Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 198 отговора

Здравейте момичета,
Моля да споделите дали някоя от вас е ползвала лазерен епилатор за домашно ползване и дали е доволна. попаднах на следната обява и се чудя дали си заслужава  http://www.topobiavi.com/index.php?action=show_adv&id=31752
Предварително благодаря
Цитирай
В момента чакам да ми престигне един епилатор на Рио ,който третирал по 20 косъма.Ще го пробва тези дни и ще пиша какви са впечатленията ми и дали върши някаква работа.Досега съм чела само противоречиви мнения,някои казват че било доста трудоемко.Да се надяваме че тези обещания ,които се дават за него да са обосновани!
Цитирай

Бургас

Точно този модел имах и не бях особено доволна, тъй като е на принципа косъмче по косъмче. Много бавна и пипкава работа и накрая се отказах и го продадох. Иначе да, има ефект, но трябва огромно търпение и доста свободно време, с които аз не разполагам.
Цитирай

Момичета,наистина ли вършат работа тези лазери за деомашна употреба.Нещо не ми се вдъхват доверие
Цитирай

Бургас

Момичета,наистина ли вършат работа тези лазери за деомашна употреба.Нещо не ми се вдъхват доверие
При мен специално имаше някакъв ефект  - косъмчетата, които излизаха след процедурата бяха по-слаби, но наистина е трудоемко , трябва да се обработва косъм по косъм..
Цитирай

София

За този трудно мога да кажа нещо, но определено става ли дума за лазерна предпочитам да ходя на сеанси, пък и там машините третират много по - големи площи и не е бавно. Трудно бих дала 800 лв за такова нещо или не знам там колко Smile
Извинявам се ако съм некомпетентна казвам лично мнение Smile bowuu
Цитирай
Надявам се поне да има наистина някакъв ефект..поне малко от малко да се разредят в най-лошия случай.Защото пък и наистина няма по-гадно нещо да се ходи всеки месец на кола маски ,чийто ефект е едва 12 дни..и после пак същата работа.Колкото и да е трудоемко с тази машинка  ако има поне минимален ефект пак ще е добре Praynig ! Поне в дългосрочен план да се улесни положението ...
Цитирай
А що се отнася до сеансите в салоните ,които се рекламират все и разните му там промоции...доколкото съм чувала и чела по форумите впечатленията  все клонят към недоволство по-скоро.Знам ,че се работело през пръсти и че трудно се достигало до някакви значителни резултати.Обикновено  3,4  процедури не били достатъчни.Това ще рече ,че по-изгодно би било да имаш такъв уред под ръка ,макар и предназначен за домашна употреба,защото неговата цена е колкото 3 процедури в един салон (Пикасо например)...
Цитирай

София

А що се отнася до сеансите в салоните ,които се рекламират все и разните му там промоции...доколкото съм чувала и чела по форумите впечатленията  все клонят към недоволство по-скоро.Знам ,че се работело през пръсти и че трудно се достигало до някакви значителни резултати.Обикновено  3,4  процедури не били достатъчни.Това ще рече ,че по-изгодно би било да имаш такъв уред под ръка ,макар и предназначен за домашна употреба,защото неговата цена е колкото 3 процедури в един салон (Пикасо например)...

3-4 процедури са достатъчни ,за да се повлият космите, но не и да изчезнат. Най- често 10- тина процедури дават ефект. Важен е косъма, типа кожа, самата апаратура и работата на козметика .
Цитирай

Момичета, които сте си купили лазерен епилатор на РИО за домашна употреба пишете какви са ви впечатленията от него.Заслужава ли си изобщо?
Цитирай

София

Мамита,
рових, рових и не открих да има такава тема  newsm78
Какво мислите за уредите за лазерна епилация у дома? Вече има и на нашия пазар, но много малко са мненията в нета (на бг) за резултатите. Вие имате ли такъв уред?
Цитирай

здравейте и от мен,аз също чух за уреди който се използват в домашна обстановка,има ли някой които има информация или притежава такъв уред?
Цитирай

Пловдив

И аз чух за такива уреди и една позната, която си дойде от Лондон си беше купила американско уредче - милата пробва и остана супер разочарована - става адски бавно, мирише на опърлен косъм и накрая - никакъв ефект. Така че до тук бях с моите интереси newsm78
Цитирай

Русе

Аз не мисля, че е много удачно тази процедура да се прави в домашни условия,освен ако няма специалист наблизо да контролира нещата. Замислила съм се и аз, но за сега е доста скъпо, за да си позволя каквото и да било. Събирам пари и може да си направя скоро едни слабини.
Цитирай

Да си призная ме е страх от такива експерименти Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 198 отговора