Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Всичко за обезкосмяването
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Къде?
Цитирай

гр.Пловдив

Аз ходя на фодоепилация в студио "Кадифе" и съм доволна.
Цитирай

Пловдив

За мен най-добри са в Пикасо.
Цитирай

Пловдив-Graz

Кажете сериозно къде е най-добре да отидем !?Дайте ориентир къде се намира,адрес или телефон!? newsm78
Цитирай

гр.Пловдив

032/275 630 - това е телефонът на студио "Кадифе". Намира се зад паметника на Съединението, срещу поделението в новата розова сграда - "Делови център" - Пловдив. Звънкаш и казваш че искаш да си запишеш час при Мариана Станева. Аз ходя при нея и съм мноого доволна. Късмет.
Цитирай

Пловдив

Днес се реших и отидох на фотоепилация в едно студио до нас. Казва се Тарантела. Като има ефект ще пиша.
Цитирай

Пловдив

Какви са цените за трайно обезкосмяване в Пловдив? Дайте повече информация и за резултатите, който има впечатление.
Цитирай

Пловдив

В повечето салони цената е около 20 лв за горна устна.
Аз ходих 2 пъти, но не ми изчезнаха просто около 2 седмици не се появяват и след това пак се почва едно скубане. Сега отивам на море и няма смисъл да продължавам процедурите. На есен ако имам възможност ще пробвам пак.
Цитирай
"Пикасо". Не съм го правила, но съм тяхна пациантка (защото все пак те са лекари) за други процедури. Последният път даже говорих с лекарката някой път а направим пробно фотоепилиране на някои участъци.
Колкото до "Кадифе"- НЕ! Преди ходих там на процедури, няма да ви казвам с какво си тръгнах. Да не говорим, че имат сума ти вътрешни дрязги и се карат и плюят пред клиентите. За мен това е недопустимо за място, което претендира да е елитно. Да не говорим, че там са козметици, а не лекари...
Иначе за да съм от полза, лазерно козметично студио "Пикасо" се намира на ул. "Цар Асен" 7, телефоните са: 032/ 628000, 575700 и 0893443430.
Пак казвам не съм правила фотоепилация до сега, правя си терапии на лице, но съм изключително доволна и както от работата, така и от отношението на дерматолозите и персонала там.  Hug
« Последна редакция: чт, 28 май 2009, 18:02 от Пуфата »
Цитирай

Град на греха

запис
Цитирай

София

Бях в Пикасо за обезкосмяване на подмишници - сълзите ми течаха от болка докато ме обработваха, а не съм лигла! Повече не стъпих там. По този повод нямам лични впечатления какъв е ефектът при тях, но чух от една колежка, че е била 11 пъти hahaha в Пикасо за горна устна и продължава да ходи?!?
Пробвах и фотото. Там пък козметичките те хващат за канарче Laughing още от вратата - " Няма да те боли, но тогава не гарантирам, че ще те оправим с няколко процедури." А ако ме боли и стисна зъби колко процедури ще са нужни?- питам ги аз. А те почват да усукват като политик на интервю.
Оказа се, че единствените, които се ангажират с конкретни отговори, а не "ми то зависи" #2gunfire и ми гарантират, че за еди колко си процедури ще има ефект и ако не се получи - останалите процедури са за тяхна сметка са Лазер Център. Очевидно са доста сигурни в машината и в лекарите си, иначе не биха се набутали. Вече съм си записала час при тях за в петък, а това,че са пловдивски салон изобщо не ме притеснява - пътя имам предвид. Ще разказвам. Намират се до р-т Копчето, ето линк  www.lazercentar.com

Цитирай
в лазер център дали са добри , пише добри неща за тях и за апаратурата им. Аз сам ходила в Кадифе ужас , много пари за нищо. Само ти изгарят космите и все едно си ги избръснала. Не правете тази грешка. Освен това в Кадифе постоянно си сменят апаратурата и всеки пат резултата е различен имах брутално изгаряне после пукнат косъм не падна ,само веднай имаше резултат но на следваштия пат пак бяха с кофти апарат. нестават
Цитирай

София

Обещах да споделя за Лазер център. По въпроса с гаратциите - 1 хубава и една не толкова хубава новина. Хубавата е,че наистина се ангажират писмено, че ще ме обезкосмят с 6 процедури  и ако не съм доволна, ще ми правят допълнителни процедури за тяхна сметка. Кофтито е, че трябва да си предплатя шестте процедури, макар и на части. Направих си триъгълник и половината от космите не поникнаха. Независимо от това съм решила да довърша нещата докрай - да си направя шестте процедури, за да знам дали да ползвам предплатените им пакети и по-нататък за други зони. Тази  събота съм за втора процедура.  А, и хич не ме боля!
Цитирай

Пловдив

Искаха ли да бръснеш зоната преди началото на цикъла? Всъщност сподели за подготовката при тях, моля те.
Цитирай

София

Не съм чувала цикъла да оказва влияние върху епилацията Thinking Като съм ходила в Лазер център, докторката Деси не ми е споменала ( а тя обяснява много подробно).
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.