Примерна схема на захранване (12)

  • 28 801
  • 471
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 641
...

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 22:23 от Н

# 466
  • Мнения: 782
Косе Босе , благодаря   bouquet

# 467
  • Мнения: 319
H, много добър съвет Laughing
И много добре казано е това за успокояването, докато пишеш в темата Joy

# 468
  • Мнения: 638
Мога ли все пак да ги редувам с елдата например? Или пък другия вариант е да въведа трето хранене - сутрин и едното да е овесената каша, а след обед да си продължим с въведените до сега. Но този вариант не ми допада особено. Thinking  Моля мамите, които са напред в захранването да споделят.
Когато даваш каша от елда можеш да прибавяш няколко лъжички от овесената,за да може всеки ден да присъства глутен.След около 10 дни можеш да си въведеш следващата глутенова храна.
Аз въведох овеса с фини овесени ядки и след 12 дни въведох и пшеницата с пълнозърнеста каша на Хип.
А кашите овес и елда на Хип ги давам от няколко месеца заедно,защото иначе не й харесва вкуса на елдата.Смесвам ги 1:1.

Благодаря ти Ерота  Hug

По този начин достатъчно ли е ще количеството глутен?   newsm78 Сигурно да. Малко глупав въпрос  Embarassed

# 469
  • Мнения: 2 401
Косе Босе, благодаря и за бадемовото мляко, че за него бях забравила! Hug

# 470
  • Мнения: 2 401
Въпроса ми е- кога е удачно да въведа месо- след като минат и 10-те дни на оризова каша или може и на около 5- тия да започна? А другите плодове и зеленчуци  newsm78
 Благодаря предварително   bouquet
Тъй като е първа каша, по-добре я давай десет дена и след това месото, а плодовете и зеленчуците си ги въвеждай както и досега предполагам си ги въвеждала по 4-5 дена.

# 471

Общи условия

Активация на акаунт