Колко време задържахте килограмите?

  • 2 166
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Е, хайде изплюйте го този правилен режим де, не ни дръжте в неведение Laughing
Аз още не съм го открила за себе си  и с нетърпение чакам , който го е открил да сподели  Embarassed

# 16
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Единственото , което промених в начина си на хранене преди 2 години, е че започнах да следя на колко хлебни единици се равнява дневния ми прием въглехидрати. Това е за здрави хора и е чисто профилактично срещу диабет (особено ако има случаи на болестта в семейството, което беше и поводът при мен).

Резултатът беше, че единствено с това  и без никакви други диети/упражнения/ограничавания свалих за няколко месеца по 10 см от обиколките на талията и ханша и най-накрая се разделих с килограмите, натрупани около кандидатстването преди години и които просто не си отиваха с обикновените диети (тип гладуване). Процесът на отслабване протече естествено, и организмът ми от само себе си се застопори на идеалното за него тегло и спря да слабее. Когато се намери такава равновесна точка, теглото е много по-лесно за задържане. Преди се чудех на хората, които ядат спокойно и не качват, а сега знам, че това не само е възможно, но и е нормалният начин, по който трябва да се случват нещата.

Вече отдавна не броя единиците стриктно, а само гледам да не прекалявам, и е достатъчно да похапвам от всичко без ограничения. (но и поради факта, че не съм сваляла със строги диети, и метаболзмът ми не е забавен, както често се случва ). Когато усетя, че кача сантиметър- два, просто започвам да си броя единиците, като им поставям таван 1-2 единици по-малко от обикновено.

П.С. Мисля, че темата е за другия подфорум  Peace

По колко ХЕ ядеше и колко в кг. свали ,ако не е тайна?

# 17
  • Мнения: 12
между 11 и 13 единици дневно беше приема ми  Peace Обаче и сега е толкова, а не мърдам - според мен организмът се регулира от само себе си  Peace

Аз се следя по сантиметри, защото качвам и свалям абсолютно равномерно, до последния сантиметър, само бюстът ми, слава Богу, не мърда (75Д). Теглото е подвеждащо, особено ако човек пие много течности (аз пия постоянно, заради ниското кръвно).  Та свалих за няколко месеца (от късна есен до края на зимата) точно по 10 см от обиколките на талията и ханша и се застопорих на 63 - 93см, което е нормално за костната ми структура.

Не го крия и не ми е проблем да обсъждам теглото/размерите си, за последните години съм варирала между всякакви обиколки (от 55-85см до 73-103см и обратно до 63-93см), носила съм всякакви номера дрехи, така че нищо не ми е чуждо  Peace Но дори и по-сочна се харесвах ( и ме харесваха  Blush) и не ми беше някаква драма, затова нямам проблем с въпроси на тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт