Възможно ли е да съм бременна?....

  • 28 536
  • 204
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 422
Докато не дойде лелката все ощи има надежда. Peace

Има естествено Peace дано не ти дойде 9 месеца Praynig

# 16
  • Мнения: 31
alena_,все още е твърде рано, за да се каже има или няма бременост при теб, изчакай си спокойно деня на цикъла и дано да имаш закъснение, тогава можеш да си направиш тестче, стискам палци да се стигне до правенето на тест. А иначе аз гореспоменатите симптоми си ги имам всеки месец, донякъде си мисля, че си въобразявам по голямата част от тях, защото желанието и надеждата ми за бебче са от 3 години вече, и всеки месец се моля чудото да е станало. Пожелавам ти късмет и да ни зарадваш с хубава новина.

# 17
  • Мнения: 17
Здравей shakti, много приятно ми стана от твоя отговор, много добронамерено звучи.  Действително, ако съм бременна ще е изненада, но приятна, въпреки че бременността не е планирана. Дали съм бременна на този етап знам че никой неможе да каже, но се питах дали теоритично е възможно, защото до този момент не съм се интересувала от овулации, фертилни дни и т.н. повечето от понятията дори за първи път ги чух и досега незнаех какво точно означават, като съкращението г.с. например. Simple Smile
Ще направя тест в началото на другата седмица, а за симптомите знам че и за тях е рано, но от много четене може и да започнах да си внушавам. Това чакане обаче е убийствено, иска ми се да мога да разбера веднага. Simple Smile
...радвам се и се надявам да ти е помогнала тази информация!:)
по повод съкращенията и някои кодови думички тук и аз се чудих коя е тази 'лелка' дето ту идва на гости ту я изпращат и започват да "ловуват" тия хора  newsm78 Joy
а...то какво било...не че и аз не използвам код - като "червените кхмери", "гостите" ама за лелка не бях се сещала Wink
И така ще чакааамеее! Чакането му е майката! Simple Smile)))
 Peace

# 18
  • Мнения: 3 695
искам само да ти кажа да не го мислиш много, защото така се тормозиш - изчакай малко и ще се види  Peace

# 19
  • Мнения: 16
Здравейте!
Аз съм нова в този форум и имам подобно на Алена съмнения за бременност!Първо ще започна с това,че съм на 28г и от 2г. и половина с приятеля ми се пазехме,без да имаме намерение за деца.И двамата сме отдадени на работата, а и  аз сякаш още не съм готова на тази голяма крачка.Радвам се на чуждите бебчета,но нищо не ми "крещи"все още отвътре,че искам да имам.Но все пак...на 23.01.09 свърши цикъла ми,а на 24.01.нашега решихме да "пробваме"без да отдаваме значение на това,т.е. да се надяваме силно,че се е получило.седмица по-късно започна да ми се гади целодневно,започнах да се чувствам леко замаяна,постоянно ми се спи през деня,а от три дни имам силни болки в корема и яйчниците,придружени със напрегнатост в гърдите и повишен апетит.Това е нормално за мен,когато съм в ПМС,но сега има цели 10дни преди да ми дойде.Най-интересното е,че тайничко и мъничко се надявам,наистина нещо да има "там долу".Гледам да не мисля през деня,но все пак.... Sad

# 20
  • Мнения: 629
Колко дни ти е цикълът? Принципно е малко вероятно, защото овулацията би трябвало да ти е към средата на цикъла, но разбира се не е изключено.А за симптомите, които описваш ми се струва твърде рано.Но дано пък в крайна сметка да е едно бебче  Praynig Пожалавам ти го!

# 21
  • Мнения: 16
Цикълът ми трае винаги точно 6 дни,през които имам обилно кръвотечение.Болките ниско долу в корема,които изпитвам в момента ме озадачават,понеже има около 10дни до началото на следващия цикъл.

# 22
  • Мнения: 629
Твърде е възможно да е овулация.Ако цикълът ти е редовен 28 дни, овулацията би трябвало да е на 14 ден.Но нали знаеш, че всяко правило си има изключения Simple Smile При бременност също е възможно да имаш такива болки. Аз лично имах нещо като предърпване ниско долу, но това беше вече около датата на М. и затова реших, че ще ми идва.А преди това единствено гърдите ме боляха и то доста, около седмица преди датата на очакваната М.
Не знам дали ще ти е от помощ, аз ползвам сайта www.yourdays.com Ако си с редовем цикъл там можеш да изчислиш кога горе долу се очаква овуто.

# 23
  • Мнения: 16
Благодаря много!Това ще ми е от полза,понеже досега никога не съм се интересувала от забременяване,овулация и т.н. През Юни и Октомври,2008 ми правиха две операции на прешлените в областта на кръста и ми казаха,че трябва да поизчакам някоя друга година със забременяването и това беше още един "добър"повод "да не си "давам зор",но сега когато нещата са 50:50 май започна да ми се иска да съм бременна,независимо дали  ще изпитвам още по-големи болки,от тези,които изпитвах до скоро  и дали ще лежа,за да го износя.

# 24
  • Мнения: 629
Стискам ти палци  Praynig Praynig Praynig Ще следя темата.А ти пиши като разбереш  Hug Hug Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 803
Абе , девойки  от вас направо на пролет взе да ми мирише  Grinning Grinning Grinning Grinning една почна да пише , още колко се включихте   Hug Hug Hug Дай  боже на всички ви да се е усмихнало щастието и отчетна темичка да направите  Laughing Laughing Laughing
Много готино ми стана като ви зачетох   bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 41
Искам и аз да попитам  Rolling Eyes/ По принцип цикълът ми е адски нередовен, последният път ми дойде на 14.12.08г, януари не се появи, вече сме февруари и още нищо/ Преди две седмици си правих тест- отрицателен. НО- усещам една болка ниско долу, обикновенно сутрин!  По принцип не следя овулации и тям подобни, защото при мен е доста разбъркано- веднъж ми идва на 14 после ще дойде на 10 после на 25 другият месец, случвало се е да ми дойде 2 пъти в месеца и после да пропусне. Но и е факт, че доста се потрудихме а бебе. Нямам други симптоми. При първата ми бременност разбрах чак в третият месец- пак заради обърканият ми цикъл и си мислех, че е нормално да ми закъснява въпреки, че ме боляха гърдите. Ами сега- дали има нещо??? Мислех да направя още един тест, но ще изчакам 14.02 да видя дали ще ми дойде. Просто искам мнение?

# 27
  • Видин
  • Мнения: 4 921
кръвен тест

# 28
  • Мнения: 41
Да и аз мислех за кръвен, но ще изчакам още малко! А за него направление трябва ли ми?

# 29
  • Видин
  • Мнения: 4 921
не, той не се поема от ЗК
отиваш в лаборатория и го пускаш.става за няколко часа

Общи условия

Активация на акаунт