Отново с моите проблеми!

  • 2 128
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 264
Дори незнам как да го кажа, е пак ще пробвам да обясня.
Днес за пореден път получих шамар, този път от най-близкъчовек. Майка ми. Е не е нищо ново за нея, нали влиза в критическата та всичко и е простено.
Аз обаче се питем? Докато тя се настани удобно там аз къде ще съм. Колко време трябва да изчакам и докато това стане аз ще ли остана човек или ще се превърна в кълбо от нерви?
До този момент от моя живот не е иамло момент в който аз да съм постъпила както трябва, или да съм имала човек до себе си който да е бил за мен. Всеки е бил или грозен или тъп или използвач или какъвто там се сещате.
Същината на проблема е в това че аз живея с нея и нямам друг избор, поне аз не го виждам. От доста време на сам се замислям да се отделя от нея, но както се сещате на самотна майка с малко дете която взима 300 лв. и малко отгоре ако си ги докара не е особено лесно да го направи. А и с моите ношни смени нещо не мога да го измисля. Днес просто преля чашата на търпението. Не издържам повече трябва да намеря изход и ви моля ако някой може да ми каже какво да направя ще съм ви много благодарна.
Целувки на всички.

# 1
  • Мнения: 2 550
Не знам какво да те посъветвам  Sad.
Искам да ти пожелая успех и да бъдеш силна.
Целувам те!

# 2
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Мила и аз не зная ,какво да те посьветвам.Но искам сьЩо като МАР4ЕТО да ти пожелая кьсмет и успех.
Дойде ми една идея в главата.Малко е абсурдна оба4е Embarassed.Ако наистина смяташ ,4е е трябва да се махнеш от кьЩата на майка ти то трябва да се измисли вариянт.НО анитсина сьс сумата ,която сьпоменаваш ти ,Ще ти е малко трудно.
Може да излезнеш на квартира и да вземеш някой да ти гледа детето ноЩем ,като твоето заплаЩане за него ,Ще е 4е може да спи безплатно в апартамента ти Thinking,знам ли,и това е някакьв вариянт,вьпреки ,4е малко сложен

# 3
  • Мнения: 2 550
Сега се сетих, че може да кандидатства за общинско жилище, но май се чака доста за одобрение.

# 4
  • Мнения: 264
Благодаря за бързата реакция,
мислих за квартира, но с моята заплата е малко сложно. Има и друг вариант който обмислям, с някоя приятелка но не намирам такава която иска да живее на квартира, направо ми изпушва главата.
Има и друг вариянт който ми се върти но малко ме страх. Ако има някоя друга майка в моето положение може да си поделим разходите и да се оправям по някакъв начин. Но се съмнявам че ще намеря някой който да иска да живее с непознати.
Ох направо почвам да се отчайвам.

# 5
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Идеята за обЩинско жилиЩе супер.Кандидатствай за такова ,заЩото се бави доста ,пьк дано междувременно да намериш някого ,с когото да излезнеш на квартира. Praynig

# 6
  • Мнения: 264
Нямам право да кандидатствам защото не трябва да съм придобивала имущество 5 години назад. А дори и да можех има хора които чакат по 10 години. а аз до тогава я съм жива я не.

# 7
  • Мнения: 1 313
ти си пусни молба-нищо не губиш, а пък продължавай да мислиш за другите варианти.А детето нощем кой ще го гледа?

# 8
  • Мнения: 264
Няма как преди една година имах апартамент на мое име, и сега нямам право. Това съм го проверявала.
Мисля че измислх нещо но не е сигурно дали ще стане. В студентски град може да ми оредят нещо но не ми обещават нищо. После ще остане проблема с детето на нощните. Надявам се едно по едно нещата да се наредят.

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мила не се ядосвай
и на мен ми се е случвало... последния път се изнесох при мъжО  Wink където съм все още /въпреки, че не съм го искала ма по-добре отколкото на улицата/
исках да ти кажа - родителите понякога забравят че сме пораснали... и най-вече г забравят кгато им изнася  Wink помисли колко ти помага и дали те обича...и ако отгвора е да... ми по-добър съквартирант няма да намериш! и до когото и да опреш - по-добре шамар от мама отколкото от чужд човек
Успех и помисли преди да изгориш мостовете след скебе си!

# 10
  • Мнения: 264
Ей мамите мисля че намерих разрешение на проблема,
обешаха ми септември да ми оредят общежитие в студенски град. Мисля че ще се оправям и наемите са ниски и консумативите малки.
 Hug

# 11
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Ей мамите мисля че намерих разрешение на проблема,
обешаха ми септември да ми оредят общежитие в студенски град. Мисля че ще се оправям и наемите са ниски и консумативите малки.
 Hug
Супер,супер.Много се радвам за теб.Еййййййййййййй супер.
само така да се оправяш и за напред сама .Браво на теб  bouquet

# 12
  • Мнения: 264
Поздрави на всички.
Надявам се и вие да имате такива приятели. Защото аз не съм предполагала, че ги имам. Hug

# 13
  • Мнения: 4 244
Искрено се радвам че ще излезеш от омагьосания кръг в който си
Ако не беше станало в студентските щях да ти предлагам сериозно да си търсиш съквартирантка и да делите една малка гарсониера.
Тук между другото е доста честа практика - делят обща кухня и разходите иначе си имат отделни стаи.
Горе главата и нещата ще продължат да се наместват, пък току виж и верния момък се появи пред очите ти!

# 14
  • Мнения: 264
Да и аз се радвам че нещата се оправят надявам се най- после да намеря и аз някой който да застане до мен.

Общи условия

Активация на акаунт