за извеждането навън

  • 3 227
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Тази зима не съм го извеждала само два дни. Миналата, когато беше бебе, сигурно и два не са ни се събирали да не сме излизали.

# 16
  • Мнения: 2 110
Разхождаме се навън дори при минус 5, има дни в който температурата е минус ,но е слънчево и много приятно.Задължително да няма мъгла и вятър и добре облечени.

# 17
  • Мнения: 107
Всеки ден сме на вън с малки изклю4ения.Излизаме по обяд към 12-13 4аса за 1 4ас,а може и пове4е зависи от времето.  ylinfant 1stroller

# 18
  • Мнения: 325
Ние също започнахме да я извеждаме често напоследък,за 1-2 часа,само да не вали. Даже и в планината я заведохме за 2 дни- на чист въздух малко.

# 19
  • Мнения: 2 521
Ако не вали и няма мъгла можеш да изваждаш навън.Бебето облечено, и завито в количката си е добре защитено.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Можеш да го извеждаш,температурите не са отрицателни,само в дъжд и мъгла не се извежда. Peace

# 21
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
като беше бебе дъщеря ми я извеждах при всеки удобен случай, единствена пречка са силен вятър, мъгла и дъжд, то май и сега си я караме така

# 22
  • Мнения: 3 092
Грабвай дечко и навън .
Момичетата вече са ти писали достатъчно съвети .
Не на последно място си мисля че и на теб ще ти се отрази чудесно една дълга разходка .
Аз дали съм извеждала малката - почти не сме се прибирали  Laughing

# 23
  • Мнения: 5 577
 Embarassed ние даже почнахме и в мъгла да излизаме, не ни свърта

# 24
  • Мнения: 9 973
о,не смве спирали,само в кучешките студове -3 -4 ` сме стояли в нас...и то пак по гости ... абе в нас ден от месеца сме стояли

# 25
  • Мнения: 1 132
Като беше бебе (януарско) дъщеря ми за почнах да я извеждам от 5 ден при всякакви температури. Живея в Холандия и тук освен мъгла и студ зимата друго няма.  Tired Всички бебета на навън.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 823
И двамата от много малки ги извеждам навън.
Сега вече баткото е голям и той излиза във всякакво време, бебката не я извеждам само когато вали много силно или пък мъглата е гъста.

# 27
  • хасково
  • Мнения: 378
пропускали сме само при дъжд , мъгла и минусови температури  Peace
И ние така Peace

# 28
  • Мнения: 1 745
Можеш да го извеждаш,температурите не са отрицателни,само в дъжд и мъгла не се извежда. Peace

 Peace
Аз пропускам когато е болна! Rolling Eyes Не за друго,ами да не разнасяме бацили!
Но над 10 градуса няма причина да седите вкъщи! Wink

# 29
  • Мнения: 958
Зимно бебе, всеки ден навън, минус, плюс, няма значение, добре увита и облечена. Нямахме проблеми. Проблема е сега, като е по голяма, защото маха ръкавички, дърпа шапки, а иска навън.
Само при мъгла и дъжд не извеждъм и при силен вятър.

Общи условия

Активация на акаунт