиза лесно.
Млякото също си излиза, защото бебето образува вакуум, като засуква, а млякото не му пръска в гърлото, както на бибероните с дупка отпред.
Пробвай над мивката да стиснеш леко биберона и ще видиш как излиза млякото.
Цитирай

Бургас/София

Както са ти писал дупчицата е от горната страна.Аз също съм много доволна от тези шишета, но имат един недостатък според мен.Нямат дръжки, които да се слагат допълнително на шишето както avent например.Само това.Иначе са супер. Peace
Цитирай

Стара Загора

имат и нук шише с дръжки, накрайника е друг не е биберон, но може да го ползваш като порасне бебето
Цитирай

Бургас/София

Да да знам, че има такива с дръжки, но аз имам предвид, че няма само дръжки, които мижеш да си сложиш на тези шишенца, които вече имаш.Ама това е бял кахър. Laughing
Цитирай
ние  вече  сме  големи  ама  израснахме   с НУК ,много  сам  доволна.
Цитирай

на НУК съм доволна от чашите със сламки, от другите не.
Цитирай

Много Ви благодаря!
Оказа се че 2 дни съм му слагала биберонът на обратно Smile
Дано и по правилния начин да хареса шишето.
Цитирай

Това беше единственото шише,от което малката не се давеше като пиеше вода!И сега го ползваме от време на време! Peace
Цитирай

България

И ние сме с НУК-много добри шишета.Дупката трябва да е на горе Peace
Цитирай

Тук е солено и духа

А за стъклените и пластмасовите шишета на Нук бибероните еднакви ли са ?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора