Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

Така и така ,реших да използвам капки, защото не се издържа, поне вечер ,преди лягане
и на двете пише ,че не се препоръчват при бременност,но само те ми помагат да живна малко , но кой са по - малкото зло все пак? Има ли някой мнение. Бременна съм в 14 г.с. С всичко опитах, дори изядох една глава суров лук и пак нищо.
Цитирай

аз ползвам в момента ксилометазолина на детето ми и съм супер доволна.Капя само вечер за да мога да спя
Цитирай

Аз докато бях бременна използвах капки ПИНОСОЛ.предписани от  лекар.
Цитирай

Аз ползвам Олинт,но и Ксилометазолина е същото,предпочитам го.
Цитирай

Mерси много ,аз нямам възможност да си купя друга марка ,защото не съм в България и имам
само тия, пък тук не дават никакви на бременни, но се поуспокоих ,че не е фатално да се ползват, като ви чета.
Цитирай

Аз ползвах Ксилометазолин в края на бременността. Ти си в началото - питай лекаря най-добре  Wink
Цитирай

Kсилометазолин.
Цитирай

Използвала съм Ксилометазолин докато бях бременна.
Цитирай

ксилото не вреди,но ако го използваш по дълго време се привиква
Цитирай

преди седмици имах същия проблем, консултирах се с доктора и той ми препоръча Mucanasal PLUS Spray. Много е ефикасен, защото ксилометазолина действа много бързо, НО изсушава лигавицата на носа и ако си с слаби капиляри, може да предизвика кървене от носа, не че е фатално, но е неприятно.
Цитирай

Бременна си. Най- добре отиди на лекар.
Цитирай

Низита гел също може да отпуши носа, предпазва и от изсушаване. Аз лично съм мазала бебка с него, предполагам че може и за бременни също Peace
Цитирай

До тук за мен това беше най-адекватният съвет. Какво значи да се успокояваш, че някой друг тук бил казал, че може да се ползва, аз на ЕЖК не вярвам?

Винаги ми се е струвало несериозно "предписването" на илачи във форума, за бременни или за бебета и не само. Без да обиждам някой, но това за мен е безотговорно. След консултация с лекар за конкретния случай е най-добре да се пристъпва към лечение.

Има и хомеопатични капки, на които пише, че са подходящи за бременни и кърмачки, но все пак консултация с лекар е най-достоверната.
Цитирай

До тук за мен това беше най-адекватният съвет. Какво значи да се успокояваш, че някой друг тук бил казал, че може да се ползва, аз на ЕЖК не вярвам?

Винаги ми се е струвало несериозно "предписването" на илачи във форума, за бременни или за бебета и не само. Без да обиждам някой, но това за мен е безотговорно. След консултация с лекар за конкретния случай е най-добре да се пристъпва към лечение.

Има и хомеопатични капки, на които пише, че са подходящи за бременни и кърмачки, но все пак консултация с лекар е най-достоверната.
не се нерви де.Тя пита,ние казваме,подразбира се,че консулт с лекар е най-доброто решение.
А може заради едни капки за нос да не и се чака 3ч. на опашки,а може да е заета.....
Цитирай

Mерси много ,аз нямам възможност да си купя друга марка ,защото не съм в България и имам
само тия, пък тук не дават никакви на бременни, но се поуспокоих ,че не е фатално да се ползват, като ви чета.
Отговорът се съдържа тук . Naughty И аз ако бях попитала във форума , когато бях с грип и Джи Пи-то ми , каза " бременна си нищо освен Тантум верде и Осцилококцинум", можеше хлапетата ми да не карат бронхопневмония в корема ми и след като се родят да бъдат  лекувани. Така, че ситуациите са различни , затова сме тук да си помагаме. А всички имаме глави на раменете, за да преценим , дали да отидем и на какъв лекар по-точно  Peace
Цитирай

1-14 от 28 отговора