Щастливи мами чакат с нетърпение ОКТОМВРИЙСКОТО творение

  • 12 096
  • 302
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Заглавието дължим на Крисси!





Списъкът

01.10

Mirkam-25г,Пловдив
moondream-Варна
ivedi-24г,Варна
ddesipas - 34г.

02.10

radost_i_na-25г,София
03.10
djesssi-22г,София
Ani Boland-25г,Варна
desitka-29г,Варна
04.10
Ронка-24г,Тулуза
villy-30г,Свиленград(Пловдив)

05.10
atadar-27г,София
_bebka_  - 22г., София

06.10
ДесиX2-31г,София
ina_maria-22г,Благоевград
07.10

Pocahontas - София
09.10
неземната*-28г,София
anhelika - 24г.
10.10
Kalinchica-23г,София
lili_pld
styllisima-33г,Дупница
11.10
tbanks
Xриска
12.10

alanna - 25г, София
13.10

annivv  - 29г, Пловдив
14.10

Ger4o-30г.
Marinela_pz-27г,Пазарджик
15.10

сгодена-22г.


Мами,които чакаме да ни кажат термина си
vladi71
desiforever
silna
joya
divanence
Martina75
Plamito 

Нашите снимки:тук

Нашата поща: oktomvriiki09@abv.bg

Парола на лични!!!


  Полезна информация

Аз съм бременна
Календар на бременността
Ръководство за успешна бременност
Признаци, по които да разпознаеш, че си бременна
Моята бременност в снимки   
Бременност и развитие на бебето
Да видим бебето си в реално време
Подробно описание на развитието на плода по време на бременността
Календар на бременността по седмици
Развитие на сетивата на бебето
Бременност
Какви ще са очите на нашето бебче?
Много неща на едно място
Снимки от УЗ
Портал за бременност
Лекарства и бременност
Подготовка за кърмене
Продукти на HIPP
Акушерска таблица – много полезна!
Витамини и бременност
Таймер на контракциите
Бенджамин Спок - Грижи за бебето и детето
Раждането
     
Полезно за майката
Къпане на новороденото (клипче)
Всичко необходимо за мама и беб
Дрехи за бременни
     
Размерите на бебето и начин за определяне на пола
Размерите на бебето по седмици
3D календар-седмица по седмица
Биология на вътреутробното развитие
Развитие на сетивата при бебето
Видове ултразвукови изследвания
Формула за пола на детето

Наследник по поръчка
''Бабешки” методи за определяне пола на бебето
Бебешки калкулатор - определяне на пола
Японски метод за определяне на пола
Друга таблица за пола на детето
Хранене, спорт и секс по време на бременност
Училище за бременни
Списъци за бременни и бебета
Майчинство, Обезщетения, НОИ и др.
Имена, нумерология, хороскопи




Предложения за нови заглавия:
''Щастливи мами чакат с нетърпение Октомврийското творение''

Старите теми:
1

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 10:30 от oktomvriiki09

# 1
  • Мнения: 99
Хайде аз като "ветеран" да съм първа  hahaha

# 2
  • благоевград
  • Мнения: 164
  bouquet

# 3
  • Мнения: 15
Eхееее!Ама чуденсно сте го сътворили.И то докато бях до банката и се върнах!Очарована съм!Моят предполагаем термин е 15.10 Hug

# 4
  • Мнения: 15
oktomvriiki09@abv.bg -Този имйл е за ... извинявай не схващам? newsm78

# 5
  • Мнения: 144
Здравейте и в новата тема мами   bouquet

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 16:39 от Kalinchica

# 6
  • Мнения: 958
Охх много се чудих дали да пиша, имам много познати във форума, и не ми се искаше да разберът толкова рано.
Но не мога да се сдържа, нали знаете да знаеш нещо пък да не можеш да го кажеш.
Грея цялата, и съм много щастлива.
Изчислих си термина около 10-14 октомври, но утре съм на лекар и ще каже точно.
Имам си момиченце на 2 годинки, което казва твърдо не, като го попиташ дали иска да стане кака, но се надявам да го преодолее, с много любов и търпение от наша страна.
Аз съм на 31 и съм по-шашната отколкото първият път. Тогава не знаех какво ме чака, пък и забременях непланувано.
С първата бременност нямах никакви проблеми, освен че качих 30 кила, 20 от които още ми висят, надявам се и с тази да нямам проблеми и този път да не качвам толкова много.
Честито на всички бъдещи мамчета, и дано на всички ни бременноста премине безпроблемно!

# 7
  • Мнения: 15
Охх много се чудих дали да пиша, имам много познати във форума, и не ми се искаше да разберът толкова рано.
Но не мога да се сдържа, нали знаете да знаеш нещо пък да не можеш да го кажеш.
Грея цялата, и съм много щастлива.
Изчислих си термина около 10-14 октомври, но утре съм на лекар и ще каже точно.
Имам си момиченце на 2 годинки, което казва твърдо не, като го попиташ дали иска да стане кака, но се надявам да го преодолее, с много любов и търпение от наша страна.
Аз съм на 31 и съм по-шашната отколкото първият път. Тогава не знаех какво ме чака, пък и забременях непланувано.
С първата бременност нямах никакви проблеми, освен че качих 30 кила, 20 от които още ми висят, надявам се и с тази да нямам проблеми и този път да не качвам толкова много.
Честито на всички бъдещи мамчета, и дано на всички ни бременноста премине безпроблемно!
Добре дошла !  bouquet Леко бременеене!

# 8
  • Мнения: 10
Здравейте и в новата тема-оформянето е чудесно!
Да ви питам момичета-вие какво ядете?Аз с триста зора сега се тъпча тука с едни мандарини само и само да съм хапнала нещо за деня!Не,че ми се гади,но нищо не ми се яде,а май не трябва така да правя....На всичкото отгоре постоянно се самообарвам Joyи чакам да ме заболи някоя цица ама няма...не ме болят!Е тъй ли пък поне един симптом няма при мен,сякаш не съм бременна,като изключим това,че вечер заспивам седнала на дивана още в 7...Така като ми няма нищо и се притеснявам да не стане някоя беля като предния път....

# 9
  • Мнения: 22
Хайде и аз в новата темичка Hug
Джоя, добре дошла, с теб ще сме горе- долу около една дата Heart Eyes
Marmotkа не се притеснявай, сега само трябва да имаме положително мислене, не че и мен от време на време не ме"хапе" главата, но гледам бързо да разсейвам лошите мисли  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 48
Привет и от мен и тук!
Аз нещо хич не се справям с това позитивно мислене - като буреносен облак съм, а по принцип винаги съм слънцето в компанията, разпръскваща усмивки, радост /все пак и това ми е името/, позитивно настроение...
Но сега за всичко се ядосвам и се самонавивам и още по-лоша ставам... направо аз не мога да се понасям понякога... тези хормони и аз не знам какво да ги правя...

# 11
  • Мнения: 144
Мамчета нещо съм притеснена. Миналия път като си правих теста за бременност видях че в урината ми плуват нещо като "парцали" ако мога така да ги нарека. Сега реших пак да си направя тест и видях същото в чашката. За хигиена няма да говоря ясно е че всичко е наред. Та въпроса ми е дали някоя от вас е наблюдавала нещо подобно. Мисълта ми е да не би да е заради това че съм бременна и състава на урината да се е променил. Знам ли newsm78 Съжалявам за тъпия въпрос ама се притесних Confused

# 12
  • Мнения: 1 668
Kalinchica, чувала съм от лекар, че това е нормално положение по време на бременност, но лично при мен не се е получавао. Консултирай с лекар, но не мисля, че имаш повод за притеснение. Обяснението беше с излющване на много на брой епителни клетки от влагалището по време на бременност, но вече съм забравила какво точно ми обясняваха тогава, че беше сигурно преди 2-3 години  newsm78

# 13
  • Мнения: 144
Ger4o благодаря ти за отговора мила  Hug и аз си мислех нещо подобно но не бях чувала до сега от някой. Ще се консултирам с гинеколога другата седмица все пак.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 834
oktomvriiki09@abv.bg -Този имйл е за ... извинявай не схващам? newsm78
В случай,че решиш да напишеш един мейл на октомврийките Joy hahaha.Шегувам се.Бихме могли да го използваме,ако се налага например да се качат някакви файлове,електронни книги,лекции и други и т.н.На всеки за каквото му хрумне.Освен това съм използвала този е-майл при създаването на общия ни профил Wink.Аз например в най-скоро време ще ви кача една книга в pdf-формат със заглавие ''Аз съм бременна''.Проследява бременността седмица по седмица,много е подробна и отговори на всичките ми въпроси първия път Peace

joya,добре дошла.Леко бременеене и здраво бебче.Пък за бъдещата кака не се притеснявай.Сигурна съм ч,е всичко ще е наред.И аз не искала сестричка,дори съм казала на майка ми да си я носи там,откъде я е взела Joy Laughing,а вижте ни сега -неразделни сме.

Радостинче,спокойно,мила.За всичко са винавни хормоните-аз все така се оправдавам bowuu

Общи условия

Активация на акаунт