Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора

Пещера

Здравейте,търсих из нета да прочета,но нищо не намерих.Може ли някой да ме светне какво мога да си позволя във СПА център кото съм във 5ти месец.Ще ходим утре с мъжо.В цената за нощувка е включено парна баня и сауна.Сауната мисля да не я посещавам,защото ме е страх да не се прегрея!  Много ще ми помогнете.Благодаря!
Цитирай

Аз знам , че парата не е полезна при бременност.Даже моята лекарка ме предупреди като бях бременна да не се къпя с много топла вода, за да не става пара.
Цитирай

Не.
Цитирай

София

Не мисля, че е удачно. Все пак може да се консултираш и с лекар.
Цитирай

София

По-добре отложи СПА глезотийките за времето след като родиш.
Цитирай

София

Смятам, че не би трябвало да си позволяваш нито сауна, нито парна баня.
Цитирай

София

Не е особено полезно. Само можеш да си навредиш, най-вече докарвайки си контракции...и евентуалните последици от тях.
Цитирай

София

Аз знам , че парата не е полезна при бременност....
Не само, че не е полезна, а даже е опасна.
Цитирай

София

Аз знам , че парата не е полезна при бременност.Даже моята лекарка ме предупреди като бях бременна да не се къпя с много топла вода, за да не става пара.

Peace

Отложи ги тези глезотийки след раждането Peace
Цитирай

София

Не само, че не е полезна, а даже е опасна.
[/quote]
Точно така! Пропусни ги тези процедури.
Цитирай

София

По-добре отложи СПА глезотийките за времето след като родиш.
Peace
ако имаш време тогава де  Whistling Wink  
Цитирай

.Може ли някой да ме светне какво мога да си позволя във СПА център кото съм във 5ти месец.

Може би масаж на краката, ръцете...Нещо за лицето.
Цитирай

София

Да, само някакви леки масажи на тялото, масажистът ще прецени. Отделно на лицето, ръцете.. все отпускащи процедури. Но и аз да кажа - в никаквъ случай сауна и т.н. претоплянето е опасно. Внимавай и с басейните заради възможните гъбични инфекции!
Цитирай

Лек масаж на тялото и най-вече на краката ще ти е приятно и полезно. Но, сауна според мен недей. Все пак когато една жена е бременна целият и организъм работи за 2-ма,3-ма.... и можеш да претовариш сърцето си....
Цитирай

На топло...

И аз не бих експериментирала.
Първо, че ти разстройва процесите в целия организъм шоково и второ, че тоя организъм работи за двама така и така под п́ара. Да не вземе някое късо да стане...
А като знам лятото като бременна навън в жегите само какъв кошмар е и как се поливаах с вода от глава до пети...

Недей, ще имаш цял живот за това Peace!

Виж, масажчетата са друго и дори доста полезно нещо. Масажистите знаят как да те разтопят и без п́ара Smile...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора