Гной от ухото

  • 10 705
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Ходихме по доктори и какво ли не, едни казват, че е среден отит. Тече му гной от ухото на детенце, изписаха му лекарства и сега вече не го боли, но чува по слабичко и още леко тече гнойта.
Искам да попита дали някой знае кога спира и кога се нормализира слуха, защото докторът казва, че при всеки е различно. Ако някой е патил от такава болест, да помогне, моля. Не са му правили дупка в ушето, за да изтече гнойта, защото тя и без това тече, то от само себе си е станала дупката...
Извинявам се ако темата не е за тук, но просто съм много разтревожена... мерси предварително!

# 1
  • Мнения: 71
Здравей,ние имахме същият проблем.Дъщеря ми е на 3г.и 6 м.Миналата година октомври месец започна да се оплаква о болки в ухото,водихме я по различни лекари и всички казваха,че и няма нищо и ,че вероятно я боли защото и разте зъб Rolling Eyes.Така продължи 2 седмици,след това се оказа ,че има вирусна пневмония,по спешност ни приеха в болницата и там им казах ,че детето се оплаква от болка в ухото.Правихме изследване и суето беше 120 и те тогава се стреснаха,защотот максимума е 15.Заведох е на ушен лекар и той ми каза,утре на гладно и жадно операция.Щях да умра.Защото при нас гнойта не изтичаше ,а се събираше в ухото.Така,че бъди щастлива че при вас изтича.На следващият ден направихме тази манипулация и и сложиха дренаж,за да нямаме проблеми с гнойта.Манипулацията трае 5 мин. с пълна упойка.След това може би  1 седмица течеше гной ,но това е добре.Не се притеснявай това се оправя.Сеа след 2 месеца трябва да махаме дренажа.Вече няма болки детето и се чувства добре.Пазете ухото при къпане да не влиза вода.Ако мога да помогна с нещо пиши

# 2
  • Мнения: 48
Леле, благодаря ти много. При нас се е получила голяма дупка и за да заздравее и слагаме капчици и пие лекарства.
Да се надяваме, че ще се оправят по бързо... много ме е страх... и като започне с това " а?, какво каза? " просто кръвното ми се вдига много... мерси отново!

# 3
  • Мнения: 71
Няма да се притесняваш.На нас също ни казаха,че това може да увреди слуха,и да ме видиш мен как и запушвах едното уха и заставах на болното и и говорех ,за да разбера дали ме чува.СЛАВА НА БОГА всичко беше наред.И при вас всичко ще се оправи само трябва да си спокойна  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 48
Е тя се оплаква, че не дочувала, но доктора каза, че до месец всичко ще е окей. В интернет чета, че от 3 до 6 седмици, ще се оправи... мерси за отговорите, ако има някой друг да помага и той... моля.

# 5
  • софия
  • Мнения: 757
Моят съвет е да отидете при УНГ за компетентен съвет.
При кой доктор сте били?

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Ходихме по доктори и какво ли не, едни казват, че е среден отит...

Другите какво казват? Изобщо, има ли поставена диагноза и по нея да се лекува?

# 7
  • Мнения: 48
Ами ходехме по двама доктори, единият е Ников от 5та грацка, не ни каза болестта, но каза, че е ПО ЛЕКО от среден отит.
Не знам какво означава това... сега в петък сме при друг доктор, Мелничаров от Исул да видим той какво ще каже.

# 8
  • Мнения: 212
здравейте момичета,
аз водих мъжа ми при един отоневролог и УНГ. според мен е много читав лекар. На него му помогна , но проблема беше друг.

Доктор Фурнаджиев
тел. 851 76 41 да си запишеш час ако искаш ама май приема след 4 часа - това не го помня
0888 250 046

# 9
  • Мнения: 4
Здравей мила, аз съм от София кажи ми повече за този д-р Фурнаджиев, че имам проблем-болка в ухото и леко замайване.май съм чула или чела нещо за него  по някакви вестници майче????

# 10
  • Мнения: 212
ами мъжа ми имаше шум в ушите лятото и аз го заведох при д-р Фурнаджиев.
излекува го.
ние сме доволни.

# 11
  • Мнения: 4
да не е някой шарлатанин или скъпчия???

# 12
  • Мнения: 212
ами прегледа беше 25 лева , на тия цени работят малко специалисти в софия.
не е шарлатанин според мен защото като ходихме там се засякохме единия път със Слави Трифонов. а той каквито кинти и връзки има надали ще иде при някой шарлатанин.
мъжа ми е доволен.

# 13
  • Мнения: 4
Аз ходих само за един месец при трима ушни доктори а детето все го боли ушенцето. И тримата казваха различни диагнози нещо като отит ама среден ли, външен ли, мътна работа. Този лекар работи ли с деца и да не е много надут, щом лекува Слави Трифонов. 

# 14
  • Мнения: 212
Соня,
много съжалявам за детенцето ти Sad дано да се намери какъв е проблема и да мине.
ако искаш отиди при Фурнаджиев. Моите впечатления са , че е много човечен и внимателен.
на нас ни обърна внимание без да сме известни и да сме с препоръки. Според мен човека просто си гледа работата.
малко странно ме изгледа първия път като заведох мъжа ми защото е малко големичък Simple Smile за да го водя за ръка ама нали ги знаете мъжете какви са и как ги е страх от лекари ....
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт