Бъдещи мами - ЮЛИ 2009, Тема № 15

  • 13 038
  • 304
  •   1
Отговори
# 30
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утро  Hug
Чакам все още да ми пишат на ЛС тези, които не са добавени в списъчето  Hug
Аз снощи май имах контракции, защото корема ми се втвърди точно там където ме болеше.Но ме болеше яйчник  newsm78 .Изпих едно но-шпа и ми мина  Party
Стефи, изчисли си термина според последната М и ми пиши  Hug
Приятен ден ви желая   bouquet
Ако нещо в списъчето не е наред ми пишете, нова съм в правенето на такива теми  Blush

# 31
  • Canada
  • Мнения: 649
Здравейте и то мен мили мамчета! Честита нова темичка!
Радвам се за новите младежи и девойки в отбора...
Маймун77, съчувствам ти искрено за повръщането и другите гадории. И аз съм като теб (но при мен почна в края на третия месец). Като съм гладна ми е лошо, а като хапна, половин час след това повръщам. А кажи какво да правя... Thinking

# 32
  • София
  • Мнения: 1 635
Добро утро на всички.. то ден си стана вече, ама нищо..  Blush

Наистина е добре да измислим някакво раздвижване, тези, които сме по цял ден пред компютъра. Аз се опитвам да наваксвам с ходене събота и неделя, но не винаги става. Още повече, че почна да ме тормози кръста. Явно седенето не ми се отразява добре. Гледах няколко сайта за йога за бременни, но искам някакси да мина без философската част и да обърна внимание само на упражненията.

djidjito - я не се навивай, може изобщо да не те заболи глава, следващата година и половина. Naughty
Safo - и аз така планирам да направя - изписваме се само аз, таткото и бебето - родителите ни чакат вкъщи, радват се на бебето няколко часа и после си оставаме сами да го гледаме. Ще видим дали ще успея да го осъществя.
Добре дошла на Jaana ...  Hug

# 33
  • Мнения: 127
 amanita,може да си нова ,но добре се справяш.Много е хубава и дано си я напълним с многоооо хубави новинки.
Джиджито ,браво за розовата новинка.
Аз днес съм при доки,но само за изследвания,така че полът ще го разбера най-рано другия месец,но здраве да е.Иначе вече повече от две седмици бебо рита като за световно и поне не му мисля дали е добре Joy
За пощт относно бебо ,снощи свекито си направи устата дали по това врем да си пусне годишната отпуска,но тактично и казах когато иска да си я пуска,а мен да не ме мисли.Първия път нямах кой знае каква помощ от нея(тя си имаше и причини и не я обвинявам),но си се справихме сами с таткото така че и този път ще сме си двамата.
Приятен ден на всички и много положителни емоции през деня. Hug

# 34
  • Варна
  • Мнения: 893
а мен почнаха да ми се разместват тазовите кости вече  Sad едва си намерих място снощи в леглото ooooh! уж не съм толкова тежка като миналия път, пък пак ме почват рано тея болежки..явно така ми действа  Rolling Eyes  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 900
Сиско, ако четеш, включи се моля те, че много хора те мислим.
Не е влизала във форума от 30 януари... Confused

# 36
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добавих и момичетата, които ми пратиха ЛС  Hug Но нещо се обърках и загубих бройката на  бебета и майките и трябва да седна да ги преброя  newsm78  Joy

# 37
  • Мнения: 32
Cveten_prashec, честит рожден ден амлко на патерици, мног късмет и щастие юли месец и нататък bdbaloni.
Относно гимнастиката и аз се бях засилила на водна да ходя, но уви една приятелка ме разубеди. Все пак басейните ни не са много чисти и опасността от гъбички е голяма. Ориентирах се към йогата, но се боя, че само мисловно.
Имам жъпрос за тези училища за родители, има ли смисъл и кога е добре да се отиде. Замислих се, че нямам идея как се къпе или държи бебе, както и за всички други процедури съм абсолютно боса. Тъй като никога не съм гледала и няма кой да ми помага се замислих, че може би ще са ми от полза.

# 38
  • Мнения: 2
Привет и от мен !

Днес си почивам и мисля да посветя няколко часа на пълноценен мързел и глезотии, като просто да се пльосна на леглото с новата книжка. Разбира се след неизбежните битови дейности.

Quasimodo - Имаш адски добри идеи и напълно ги споделям. Нашият мъник вече редовно бива облъчван от Rock & Roll Mom и Heavy Metal Dad с тежки звуци.
Както се казва, ще бъде закърмен с тази музика. А ти не подценявай момичетата. Е да, по- податливи са на разни розови неща и барбита в стил "чалга звазда", но и това е поправимо. На мен като малка категорично ми отказаха да копуват розови рокли и лачени обувки, за което съм им много благодарна.

maimun77 - И аз качих прилично количество килца , но какво да напрявя - ГАДНИ ХОРМОНИ ! И на мен лекарката ми каза , че са повечко от необходимото (цееели 6 до сега), но пък всеки организъм си е различен. А и какво ми пука , че съм по пухкава. За добра кауза е в крайна сметка. После ще ги мисля. Сега се наслаждавам на растящото бебче. А що се отнася до гаденето и миризмите и при мен е така, изхвълила съм над 20 дезодоранта и все ми става гадно от разни миризми , които никой друг не усеща. И аз изпитвам необходимост да хапвам по - често , защото иначе ми прималява. Всичко това пак идва от хормоните и май единственото , което можем да направим е да търпим.

Jillian - Мен точно това ме разколебава за йогата - философската част.  


Хубав ден на всички

# 39
  • Мнения: 1
... Но нещо се обърках и загубих бройката на  бебета и майките и трябва да седна да ги преброя  newsm78  Joy
Много се надявам да не работиш като акушерка  Laughing

# 40
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Joy Не Crazy и даже успях да ги преброя и са така  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 113
Joy Не Crazy и даже успях да ги преброя и са така  Mr. Green

Аз майките ги изкарвам 120 /ама и Квазимодо броя  Mr. Green /. Ако искаш провери си пак бройката. Иначе бебетата са 124.

# 42
  • Мнения: 219
Здравейте, я ми кажете като ви ритка бебето, какво точно се усеща. Значи аз усещам от известно време все едно нещо ме побутва обаче ми е болезнено  точно на мястото където усещам това. И не знам бебка ли е или просто ме боли на това място

# 43
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Абе 120 майки и 124 бебета ги изкарах и аз, ама забравих да ги променя одеве  hahaha
А и Квазимодо наистина не знам как да го смятам  newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 451
Здравейте и от мен.

Цветен прашец, на патерици, честит рожден ден! Да си жива и здрава, лека бременност ти желая и прекрасен бебок юли месец Heart Eyes
Вирджинити, и аз съм така вече повече от седмица Sad Мисля, че е доста рано да ме болят костите, но такива болки са, такова нещо..не мога да спя по цяла нощ:(

 Hug на всички

Общи условия

Активация на акаунт