Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Имена
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

София

Момичета знаете ли как се казва галеното име на Любов? Много ми харесва името а е свързано и с майка ми и искам така да се казва бъдещото ни детенце ако е момиченце. Благодаря ви предварително   bouquet
Цитирай

Пловдив

Защо не Love или Лулу.
Цитирай

София

Може Биби,само за това се сещам  bouquet
Цитирай

София

Люба Peace
Цитирай

София

albena_vlady точно така се казва майка ми  Very Happy mama Matsa   много сладко звучи Биби  Very Happy Благодаря ви за отговорите момичета   bouquet
Цитирай

UK

Биби е най сладкото, може и Либи. Не Люба, отвратително грубо е. Били също ми харесва, но аз обичам когато умалителните имена са характерни за другия пол, например Ани от Ангел. Smile
Цитирай

На мен Лулу много ми допадна като галено за Любов. А всъщност името е прекрасно и може да не се използват галени имена
Цитирай

БГ

Имам приятелка която се казва Любов -наричаме я Биби. Страхотно име според мен Peace
Цитирай

София

Биби наистина звучи прекрасно  Very Happy Сега обаче си мисля ако е момче какво да е името? Любомир? Хмммм трябва да помисля. Помагайте момичета  Very Happy  bouquet
Цитирай

Имам една позната Любов...наричат я Люба. но много грубо звучи.
Биби ми допада.
Цитирай

Пловдив

Аз имам позната Любов, на която й казват Буба.
Цитирай

На мен пък Люба не ми звучи грубо, а съвсем нормално като напр. Рада, Дара и др. под.
За момче Любомир също ми дипада, Лщбо- по мъжки
Цитирай
... Сега обаче си мисля ако е момче какво да е името? Любомир? Хмммм трябва да помисля. Помагайте момичета  Very Happy  bouquet

Любислав, Любослав, Любодар, Любозар, Любомир, Любомил.

Цитирай

Lords Valley

Севда. Shocked
Цитирай

София

Имам приятелка с това име, викаме й просто Любов  Smile Майка й се обръща към нея с Бубче.
За момче - Любослав май повече ми харесва от Любомир.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора